Berdych v Dubaji končí. V třísetové bitvě nestačil na Djokoviče

Rodák z Valašského Meziříčí Tomáš Berdych se do finále v Dubaji nepodívá. V semifinále nestačil na nejvýše nasazeného Novaka Djokoviče, kterému podlehl ve třech setech 0:6, 7:5 a 4:6. Se Srbem prohrál už osmnáctý zápas v kariéře.
28.02.2015 13:21 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1382 článků) , Novak Djokovič (533 článků)

V souboji titánů byl lepší Federer. O titul se utká s přemožitelem Djokoviče Isnerem

Američan John Isner dokázal v semifinále turnaje v Indian Wells porazit nejlepšího hráče světa Novaka Djokoviče ve třísetové bitvě a zahraje si finále proti Rogeru Federerovi ze Švýcarska.
18.03.2012 10:45 |

Osobnosti: Roger Federer (476 článků) , Novak Djokovič (533 článků) , John Novak (3 články) , John Wells (8 článků)

SENZAČNÍ DIMITROV! Djokoviče porazil už ve druhém kole!

Grigor Dimitrov má nejen krásnou a slavnou přítelkyni, ale i nyní i skalp světové jedničky. Na turnaji v Madridu vyřadil Novaka Djokoviče po třísetové bitvě 7:6, 6:7 a 6:3!
08.05.2013 00:05 |

Osobnosti: Novak Djokovič (533 článků)

Berdych na Djokoviče nestačil, na Turnaji mistrů končí

Tenista Tomáš Berdych prohrál na Turnaji mistrů se Srbem Novakem Djokovičem dvakrát 2:6 a ze skupiny nepostoupil. Do semifinále suverénního Djokoviče doprovodí Švýcar Stan Wawrinka, kterému k postupu stačilo získat tři hry v utkání s Chorvatem Marinem Čiličem
14.11.2014 19:01 |

Berdych selhal už ve třetím kole! Na Masters končí i Federer!

Tomáš Berdych skončil na turnaji Masters v Šanghaji už ve třetím kole. Po vypjaté třísetové bitvě podlehl Španělovi Nicolasovi Almagrovi 7:6, 3:6 a 6:7.
10.10.2013 14:30 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1382 článků)

SKVĚLÉ! Berdych uštval Federera a v Dubaji si zahraje o titul

Český tenista Tomáš Berdych si na turnaji v Dubaji zahraje o titul. V seminále ve velké bitvě porazil Rogera Federera 3:6, 7:6 a 6:4.
01.03.2013 19:15 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1382 článků) , Roger Federer (476 článků) , Novak Djokovič (533 článků)

Dokázal to! Berdych v dramatické bitvě udolal Ferrera a pokračuje v turnaji!

Tenista Tomáš Berdych postoupil poprvé v kariéře do semifinále Turnaje mistrů. Český hráč dokázal otočit vývoj utkání se Španělem Davidem Ferrerem a pátého hráče světa dnes v Londýně porazil 3:6, 7:5 a 6:1. Svým vítězstvím tak Berdych zároveň vyřadil ze hry prvního hráče světa Novaka Djokoviče ze Srbska.
25.11.2011 23:30 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1382 článků) , Novak Djokovič (533 článků) , David Ferrer (103 článků)

Berdych i Rosol jsou v Dubaji ve čtvrtfinále. Štěpánek na Federera nestačil

Dvojnásobnou účast bude mít český tenis ve čtvrtfinále turnaje v Dubaji. Druhým kolem bez problémů prošel třetí nasazený Tomáš Berdych, který porazil Ukrajince Sergeje Stachovského 6:2, 6:1, i Lukáš Rosol, jenž vyřadil turnajovou osmičku Dmitrije Tursunova z Ruska 6:4, 7:6.
26.02.2014 15:15 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1382 článků) , Dmitrij Tursunov (13 článků) , Lukáš Rosol (573 článků)

Berdych válí a v Dubaji už je v semifinále! Rosol na Federera nestačil

Tomáš Berdych vyhrál už 10. zápas v řadě a na turnaji v Dubaji postoupil do semifinále! nejlepší český hráč vyřadil ve čtvrtfinále Francouze Jo-Wilfrieda Tsongu za hodinu a půl po setech 6:4, 6:3. Lukáš Rosol bohužel skončil po prohře s Rogerem Federerem.
27.02.2014 19:25 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1382 článků) , Roger Federer (476 článků) , Lukáš Rosol (573 článků)

Berdych v Římě dohrál, Nadal si UDRŽÍ PRVNÍ MÍSTO

Tomáš Berdych podlehl v Římě Gasquetovi z Francie v třísetové bitvě a Rafael Nadal si výhrou nad Chorvatem Čiličem udrží do konce Roland Garros pozici světové jedničky.
13.05.2011 17:05 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1382 článků) , Rafael Nadal (549 článků)

Berdych v Římě prohrál ve čtvrtfinále, Nadal zůstane v čele žebříčku

Tenista Tomáš Berdych skončil na turnaji série Masters v Římě ve čtvrtfinále. Sedmý nasazený hráč v pátek podlehl Richardu Gasquetovi z Francie v třísetové bitvě 6:4, 2:6 a 4:6 po dvou hodinách a osmnácti minutách.
13.05.2011 19:35 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1382 článků) , Richard Gasquet (35 článků)

Berdych & Štěpánek: Forma jako hrom!

