Berdych v Dubaji převálcoval Chardyho. Rosol zaváhal

Tomáš Berdych na úvod dubajského turnaje porazil Francouze Jérémyho Chardyho a od 500. výhry na ATP Tour jej dělí už jen jedna jediná výhra. Lukáši Rosolovi se ale naopak nedařilo. Stejně jako před týdnem v Marseille ho zdolal Ukrajinec Sergej Stachovskij.
24.02.2015 17:56 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1367 článků) , Jérémy Chardy (3 články)

Rosol v Pařiži porazil extrémně chybujícího Chardyho a narazí na Ferrera

Český tenista Lukáš Rosol porazil v prvním kole turnaje série Masters v Paříži domácího Jérémyho Chardyho 6:3 a 6:4.
28.10.2013 14:45 |

Osobnosti: Lukáš Rosol (528 článků)

Berdych a Štěpánek jdou v Dubaji dál. Po sedmi týdnech vyhrál i Rosol

Čeští tenisté Tomáš Berdych, Lukáš Rosol i Radek Štěpánek postoupili do druhého kola silně obsazeného turnaje v Dubaji. Třetí nasazený Berdych zdolal 6:3, 6:4 rumunského kvalifikanta Mariuse Copila, Rosol si své druhé letošní vítězství připsal proti Němci Danielu Brandsovi.
25.02.2014 13:10 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1367 článků) , Lukáš Rosol (528 článků)

Berdych a Rosol postoupili do druhého kola v Dubaji

Tenista Tomáš Berdych postoupil do druhého kola turnaje v Dubaji přes Jérémyho Chardyho z Francie, jehož za 66 minut porazil 6:2 a 6:3.
21.02.2011 19:15 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1367 článků)

Berdych i Rosol jsou v Dubaji ve čtvrtfinále. Štěpánek na Federera nestačil

Dvojnásobnou účast bude mít český tenis ve čtvrtfinále turnaje v Dubaji. Druhým kolem bez problémů prošel třetí nasazený Tomáš Berdych, který porazil Ukrajince Sergeje Stachovského 6:2, 6:1, i Lukáš Rosol, jenž vyřadil turnajovou osmičku Dmitrije Tursunova z Ruska 6:4, 7:6.
26.02.2014 15:15 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1367 článků) , Dmitrij Tursunov (13 článků) , Lukáš Rosol (528 článků)

Tenisté Berdych a Rosol postoupili v Dubaji do čtvrtfinále

Minimálně dvojnásobnou účast bude mít český tenis ve čtvrtfinále turnaje v Dubaji. Druhým kolem bez problémů prošel třetí nasazený Tomáš Berdych, který porazil Ukrajince Sergeje Stachovského 6:2, 6:1, i Lukáš Rosol, jenž vyřadil turnajovou osmičku Dmitrije Tursunova z Ruska 6:4, 7:6.

Berdych válí a v Dubaji už je v semifinále! Rosol na Federera nestačil

Tomáš Berdych vyhrál už 10. zápas v řadě a na turnaji v Dubaji postoupil do semifinále! nejlepší český hráč vyřadil ve čtvrtfinále Francouze Jo-Wilfrieda Tsongu za hodinu a půl po setech 6:4, 6:3. Lukáš Rosol bohužel skončil po prohře s Rogerem Federerem.
27.02.2014 19:25 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1367 článků) , Roger Federer (471 článků) , Lukáš Rosol (528 článků)

Tenista Veselý postoupil na antuce v Bukurešti přes Chardyho

Tenista Jiří Veselý vstoupil vítězně do antukového turnaje v Bukurešti. Devětasedmdesátý hráč světa porazil v prvním kole 7:6, 6:0 Francouze Jérémyho Chardyho, jenž je v žebříčku o 31 míst výš.
21.04.2014 16:40 |

Osobnosti: Jiří Veselý (126 článků) , Jérémy Chardy (3 články) , Jiří Veselý (126 článků) , Jiří Veselý (126 článků)

Veselý vyřídil v Bukurešti Chardyho, dal mu i kanára a je ve 2. kole

21.04.2014 17:25 |

Tenista Rosol je v Paříži ve druhém kole a čeká ho obhájce Ferrer

Český tenista Lukáš Rosol porazil v prvním kole turnaje série Masters v Paříži domácího Jérémyho Chardyho 6:3 a 6:4. Jeho dalším soupeřem bude obhájce titulu a třetí hráč světa David Ferrer ze Španělska.
28.10.2013 13:35 |

