Bárta vybojoval místo pro olympiádu v Riu, v časovce dojel jedenáctý

Český cyklista Jan Bárta navázal na Martinu Sáblíkovou a vybojoval na mistrovství světa v Richmondu pro ČR účastnické místo na olympijských hrách. V časovce dojel jedenáctý, což v redukovaném pořadí stačilo na " vstupenku" do Ria.
23.09.2015 22:55 |

Osobnosti: Martina Sáblíková (402 článků) , Jan Bárta (157 článků)

Dvanácté místo v časovce zajistilo Martině Sáblíkové účast v Riu

Cíl je splněn. Martina Sáblíková obsadila na cyklistickém mistrovství světa v Richmondu dvanácté místo v časovce a v redukovaném pořadí vybojovala pro Českou republiku kvalifikační místo pro účast na olympijských hrách v Riu de Janeiro. Rychlobruslařská hvězda dojela minutu a 22 vteřin za vítěznou Novozélanďankou Lindou Villumsenovou.
22.09.2015 23:40 |

Osobnosti: Martina Sáblíková (402 článků)

Kornfeil dojel na Sachsenringu jedenáctý, Abraham byl třináctý

Motocyklista Jakub Kornfeil skončil jedenáctý ve Velké ceně Německa a v sedmém z devíti letošních závodů mistrovství světa si dojel pro body. Nováček v kategorii Moto3 Karel Hanika dlouho mířil za nejlepším umístěním v kariéře, ale ze sedmého místa sedm kol před koncem upadl. Karel Abraham dojel v královské kubatuře MotoGP na 13. místě.
13.07.2014 16:25 |

Osobnosti: Karel Abraham (343 článků) , Jakub Kornfeil (156 článků) , Karel Hanika (48 článků) , Karel Nováček (11 článků)

Abraham dojel jedenáctý, Pešek zase nedokončil

Abraham dojel v San Marinu jedenáctý
06.09.2009 13:40 |

Kornfeil dojel v Aragonii jedenáctý, Moto3 vyhrál Salom

Jakub Kornfeil prodloužil svou sérii závodů, ve kterých dojel v šampionátu Moto3 na bodovaném místě. Ve Velké ceně Aragonie skončil jedenáctý, vyhrál Španěl Luis Salom.
30.09.2012 12:10 |

Osobnosti: Jakub Kornfeil (156 článků)

STŘÍBRNÁ TEČKA! Kulhavý získal pro Česko desátou medaili

Biker Jaroslav Kulhavý si v olympijském závodě cross country dojel pro stříbrnou medaili. Obhájce zlata dlouho sváděl boj o první místo s Nino Schurterem, v předposledním kole se však Švýcar vydal do trháku, postupně navyšoval svůj odstup a do cíle dojel se skoro minutovým náskokem na českého reprezentanta. Kulhavý si však bez problémů pohlídal druhé místo a pro Českou republiku vybojoval poslední, desátou medaili na hrách v Riu.
21.08.2016 19:25 |

Osobnosti: Jaroslav Kulhavý (92 článků)

Kreuziger boj o desítku nevzdává. Chce zaútočit v časovce

V alpském pekle, kterým byla na Tour de France 17. etapa, vybojoval český cyklista Roman Kreuziger 13. místo. Celkově je však jedenáctý a věří si na první desítku.
22.07.2009 20:35 |

Osobnosti: Roman Kreuziger (326 článků)

Nejslavnější houslistka světa Vanessa Mae umí skutečně šokovat: Drobná umělkyně se kvalifikovala na olympiádu v Soči, neuvěříte, v jakém sportu!

Olympiáda je téměř na spadnutí a už bychom rozhodně nečekali nic, co by nám překvapením otevřelo ústa. Už víme, že "radikálové z Kavkazu vyhrožují teroristickými útoky":http://www.extra.cz/olympiada-v-soci-je-pod-hrozbou-teroristickeho-utoku-islamiste-vyhrozuji-na-videu-a-ukazuji-nachystane-vybusniny, že si Soči utrhlo ostudu se svými dvojzáchody v jedné kabince, že do Soči nesmí gayové a nikdo nebere ohled na to, že porušuje lidská práva, že existuje "naprosto boží reklama na tuhle zimní olympiádu":http://www.extra.cz/podivejte-se-na-reklamu-na-zimni-olympiadu-v-soci-ktera-vas-necekane-dojme, že diváci zase uvidí "opravdové Kokosy na sněhu":http://www.extra.cz/a-nekteri-lidi-neveri-ze-jamajskej-bob-zvitezi-skutecne-kokosy-na-snehu-se-vraceji-na-zimni-olympiadu-v-soci a že trenér Hadamczik zase dokázal nepříjemně překvapit svou nominací hokejové reprezentace.
27.01.2014 13:25 |

