Berdych zničil Monfilse, v Monte Carlu jej čeká premiérové finále

Skvělé. Tomáš Berdych si poprvé v kariéře zahraje finále turnaje v Monte Carlu. Jeho jízdu prestižním antukovým podnikem nezastavil ani Francouz Gaël Monfils. Česká jednička vyhrála jednoznačně 6:1 a 6:4.
18.04.2015 15:30 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1371 článků) , Gaël Monfils (21 článků)

Djokovič padl! Federer bude hrát o premiérový titul v Monte Carlu s Wawrinkou

Čistě švýcarské finále bude k vidění na turnaji Masters v Monte Carlu. Bývalý první hráč světového žebříčku Roger Federer, jenž na monacké antuce ještě nikdy nezvítězil, přešel v semifinále přes obhájce titulu Novaka Djokoviče po výhře 7:5, 6:2. Jeho soupeřem bude třetí nasazený Stanislas Wawrinka, který postoupil v Monte Carlu do finále poprvé v kariéře poté, co zdolal Španěla Davida Ferrera 6:1, 7:6.
19.04.2014 17:30 |

Osobnosti: Roger Federer (473 článků) , Novak Djokovič (531 článků) , David Ferrer (103 článků) , Stanislas Wawrinka (61 článků)

Berdych doléčil zraněné rameno. V Monte Carlu už trénuje

Tomáš Berdych potvrdil, že jeho problémy s ramenem jsou pryč. Na osobní facebookovou stránku vyvěsil svou fotografii z tréninku na antukovém kurtu v dějišti příštího turnaje ATP v Monte Carlu. Berdych kvůli zranění o víkendu vynechal čtvrtfinále Davisova poháru proti Kazachstánu.
08.04.2013 19:15 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1371 článků)

Berdych si podmanil Montpellier. Ve finále porazil Monfilse

Tomáš Berdych se stal vítězem turnaje Open Sud de France, český hráč zdolal ve finále Francouze Gaela Monfilse ve třech setech 6:2, 4:6 a 6:3. Berdych dosáhl svého sedmého vítězství na okruhu ATP.
05.02.2012 17:10 |

Berdych padl až po boji, v Monte Carlu triumfoval Djokovič

Až po velké tenisové bitvě odešel poražen Tomáš Berdych z finále turnaje v Monte Carlu. Statečně vzdoroval světové jedničce Novaku Djokovičovi, které podlehl 5:7, 6:4, 3:6.
19.04.2015 19:11 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1371 článků) , Novak Djokovič (531 článků)

Berdych začal antukovou sezonu vítězně, v Monte Carlu smetl Rochuse

Český tenista Tomáš Berdych vyhrál svůj první antukový zápas v sezoně. Pátý nasazený hráč turnaje série Masters v Monte Carlu v úterý porazil v duelu druhého kola Belgičana Oliviera Rochuse 6:2 a 6.3.
12.04.2011 19:40 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1371 článků) , Olivier Rochus (7 článků)

Berdych vypadl v Monte Carlu ve 3. kole, nestačil na Ljubičiče

Tomáš Berdych vypadl na výborně obsazeném tenisovém turnaji série Masters v Monte Carlu ve třetím kole. Ve čtvrtek nestačil na Chorvata Ivana Ljubičiče, kterému podlehl hladce 4:6 a 2:6.
14.04.2011 13:35 |

Berdych skončil ve čtyřhře v Monte Carlu hned v 1. kole

Český tenista Tomáš Berdych prohrál na tenisovém turnaji v Monte Carlu v páru s Ukrajincem Alexandrem Dolgopolovem hned v 1. kole čtyřhry se španělskou dvojicí Marrero, Verdasco po setech 5:7 a 2:6.
17.04.2012 18:10 |

Berdych v Monte Carlu vyřadil Murrayho a v semifinále vyzve Djokoviče

Tomáš Berdych postoupil do semifinále tenisového turnaje v Monte Carlu, když ve čtvrtfinále přehrál turnajovou trojku a světovou čtyřku Andyho Murrayho z Velké Británie ve třech setech. 6:7, 6:2, 6:3.
20.04.2012 13:55 |

