Benešová a Záhlavová-Strýcová se v Pekingu dlouho nezdržely. Končí už v 1. kole

České tenistky Barbora Záhlavová-Strýcová i Iveta Benešová vypadly na China Open už v prvním kole, Záhlavová-Strýcová nestačila na Rusku Pavljučenkovovou, Benešová pak na Francouzku Bartoliovou.
02.10.2011 13:25 |

Osobnosti: Iveta Benešová (167 článků) , Barbora Strýcová (186 článků)

Záhlavová-Strýcová nestačila v Pekingu na Dulgheruovou

Tenistka Barbora Záhlavová-Strýcová vypadla na turnaji v Pekingu již v 1. kole.
04.10.2010 09:15 |

Osobnosti: Barbora Strýcová (186 článků)

Tenistka Záhlavová-Strýcová je ve čtvrtfinále pražského turnaje

Barbora Záhlavová-Strýcová zachránila čest českých tenistek v dnešním programu ECM Prague Open. Po odstoupení nejvýše nasazené Lucie Šafářová a prohře Evy Hrdinové se Záhlavová-Strýcová stala první domácí čtvrtfinalistkou turnaje.
14.07.2010 19:00 |

Osobnosti: Lucie Šafářová (475 článků) , Barbora Strýcová (186 článků)

Záhlavová-Strýcová je ve čtvrtfinále, Šafářovou vyřadilo zranění

15.07.2010 15:20 |

Záhlavová-Strýcová a Benešová postoupily v Lucemburku

Iveta Benešová už je ve čtvrtfinále. Barbora Záhlavová-Strýcová vyřadila v prvním kole obhájkyni titulu.
20.10.2010 16:15 |

Záhlavová-Strýcová, Benešová i Rosol jsou v Miami ve 2. kole

Čeští tenisté Barbora Záhlavová-Strýcová, Iveta Benešová a Lukáš Rosol postoupili na tenisovém turnaji v Miami do 2. kola.
21.03.2012 18:50 |

Osobnosti: Iveta Benešová (167 článků) , Barbora Strýcová (186 článků) , Lukáš Rosol (583 článků)

Benešová postoupila v Římě do 2. kola, Záhlavová-Strýcová končí

Česká tenistka Iveta Benešová postoupila do 2. kola turnaje v Římě po vítězství nad Argentinkou Dulkovou 6:2 a 6:1. Naopak Barbora Záhlavová-Strýcová podlehla Španělce Domínguezové.
09.05.2011 15:00 |

Benešová a Záhlavová-Strýcová vyhrály v Sydney čtyřhru

České tenistky Iveta Benešová a Barbora Záhlavová-Strýcová získaly v Sydney titul ve čtyřhře.
14.01.2011 15:00 |

Benešová a Záhlavová-Strýcová jsou v Monterrey opět ve finále

Tenistky Iveta Benešová a Barbora Záhlavová-Strýcová jsou na turnaji v mexickém Monterrey blízko obhajobě titulu ve čtyřhře.
06.03.2011 09:20 |

Pár Benešová, Záhlavová-Strýcová obhájil titul v Monterrey

Tenisový turnaj v Monterrey vyhrála Ruska Anastasia Pavljučenkovová, která ve finále zdolala nasazenou jedničku Jelenu Jankovičovou ze Srbska 2:6, 6:2, 6:3. Ve čtyřhře se radoval pár Iveta Benešová, Barbora Záhlavová-Strýcová, který si zahrál v Mexiku finále třetí rok po sobě.
07.03.2011 09:40 |

Berdych postoupil do 3. kola, dál jde i Záhlavová-Strýcová

Tenista Tomáš Berdych přehrál ve 2. kole Australian Open Němce Kohlschreibera 4:6, 6:2, 6:3, 6:4. Barbora Záhlavová-Strýcová vyřadila Jelenu Dokicovou po výhře 7:6 a 6:1. Naopak vypadly Sandra Záhlavová a Andrea Hlaváčková.
19.01.2011 08:00 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1385 článků) , Philipp Kohlschreiber (22 článků) , Sandra Záhlavová (22 článků) , Andrea Hlaváčková (132 článků)

