Basketbalitsky USK postoupily do finále Euroligy

Basketbalistky ZVVZ USK Praha porazily v semifinále Euroligy favorizované Fenerbahce Istanbul 62:49 a zahrajou si nedělní finále proti ruskému Jekatěrinburgu.
10.04.2015 21:10 |

Basketbalistky USK prohrály první zápas Euroligy o bod

ZVVZ USK Praha - Salamanca 65:66
27.10.2010 20:55 |

Basketbalistky USK Praha narazí v Eurolize na Jekatěrinburg a Valencii

Basketbalistky USK Praha se v nadcházejícím ročníku Euroligy poměří ve skupině A s Jekatěrinburgem s Hanou Horákovou, Valencií s Janou Veselou, Bourges, Galatasarayem Istanbul, Kaunasem, Gdyní a Györem.
09.07.2011 15:50 |

Osobnosti: Hana Horáková (11 článků) , Jana Veselá (11 článků) , Jana Horáková (25 článků)

USK i Brno vstoupily do Euroligy porážkou

Brno - Spartak Moskva 70:87, Bourges - USK 63:51
12.10.2011 20:00 |

Basketbalistky USK v Eurolize poprvé vyhrály, Brňanky opět padly

Hráčky USK Praha uspěly ve 3. kole základních skupiny Euroligy v duelu s litevským Kaunasem. Basketbalistky FRISCA Brno nestačily na italské Taranto.
26.10.2011 21:20 |

Euroliga: USK Praha nestačil na Jekatěrinburg

Basketbalistky USK Praha prohrály v domácím prostředí v utkání Euroligy s týmem EMMC Jekatěrinburg 59:74, Brno prohrálo v Madridu o 42 bodů.
09.11.2011 20:20 |

Euroliga: USK zdolal Gdyni, Brňanky neuspěly v Košicích

Basketbalový klub žen USK Praha je blízko postupu ze skupiny Euroligy, naopak šance Brna se přesunuly do oblasti teorie.
23.11.2011 21:45 |

Basketbalistky USK prohrály v Istanbulu a jsou čtvrté

9. kolo Euroligy: Galatasaray Istanbul - USK Praha 75:67
08.12.2011 18:05 |

Basketbalistky USK Praha v Eurolize vyhrály, Brno opět padlo

Basketbalistky USK Praha vyhrály v duelu 13. kola základní skupiny Euroligy ve skupině A nad maďarským Györem 74:63. Brněnské Frisco prohrálo v chorvatském Gospiči 62:73 a ve skupině C je poslední.
25.01.2012 23:00 |

Basketbalisté Barcelony jsou ve finále Euroligy

V prvním semifinále Euroligy basketbalistů přehrála Barcelona CSKA Moskva 64:54.
07.05.2010 20:20 |

Veselý si finále basketbalové Euroligy nezahraje

Partizan Bělehrad podlehl v dramatickém semifinále Euroligy Olympiakosu Pireus až v prodloužení.
08.05.2010 00:00 |

Basketbalistky USK vyhrály nad Brnem i druhé finále

Basketbalistky USK Praha zvítězily i v druhém utkání finále ligy žen nad tradičním rivalem Friscem Brno. Po čtvrteční domácí výhře 85:70 již mohou v sobotu slavit titul.
21.04.2011 20:15 |

České basketbalistky postoupily do finále mistrovství světa

České basketbalistky postoupily do finále mistrovství světa. Svěřenkyně Lubora Blažka porazily v Karlových Varech v semifinále Bělorusko 81:77 po prodloužení a v nedělním finále se střetnou s vítězem zápasu USA - Španělsko.
02.10.2010 20:40 |

Basketbalistky Brna podlehly Spartaku Moskva

Odstartoval nový ročník basketbalové Euroligy, Brňanky nestačily doma na Spartak Moskva, hráčky USK Praha na francouzské Bourges.
12.10.2011 20:05 |

Basketbalistky ZVVZ USK Praha získaly Český pohár

Basketbalistky ZVVZ USK Praha přehrály ve finále tradičního rivala Frisco Sika Brno těsně 76:73 a obhájily loňské prvenství.
20.02.2011 18:35 |

Basketbalistky USK Praha zahájily finále výhrou v Brně

Basketbalistky Frisco Sika Brno prohrály v úterý na domácí půdě první finálové utkání ligy se ZVVZ USK Praha 73:83. Brňanky se sice v závěru výrazně zlepšily a necelé dvě minuty před koncem stáhly náskok soupeřek dokonce na čtyři body, výsledek už ale nezvrátily.
19.04.2011 21:05 |

Do finále basketbalové ligy vkročilo lépe USK Praha, zářila Vítečková

Basketbalistky Frisco Sika Brno prohrály na domácí půdě první finálové utkání ligy se ZVVZ USK Praha 73:83. Druhé utkání finálové série, hrané na tři vítězství, je na programu ve čtvrtek v Praze.
19.04.2011 22:05 |

Basketbalistky USK znovu porazily Brno a jsou krok od titulu

Basketbalistky USK Praha zvítězily i v druhém utkání finále ligy žen nad tradičním rivalem Friscem Brno. Po dnešní domácí výhře 85:70 již mohou v sobotu slavit titul.
21.04.2011 20:40 |

Basketbalistky USK Praha slaví. Mají druhou výhru v EL

ZVVZ USK Praha - Gorzów 96:79
11.11.2009 20:40 |

V Eurolize uspěly basketbalistky USK Praha i Brna

Hráčky ZVVZ USK Praha i Frisco Sika Brno si připsaly druhé vítězství v Eurolize.
11.11.2009 21:10 |