Berdych v Monte Carlu KONČÍ! V osmifinále nestačil na Fogniniho

Tomáš Berdych se z turnaje v Monte Carlu pakuje nečekaně už po osmifinále Čtvrtého nasazeného hráče vyprovodil Ital Fabio Fognini snadno 6:4 a 6:2.
18.04.2013 12:30 |

Berdych nečekaně dohrál na turnaji v Monte Carlu

Tenista Tomáš Berdych nečekaně vypadl na turnaji v Monte Carlu už v třetím kole a neobhájí loňskou semifinálovou účast. Čtvrtý nasazený Čech dnes prohrál 4:6 a 2:6 s Italem Fabiem Fogninim.
18.04.2013 13:05 |

Berdych zdolal Tursunova a v Monte Carlu je v osmifinále

Český tenista Tomáš Berdych postoupil na antukovém turnaji Masters v Monte Carlu do osmifinále.
15.04.2014 20:20 |

Berdych v žebříčku klesl, po Monte Carlu mu patří šesté místo

Tomáš Berdych klesl po turnaji Masters v Monte Carlu ve světovém žebříčku z pátého místa na šesté.
21.04.2014 15:25 |

Berdych je v Monte Carlu ve čtvrtfinále, vylepší si bilanci s Raonicem?

Poprvé od roku 2012 postoupil Tomáš Berdych na prestižním antukovém turnaji v Monte Carlu mezi nejlepších osm. Stalo se tak zásluhou výhry nad Španělem Robertem Bautistou 7:6 a 6:4.
16.04.2015 16:01 |

Tomáš Berdych je ženatý, modelku Sátorovou si vzal v Monte Carlu

Nejlepší český tenista Tomáš Berdych (29) se oženil. Podle webu blesk.cz si šestý hráč světového žebříčku vzal dlouholetou přítelkyni Ester Sátorovou (22) v Monte Carlu.
16.07.2015 21:01 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1371 článků) , Ester Berdych Sátorová (59 článků)

Berdych zničil v Madridu Monfilse a je ve čtvrtfinále

Český tenista Tomáš Berdych porazil v Madridu ve 3. kole Francouze Gaëla Monfilse hladce 6:1, 6:1 a postoupil do čtvrtfinále.
10.05.2012 13:40 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1371 článků) , Gaël Monfils (21 článků) , Lucie Hradecká (217 článků)

Nadal zničil Ferrera a v Monte Carlu bude hrát o šestý titul

Španělský tenista Rafael Nadal si na turnaji série Masters v Monte Carlu zahraje o rekordní šestý titul za sebou.
17.04.2010 16:15 |

Osobnosti: Rafael Nadal (549 článků)

Pro pilota stáje Sauber Sergia Pereze jsou kvalifikace na městském okruhu v Monte Carlu zakleté. Minulý rok nejdřív narazil do svodidel a poté ve velké rychlosti bokem vletěl do bariér. Letos nezvládl šikanu, urval zadní kolo a zničil i přední křídlo.
26.05.2012 15:50 |

Narazí Ferrer ve finále turnaje v Monte Carlu na krajana Nadala?

Španělský tenista David Ferrer postoupil hladce do finále antukového turnaje Masters v Monte Carlu. Rakušana Jürgena Melzera, jenž v pátek překvapivě vyřadil Švýcara Rogera Federera, vyprovodil z kurtu po setech 6:3 a 6:2.
16.04.2011 15:40 |

Osobnosti: Roger Federer (473 článků) , David Ferrer (103 článků) , Jürgen Melzer (29 článků)

Wawrinka ovládl turnaj v Monte Carlu, ve finále otočil duel s kamarádem Federerem

Souboj švýcarských tenistů ve finále antukového Masters v Monte Carlu vyhrál Stanislas Wawrinka. Šampion letošního Australian Open otočil zápas s kamarádem a dlouholetou světovou jedničkou Rogerem Federerem ve vítězství 4:6, 7:6, 6:2 a poprvé se radoval z titulu na Masters.
20.04.2014 18:20 |

Osobnosti: Roger Federer (473 článků) , Stanislas Wawrinka (61 článků)