Basketbalisté Los Angeles Lakers a Orlanda jsou v semifinále NBA

Basketbalisté Los Angeles Lakes si potřetí za sebou zahrají finále Západní konference play off NBA. Obhájci titulu v pondělí vyhráli na palubovce Utahu 111:96 a v sérii triumfovali 4:0 na zápasy. V nejkratším možném termínu prošli do semifinále zámořské ligy i hráči Orlanda. Ti dokonce v letošním play off ještě neprohráli a po Charlotte vyřadili poměrem 4:0 i Atlantu.
11.05.2010 09:50 |

Lakers a Orlando jsou jednu výhru od semifinále play off NBA

Basketbalisté Orlanda a Los Angeles Lakers vyhráli v druhém kole play off NBA i třetí duely a ve svých sériích se ujali vedení 3:0 na zápasy. Žádný tým v historii zámořské soutěže ještě takový náskok nepromarnil.
09.05.2010 13:55 |

Basketbalisté Los Angeles Lakers obhájili titul v NBA

Basketbalisté Los Angeles Lakers obhájili prvenství v NBA. V sedmém finále porazili doma Boston 83:79, sérii vyhráli 4:3 a získali 16. titul. V dramatickém vyvrcholení sezony strhli vedení na svou stranu až šest minut před koncem, hosté v průběhu zápasu měli až třináctibodový náskok.
18.06.2010 11:30 |

Basketbalisté LA Lakers a Orlanda jsou v semifinále NBA

Obhájci titulu Los Angeles vyhráli na palubovce Utahu 111:96 a v sérii triumfovali 4:0 na zápasy. V nejkratším možném termínu prošli do semifinále zámořské ligy i hráči Orlanda v souboji s Atlantou.
11.05.2010 10:20 |

Los Angeles Lakers nedali Bostonu šanci, rozhodne sedmý zápas

Basketbalisté Los Angeles Lakers porazili v šestém finále NBA doma Boston 89:67 a srovnali stav série na 3:3. Obhájce titulu tentokrát nedal soupeř vůbec šanci a od začátku utkání stále jen zvyšoval náskok. O vítězi rozhodne poprvé od roku 2005 až sedmý zápas. Hrát se bude ve čtvrtek v noci znovu v Los Angeles.
16.06.2010 12:15 |

Lakers vyřadili Phoenix a jsou potřetí za sebou ve finále NBA

Basketbalisté Los Angeles Lakers postoupili třetí rok po sobě do finále NBA. Obhájci titulu vyřadili ve finále Západní konference 4:2 na zápasy Phoenix a v repríze souboje z roku 2008 se utkají s Bostonem. Finále začíná ve čtvrtek v Los Angeles.
30.05.2010 17:15 |

Basketbalisté Phoenixu vyrovnali sérii s Lakers

Basketbalisté Phoenixu vyhráli i druhé domácí utkání v semifinále play off NBA. V úterý porazili Los Angeles Lakers 115:106 a v sérii s obhájcem titulu vyrovnali stav na 2:2 na zápasy.
26.05.2010 12:50 |

Basketbalisté LA Lakers jsou jednu výhru od finále NBA

Basketbalisty Los Angeles Lakers dělí jediná výhra od postupu do finále NBA. Obhájci titulu v pátém semifinále díky koši Rona Artesta v poslední vteřině utkání porazili Phoenix 103:101 a ujali se vedení 3:2 na zápasy.
28.05.2010 11:15 |

Osobnosti: Ron Artest (4 články)

NBA: Pro Lakers skončila sezona ostudou, schytali debakl od Dallasu

Basketbalisté Los Angeles Lakers titul v NBA neobhájí. V semifinále Západní konference nedokázali s Dallasem vyhrát ani jeden zápas, Mavericks navíc úřadující šampiony v nedělním čtvrtém duelu deklasovali 122:86.
09.05.2011 10:05 |