Štěpánek i Záhlavová-Strýcová prohráli na US Open v 1. kole

Ani Radek Štěpánek a Barbora Záhlavová-Strýcová nepřešli na grandslamovém US Open první kolo. To zatím dokázaly jen Petra Kvitová a Iveta Benešová. Dohráli už také obhájci titulu z mužské čtyřhry Lukáš Dlouhý s Leanderem Paesem.
01.09.2010 10:10 |

Osobnosti: Radek Štěpánek (824 článků) , Lukáš Dlouhý (39 článků) , Iveta Benešová (167 článků) , Petra Kvitová (1477 článků) , Barbora Strýcová (186 článků) , Leander Paes (29 článků) , Petr Štěpánek (586 článků) , Radek Petr (171 článků) , Petr Štěpánek (586 článků) , Radek Dlouhý (6 článků)

Záhlavová-Strýcová se na turnaji ve Stanfordu dlouho nezdržela, prohrála hned v 1. kole

Česká tenistka Barbora Záhlavová-Strýcová prohrála v americkém Stanfordu hned v prvním kole dvouhry s Polkou Agnieszkou Radwaňskou po setech 1:6 a 2:6.
26.07.2011 08:45 |

Záhlavová-Strýcová jako jediná česká tenistka v Sydney postoupila

Barbora Záhlavová-Strýcová jako jediná z tria českých tenistek prošla prvním kolem turnaje v Sydney. Lucie Hradecká a Sandra Záhlavová vypadly.
10.01.2011 09:30 |

Osobnosti: Barbora Strýcová (186 článků) , Lucie Hradecká (217 článků) , Sandra Záhlavová (22 článků)

Záhlavová-Strýcová se s Memphisem rozloučila už v prvním kole

Barbora Záhlavová-Strýcová nepotvrdila pozici turnajové jedničky a v Memphisu vypadla již v 1. kole. Nizozemce Michaelle Krajickové podlehla po setech 1:6 a 3:6.
14.02.2011 19:20 |

Záhlavová-Strýcová se postaví Kanaďance. Šafářová bude bojovat o osmifinále

Česká tenistka Barbora Záhlavová-Strýcová se ve 3. kole grandslamového US Open postaví Kanaďance Eugenii Bouchardové. Ve 2. kole porazila finalistka Wimbledonu rumunskou tenistku Soranu Cirsteaovou 6:2, 6:7 a 6:4. Lucii Šafářovou zase čeká boj o postup do osmifinále.
29.08.2014 10:40 |

Osobnosti: Lucie Šafářová (475 článků)

Australian Open: Záhlavová-Strýcová vypadla ve 3. kole

Tenistka Barbora Záhlavová-Strýcová skončila na grandslamovém Australian Open ve 3. kole. Pětadvacátá nasazená hráčka dnes prohrála s dvojnásobnou vítězkou turnaje Viktorií Azarenkovou z Běloruska dvakrát 4:6.
24.01.2015 09:06 |

Kvitová na Australian Open skončila ve třetím kole, neuspěla ani Záhlavová-Strýcová

České tenistky na Australian Open moc daleko nedošly. Čtvrtá nasazené Petra Kvitová skončila překvapivě už ve třetím kole po prohře s Američankou Madison Keysovou 4:6 a 5:7. V boji o semifinále neuspěla ani Barbora Záhlavová-Strýcová, která podlehla dvojnásobné vítězce Viktorii Azarenkové z Běloruska 4:6 a 4:6.
24.01.2015 14:42 |

Osobnosti: Petra Kvitová (1477 článků)

Benešová vypadla v Monterrey už v prvním kole

Hned v úvodním kole vypadla na turnaji v Monterrey nasazená sedmička Iveta Benešová, ve druhém kole neuspěla ani Barbora Záhlavová-Strýcová.
03.03.2011 09:15 |

Benešovou zastavilo v Bad Gasteinu zranění, do čtvrtfinále postupuje Záhlavová-Strýcová

Česká tenistka Iveta Benešová vzdala na antukovém turnaji německé soupeřce Andree Petkovicové. Po výhře nad Španělkou Nurií Llagosteraovou prošla do čtvtfinále naopak Barbora Záhlavová-Strýcová.
23.07.2009 19:55 |