Článek

Bavorská policie před útoky zadržela ozbrojence: Byl na cestě do Paříže

 
Německá policie týden před pařížským útokem zadržela muže, který údajně měl kontakt na atentátníky. O zadržení prý informovala francouzské úřady. Dnes to s odvoláním na policejní zdroje uvedla rozhlasová stanice Bayerischer Rundfunk. Policie se k informaci oficiálně nevyjádřila.
14.11.2015 12:05 |

podobné články

Podobné články

Bavorská policie zadržela ČESKÝ KAMION S HEROINEM! Vezl 150 kilo DROGY!

 
Bavorská policie zadržela český kamion, který vezl 150 kilogramů heroinu, a čtyři pašeráky. Informuje o tom v pátek webový portál Sternu.
07.10.2011 10:05 |

podobné články

Bavorská policie zadržela český kamion se 150 kilogramy heroinu

 
AKTUALIZOVÁNO. Bavorská policie zadržela český kamion převážející 150 kilogramů heroinu a s ním čtyři pašeráky belgické a turecké národnosti. Podle tamních úřadů jde o největší úlovek heroinu od roku 1993. Dodávka byla určena do Nizozemska a podle odhadů kriminalistů by vystačila na deset milionů dávek drogy.
07.10.2011 10:10 |

podobné články

Izraelští vojáci zabili v Gaze další tři ozbrojence

 
Izraelský nálet na město Gaza zabil v úterý nejméně tři palestinské ozbrojence a dalšího zranil. Jak informuje agentura Reuters, za posledních 24 hodin to byl již třetí takový útok.
22.03.2011 20:55 |

podobné články

Ruská policie zastřelila u Moskvy dva údajné teroristy

 
Komando ruské policie zastřelilo dnes východně od Moskvy dva ozbrojence, kteří po výcviku v afghánsko-pákistánském pohraničí údajně přijeli do Ruska provést teroristické útoky. Podle sdělení vyšetřovatelů byli mrtví občany Ruské federace, třetího člena skupiny policie zadržela. 
20.05.2013 18:25 |

podobné články

Americké bezpilotní letouny zabily v Pákistánu čtyři ozbrojence

 
Bezpilotní letouny Spojených států zabily v sobotu na severozápadě Pákistánu u hranic s Afghánistánem čtyři ozbrojence. Informuje o tom televize Skynews.
02.10.2010 09:05 |

podobné články

Bavorská policie hledá migranty, chce je zaměstnat. Občanství nepožaduje

 
Bavorská policie chce přitáhnout do svých řad více cizinců, německé občanství přitom nevyžaduje. Od začlenění imigrantů si především slibuje zlepšení vztahů s etnickými menšinami, snížení zločinnosti i prevenci konfliktů. Zároveň tím policie pomůže integraci migrantů do společnosti.
25.05.2016 14:35 |

podobné články

Policie zadržela muže kvůli hrozbě pumovými atentáty v Paříži

 
Francouzská policie v pondělí ve městě Meudon poblíž Paříže zadržela muže, kterého podezřívá z výhružek bombovými útoky v hlavním městě. Informuje o tom webový portál deníku Le Figaro.
04.10.2010 13:00 |

podobné články

Policie dopadla islamistu Abdeslama, posledního atentátníka z Paříže

 
Belgická policie zadržela islámského radikála Salaha Abdeslama, který je považován za posledního z atentátníků z Paříže. Během přestřelky s policií na bruselském předměstí Molenbeek byl spolu s dalším mužem údajně zraněn. Policie zatím neposkytla víc informací.
18.03.2016 18:40 |

podobné články

Drama v centru Paříže: Rukojmí polil muž benzínem, policie je vysvobodila

 
Francouzská policie zhruba po čtyřech hodinách ukončila drama v centru Paříže, kde zatkla muže, který v budově zadržoval dva lidi jako rukojmí. Ti vyvázli živí a zdraví, uvedla starostka Paříže Anne Hidalgová. Motiv útočníka, který tvrdil, že je ozbrojen bombou, zatím není jasný.
12.06.2018 17:40 |

podobné články

Čeští muslimové jsou napojeni na mnohem nebezpečnější radikály, než jsou útočníci z Paříže a Bruselu. Odpovědnost za teror má i Schwarzenberg. Odborník na islám varuje

