Bayern vyhrál, ale do finále jde Barcelona

Zázrak se nekonal. Mnichovský Bayern sice dokázal v odvetě semifinále Ligy mistrů porazit Barcelonu na svém hřišti 3:2, ale protože minulý týden prohrál 0:3, finále nejprestižnější fotbalové klubové soutěže si zahraje katalánský velkoklub.
12.05.2015 23:43 |

Bayern, nebo Barcelona? O Messiho startu se rozhodne až před zápasem

Bayern Mnichov má před sebou velký den. Touží po třetím finále Ligy mistrů za poslední čtyři roky. Jenže v čele mu nestojí nikdo menší než hvězdami nabitá Barcelona, a to je soupeř jako hrom, ať už nastoupí s Lionelem Messim nebo bez něho.
23.04.2013 08:05 |

Osobnosti: Lionel Messi (393 článků)

ŽIVĚ Barcelona - Milán 3:1, Bayern - Marseille 2:0

Sledujte online reportáže z odvetných zápasů čtvrtfinále Ligy mistrů FC Barcelona - AC Milán a Bayern Mnichov - Olympique Marseille.
03.04.2012 19:35 |

Podle Rajtorala je Bayern ještě silnější, než bývala Barcelona

Podle Františka Rajtorala čeká plzeňské fotbalisty ve středečním utkání Ligy mistrů nejsilnější soupeř v historii. Bayern Mnichov je podle reprezentačního obránce ještě lepší protivník, než jakým byla před dvěma roky Barcelona. Na výzvu se však těší a věří, že se Viktoria v Německu předvede v dobrém světle.
22.10.2013 21:20 |

Osobnosti: František Rajtoral (54 článků)

LM: Barcelona zdolala oslabené Atlético, Bayern drží domácí neporazitelnost

Úvodní čtvrtfinálové zápasy Ligy mistrů skončily vítězstvím favoritů. Bayern Mnichov porazil Benficu Lisabon nejtěsnějším možným rozdílem, vítěznou branku vstřelil už ve druhé minutě utkání chilský záložník Arturo Vidal. V duelu dvou španělských celků využila Barcelona vyloučení Fernanda Torrese a dokázala tak zvrátit nepříznivý vývoj utkání s Atléticem Madrid na svou stranu.
05.04.2016 23:10 |

Osobnosti: Fernanda Torres (50 článků) , Arturo Vidal (3 články)

ŽIVĚ Bayern vyhrál v Realu na penalty a postoupil do finále

Přečtěte si online reportáž z odvetného utkání semifinále Ligy mistrů mezi Realem Madrid a Bayernem Mnichov. Bayern vyhrál v penaltovém rozstřelu 3:1 a ve finále se 19. května utká v Mnichově s londýnskou Chelsea.
25.04.2012 20:25 |

Robbenova „strašlivá“ penalta stála Bayern vítězstí nad Chelsea

Nizozemský fotbalista Arjen Robben přiznal, že pokutový kop v prodloužení finále Ligy mistrů proti Petru Čechovi zahrál strašlivě a připravil tím Bayern o možný triumf. Chelsea následně vyhrála penaltový rozstřel. Zklamání je to pro něj o to větší, že v této sezoně už při jedné důležité penaltě v dubnu zklamal, a připravil tak Bayern o německý titul.
20.05.2012 18:15 |

Osobnosti: Petr Čech (1040 článků) , Arjen Robben (39 článků)

Bayern zadupal Barcelonu do země. Katalánci si domů vezou čtyřgólový debakl

Barcelona schytala v Mnichově krutý debakl. Domácí Bayern v úvodním semifinále Ligy mistrů smetl katalánský klub 4:0 a prakticky si zajistil postup do finále milionářské soutěže. O suverénní výhře bavorského celku dnes rozhodli svými góly Thomas Müller, který skóroval dvakrát, Mario Gomez a Arjen Robben.
23.04.2013 23:00 |

Osobnosti: Arjen Robben (39 článků) , Thomas Gomez (2 články)

POTUPENÁ BARCA: Není co vysvětlovat, Bayern hrál lepší fotbal, říkají hvězdy

Takový debakl Barcelona dlouho nepamatuje. Poslední prohru 0:4 musela skousnout před dlouhými 19 lety, kdy ji ve finále Ligy mistrů zesměšnil AC Milán. Tentokrát slaví opojné vítězství Bayern a Lionel Messi i Gerard Pique se nevymlouvají.
24.04.2013 08:55 |

