Berdych vstoupil do Turnaje mistrů prohrou s Federerem

Jedinému českému zástupci na londýnském Turnaji mistrů Tomáši Berdychovi nevyšel první zápas podle jeho představ. Fenomenální Roger Federer českého tenistu jednoznačně přehrál a duel ovládl ve dvou setech 6:4 a 6:2.
15.11.2015 23:20 |

Osobnosti: Roger Federer (474 článků)

Tenista Berdych prohrál v Torontu po boji s Federerem

Tenista Tomáš Berdych vypadl na turnaji série Masters v Torontu ve čtvrtfinále. Český hráč svedl velkou bitvu s Rogerem Federerem, v které ho dělily dva míče od postupu. V třetí sadě vedl Berdych už 5:2, ale zápas prohrál 3:6, 7:5 a 6:7.
14.08.2010 09:55 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1379 článků) , Roger Federer (474 článků)

Berdych prohrál finále v Madridu s Federerem ve třech setech

Tomáš Berdych titul na turnaji série Masters v Madridu nezískal. Český tenista dnes ve finále na modré antuce prohrál 6:3 a dvakrát 5:7 se Švýcarem Rogerem Federerem, který se po více než roce vrátí na druhé místo světového žebříčku.
13.05.2012 22:10 |

Djokovič si o čtvrtý titul na Turnaji mistrů zahraje s Federerem

Novak Djokovič si zahraje na Turnaji mistrů o svůj celkově čtvrtý triumf. Srbský tenista porazil v londýnské O2 areně v úvodním semifinále Japonce Keie Nišikoriho 6:1, 3:6, 6:0 a ve finále se utká s Rogerem Federerem, který ve „švýcarském“ souboji vyřadil Stana Wawrinku.
15.11.2014 19:11 |

Osobnosti: Roger Federer (474 článků) , Novak Djokovič (532 článků)

Nadal zdolal Murrayho a zahraje si finále Turnaje mistrů s Federerem

Španěl Rafael Nadal si zahraje poprvé v kariéře ve finále tenisového Turnaje mistrů. Jeho soupeřem bude další fenomén Roger Federer.
27.11.2010 19:35 |

Osobnosti: Roger Federer (474 článků) , Rafael Nadal (549 článků)

Hvězdné finále Turnaje mistrů! Djokovič vyzve obhájce Federera

Novak Djokovič si podruhé v kariéře zahraje finále Turnaje mistrů. Semifinálový duel s Juanem Martinem del Potrem vyhrál po setech 4:6, 6:4 a 6:2. O celkové prvenství se utká s obhájcem trofeje Rogerem Federerem.
11.11.2012 17:50 |

Berdych klesl po Turnaji mistrů ve světovém žebříčku na sedmé místo

Český daviscupový reprezentant si opět po týdnu prohodil pozici se Švýcarem Rogerem Federerem, který v Londýně postoupil do semifinále. První zůstal Španěl Rafael Nadal před srbským vítězem Turnaje mistrů Novakem Djokovičem.
12.11.2013 09:11 |

Osobnosti: Roger Federer (474 článků) , Rafael Nadal (549 článků) , Novak Djokovič (532 článků)

Berdych na Turnaji mistrů prohrál úvodní zápas! Nestačil na Wawrinku

Tenista Tomáš Berdych vstoupil i počtvrté do Turnaje mistrů porážkou. Šestý hráč světa dnes na úvod skupiny A prohrál v Londýně se Švýcarem Stanislasem Wawrinkou po setech 3:6, 7:6 a 3:6.
04.11.2013 17:55 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1379 článků) , Stanislas Wawrinka (61 článků)

Berdych prohrál na Turnaji mistrů se Švýcarem Wawrinkou

04.11.2013 23:05 |

Berdych dostal na Turnaji mistrů na frak! Uhrál dva gamy

Tenista Tomáš Berdych vstoupil i popáté do prestižního Turnaje mistrů porážkou. Zápas jste mohli živě sledovat na NOVA Sport a VOYO.
10.11.2014 10:55 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1379 článků)

ANKETA: Postoupí Berdych do semifinále Turnaje mistrů?

