Berdych si v Šen-čenu zahraje finále

Tomáš Berdych si v pondělí v čínském Šen-čenu zahraje o svůj první letošní titul na okruhu ATP. Český tenista dnes v deštěm přerušovaném semifinále přehrál Tommyho Robreda 6:1 a 6:4 a ve finále ho čeká další Španěl Guillermo García-López.
04.10.2015 17:36 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1380 článků) , Tommy Robredo (14 článků)

Bravo, Tomáši! Berdych si v Dubaji zahraje o TITUL, čeká ho Federer

Tomáš Berdych si zahraje na okruhu ATP finále na druhém turnaji po sobě. Do boje o titul v Dubaji prošel český tenista po dnešní výhře nad Němcem Philippem Kohlschreiberem 7:5, 7:5. Před dvěma týdny hrál Berdych finále v Rotterdamu a získal devátý turnajový triumf v kariéře.
28.02.2014 15:55 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1380 článků) , Philipp Kohlschreiber (22 článků)

Berdych je opět ve finále, v Dubaji přešel přes Kohlschreibera

28.02.2014 16:05 |

Skvěle! Berdych v Šen-čenu vybojoval první letošní titul

Tomáš Berdych v Šen-čenu vybojoval svůj premiérový letošní titul na okruhu ATP. Turnajová jednička ve finále porazila Španěla Guillerma Garcíu-Lópeze ve dvou setech 6:3 a 7:6 a ziskem jedenáctého titulu se v historických tabulkách dotáhla na Miroslava Mečíře.
05.10.2015 11:50 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1380 článků)

Berdych ukázal Španělům sílu. Smetl Almagra a zahraje si finále

Český tenista Tomáš Berdych nedal v semifinále ve Stockholmu Nicolasi Almagrovi žádnou šanci. Berdych smetl Almagra, který má přijet na finále Davis Cupu se Španělskem do Prahy, 6:3 a 6:2.
20.10.2012 17:25 |

Sen, krása, fantazie. Tomáš Berdych se probil až do finále Wimbledonu a může tak ukončit dvanáctileté české čekání na grandslamový titul. V semifinále přejel Berdych Srba Novaka Djokoviče ve třech setech, na závěr svého velkolepého představení sice proměnil až druhý mečbol, ale to mu rozhodně radost zkazit nemohlo.
02.07.2010 17:25 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1380 článků) , Novak Djokovič (533 článků)

Ve finále! Berdych udolal Tsongu. Letos si poprvé zahraje o titul

Tenista Tomáš Berdych si poprvé od loňského Wimbledonu zahraje v turnajovém finále. Český hráč dnes v Pekingu porazil nejvýše nasazeného Jo-Wilfrieda Tsongu z Francie 6:4, 4:6 a 6:1 a v boji o titul vyzve Chorvata Marina Čiliče.
08.10.2011 16:15 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1380 článků) , Jo-Wilfried Tsonga (57 článků)

Berdych válí! Porazil Federera a zahraje si v Dubaji ve finále

Tenista Tomáš Berdych postoupil do finále turnaje v Dubaji. Český hráč dnes v semifinále s obhájcem titulu Rogerem Federerem odvrátil tři mečboly a Švýcara porazil v třísetovém dramatu 3:6, 7:6 a 6:4. O titul si třetí nasazený hráč zahraje se světovou jedničkou Srbem Novakem Djokovičem, který v prvním semifinále zdolal Argentince Juana Martína del Potra 6:3 a 7:6.
01.03.2013 18:55 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1380 článků) , Roger Federer (476 článků) , Novak Djokovič (533 článků)

Berdych porazil po boji Simona a zahraje si v Bangkoku finále

Tomáš Berdych si zahraje na turnaji v Bangkoku potřetí letos finále a má šanci získat první titul v sezoně. Nejlepší český tenista v semifinále úspěšné zvládl třísetovou bitvu s Francouzem Gillesem Simonem, kterého po předchozích třech porážkách dnes porazil 6:7, 6:2 a 7:5. Pokud vyhraje i v neděli, napodobí Petru Kvitovou a její úspěšnou misi v Tokiu.
28.09.2013 11:35 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1380 článků) , Richard Gasquet (35 článků) , Petra Kvitová (1470 článků) , Gilles Simon (22 článků)

ŽIVĚ Berdych - Južnyj 6:3, 6:1, 6:2. O finále proti Söderlingovi

Tomáš Berdych ani v pátém zápase na French Open neztratil jediný set. Poprvé v kariéře tak postoupil do semifinále grandslamového turnaje. Michaila Južného navíc odsoudil do role statisty, povolil mu pouhých šest vyhraných her. Po osmi letech se tak v semifinále mužské dvouhry na grandslamovém turnaji objeví český tenista. Berdych bude ve čtvrtek bojovat o finále se Švédem Robinem Söderlingem, který oplatil Rogeru Federerovi prohru z loňského finále.
01.06.2010 11:50 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1380 článků) , Roger Federer (476 článků) , Jiří Novák (96 článků) , Robin Söderling (41 článků)

