Berdych je v Monte Carlu ve čtvrtfinále, vylepší si bilanci s Raonicem?

Poprvé od roku 2012 postoupil Tomáš Berdych na prestižním antukovém turnaji v Monte Carlu mezi nejlepších osm. Stalo se tak zásluhou výhry nad Španělem Robertem Bautistou 7:6 a 6:4.
16.04.2015 16:01 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1373 článků)

Berdych doléčil zraněné rameno. V Monte Carlu už trénuje

Tomáš Berdych potvrdil, že jeho problémy s ramenem jsou pryč. Na osobní facebookovou stránku vyvěsil svou fotografii z tréninku na antukovém kurtu v dějišti příštího turnaje ATP v Monte Carlu. Berdych kvůli zranění o víkendu vynechal čtvrtfinále Davisova poháru proti Kazachstánu.
08.04.2013 19:15 |

Djokovič padl! Federer bude hrát o premiérový titul v Monte Carlu s Wawrinkou

Čistě švýcarské finále bude k vidění na turnaji Masters v Monte Carlu. Bývalý první hráč světového žebříčku Roger Federer, jenž na monacké antuce ještě nikdy nezvítězil, přešel v semifinále přes obhájce titulu Novaka Djokoviče po výhře 7:5, 6:2. Jeho soupeřem bude třetí nasazený Stanislas Wawrinka, který postoupil v Monte Carlu do finále poprvé v kariéře poté, co zdolal Španěla Davida Ferrera 6:1, 7:6.
19.04.2014 17:30 |

Osobnosti: Roger Federer (474 článků) , Novak Djokovič (532 článků) , David Ferrer (103 článků) , Stanislas Wawrinka (61 článků)

Berdych v Monte Carlu vyřadil Murrayho a v semifinále vyzve Djokoviče

Tomáš Berdych postoupil do semifinále tenisového turnaje v Monte Carlu, když ve čtvrtfinále přehrál turnajovou trojku a světovou čtyřku Andyho Murrayho z Velké Británie ve třech setech. 6:7, 6:2, 6:3.
20.04.2012 13:55 |

Berdych začal antukovou sezonu vítězně, v Monte Carlu smetl Rochuse

Český tenista Tomáš Berdych vyhrál svůj první antukový zápas v sezoně. Pátý nasazený hráč turnaje série Masters v Monte Carlu v úterý porazil v duelu druhého kola Belgičana Oliviera Rochuse 6:2 a 6.3.
12.04.2011 19:40 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1373 článků) , Olivier Rochus (7 článků)

Berdych vypadl v Monte Carlu ve 3. kole, nestačil na Ljubičiče

Tomáš Berdych vypadl na výborně obsazeném tenisovém turnaji série Masters v Monte Carlu ve třetím kole. Ve čtvrtek nestačil na Chorvata Ivana Ljubičiče, kterému podlehl hladce 4:6 a 2:6.
14.04.2011 13:35 |

Berdych skončil ve čtyřhře v Monte Carlu hned v 1. kole

Český tenista Tomáš Berdych prohrál na tenisovém turnaji v Monte Carlu v páru s Ukrajincem Alexandrem Dolgopolovem hned v 1. kole čtyřhry se španělskou dvojicí Marrero, Verdasco po setech 5:7 a 2:6.
17.04.2012 18:10 |

Berdych v Monte Carlu KONČÍ! V osmifinále nestačil na Fogniniho

Tomáš Berdych se z turnaje v Monte Carlu pakuje nečekaně už po osmifinále Čtvrtého nasazeného hráče vyprovodil Ital Fabio Fognini snadno 6:4 a 6:2.
18.04.2013 12:30 |

Berdych nečekaně dohrál na turnaji v Monte Carlu

Tenista Tomáš Berdych nečekaně vypadl na turnaji v Monte Carlu už v třetím kole a neobhájí loňskou semifinálovou účast. Čtvrtý nasazený Čech dnes prohrál 4:6 a 2:6 s Italem Fabiem Fogninim.
18.04.2013 13:05 |

Berdych zdolal Tursunova a v Monte Carlu je v osmifinále

Český tenista Tomáš Berdych postoupil na antukovém turnaji Masters v Monte Carlu do osmifinále.
15.04.2014 20:20 |

