Článek

Berle, lampy i houpací křesla. Designér Šulc vystavuje tvorbu posledních 10 let

 
Berle, polstrovaná křesla nebo ručně foukané lampy. Výstava českého designéra Reného Šulce představuje retrospektivně designové kousky, které během deseti let vytvořil. Možnost prohlédnout si jeho užitý design máte až do 1. listopadu v pražské galerii Kvalitář.
22.09.2016 17:10 |

podobné články

Podobné články

Vášnivá maďarská herečka rozlámala při sexu s Macháčkem dvě houpací křesla

 
Maďarská herečka Vica Kerekes se nezdá. Při natáčení nové komedie Muži v naději při sexuálních hrátkách s Jiřím Macháčkem padla za oběť dvě houpací křesla. Scéna se dotočila až ve třetím. "Když jsem vzal tak vášnivou herečku, nemohl jsem se divit, že rozlámala křesla," prozradil režisér Jiří Vejdělek, který byl sám strůjcem nápadů ke všem krkolomným pozicím, které jsou ve filmu k vidění. A že jich je opravdu dost!
16.08.2011 21:00 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Macháček (210 článků) , Jiří Vejdělek (107 článků) , Vica Kerekes (156 článků)

Řidič autobusu narazil v plné rychlosti do lampy: Její kusy odletěly 130 metrů daleko

 
Do lampy veřejného osvětlení naboural řidič soukromého autobusového dopravce v Praze v Tupolovově ulici. Nehoda se stala v pondělí kolem desáté hodiny večer, když si řidič upravoval desky s papíry v kabině. Kusy lampy letěly až 130 metrů daleko. Autobus v tu dobu vezl dva pasažéry. Nikomu se naštěstí nic nestalo.
24.01.2017 10:15 |

podobné články

Alba Houpacích koní a Kittchen mohou získat ceny Apollo i Vinyla

 
Alba skupiny Houpací koně a projektu Kittchen mají šanci získat zároveň ceny Apollo i Vinyla za rok 2013, obě byla nominována ve třetím ročníku těchto hudebních cen. Kapela Houpací koně, která se pohybuje na domácí scéně od začátku 90. let, zabodovala s albem Everest. Jakub König propojující v projektu Kittchen své svébytné písničkářství s lo-fi zvuky a velkým množstvím nástrojů zaujal hudební publicisty cen Vinyla i Apollo nahrávkou Radio.
06.01.2014 14:35 |

podobné články

Náměstí v Bohnicích a Ládví se za desítky milionů změní: Vrátí se i houpací koník

 
Veřejné prostory v severních částech Prahy 8 jsou zanedbané a nereprezentativní. Už letos by se proto v Bohnicích a Ládví měla začít měnit místní náměstí. Za pár let je možná nepoznáte. Projekty za desítky milionů korun jsou ambiciózní a slibují lidem nové prostory pro setkávání. U stanice metra Ládví chtějí dokonce vzdát hold nostalgické minulosti a vrátit se má oblíbený houpací koník.
18.01.2017 14:25 |

podobné články

Medvěd se zatoulal do města a uvelebil se v houpací síti

 
Neobvyklou zálibu si našel minulý týden medvěd, který se zatoulal do floridského města Daytona Beach. Na zahradě jednoho z domů se mu zalíbila houpací síť, do níž si vlezl a spokojeně si tam hověl, napsala agentura Reuters.
03.06.2014 20:15 |

podobné články

Medvědí pohodička v houpací síti!

 
Že si medvědi zaslouží stejný luxus jako lidé, si zřejmě pomyslel chlupáč z Floridy a zavítal na zahrady obyvatel města Daytona Beach. Prošmejdil popelnice, ale nejvíc se mu zalíbila houpací síť, ve které si s radostí poležel.
04.06.2014 05:05 |

podobné články

Brum, brum, to je pohoda: Medvěd si lebedil na houpací síti!

 
Tak tenhle medvěd baribal ví, co je to pohoda. Na zahradě domku v americké Floridě si totiž ustlal na houpací síti jako by mu patřila.
04.06.2014 05:20 |

podobné články

ČRo České Budějovice: Houpací kůň přiveze ke Třem lvům kapely Rendez-fou a Epydemye

 
Ve středu 9. listopadu se už posedmé přestěhuje Houpací kůň ke Třem lvům. Ve studiovém sále Českého rozhlasu České Budějovice vystoupí vítězná kapela ze stejnojmenné přehlídky nadějných písničkářů i skupin, která je součástí festivalu Okolo Třeboně. Letos to bude pozoruhodné seskupení z Jihlavy s francouzským názvem Rendez-fou. Jako host vystoupí oblíbená skupina Epydemye.
08.11.2016 10:55 |

podobné články

Miroslava (†46) v Chorvatsku zabil 200kilový kus zábradlí: Přivázal si k němu houpací síť