Sto tisíc lidí slavilo v Miláně výhru v LM, Bayern se upíná k příštímu roku

Inter Milán jasně vyhrál finále letošního ročníku Ligy mistrů. Bayern Mnichov si chce spravit chuť příští rok, kdy se finále bude hrát na jeho stadionu.
23.05.2010 13:45 |

Bayern po penaltách vyřadil Real a postoupil do finále Ligy mistrů

Fotbalisté Bayernu Mnichov porazili v odvetě semifinále Ligy mistrů Real Madrid 3:1 na penalty a po dvou letech znovu postoupili do finále. V základní hrací době skončil zápas 2:1 pro "Bílý balet", první duel v Německu vyhrál stejným poměrem bavorský klub. O vítěznou trofej se Bayern 19. května utká v domácí Allianz Areně s Chelsea, jejíž dres obléká brankář Petr Čech.
26.04.2012 00:35 |

Osobnosti: Petr Čech (1040 článků)

ONLINE: V Edenu se bojovalo o Superpohár. Bayern vyhrál až na penalty

Poprvé se boj o fotbalový Superpohár přestěhoval mimo Monako. Pražský Eden hostil souboj vítěze Ligy mistrů a Evropské ligy. Po prodloužení skončil zápas 2:2, Bayern vyrovnal v poslední možné chvíli. A pak vyhrál i na penalty, fantastický Petr Čech na vše nestačil.
30.08.2013 20:30 |

Souboj titánů bez branek, Bayern veze výhru z Marseille

AC Milán - Barcelona 0:0, Marseille - Bayern 0:2
28.03.2012 22:45 |

Barcelona a Bayern Mnichov jsou v semifinále Ligy mistrů

Fotbalisté Barcelony zvítězili v odvetě čtvrtfinále Ligy mistrů nad AC Milán 3:1 a popáté za sebou postoupili do semifinále nejprestižnější evropské soutěže. Vyrovnali tak rekord Realu Madrid z let 1956-1960, tehdy šlo ještě o Pohár mistrů evropských zemí. Druhým semifinalistou je Bayern Mnichov, který po úvodní výhře 2:0 zdolal Olympique Marseille v odvetě rovněž 2:0 a do semifinále postoupil po dvou letech.
03.04.2012 23:25 |

Ibra a spol. vydřeli remízu s Barcou, Bayern zaskočil Juventus

Hvězdná Barcelona v Paříži dvakrát vedla, nakonec veze jen remízu 2:2, když o vítězství přišla v posledních sekundách úvodního čtvrtfinále Ligy mistrů. Bayern na domácím hřišti zdrtil Juventus už v první minutě a pak přidal ještě druhou branku.
02.04.2013 23:10 |

Bayern skončí jako Barcelona! Bude to fotbal k nekoukání, varuje Beckenbauer

Legendární Franz Beckenbauer není fanouškem herního stylu, který předvádí vítěz Ligy mistrů Bayern Mnichov pod vedením Pepa Guardioly.
12.03.2014 19:00 |

LM: Bayern zachránil postup v nastavení, Arsenal v Lize mistrů končí

Barcelona porazila v domácí osmifinálové odvetě Arsenal 3:1. Obhájci trofeje si tak podeváté v řadě zahrají čtvrtfinále Ligy mistrů. Mezi nejlepší osmičku pronikl i Bayern, který zdolal Juventus Turín 4:2, ačkoliv ještě v devadesáté minutě zápasu s loňským finalistou prohrával.
17.03.2016 00:00 |

PÁTÁ TROFEJ! Bayern vyhrál vše, co se dalo! Je mistrem světa mezi kluby

Fotbalisté Bayernu Mnichov jsou klubovými mistry světa. Ve finále turnaje kontinentálních šampionů v Maroku porazili domácí Casablancu 2:0, brankami se o to postarali Dante a Thiago. Bayern tak získal svou pátou trofej v roce 2013!
21.12.2013 22:47 |

Inter Milán porazil díky Militovi ve finále LM Bayern Mnichov

Fotbalisté Interu Milán vyhráli Ligu mistrů, když v dnešním finále v Madridu porazili Bayern Mnichov 2:0. Třetí vítěznou trofej v sezoně jim zajistil dvěma brankami v 35. a 70. minutě Diego Milito.
23.05.2010 10:30 |

V Lize mistrů se v repríze loňského finále utkají Inter a Bayern

Fotbalová Liga mistrů dnes uvidí reprízu finále minulého ročníku. Obhájce Inter Milán v úvodním osmifinále přivítá Bayern Mnichov, který před 276 dny v utkání o titul porazil 2:0.
23.02.2011 10:45 |