Berdych v žebříčku klesl, po Monte Carlu mu patří šesté místo

Tomáš Berdych klesl po turnaji Masters v Monte Carlu ve světovém žebříčku z pátého místa na šesté.
21.04.2014 15:25 |

Berdych zničil Monfilse, v Monte Carlu jej čeká premiérové finále

Skvělé. Tomáš Berdych si poprvé v kariéře zahraje finále turnaje v Monte Carlu. Jeho jízdu prestižním antukovým podnikem nezastavil ani Francouz Gaël Monfils. Česká jednička vyhrála jednoznačně 6:1 a 6:4.
18.04.2015 15:30 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1373 článků) , Gaël Monfils (21 článků)

Berdych padl až po boji, v Monte Carlu triumfoval Djokovič

Až po velké tenisové bitvě odešel poražen Tomáš Berdych z finále turnaje v Monte Carlu. Statečně vzdoroval světové jedničce Novaku Djokovičovi, které podlehl 5:7, 6:4, 3:6.
19.04.2015 19:11 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1373 článků) , Novak Djokovič (532 článků)

Tomáš Berdych je ženatý, modelku Sátorovou si vzal v Monte Carlu

Nejlepší český tenista Tomáš Berdych (29) se oženil. Podle webu blesk.cz si šestý hráč světového žebříčku vzal dlouholetou přítelkyni Ester Sátorovou (22) v Monte Carlu.
16.07.2015 21:01 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1373 článků) , Ester Berdych Sátorová (59 článků)

Federer vypadl v Monte Carlu už ve čtvrtfinále, zastavil jej Melzer

Švýcarský tenista Roger Federer vypadl na antukovém turnaji série Masters v Monte Carlu už ve čtvrtfinále. Trojnásobný finalista prohrál v pátek s Rakušanem Jürgenem Melzerem dvakrát 4:6.
15.04.2011 15:15 |

Osobnosti: Roger Federer (474 článků) , Jürgen Melzer (29 článků)

Berdych prohrál finále v Bangkoku s Raonicem

Tenista Tomáš Berdych ani ve třetím letošním finále neuspěl. Nejvýše nasazený český hráč dnes v Bangkoku prohrál s Kanaďanem Milosem Raonicem 6:7, 3:6 a dál je v sezoně jako jediný z elitní desítky světového žebříčku bez turnajového titulu.
29.09.2013 12:30 |

Berdych si finále v Paříži nezahraje, vypadl s Raonicem

Tomáš Berdych si na turnaji Masters v Paříži finále po devíti letech nezopakuje. Český tenista prohrál s Kanaďanem Milosem Raonicem po setech 3:6, 6:3 a 5:7.
02.11.2014 19:55 |

MASTERS: Berdych začal v Monte Carlu vítězně

Antuková sezona začala už i pro Tomáše Berdycha. Český tenista ji začal úspěšně, ve druhém kole turnaje série Masters v Monte Carlu. zdolal Španěla Marcela Granollerse 7:5 a 6:4 a postoupil do osmifinále.
17.04.2013 13:30 |

Senzace v Monte Carlu: Veselý vyřadil Djokoviče, skončil i Berdych

Český tenista Jiří Veselý se dnes postaral o největší senzaci tenisového turnaje v Monte Carlu, když ve třech setech porazil světovou jedničku Novaka Djokoviče. Poprvé v kariéře tak postoupil do třetího kola turnaje kategorie Masters, v němž se utká s vítězem utkání mezi Paolem Lorenzim a  Gaëlem Monfilsem.
13.04.2016 18:25 |

Osobnosti: Jiří Veselý (136 článků) , Novak Djokovič (532 článků) , Gaël Monfils (21 článků) , Jiří Veselý (136 článků) , Jiří Veselý (136 článků)

ŠOK v Monte Carlu. FEDERER SKONČIL na raketě Melzera

Švýcarský tenista Roger Federer vypadl na antukovém turnaji Masters v Monte Carlu ve čtvrtfinále. Trojnásobný finalista prohrál Rakušanem Jürgenem Melzerem dvakrát 4:6.
15.04.2011 15:35 |