Článek

Beckhamovi si koupili venkovské sídlo za 158 milionů

 
David a Victoria Beckhamovi se před Vánocemi dozvěděli, že jsou bohatší než britská královna. A tak si po vzoru šlechty v novém roce pořídili další panský dům. Tentokráte honosný venkovský dvůr za pět milionů liber – asi 158 milionů korun. Vybrali si mezi celebritami a šlechtou oblíbené hrabství Cotswolds na jihu Anglie, kde má statek také Kate Moss.
11.01.2017 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Kate Moss (574 článků) , Victoria Beckham (752 článků)
Podobné články

George Clooney na manželce nešetří! Koupil jí honosné venkovské sídlo v Anglii

 
George Clooney  (53) nestrpí, aby jeho manželka neměla dostatečně reprezentativní sídlo. Hollywoodský herec tak své choti koupil venkovské panství v hrabství Oxfordshire. Třiapadesátiletá hvězda se netají obdivem k seriálu Panství Downton a nové sídlo pro Amal Alamuddin to svým stylem podtrhuje.
07.10.2014 06:00 |

podobné články

Osobnosti: George Clooney (692 článků)

Beckhamovi prodali luxusní rezidenci. Je prý malá

 
Manželé Beckhamovi si před lety v Los Angeles koupili luxusní rezidenci s ohromujícím výhledem na město a plaveckým bazénem v zahradě. I když má nemovitost devět pokojů a koupelen, je prý pro rodinu slavné návrhářky a bývalého fotbalisty nedostatečně veliká. Od roku 2007, kdy rezidenci koupili, její cena na trhu s nemovitostmi vzrostla o více než deset milionů dolarů.
08.12.2016 14:00 |

podobné články

Venkovské sídlo rozzářil milión vánočních žároviček na 180 kilometrech drátů

 
Řekne-li se velkolepá vánoční výzdoba, většina lidí si nepochybně vybaví americké rodinné domy plné žárovek, svítících postaviček a jiných ozdob. Něco podobného se ovšem může objevit i v Evropě, venkovské sídlo v chorvatské Grabovnici je toho dokladem. Rodina Zlatka Salaje letos svůj dům i pozemek zkrášlila neuvěřitelným počtem 1,2 miliónu žároviček.
16.12.2011 08:15 |

podobné články

Beckhamovi prodávají své honosné sídlo. Jeho cena vás položí

 
Manželé Victoria  (38) a David  (37) Beckhamovi se rozhodli prodat rozsáhlé rodinné sídlo nacházející se v Sawbridgeworth v Hertfordshiru, které zakoupili v roce 1999. Pokud byste o něj projevili zájem, na účtu byste měli mít v přepočtu 555 miliónů korun.
05.04.2013 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Victoria (261 článků) , David Beckham (980 článků) , Victoria Beckham (752 článků)

Proč nežít v megaluxusu? Osbournovi koupili sídlo za 250 milionů korun!

 
Ti si tedy umí vybrat! Osbournovi si koupili nový dům. A není to jen tak nějaký obyčejný domek. Je to luxusní sídlo, za které slavná rodina zaplatila v přepočtu kolem 250 milionů korun!
15.06.2015 21:25 |

podobné články

Už jim chybí jen královská koruna: Beckhamovi si pořídili komořího, který obsluhoval Alžbětu II.

 
David a Victoria Beckhamovi se sice oba narodili jako neurození, ale mohou si dovolit téměř stejný luxus jako britská královská rodina. Navíc se osobně přátelí s korunním princem Williamem, takže pro ně nebylo těžké získat do svých služeb komořího z Buckinghamského paláce. Jeden ukončil službu pro královnu Alžbětu II. a byl k mání. Beckhamovi po něm ihned skočili.
14.07.2014 10:10 |

podobné články

Osobnosti: Victoria Beckham (752 článků)

Beckhamovi si žijí jako králové: Najali si komořího od prince Williama!

 
David a Victoria Beckhamovi se sice oba narodili jako neurození, ale mohou si dovolit téměř stejný luxus jako britská královská rodina. Navíc se osobně přátelí s korunním princem Williamem, takže pro ně nebylo těžké získat do svých služeb komořího z Buckinghamského paláce. Jeden ukončil službu pro královnu Alžbětu II. a byl k mání. Beckhamovi po něm ihned skočili.
21.07.2014 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Victoria Beckham (752 článků)

Victoria a David Beckhamovi koupili dlouho neprodejnou rezidenci, kde byl zastřelen slavný návrhář

 
Několik let měli realitní makléři problém s prodejem extravagantní na Miami stojící rezidence po italském návrháři Giannim Versacem. Letos však David Beckham  (38) oznámil, že se hodlá věnovat vedení fotbalového týmu v tomto floridském městě a jeho manželka Victoria  (39) ihned zatoužila po reprezentativním sídle. Nemovitost koupili za šestatřicet miliónů liber – asi 1,2 miliardy korun.
04.03.2014 22:15 |

podobné články

Osobnosti: David Beckham (980 článků)

Morbidní koupě: Beckhamovi koupili dům, kde zavraždili slavného návrháře!

