Berdych ve Stockholmu obhájil titul, Socka porazil ve dvou setech

Tomáš Berdych na turnaji ve Stockholmu obhájil loňský triumf a ve švédské metropoli tak drží skvělou bilanci tří titulů ze tří účastí. V dnešním finále zdolal Američana Jacka Socka ve dvou setech 7:6 a 6:2.
25.10.2015 17:06 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1379 článků)

Berdych si v Číně zahraje osmifinále, Plíšková čtvrtfinále

Tomáš Berdych vydřel na turnaji v Šanghaji padesáté letošní vítězství a postoupil do osmifinále. Český tenista porazil Američana Jacka Socka ve třech setech 7:6, 4:6 a 6:4, zajímavé ale je, že zatímco poražený Sock získal celkem 106 míčků, postupující Berdych pouze 103.   V čínském Tchien-ťin postoupila do čtvrtfinále Karolína Plíšková a stále živí naději na účast v Turnaji mistryň.
14.10.2015 12:31 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1379 článků) , Karolína Plíšková (294 článků)

Berdych otočil finále ve Stockholmu a slaví 10. titul v kariéře

Tenista Tomáš Berdych získal jubilejní desátý titul v kariéře. Počet svých triumfů zaokrouhlil dnes ve Stockholmu, kde splnil roli turnajové jedničky a ve finále porazil Bulhara Grigora Dimitrova po boji 5:7, 6:4 a 6:4. Zároveň se znovu přiblížil páté účasti na Turnaji mistrů za sebou.
19.10.2014 18:10 |

Berdych dovršil zlatý víkend českého tenisu. Ale po bitvě

Český tenista Tomáš Berdych obhájil titul na turnaji v čínském Šen-čenu, když po téměř třech hodinách porazil Francouze Richarda Gasqueta 7:6, 6:7 a 6:3. Berdych potvrdil roli nasazené jedničky a získal svůj letošní první titul. Navázal tak na "zlatou" sobotu českých tenistek.
02.10.2016 16:35 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1379 článků) , Richard Gasquet (35 článků)

Berdych je ve finále! Ve Stockholmu si zahraje o druhý letošní titul

O svůj druhý letošní titul bude bojovat Tomáš Berdych. Český tenista prošel na turnaji ve Stockholmu do pátého finále v sezoně, když si v semifinále poradil s Němcem Matthiasem Bachingerem 7:6 a 6:4.
18.10.2014 20:55 |

Boxer Kličko porazil Sosnowského a obhájil titul organizace WBC

Ukrajinský boxer Vitalij Kličko porazil v aréně fotbalistů Schalke v Gelsenkirchenu polského soupeře Alberta Sosnowského a obhájil mistrovský titul v těžké váze organizace WBC. Sobotní zápas skončil po tvrdém úderu Klička před limitem v 10. kole.
30.05.2010 14:40 |

Murray porazil ve finále v Torontu Federera a obhájil titul

Britský tenista Andy Murray porazil ve finále turnaje série Masters v Torontu 7:5 a 7:5 Rogera Federera ze Švýcarska a obhájil loňský titul. Čtvrtý hráč světa zároveň vyhrál vůbec svůj první turnaj v sezoně a celkově patnáctý v kariéře.
16.08.2010 09:55 |

Osobnosti: Roger Federer (474 článků) , Andy Murray (183 článků)

Nadal ve finále v Římě porazil Federera a obhájil titul

Španělský tenista Rafael Nadal porazil v souboji bývalých světových jedniček ve finále v Římě Švýcara Rogera Federera 6:1 a 6:3. Šestadvacetiletý antukový fenomén obhájil titul a v sezoně si připsal už šestý turnajový triumf.
19.05.2013 21:20 |

Osobnosti: Roger Federer (474 článků) , Rafael Nadal (549 článků)

Berdych bojoval s Djokovičem jako lev, ale v Dubaji na titul nedosáhl

Tenista Tomáš Berdych nenavázal na Petru Kvitovou a titul v Dubaji nezískal. Třetího nasazeného zastavil až ve finále první hráč světa Novak Djokovič ze Srbska, s nímž Berdych prohrál ve dvou setech 5:7 a 3:6.
02.03.2013 18:10 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1379 článků) , Novak Djokovič (532 článků) , Petra Kvitová (1465 článků)

Berdych porazil Federera a je v semifinále Wimbledonu

Tomáš Berdych poprvé v kariéře postoupil do semifinále Wimbledonu. V dnešním čtvrtfinále porazil obhájce prvenství Rogera Federera ze Švýcarska po setech 6:4, 3:6, 6:1 a 6:4. O finále se Berdych utká se Srbem Novakem Djokovičem. Český tenis má v semifinále zastoupení v obou kategoriích, mezi poslední čtyři hráčky v úterý postoupila i Petra Kvitová.
30.06.2010 18:30 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1379 článků) , Roger Federer (474 článků) , Novak Djokovič (532 článků) , Petra Kvitová (1465 článků)

