Berdych v Šanghaji nezaváhal a ve čtvrtfinále se utká s Murraym

Český tenista Tomáš Berdych v Šanghaji minimálně obhájí čtvrtfinálovou účast z minulého roku. V dnešním semifinále přehrál Francouze Gillese Simona dvakrát 6:3 a jeho dalším soupeřem bude Brit Andy Murray.
15.10.2015 18:46 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1367 článků) , Andy Murray (181 článků) , Gilles Simon (22 článků) , Andy Murray (25 článků)

Berdych porazil Karloviče a v Šanghaji si zahraje čtvrtfinále

Tenista Tomáš Berdych v Šanghaji nezaváhal ani v osmifinále a znovu zvýšil své šance na start na Turnaji mistrů. Česká tenisová jednička na čínském turnaji Masters vyřadila Iva Karloviče z Chorvatska 6:3 a 6:4 a postoupila do čtvrtfinále.
09.10.2014 10:21 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1367 článků)

Berdych je po výhře nad Murraym poprvé ve čtvrtfinále French Open

Tenista Tomáš Berdych si poprvé v kariéře zahraje čtvrtfinále na Roland Garros. Český hráč dnes zvládl v osmifinále deštěm přerušený souboj na pařížské antuce s Britem Andym Murrayem a světovou čtyřku porazil 6:4, 7:5 a 6:3. V boji o semifinále se Berdych utká s Rusem Michailem Južným.
31.05.2010 11:00 |

Berdych si poradil s Mónacem, v cestě do finále mu stojí Murray

Ani v sedmém vzájemném zápase s Argentincem Juanem Mónacem Tomáš Berdych nezaváhal a po setech 6:3 a 6:4 postoupil na turnaji v Miami do semifinále. O postup do boje o titul se utká s Britem Andym Murraym.
02.04.2015 09:26 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1367 článků) , Juan Mónaco (3 články) , Andy Murray (181 článků)

Bravo! Berdych i Štěpánek jsou v Šanghaji ve čtvrtfinále

Tenista Tomáš Berdych si poprvé na turnaji série Masters v Šanghaji zahraje čtvrtfinále, Radek Štěpánek si totéž zopakuje po třech letech.
11.10.2012 11:45 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1367 článků) , Radek Štěpánek (805 článků)

Australian Open: Berdych smetl Nadala a je v semifinále!

Tenista Tomáš Berdych pokračuje na Australian Open ve skvělých výkonech. Ve čtvrtfinále ukončil sérii sedmnácti porážek v řadě se Španělem Rafalem Nadalem, kterého v Melbourne smetl ve třech setech 6:2, 6:0 a 7:6. V boji o finále se utká s Britem Andym Murraym.
27.01.2015 08:52 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1367 článků) , Rafael Nadal (548 článků) , Andy Murray (181 článků) , Andy Murray (25 článků) , Nick Murray (1 článek)

Berdycha v Šanghaji čeká po Roddickově skreči García-López

Český tenista Tomáš Berdych se o postup do čtvrtfinále turnaje série Masters v Šanghaji utká s Guillermem Garcíou-Lópezem. Španělský hráč dnes v druhém kole profitoval ze skreče desátého nasazeného Andyho Roddicka, jenž utkání vzdal kvůli zranění třísla.
14.10.2010 11:20 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1367 článků) , Andy Roddick (61 článků)

Berdych si v Číně zahraje osmifinále, Plíšková čtvrtfinále

Tomáš Berdych vydřel na turnaji v Šanghaji padesáté letošní vítězství a postoupil do osmifinále. Český tenista porazil Američana Jacka Socka ve třech setech 7:6, 4:6 a 6:4, zajímavé ale je, že zatímco poražený Sock získal celkem 106 míčků, postupující Berdych pouze 103.   V čínském Tchien-ťin postoupila do čtvrtfinále Karolína Plíšková a stále živí naději na účast v Turnaji mistryň.
14.10.2015 12:31 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1367 článků) , Karolína Plíšková (244 článků)

Berdych v Dubaji skončil ve čtvrtfinále, nestačil na Murrayho

Český tenista Tomáš Berdych prohrál ve čtvrtfinále dvouhry s Britem Andy Murraym za 111 minut po setech 3:6, 5:7 a na turnaji končí.
01.03.2012 13:25 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1367 článků) , Andy Murray (181 článků)