Sen o finále se rozplynul. Berdych prohrál po velké bitvě s Wawrinkou

Na kurtě se rval jako lev, přesto to nestačilo. Tenista Tomáš Berdych do svého prvního finále na Australian Open nepostoupil. Český daviscupový reprezentant dnes podlehl v semifinále v Melbourne Stanislasi Wawrinkovi ze Švýcarska ve čtyřech setech 3:6, 7:6, 6:7, 6:7 a druhé grandslamové finále v kariéře mu uniklo.
23.01.2014 13:25 |

Berdych porazil del Potra, v Madridu si zahraje o titul

Český tenista Tomáš Berdych si v Madridu po dvou letech zahraje o titul z turnaje série Masters. Sedmý hráč světového žebříčku v semifinále porazil Argentince Juana Martína del Potra dvakrát 7:6. Jeho soupeřem v nedělním finále bude vítěz zápasu mezi Švýcarem Rogerem Federerem a Srbem Jankem Tipsarevičem.
13.05.2012 00:50 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1380 článků) , Roger Federer (476 článků)

Berdych přejel Gasqueta a v Dauhá si zahraje semifinále

Třetí soupeř, třetí hladké vítězství. Tomáš Berdych pokračuje na turnaji v katarském Dauhá ve vydařeném vstupu do sezony. Ve čtvrtfinále sedmý tenista světa porazil Francouze Richarda Gasqueta 6:2, 6:1 a hned na prvním turnaji v novém roce na okruhu ATP si zahraje o postup do finále.
08.01.2015 21:52 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1380 článků) , Richard Gasquet (35 článků)

Berdych porazil Kukuškina a v Číně ho čeká český duel s Veselým

Čeští tenisté Tomáš Berdych a Jiří Veselý na turnaji v čínském Šen-čenu postoupili do čtvrtfinále, kde stanou proti sobě. Berdych jako nejvýše nasazený hráč porazil Michaila Kukuškina z Kazachstánu ve dvou tie-breacích a Veselý ve 2. kole zdolal Španěla Iniga Cervantese 7:6 a 6:3.
29.09.2016 18:55 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1380 článků) , Jiří Veselý (151 článků) , Jiří Veselý (151 článků) , Jiří Veselý (151 článků)

Berdych dovršil zlatý víkend českého tenisu. Ale po bitvě

Český tenista Tomáš Berdych obhájil titul na turnaji v čínském Šen-čenu, když po téměř třech hodinách porazil Francouze Richarda Gasqueta 7:6, 6:7 a 6:3. Berdych potvrdil roli nasazené jedničky a získal svůj letošní první titul. Navázal tak na "zlatou" sobotu českých tenistek.
02.10.2016 16:35 |

Zakopalová finále v Šen-čenu neobhájí, Strýcová je ve čtvrtfinále

Tenistka Klára Zakopalová si na turnaji v čínském Šen-čenu po prohře ve druhém kole loňskou účast ve finále nezopakuje. Naopak Barbora Záhlavová-Strýcová v boji o postup do čtvrtfinále uspěla.
01.01.2014 16:00 |

Osobnosti: Klára Zakopalová (148 článků) , Barbora Strýcová (179 článků)

BRAVO, TOME! Berdych ovládl turnaj v Pekingu, ve finále porazil Čiliče

Český tenista Tomáš Berdych vyhrál v neděli finále dvouhry na turnaji China Open, když zvítězil nad Chorvatem Marinem Čiličem po setech 3:6, 6:4 a 6:1. Berdych se tak těší ze svého šestého turnajového triumfu v kariéře.
09.10.2011 12:45 |

Berdych si podmanil Montpellier. Ve finále porazil Monfilse

Tomáš Berdych se stal vítězem turnaje Open Sud de France, český hráč zdolal ve finále Francouze Gaela Monfilse ve třech setech 6:2, 4:6 a 6:3. Berdych dosáhl svého sedmého vítězství na okruhu ATP.
05.02.2012 17:10 |

Berdych se těší na finále: Bude to jeden z vrcholů mé kariéry

Tomáš Berdych byl ústřední postavou českého daviscupového týmu v semifinále proti Argentině. V Buenos Aires byl u všech tří bodů českého týmu. Nejdůležitější z nich, ten postupový, vybojoval v úvodní nedělní dvouhře proti Carlosi Berlocqovi. Teď už se Berdych těší na pražské finále proti Španělsku.
16.09.2012 23:05 |

ON-LINE: Srbsko - ČR 1:1. Berdych vyrovnal, Lajoviče zdolal ve třech setech

Finále Davis Cupu pokračuje druhou dvouhrou. Za stavu 0:1 nastupuje na kurt česká jednička Tomáš Berdych, proti němu stál 117. hráč světa Dušan Lajovič. Berdych vyhrál 6:3, 6:4 a 6:3 a vyrovnal stav finále mezi Srbskem a Českou republikou na 1:1
15.11.2013 19:01 |