 
ROZHOVOR Bývalý muslim, autor knihy Islám a islamismus v České republice Lukáš Lhoťan, říká, že čeští muslimové jsou napojeni na mnohem nebezpečnější radikály, než jsou útočníci z Paříže a Bruselu. Za teroristické útoky nesou odpovědnost politici, kteří podporovali masovou imigraci do Evropy a obhajují islám typu Schwarzenberga. Teroristické útoky budou podle něj v Evropě běžné a nelze je vyloučit ani v ČR.
23.03.2016 16:25 |

podobné články

Policie zatkla muže, který držel rukojmí na poště u Paříže

 
Francouzská policie zadržela ozbrojeného muže, který více než hodinu držel dva lidi na poště v Colombes u Paříže. Rukojmí byli osvobozeni bez fyzické újmy, uvedla agentura AFP s odvoláním na policejní zdroj. Policie vyloučila možnost, že by šlo o teroristický čin, muž je údajně psychicky nemocný.
16.01.2015 15:42 |

podobné články

Čeští zloději jezdili pro kov do Bavorska. Němci je už chytili

 
Tři české zloděje zatkla v úterý odpoledne nedaleko českých hranic bavorská policie. Trojice kradla v bavorské obci Grünfleck u města Selb barevné kovy, které poté nejspíš chtěla prodat.
04.04.2012 17:50 |

podobné články

Oblačnost z Bavorska přinesla ochlazení a déšť, varování před bouřkami trvá

 
Meteorologové v úterý upozornili, že přes jihozápadní Čechy postupuje z Bavorska rozsáhlé pásmo bouřkové oblačnosti. Bouři v noci a ráno doprovázela i výrazná aktivita blesků. Ty postupně ustaly a oblačnost přináší především srážky. Další intenzivní bouřky i s přívalovými dešti mohou následovat v příštích dnech.
19.06.2012 11:30 |

podobné články

Z Bavorska přišly další prudké bouřky, proženou se napříč Českem

 
Výstraha Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ), který varoval před dalšími velmi silnými bouřkami, se v neděli večer naplnila. Na jih Čeh dorazil mohutný bouřkový systém, který přišel z Bavorska a v průběhu noci se bude přesouvat od jihozápadu k severovýchodu.
05.08.2012 22:20 |

podobné články

Z Bavorska přišly další prudké bouřky, prohnaly se napříč Českem

 
Výstraha Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ), který varoval před dalšími velmi silnými bouřkami, se v neděli večer naplnila. Na jih Čeh dorazil mohutný bouřkový systém, který přišel z Bavorska a v průběhu noci se přesouval od jihozápadu k severovýchodu.
06.08.2012 07:20 |

podobné články

Závodníci jedou Diamond Race autobusem

 
Bavorská policie zadržela celkem 35 rychlých aut závodníků Diamont Race. Ti pokračují v cestě po Evropě autobusem.
04.09.2009 11:55 |

podobné články

Muž dnes v metru pobodal jiného muže, policie útočníka zadržela

 
Policie zadržela muže, který dnes odpoledne ve stanici metra Kačerov pobodal jiného muže. Ten přispěchal na pomoc své kolegyni, zaměstnankyni pražského dopravního podniku, kterou útočník, její druh, napadl na pracovišti. Zraněný je v nemocnici, muže podezřelého z útoku policie zadržela. ČTK to řekla mluvčí pražské policie Andrea Zoulová.
18.07.2014 20:40 |

podobné články

Policie v ČR zatím letos zadržela téměř 7700 nelegálních cizinců

 
Česká policie za prvních deset měsíců zadržela 7697 nelegálních migrantů, což je meziročně o 3773 více. Nejčastěji policisté zadrželi občany Sýrie, které následovali Ukrajinci, Afghánci, Kuvajťané a Iráčané. Od ledna do konce října tuzemská policie zadržela také 162 lidí, kteří migrantům nelegálně pomáhali. Proti loňsku se jejich počet zvýšil o 48. ČTK o tom dnes informovala mluvčí cizinecké policie Kateřina Rendlová.
24.11.2015 18:11 |

podobné články

Policie zadržela na dálnici u Plzně dodávku s 31 migranty z Iráku

 
Policie zadržela dnes ráno na dálnici D5 u Heřmanovy Huti ve směru na hraniční přechod Rozvadov dodávku s 31 běženci z Iráku. Policie je převezla na služebnu. Zadržela i rumunského řidiče, který je podezřelý z trestného činu převaděčství, řekla ČTK mluvčí cizinecké policie Kateřina Rendlová.
11.07.2016 11:40 |

podobné články