Článek

Benc (ODS): Nevypadá to moc dobře...

 
Komentář k předsevzetím a přáním pro rok 2016:
07.01.2016 14:45 |

podobné články

Podobné články

Benc (ODS): Je načase, aby skončila tichá koalice socialistů a komunistů

 
Předsedou oblastního (okresního) sdružení ODS Havlíčkův Brod na další dva roky zůstává Ota Benc z Přibyslavi. V tajné volbě o tom rozhodli delegáti včerejšího oblastního sněmu strany. Čeká ho především příprava na krajské volby v roce 2016.
05.03.2015 13:06 |

podobné články

Benc (ODS): Je na čase, aby skončila tichá koalice socialistů a komunistů

 
Předsedou oblastního (okresního) sdružení ODS Havlíčkův Brod na další dva roky zůstává Ota Benc z Přibyslavi. V tajné volbě o tom rozhodli delegáti včerejšího oblastního sněmu strany. Čeká ho především příprava na krajské volby v roce 2016.
05.03.2015 14:11 |

podobné články

Benc (ODS): Obhájci pravicových idejí aneb postavme se sráčům

 
Už jsem si v minulosti několikrát říkal, že to je poslední hřebíček do rakve ODS, když různí „obhájci pravicových idejí“ potápěli zbytky důvěryhodnosti ODS a jejich představitelů.
12.08.2013 08:55 |

podobné články

Enrique Iglesias popsal své přirození!

 
Zpěvák Engrique Iglesias nebude pózovat nahý, protože prý nevypadá dobře. Část jeho přirození údajně visí moc nízko. Rozpovídal se i o jeho velikosti. „K čertu, ne!“ řekl Iglesias Daily Mirror, když se ho zeptali na to, že by se celý odhalil. „Nahý nevypadám dobře. Mám muří nohy a moje koule jsou moc nízko. Slyšel jsem, že se stářím půjdou ještě níž, což je fakt nefér. Budu si je muset strkat do ponožek.“ Hvězda také ztrácí na své tělesné přitažlivosti, konkrétně „vánočku na břiše“. Jak Enrique říká: „To je věc, o kterou úderem třicítky přijdete. Narostl mi trochu pupek, měl bych jíst zdravěji, ale mám tučná jídla moc rád.“ A velikost jeho penisu? „No, který chlap s malým penisem by o něm žertoval?“ dodal zpěvák. „Teď by asi bylo dobré, abych řekl, že mám malý, protože pak je to alespoň moment překvapení.“ „Když ho pak lidi vidí, řeknou si ´wow, není tak malý, jak jsme si mysleli, že bude´. Nejlepší je, když začnete chodit s dívkou, která má malé ruce.“
29.04.2009 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Enrique Iglesias (99 článků)

Benc (ODS): Nestíhá, má toho moc...

 
Jiří Běhounek – hejtman Kraje Vysočina, poslanec, předseda správní rady VZP, lékař atd. Socialisticko komunistická koalice v Kraji Vysočina rezignovala v otázce rozvoje zdravotnictví na Vysočině.
23.06.2016 06:30 |

podobné články

Vysočina bude mít na konci roku katastrofální zadlužení

 
Aktuální vývoj rozpočtu Kraje Vysočina ukazuje, že kraj míří k nejvyššímu zadlužení ve své historii. Na katastrofální stav krajských financí a nekompetentní řízení kraje pod taktovkou ČSSD upozornil v sobotu v Ostravě na 6. ideové konferenci ODS na téma kraje bez dluhů Ota Benc, kandidát ODS na hejtmana Kraje Vysočina.
18.06.2012 14:45 |

podobné články

Předák ODS burcuje: Postavme se těm sráčům

 
Ota Benc, předseda oblastního sdružení ODS v Havlíčkově Brodě, napsal spolustraníkům rozhořčený vzkaz. Strana podle něj nemá naději na přežití, pokud se neoprostí od všech pochybných existencí, které nemilosrdně tituluje „sráči“. Místo nich musí nabídnout důvěryhodné osobnosti, kterých je prý ve straně většina.
12.08.2013 10:15 |

podobné články

Benc (ODS): Socialisté kraj zadlužují

 
Aktuální vývoj rozpočtu Kraje Vysočina ukazuje, že kraj míří k nejvyššímu zadlužení ve své historii.
21.06.2012 09:00 |

podobné články

Splátky církevních restitucí bych odložil, řekl lidovec u Moravce

 
Hosty speciálních Otázek Václava Moravce v kraji Vysočina byli kandidáti na hejtmana Ota Benc - (ODS), Jiří Běhounek - (ČSSD), Ladislav Jirků - (TOP 09), Vít Kaňkovský - (KDU-ČSL), Jan Slámečka - (KSČM) a Bohumil Trávník - Strana práv občanů ZEMANOVCI (SPOZ). Řešila se ale hlavně celostátní témata, která ovlivňují preference voličů. Na Vysočině momentálně jasně vede levice.
04.09.2012 22:50 |

podobné články

Osobnosti: Ladislav Jirků (6 článků) , Václav Kaňkovský (1 článek)