 
V chorvatském letovisku Opatija v úterý zemřel šestačtyřicetiletý Miroslav M. poté, co na něj spadl 200 kilogramů těžký kus betonového zábradlí, ke kterému si na hotelovém balkóně přivázal houpací síť. Policie neštěstí vyšetřuje jako nešťastnou náhodu. Informoval o tom dnes chorvatský zpravodajský web Jutarnji Vijesti.
21.07.2017 19:00 |

podobné články

Malíř a šperkař Herynek vystavuje v Olomouci svůj Darwinův svět

 
Darwinův svět vystavuje prostřednictvím desítek obrazů a kreseb olomoucký výtvarník a šperkař Pavel Herynek. Jeho díla z posledních let mohou návštěvníci sledovat i přes takzvaný modulátor. Zařízení připomínající krasohled přináší návštěvníkům další rozdílné pohledy na jeho tvorbu. Výstava nazvaná Darwinův svět, která je připravena k jeho životnímu jubileu, bude v Galerii Caesar na olomouckém Horním náměstí otevřena do 26. září.
04.09.2013 08:50 |

podobné články

HYENA okradla invalidu o hliníkové berle! Zloděj je poté PRODAL do sběru!

 
S neuvěřitelným hyenismem se setkal jistý invalida z Lanškrouna na Ústeckoorlicku. Invalidní muž si opřel berle o zeď domu, zloděj mu je ukradl a prodal ve sběrně.
22.10.2013 08:35 |

podobné články

Už odhodila berle, ale je na kost vyhublá: Hvězda Cest domů Postlerová si zlomenou nohu pořádně odskákala

 
První den, kdy po těžké zlomenině nohy konečně mohla odložit berle, jsme potkali herečku Simonu Postlerovou. Už je zdravá, ale je vyhublá tak, že by ji snad mohl odnést i větší závan větru. "Včera jsem byla na CT a už mám konečně nohu úplně v pořádku," svěřila Super.cz.
18.12.2013 14:01 |

podobné články

Osobnosti: Simona Postlerová (82 článků)

Dvojice zbila invalidu na lůžku! Sebrali mu berle a vyhrožovali zabitím!

 
Královéhradecká policie vyšetřuje otřesný případ. Dva muži v bytě zmlátili invalidu ležícího na lůžku, navíc mu sebrali berle a vyhrožovali zabitím.
13.03.2014 16:40 |

podobné články

Tři měsíce po operaci stále kulhá o berlích: Krásná bývalá rosnička má vážné zdravotní problémy

 
Moderátorka Romana Jákl Vítová je stále odkázaná na berle. V srpnu nešikovně upadla ze schodů a musela na operaci kolene, utrhla si meniskus. Na konci září se Super.cz pochlubila, že by berle v nejbližších dnech už měla odložit. Proto pro nás bylo velké překvapení, že je na ně Romana odkázaná dodnes.
30.10.2014 20:05 |

podobné články

Herec Jiří Hromada po zhubnutí 90 kg znovu dramaticky přibral: Chůzi jistí berle!

 
Herec a prezident Herecké asociace Jiří Hromada (58) opět pořádně ztloustl. Před několika lety šel do sebe a podařilo se mu zhubnout, nyní ale opět přibral. Při chůzi se musí dokonce přidržovat berle.
24.03.2017 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Hromada (51 článků)

Baleťák Harapes odhodil berle: Takhle mu odstraňují obří jizvu!

 
Sice ještě netančí, ale už odhodil berle! Vlastimil Harapes (70) si náramně pochvaluje pobyt v Lázních Bělohrad. „Operaci kyčle mi už připomíná pouze jizva,“ řekl Blesku.
14.06.2017 18:35 |

podobné články

Osobnosti: Vlastimil Harapes (162 článků)

V ČSÚ vystavuje Alexius Appl

 
V sídle Českého statistického úřadu ode dneška vystavuje svá díla akademický sochař a designér Alexius Appl. Expozice s názvem Design Socha Obraz potrvá v budově na pražské Skalce do 7. října.
14.09.2015 17:51 |

podobné články

DPP: Replika obloukové lampy Františka Křižíka nově ve stanici metra Křižíkova

 
Ve středu 17. srpna byla u vstupu do stanice metra Křižíkova slavnostně odhalena replika obloukové lampy zdokonalené Františkem Křižíkem. Cílem Dopravního podniku hl. m. Prahy ve spolupráci s Městskou částí Praha 8 a společností Philips je představit veřejnosti repliku Křižíkova nejznámějšího díla právě v roce, kdy si připomínáme několik významných výročí z jeho profesního a osobního života (v lednu uplynulo 75 let od jeho úmrtí).
17.08.2016 21:30 |

podobné články

Syn Nárožného: Táta mu zakázal hrát, prodává lampy!

 
Syn herce Petra Nárožného (71) plní otcovo přání. Aby byl od herectví co nejdál, se svým životním partnerem si založil firmu. Přes internet prodávají doplňky do koupelny či lampy.
20.10.2009 05:20 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nárožný (80 článků)