Český tenista Tomáš Berdych dnes bude v utkání se světovou jedničkou Rafaelem Nadalem ze Španělska usilovat o zachování šance na postup do semifinále Turnaje mistrů.
26.11.2010 12:05 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1379 článků) , Rafael Nadal (549 článků)

Berdych obsadil 5. místo v hitparádě překvapivých výsledků, díky vítězství nad Federerem

Čtvrtfinálová výhra českého tenisty Tomáše Berdycha ve Wimbledonu nad Švýcarem Rogerem Federerem byla vybrána jako pátý nejpřekvapivější výsledek roku, největším šokem byla prohra Andyho Roddicka s Tchajwancem Yen-Hsun Lu.
15.12.2010 11:10 |

Osobnosti: Roger Federer (474 článků) , Andy Roddick (61 článků) , Tomáš Berdych (1379 článků)

Berdych prohrál v pařížském semifinále s Federerem

AKTUALIZOVÁNO. Tenista Tomáš Berdych si o svůj druhý titul z turnaje Masters v Paříži nezahraje. Vítěz soutěže v hale Bercy z roku 2005 podlehl v dnešním semifinále Rogeru Federerovi ze Švýcarska 4:6 a 3:6.
12.11.2011 16:50 |

Berdych nestačil na Federera: Finále nebude!

Podruhé to nevyšlo. Český tenista Tomáš Berdych (26) srpnové vítězství z turnaje v Cincinnati nad Rogerem Federerem (30) nezopakoval.
13.11.2011 12:20 |

Berdych porazil del Potra, v Madridu si zahraje o titul

Český tenista Tomáš Berdych si v Madridu po dvou letech zahraje o titul z turnaje série Masters. Sedmý hráč světového žebříčku v semifinále porazil Argentince Juana Martína del Potra dvakrát 7:6. Jeho soupeřem v nedělním finále bude vítěz zápasu mezi Švýcarem Rogerem Federerem a Srbem Jankem Tipsarevičem.
13.05.2012 00:50 |

Berdych je v Dubaji v semifinále. Čeká ho Federer

Tomáš Berdych jede! Český tenista postoupil podruhé za sebou do semifinále turnaje ATP. V Dubaji si třetí nasazený hráč poradil s Dmitrijem Tursunovem z Ruska 6:3, 6:2. O účast ve finále si zahraje se Švýcarem Rogerem Federerem.
28.02.2013 15:30 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1379 článků) , Roger Federer (474 článků) , Dmitrij Tursunov (13 článků)

Berdych drtí soupeře. V Dubaji ho čeká Federer

Tomáš Berdych postoupil podruhé za sebou do semifinále turnaje ATP. Třetí nasazený hráč zdolal v Dubaji Dmitrije Tursunova z Ruska 6:3, 6:2. O účast ve finále si český tenista zahraje s obhájcem titulu Švýcarem  Rogerem Federerem,  který porazil Rusa Nikolaje Davyděnka dvakrát 6:2.
28.02.2013 15:50 |

Berdych válí! Porazil Federera a zahraje si v Dubaji ve finále

Tenista Tomáš Berdych postoupil do finále turnaje v Dubaji. Český hráč dnes v semifinále s obhájcem titulu Rogerem Federerem odvrátil tři mečboly a Švýcara porazil v třísetovém dramatu 3:6, 7:6 a 6:4. O titul si třetí nasazený hráč zahraje se světovou jedničkou Srbem Novakem Djokovičem, který v prvním semifinále zdolal Argentince Juana Martína del Potra 6:3 a 7:6.
01.03.2013 18:55 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1379 článků) , Roger Federer (474 článků) , Novak Djokovič (532 článků)

Rosol se postaví Federerovi! O semifinále v Dubaji bude hrát i Berdych

Dva čeští tenisté se představí ve čtvrtfinále prestižního turnaje v Dubaji. Tomáš Berdych se utká s turnajovou pětkou Francouzem Jo-Wilfriedem Tsongou, na Lukáše Rosola čeká duel s bývalou světovou jedničkou Švýcarem Rogerem Federerem.
27.02.2014 07:45 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1379 článků) , Roger Federer (474 článků) , Lukáš Rosol (567 článků)

Berdych na úvod turnaje v Kuala Lumpuru porazil Kunicyna

Český tenista Tomáš Berdych vstoupil do turnaje v Tokiu třísetovým vítězstvím nad Igorem Kunicynem.
29.09.2009 14:05 |