Infrastruktura je prioritou. Silnice a integrovaná doprava chybí, zní z Vysočiny

 
Ve Speciálu z kraje Vysočina Martina Veselovského se sešli kandidáti na hejtmana - Jiří Běhounek z ČSSD (současný hejtman), Ota Benc z ODS; Jan Slámečka z KSČM; Vít Kaňkonský z KDU-ČSL a Ladislav Jirků z TOP09 a Starostů. Všichni se shodli například na tom, že v kraji příliš nechtějí úložiště jaderného odpadu.
13.09.2012 18:30 |

podobné články

Osobnosti: Ladislav Jirků (6 článků)

Benc (ODS): Jak jsme v Jihlavě jednali s ČSSD

 
Ve středu 17.10. 2012 v podvečer jsme navštívili sídlo sociální demokracie v Jihlavě. Sešli jsme se k povolebnímu "vyjednávání". Ty úvozovky jsou opravdu významné, protože výsledky voleb a další okolnosti v podstatě žádné racionální jednání neumožňují.
26.10.2014 19:05 |

podobné články

To nevypadá dobře: Otakar Brousek (89) se opět musí léčit!

 
Tohle vůbec nevypadá dobře! Herec Otakar Brousek st. (89) se po loňské operaci plic  znovu necítí ve své kůži, a proto nebude hrát v nejbližší době v divadle.
21.02.2014 12:10 |

podobné články

Maminka Bílé je opět v nemocnici: Nevypadá to dobře, smutní Lucie!

 
Letošní Vánoce nejspíš nebudou pro Lucii Bílou (48) ty nejšťastnější. Její maminka (74), která začátkem roku prodělala mozkovou mrtvici, leží opět v nemocnici. A podle zpěvačky to s ní nevypadá vůbec dobře. Je možné, že Lucie letos ke štědrovečerní večeři spolu se svou maminkou neusedne.
28.11.2014 12:35 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Bílá (1929 článků)

Nevypadá to dobře, připustil po střelbě v Mnichově generál Pavel. Ale takovéhle věci si prý členové NATO musí vyřídit sami

 
Ministr vnitra Milan Chovanec v pátečních Událostech, komentářích České televize poznamenal, že stále nemáme dost informací k tomu, co se vlastně v Mnichově děje. Bezpečnostní expert Andor Šándor doplnil, že od útoku uplynulo jen několik hodin. Na podobné situace bychom si prý měli zvyknout, protože svět je plný pomatenců, kteří touží rozsévat smrt. Druhý nejvýše postavený muž v NATO Petr Pavel přiznal, že situace z posledních týdnů nevypadá pro NATO dobře.
22.07.2016 23:00 |

podobné články

Osobnosti: Milan Chovanec (1026 článků) , Petr Pavel (348 článků)

Před osudovou středou. Na účast Véček ve vládě to zatím nevypadá

 
Situace ve vládní koalici nevypadá vůbec dobře a neustále se spíše zhoršuje. Čím dál tím více to vypadá, že se přibližuje možnost, že Věci veřejné opustí vládu a že by ji za jistých okolností mohly podporovat jako konstruktivní opozice. ParlamentnímListům.cz to potvrzují zdroje z VV i ODS.
16.05.2011 15:15 |

podobné články

Soud: Za přepadení pražské banky s trhavinou platí pět let vězení

 
Za loňský pokus o přepadení banky na pražském Václavském náměstí s kufříkem plným trhaviny si odpyká Štefan Benč pět let vězení. Pravomocně o tom v odvolacím řízení rozhodl pražský vrchní soud. Upozornila na to dnes Česká televize a ČTK informaci o rozsudku potvrdil mluvčí soudu Jan Fořt. Muž vinu odmítal a tvrdil, že v bance vůbec nebyl.
02.07.2015 14:05 |

podobné články

Do lesa na houby? Zatím ztráta času a na zlepšení to nevypadá!

 
Houbám se v Česku letos nadále nedaří. Hřiby, holubinky nebo ryzce, které mívají ve druhé polovině června jeden ze dvou svých růstových vrcholů v roce, houbaři nacházejí jen ojediněle. Na zlepšení to zatím příliš nevypadá, protože předpovědi počasí s většími srážkami moc nepočítají. ČTK to dnes řekl Jaroslav Landa z České mykologické společnosti.
20.06.2014 05:15 |

podobné články

Před osudovou středou. Na účast VV ve vládě to zatím nevypadá

 
Situace ve vládní koalici nevypadá dobře a spíše se zhoršuje. Čím dál tím více to vypadá, že se přibližuje možnost, že Věci veřejné opustí vládu a že by ji za jistých okolností mohly podporovat jako konstruktivní opozice.
16.05.2011 18:25 |

podobné články

Kamil Střihavka už nevypadá jak rocková mánička! Co se stalo?

 
Dlouhovlasý zpěvák Kamil Střihavka (51) si nechal narůst plnovous a dobře udělal. Konečně nevypadá jako přestárlá rocková mánička, ale jako trendy chlápek.
01.05.2016 13:20 |

podobné články

Osobnosti: Kamil Střihavka (127 článků)