 
Několik let měli realitní makléři problém s prodejem extravagantní rezidence po italském návrháři Giannim Versacem stojící na Miami. Letos však David Beckham oznámil, že se hodlá věnovat vedení fotbalového týmu v tomto floridském městě a jeho manželka Victoria ihned zatoužila po reprezentativním sídle. Nemovitost koupili za šestatřicet milionů liber – asi 1,2 miliardy korun.
05.03.2014 17:05 |

podobné články

Osobnosti: David Beckham (980 článků)

Krejčířovy luxusní vily už mu neříkají „pane“. Vydražili je za 30 milionů

 
Dvě nemovitosti odsouzeného Čecha Radovana Krejčíře se v sobotu v Jihoafrické republice vydražily celkem za 17 milionů randů (30 milionů korun). Informoval o tom zpravodajský web Eyewitness News s odvoláním na nejmenované zdroje. Luxusní dům v Johnnesburgu stál kupce údajně 12,8 milionu randů, venkovské sídlo v údolí řeky Vaal prý přišlo na 4,2 milionu.
29.11.2015 09:35 |

podobné články

Osobnosti: Radovan Krejčíř (658 článků)

Beckhamovi zůstávají v USA: »Beckingham Palace« je na prodej! Za půl miliardy!

 
Manželé Beckhamovi se do Los Angeles zamilovali až po uši a do Anglie se jen tak nevrátí. Slavný britský pár se rozhodl prodat své luxusní sídlo v hrabství Hertfordshire, trefně přezdívané »Beckingham Palace«.
26.03.2012 12:05 |

podobné články

Beckhamovi shánějí vlastní „panství Downton“

 
Úspěšný seriál Panství Downton působí také na mnohé celebrity. Důkazem jsou manželé Beckhamovi, kteří sice vlastní v centru Londýna luxusní rezidenci za miliardu korun, ale zároveň touží po venkovském klidu v anglické přírodě. A tak si shánějí sídlo, které by bylo podobné právě panství Downton. Bývalý fotbalista David Beckham by si na něm rád nejen zahrál tenis a zaplaval si v bazénu, ale také zarybařil ve vlastním rybníku.
22.07.2016 09:05 |

podobné články

Osobnosti: David Beckham (980 článků)

Beckhamovi se bojí o život: Za bezpečnostní zařízení utratili 33 milionů!

 
David a Victoria Beckhamovi dokončují renovaci londýnského domu, do něhož se s celou rodinou natrvalo přestěhují. Nemovitost je vyšla na 31,5 milionu liber – asi miliardu korun. Ovšem jen za bezpečnostní zařízení utratí další milion liber – téměř čtyřiatřicet milionů korun.
28.01.2014 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Victoria Beckham (752 článků) , David (23 článků)

Nové bydlení Beckhamových: Za 1,2 miliardy koupili dům po mrtvém návrháři!

 
Manželé Beckhamovi se opravduplácli přes kapsu, údajně si pořídili pro svou početnou rodinku nádherný palác, který před nimi zkrášlil vyhlášený zesnulý módní návrhář Gianni Versace (†50). Za sídlo v Miami zaplatili David (39) a jeho žena Victoria (40) v přepočtu neuvěřitelných 1,2 miliardy korun!
11.10.2014 06:25 |

podobné články

Osobnosti: Gianni Versace (9 článků) , David Beckham (980 článků) , Victoria Beckham (752 článků)

Neuvěříte, co George Clooney koupil své manželce k svatbě!

 
George Clooney nestrpí, aby jeho manželka neměla dostatečně reprezentativní sídlo. Hollywoodský herec tak své choti koupil venkovské panství v hrabství Oxfordshire. Třiapadesátiletá hvězda se netají obdivem k seriálu Panství Downton a nové sídlo pro Amal Alamuddinovou to svým stylem podtrhuje.
08.10.2014 10:00 |

podobné články

Osobnosti: George Clooney (692 článků)

Luxusní sídlo hostilo Jacksona, U2 i filmaře. Na prodej je za 756 milionů

 
Honosné irské sídlo, které hostilo zpěváka Michaela Jacksona a skupinu Rolling Stones, jde do prodeje za 28 milionů eur (756 milionů korun). Usedlost Luggala měli v oblibě i filmaři, kteří tady natáčeli například film Statečné srdce nebo seriál Tudorovci. Irsko by sídlo nejraději získalo do vlastnictví státu jako národní památku, ve státní kase se ale na koupi nenajdou peníze. Napsal to web britského deníku The Telegraph.
07.02.2017 21:45 |

podobné články

Osobnosti: Michael Jackson (1592 článků)

Venkovské učitele mrazí. Dobeš bude počítat děti, podle toho bude štědrý

 
Pobouřené venkovské školy a strach mezi některými pedagogy, ale i rodiči dětí. To je podle některých pohledů učitelů důsledek navrhované reformy systému financování regionálního školství. „Pokud se s tím něco neudělá a nezabrání se tomu, aby to v navrhované formě prošlo, budeme jen zírat,“ říká jedna z pedagožek ParlamentnímListům.cz. Ministerstvo školství naopak tvrdí, že vše přinese ve finále jen pozitiva.
05.01.2012 17:00 |

podobné články

V Poslanecké sněmovně jsou prý ceny jako ve venkovské hospodě. Akorát menší porce

 
Komunistický europoslanec Jaromír Kohlíček odpovídá na dotazy čtenářů ParlamentníchListů.cz. Zajímá je krize společné měny v Evropě i levné jídlo v kantýně Poslanecké sněmovny. Přijeďte se přesvědčit, jídlo tam stojí stejně jako ve venkovské hospodě, tvrdí Kohlíček.
14.04.2014 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Kohlíček (38 článků)

Kovbojka Pippa: Sestra vévodkyně Kate královsky tančila na venkovské tancovačce!

 
Z královské svatby prince Williama a vévodkyně Kate znají všichni moc dobře její krásný zadeček. Teď už všichni vědí, že ho umí i pořádně natřásat! Pippa Middleton (31) to rozjela převlečená za kovbojku na venkovské tancovačce v americkém Wyomingu.
07.11.2014 22:25 |

podobné články

Osobnosti: Pippa Middleton (333 článků) , Pippa Middleton (333 článků)