Žádný strach z hvězdného Nadala, i kdyby se dal zázračně do kupy. Měsíc před finále Davis Cupu se Španělskem totiž mají čeští tenisté parádní formu! Na megaturnaji v Šanghaji s dotací 3,5 milionu dolarů je Tomáš Berdych už mezi nejlepšími čtyřmi, Radek Štěpánek pro změnu přiváděl ve čtvrtfinále k šílenství třetího hráče světa Brita Murrayho, než padl po třísetové bitvě.
13.10.2012 12:10 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1382 článků) , Radek Štěpánek (816 článků)

Dobrý vstup! Berdych zdolal v Paříži Španěla Andujara

Tomáš Berdych vstoupil do turnaje série Masters v Paříži výhrou 6:2, 7:5 nad španělským soupeřem z kvalifikace Pablem Andújarem. Druhé kolo bylo naopak konečnou pro dalšího českého tenistu Lukáše Rosola, jenž s obhájcem titulu a světovou trojkou Davidem Ferrerem ze Španělska prohrál za hodinu a půl po třísetové bitvě 0:6, 6:2 a 3:6.
30.10.2013 22:35 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1382 článků) , David Ferrer (103 článků) , Lukáš Rosol (573 článků)

Berdych je po třísetové bitvě s Mayerem v semifinále turnaje v Oeiras

Tenista Tomáš Berdych postoupil do semifinále antukového turnaje v Oeiras po boji přes Argentince Leonarda Mayera, jehož ve čtvrtfinále porazil 3:6, 6:4, 6:4.
02.05.2014 18:00 |

Berdych si poradil s Kamkem. V Dubaji hladce prošel do čtvrtfinále

Český tenista Tomáš Berdych postoupil do čtvrtfinále turnaje v Dubaji. Třetí nasazený hráč porazil ve druhém kole Němce Tobiase Kamkeho, který vzdoroval především v prvním setu, 7:5 a 6:1. O semifinále bude Berdych hrát s Dmitrijem Tursunovem z Ruska.
26.02.2013 17:35 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1382 článků) , Jan Hájek (173 článků) , Dmitrij Tursunov (13 článků)

Berdych bojoval s Djokovičem jako lev, ale v Dubaji na titul nedosáhl

Tenista Tomáš Berdych nenavázal na Petru Kvitovou a titul v Dubaji nezískal. Třetího nasazeného zastavil až ve finále první hráč světa Novak Djokovič ze Srbska, s nímž Berdych prohrál ve dvou setech 5:7 a 3:6.
02.03.2013 18:10 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1382 článků) , Novak Djokovič (533 článků) , Petra Kvitová (1470 článků)

Berdych a Štěpánek jdou v Dubaji dál. Po sedmi týdnech vyhrál i Rosol

Čeští tenisté Tomáš Berdych, Lukáš Rosol i Radek Štěpánek postoupili do druhého kola silně obsazeného turnaje v Dubaji. Třetí nasazený Berdych zdolal 6:3, 6:4 rumunského kvalifikanta Mariuse Copila, Rosol si své druhé letošní vítězství připsal proti Němci Danielu Brandsovi.
25.02.2014 13:10 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1382 článků) , Lukáš Rosol (573 článků)

Bravo, Tomáši! Berdych si v Dubaji zahraje o TITUL, čeká ho Federer

Tomáš Berdych si zahraje na okruhu ATP finále na druhém turnaji po sobě. Do boje o titul v Dubaji prošel český tenista po dnešní výhře nad Němcem Philippem Kohlschreiberem 7:5, 7:5. Před dvěma týdny hrál Berdych finále v Rotterdamu a získal devátý turnajový triumf v kariéře.
28.02.2014 15:55 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1382 článků) , Philipp Kohlschreiber (22 článků)

Berdych je opět ve finále, v Dubaji přešel přes Kohlschreibera

28.02.2014 16:05 |

FANTAZIE: Berdych smetl Djokoviče a je ve finále Wimbledonu

Český tenista Tomáš Berdych postoupil poprvé v kariéře do finále Wimbledonu, když Srba Novaka Djokoviče porazil po setech 6:3, 7:6 a 6:3.
02.07.2010 17:25 |