Bratrovražedný souboj v Šanghaji. Berdych se střetne se Štěpánkem

Dva nejlepší čeští tenisté a daviscupoví kolegové Tomáš Berdych a Radek Štěpánek si na turnaji v Šanghaji zahrají po více než pěti letech proti sobě. Štěpánek postoupil na podniku série Masters přes domácího hráče Čang Ce do druhého kola, kam byl čerstvý vítěz z Pekingu Berdych jakožto turnajová šestka nasazen přímo.
11.10.2011 12:00 |

Berdych vypadl v Šanghaji ve třetím kole s Almagrem

Tomáš Berdych neobhájil v Šanghaji loňské semifinále a na turnaji série Masters vypadl ve třetím kole. Českého tenistu dnes v boji o čtvrtfinále vyřadil Španěl Nicolás Almagro, jemuž po dvou a půl hodinách podlehl 7:6, 3:6 a 6:7.
10.10.2013 18:50 |

Berdych v Šanghaji končí, ve čtvrtfinále nestačil na Simona

Cesta Tomáše Berdycha turnajem Masters v Šanghaji skončila ve čtvrtfinále. Český tenista prohrál s Francouzem Gillesem Simonem 6:7, 6:4 a 0:6 a propásl možnost posunout se ve světovém žebříčku na šestou příčku.
10.10.2014 10:26 |

Osobnosti: Gilles Simon (22 článků) , Tomáš Berdych (1367 článků)

Tenis: Klikař Berdych! Roddick vzdal zápas

Český tenista Tomáš Berdych se o postup do čtvrtfinále turnaje série Masters v Šanghaji utká s Guillermem Garcíou-Lópezem, který profitoval ze skreče Andyho Roddicka.
13.10.2010 15:40 |

Berdych ve Washingtonu nezaváhal. Soupeři povolil jen 5 gamů!

Tenista Tomáš Berdych zvládl vstup do turnaje ve Washingtonu a při svém prvním startu po Wimbledonu porazil coby nejvýše nasazený hráč ve 2. kole domácího Robbyho Ginepriho 6:1, 6:4. V osmifinále se utká s Kanaďanem Vaskem Pospisilem.
31.07.2014 09:40 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1367 článků) , Vasek Pospisil (13 článků)

Berdycha čeká v Šanghaji po zranění zad zápas s Lópezem

Český tenista Tomáš Berdych se ve druhém kole turnaje v Šanghaji utká se Španělem Felicianem Lópezem. Čtvrtý nasazený hráč, jenž v sobotu v Pekingu vzdal kvůli zranění zad semifinálový zápas s jeho krajanem Rafaelem Nadalem, měl na úvod podniku série Masters volný los.
08.10.2013 11:50 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1367 článků) , Rafael Nadal (548 článků)

Skvěle, Tomáši! Berdych porazil Murrayho a je v semifinále

Tomáš Berdych je v semifinále turnaje v Cincinnati! Ve čtvrtfinále se ve dvou setech vypořádal s wimbledonským vítězem a světovou dvojkou Andym Murraym, vyhrál 6:3 a 6:4.
16.08.2013 23:05 |

Berdych na dně! Na Turnaji mistrů bude chybět poprvé za šest let

Krize českého tenisty Tomáše Berdycha nebere konce. Na turnaji v Paříži prohrál ve čtvrtfinále 6:7, 5:7 s Britem Andym Murraym a nezahraje si Turnaj mistrů. Je to vůbec poprvé od roku 2010, kdy se Berdych do londýnského turnaje neprobojoval.
04.11.2016 22:30 |

Berdych udolal Safina a je v Šanghaji v osmifinále

Český tenista Tomáš Berdych napodobil svého krajana Radka Štěpánka a po vítězné bitvě se Safinem je v osmifinále turnaje Masters v Šanghaji.
14.10.2009 11:00 |

Berdych konečně vyhrál, v Šanghaji rozdrtil Robreda

Turnaj v Šanghaji: Berdych - Robredo 6:0, 6:4.
12.10.2010 15:50 |

Berdych přešel v Šanghaji přes Robreda, Štěpánek senzačně vypadl

Nejlepší český tenista Tomáš Berdych, jenž bojuje o svou premiérovou účast na Turnaji mistrů v Londýně, prošel do třetího kola turnaje série Masters v Šanghaji po vítězství 6:0, 6:4 nad Španělem Tommym Robredem. Naopak už v prvním kole se nečekaně rozloučil Radek Štěpánek, jenž senzačně prohrál s domácím Paj Jenem, jemuž patří v žebříčku až 465. místo.
13.10.2010 19:05 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1367 článků) , Radek Štěpánek (805 článků) , Tommy Robredo (14 článků)