Osobnosti: David Ferrer (103 článků) , Lukáš Rosol (528 článků)

Rosol se postaví Federerovi! O semifinále v Dubaji bude hrát i Berdych

Dva čeští tenisté se představí ve čtvrtfinále prestižního turnaje v Dubaji. Tomáš Berdych se utká s turnajovou pětkou Francouzem Jo-Wilfriedem Tsongou, na Lukáše Rosola čeká duel s bývalou světovou jedničkou Švýcarem Rogerem Federerem.
27.02.2014 07:45 |

Berdych půjde proti Murraymu, Rosol v Dubaji dohrál

Berdych smetl Lacka, Rosol nestačil na Tsongu
29.02.2012 13:25 |

Berdych si poradil s Kamkem. V Dubaji hladce prošel do čtvrtfinále

Český tenista Tomáš Berdych postoupil do čtvrtfinále turnaje v Dubaji. Třetí nasazený hráč porazil ve druhém kole Němce Tobiase Kamkeho, který vzdoroval především v prvním setu, 7:5 a 6:1. O semifinále bude Berdych hrát s Dmitrijem Tursunovem z Ruska.
26.02.2013 17:35 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1367 článků) , Jan Hájek (170 článků) , Dmitrij Tursunov (13 článků)

Berdych bojoval s Djokovičem jako lev, ale v Dubaji na titul nedosáhl

Tenista Tomáš Berdych nenavázal na Petru Kvitovou a titul v Dubaji nezískal. Třetího nasazeného zastavil až ve finále první hráč světa Novak Djokovič ze Srbska, s nímž Berdych prohrál ve dvou setech 5:7 a 3:6.
02.03.2013 18:10 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1367 článků) , Novak Djokovič (530 článků) , Petra Kvitová (1447 článků)

Bravo, Tomáši! Berdych si v Dubaji zahraje o TITUL, čeká ho Federer

Tomáš Berdych si zahraje na okruhu ATP finále na druhém turnaji po sobě. Do boje o titul v Dubaji prošel český tenista po dnešní výhře nad Němcem Philippem Kohlschreiberem 7:5, 7:5. Před dvěma týdny hrál Berdych finále v Rotterdamu a získal devátý turnajový triumf v kariéře.
28.02.2014 15:55 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1367 článků) , Philipp Kohlschreiber (22 článků)

Berdych je opět ve finále, v Dubaji přešel přes Kohlschreibera

28.02.2014 16:05 |

Schwarzenberg: Pokud se Paroubkovi podaří zrušit mou ranní kocovinu, ještě bych zaváhal

Předseda TOP 09 Karel Schwarzenberg na on-line chatu se čtenáři Novinek uvedl, že doufá v nepodlehnutí voličů planým slibům z billboardů. "Pokud se však Paroubkovi podaří oživit Elvise či zrušit mou ranní kocovinu, tak bych ještě zaváhal,“ uvedl Schwarzenberg s jistou mírou nadsázky a odkazem na billboardovou kampaň, která si utahuje z přemíry Paroubkových slibů.
06.04.2010 10:40 |

Osobnosti: Karel Schwarzenberg (3557 článků)

Berdych vydřel v Dubaji semifinále, po boji porazil Petzschnera

Tenista Tomáš Berdych si v Dubaji zahraje letos podruhé na okruhu ATP v semifinále. Sedmý hráč světového žebříčku porazil v čtvrtfinále 7:5 a 6:4 Němce Philippa Petzschnera.
24.02.2011 14:05 |

Tenista Berdych postoupil v Dubaji podruhé v sezoně do semifinále

Tenista Tomáš Berdych si v Dubaji zahraje letos podruhé na okruhu ATP v semifinále. Sedmý hráč světového žebříčku porazil v dnešním čtvrtfinále 7:5 a 6:4 Němce Philippa Petzschnera a v semifinále se utká s obhájcem titulu Novakem Djokovičem ze Srbska.
24.02.2011 16:20 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1367 článků) , Novak Djokovič (530 článků)

Berdych skrečoval v Dubaji semifinále s Djokovičem v třetím setu

Český tenista Tomáš Berdych do finále turnaje v Dubaji nepostoupil. Semifinálový zápas s třetím hráčem světového žebříčku Srbem Novakem Djokovičem dnes vzdal za stavu 7:6, 2:6 a 2:4 kvůli potížím se stehenním svalem.
25.02.2011 18:10 |