Basketbalisté Orlanda v play off NBA rozstříleli Atlantu

Basketbalisté Orlanda vstoupili do semifinále Východní konference v play off NBA ve velkém stylu. Na domácí palubovce zničili Atlantu 114:71 a zaznamenali tak druhé nejvyšší vítězství v play off v historii klubu. Větším rozdílem skončilo pouze utkání v roce 1995, kdy Magic porazili Boston o 47 bodů.
05.05.2010 11:10 |

Los Angeles Lakers vydřeli výhru nad Oklahomou v prodloužení

Basketbalisté Los Angeles Lakers vyhráli v noci na pondělí po velké bitvě nad týmem Oklahoma City Thunder 114:106 po prodloužení. Po třetí čtvrtině už Lakers prohrávali o šestnáct bodů, nakonec ale dovedli duel do prodloužení, kde rozhodli o svém vítězství.
23.04.2012 08:00 |

VÝPRASK: Lakers deklasovali Cleveland rozdílem 55 bodů

Basketbalisté Los Angeles Lakers a Denveru si v NBA zastříleli. Lakers porazili nejhorší tým ligy Cleveland Cavaliers 112:57 a Nuggets zdolali Phoenix 132:98.
12.01.2011 10:05 |

Clippers i Lakers prohráli

Basketbalisté Los Angeles Lakers prohráli v noci na středu v zámořské NBA na palubovce týmu Houston Rockets 104:107, i když po první čtvrtině vedli Lakers o patnáct bodů, zápas ztratili v úplném závěru. Z favoritů klopýtla i Oklahoma, když podlehla na palubovce týmu Utah Jazz 90:97.
21.03.2012 07:55 |

Los Angeles Lakers prohráli o dvacet bodů s Phoenixem

Basketbalisté Phoenixu Suns se v zámořské NBA v noci na neděli vytáhli, když vyhráli doma nad Los Angeles Lakers 125:105. Naopak druhý celek z LA - Clippers - si před vlastním publikem poradil se Sacramentem 109:94.
08.04.2012 08:45 |

Basketbalisté Dallasu se chytili v zápase s obhájci titulu Lakers

V souboji s úřadujícími šampiony NBA Los Angeles Lakers zastavili basketbalisté Dallasu svou nejhorší výsledkovou sérii za poslední desetiletí. Po šesti porážkách ve středu zvítězili Mavericks na domácí palubovce 109:100.
20.01.2011 11:15 |

Basketbalisté Washingtonu s Veselým porazili Lakers

Basketbalisté Washingtonu porazili v úterním utkání NBA Los Angeles Lakers 116:111 a ukončili třízápasovou vítěznou sérii soupeře. Jan Veselý k tomu během 18 minut strávených na palubovce přispěl dvěma body a sedmi doskoky.
27.11.2013 11:07 |

Osobnosti: Jan Veselý (154 článků) , Jan Veselý (154 článků)

NBA: V duelu HVĚZD rozstřílelo Miami Bryantovo Lakers

Noční zápasy NBA nabídly jeden duel týmů, které jsou plné hvězd. Prestižní souboj vyhráli basketbalisté Miami Heat na půdě Los Angeles Lakers 96:80.
26.12.2010 09:05 |

Slavní Los Angeles Lakers vydřeli v NBA v závěru výhru nad New Orleans Hornets

Slavní Los Angeles Lakers vyhráli NBA nad New Orleans Hornets 88:85, o výhře rozhodli až v závěru.
01.04.2012 09:05 |

Obhájci titulu Lakers vstoupili do finále NBA výhrou 102:89

Basketbalisté Los Angeles Lakers vstoupili vítězně do finále NBA proti Bostonu, který na domácí palubovce porazili 102:89.
04.06.2010 08:20 |

Basketbalisté Los Angeles Lakers vstoupili vítězně do finále NBA proti Bostonu, který na domácí palubovce porazili 102:89. V duelu dvou nejslavnějších klubů historie zářila se třiceti body tradičně domácí hvězda Kobe Bryant.
04.06.2010 11:00 |

Osobnosti: Kobe Bryant (41 článků)