Berdych a Kvitová jsou v osmifinále, Veselý skrečoval zápas

České tenisové jedničky Petra Kvitová a Tomáš Berdych si zahrají osmifinále grandslamového US Open. Kvitová ovládla zápas třetího kola proti Slovence Anně Karolíně Schmiedlové, které dovolila získat jen tři gemy. Berdych zdolal Španěla Guillerma Garciu-Lopéze ve čtyřech setech 6:7, 7:6, 6:3 a 6:3.   Jiří Veselý vzdal zápas s domácím tenistou Johnem Isnerem po dvou prohraných setech. Na turnaji končí i Petra Cetkovská a Barbora Strýcová, která v rozhodujícím třetím setu neudržela nadějné vedení 5:1 a Němce Lisické podlehla 4:6, 6:4 a 5:7.
05.09.2015 21:31 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1379 článků) , Jiří Veselý (149 článků) , Petra Kvitová (1465 článků) , Jiří Veselý (149 článků) , Jiří Veselý (149 článků) , Petr John (17 článků)

Boxer Konečný ZNIČIL Francouze Bayrama a obhájil titul

Boxer Lukáš Konečný obhájil titul profesionálního mistra Evropy a interkontinentální titul organizace WBO v lehké střední váhové kategorii. V domácím ringu v Ústí nad Labem porazil Francouze Bayrama jednoznačně na body.
27.05.2011 21:10 |

Osobnosti: Lukáš Konečný (103 článků)

China Open: Berdych jde dál, Zakopalová končí

Zakopalová s turnajovou trojkou Zvonarjovovou svedla velký souboj, nakonec ale podlehla ve třech setech. To Tomáš Berdych ve dvou setech porazil Melzera.
04.10.2011 09:50 |

Bolt po dvou letech prohrál, ve Stockholmu ho porazil Gay

Fenomenální jamajský sprinter Usain Bolt utrpěl první prohru po dvou letech. Světového rekordmana dnes porazil na mítinku Diamantové ligy ve Stockholmu v závodu na 100 metrů Američan Tyson Gay, jenž zvítězil v čase 9,84 sekundy. Bolt skončil druhý za 9,97.
07.08.2010 13:50 |

Osobnosti: Tyson Gay (41 článků) , Usain Bolt (365 článků)

Berdych porazil del Potra, v Madridu si zahraje o titul

Český tenista Tomáš Berdych si v Madridu po dvou letech zahraje o titul z turnaje série Masters. Sedmý hráč světového žebříčku v semifinále porazil Argentince Juana Martína del Potra dvakrát 7:6. Jeho soupeřem v nedělním finále bude vítěz zápasu mezi Švýcarem Rogerem Federerem a Srbem Jankem Tipsarevičem.
13.05.2012 00:50 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1379 článků) , Roger Federer (474 článků)

Berdych si v Stockholmu po roce opět zahraje o titul

Český tenista Tomáš Berdych je blízko obhajobě titulu z tenisového turnaje ve Stockholmu. V dnešním semifinále s Kypřanem Marcosem Baghdatisem vyhrál první set 6:1, pak jeho soupeř zápas skrečoval kvůli zranění.  O svůj druhý letošní turnajový triumf si zítra zahraje s  Američanem Jackem Sockem.
24.10.2015 17:41 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1379 článků) , Marcos Baghdatis (11 článků)

Berdych zaplašil svou noční můru, porazil neoblíbeného Davyděnka

Tomáš Berdych porazil v zápase 2. kola tenisového turnaje v Dubaji Rusa Nikolaje Davyděnka ve dvou setech 6:3 a 7:6. Český tenista postoupil do čtvrtfinále, kde se střetne s Philippem Petzschnerem z Německa.
23.02.2011 15:45 |

Berdych to proti Tsongovi nezabalil a slaví druhý letošní titul

Tomáš Berdych vyhrál tenisový turnaj ve Stockholmu. Ve finále zdolal Jo - Wilfrieda Tsongu z Francie ve třech setech 4:6, 6:4 a 6:4 a zajistil si start na letošním Turnaji mistrů.
21.10.2012 18:35 |

Berdych zvládl úvod v Torontu, Štěpánek ne

Tenista Tomáš Berdych vstoupil vítězně do turnaje v Torontu. Česká jednička přehrála ve dvou setech Ukrajince Stachovského. Naopak Radek Štěpánek prohrál ve dvou setech s Italem Fogninim.
10.08.2010 19:25 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1379 článků) , Radek Štěpánek (815 článků)

Vitalij Kličko obhájil titul WBC, Chisoru porazil na body

Čtyřicetiletý ukrajinský boxer Vitalij Kličko obhájil mistrovský pás profesionální organizace WBC. O dvanáct let mladšího Brita Derecka Chisoru v sobotu porazil ve vyprodané Olympijské hale v Mnichově na body.
19.02.2012 10:30 |