Osobnosti: Vanessa Mae (12 článků) , Vanessa Mae (12 článků)

Sáblíková suverénně obhájila český titul v časovce

Dvojnásobná olympijská vítězka v rychlobruslení Martina Sáblíková obhájila český titul v cyklistické časovce. Trojnásobná medailistka z her ve Vancouveru, která chce na letní olympiádu do Londýna v příštím roce, v pátek suverénně ovládla závod na 22 kilometrů v okolí Šumperku.
23.06.2011 17:50 |

Kreuziger dojel v horské časovce šestý, na Giru zůstal osmý

Český cyklista Roman Kreuziger skončil v horské časovce v 16. etapě Gira d'Italia na šestém místě. Na trati dlouhé 12,7 kilometru zaostal o 49 sekund za vítězným Španělem Albertem Contadorem, který si upevnil pozici lídra závodu.
24.05.2011 18:00 |

Štybarovi kostky svědčí, dojel v elitní desítce!

Zdeněk Štybar v úterní etapě dokázal, že dokáže těžit ze své cyklokrosařské minulosti i na silnici a v úterní etapě, která byla zároveň nejdelší z celé letošní Tour (223 kilometrů) dojel na devátém místě! Prvenství na těžké trase, kde podstatnou část tvořily kostky, vybojoval Tony Martin. Na třetím místě dojel slovenský spurtér Peter Sagan.
07.07.2015 18:01 |

Osobnosti: Tony Martin (3 články) , Tony Martin (12 článků) , Tony Martin (12 článků) , Zdeněk Štybar (104 článků)

Soukup skončil v Pokljuce jedenáctý, Moravec při střelbě šestkrát minul

Jaroslav Soukup skončil ve stíhacím závodu Světového poháru biatlonistů v Pokljuce jedenáctý se ztrátou minuty a 20 sekund na vítězného Antona Šipulina z Ruska. Ondřej Moravec, který v této disciplíně získal v únoru v Soči stříbrnou olympijskou medaili, dojel po šesti střeleckých chybách na 34. místě.
08.03.2014 12:40 |

Osobnosti: Jaroslav Soukup (67 článků) , Ondřej Moravec (72 článků) , Jaroslav Soukup (67 článků)

Bárta šlapal jako mašina a v královské horské etapě dojel šestý!

Jan Bárta se ve čtvrteční královské horské etapě ukázal v tom nejlepším světle a jako jediný z českých cyklistů dojel v první desítce! Bárta měl i několik nástupů a na vítěze Joachima Rodrigueze ztratil necelých šest minut. V etapě bojovali jezdci nejen s převýšením, ale i úmorným vedrem.
16.07.2015 17:55 |

Osobnosti: Jan Bárta (157 článků)

Šance Sáblíkové na start v Riu je minimální, myslí si mezinárodní rozhodčí

Ačkoliv Český svaz cyklistiky nehodlá vzdát boj o účast Martiny Sáblíkové v cyklistické časovce na olympijských hrách v Riu de Janeiro, podle rozhodčího Miroslava Janouta nemá tato snaha velkou šanci na úspěch. Ten v rozhovoru pro Radiožurnál uvedl, že změna v seznamu kvalifikovaných zemí, který včera vydala Mezinárodní cyklistická unie (UCI), je nepravděpodobná.
03.06.2016 16:35 |

Cavendish srazil soupeře a dojel na stupně vítězů. Vyhrál Kittel

Desátou etapu Tour de France vyhrál v hromadném spurtu Němec Marcel Kittel a na letošním jubilejním ročníku vybojoval už druhý vavřín před krajanem Andrém Greipelem. Pro třetí místo si dojel Marc Cavendish za cenu toho, že tvrdě ramenem srazil soupeře.
09.07.2013 19:40 |

Skvělý úspěch biatlonisty Soukupa. Na MS vybojoval bronz

Jaroslav Soukup vybojoval na mistrovství světa biatlonistů v německém Ruhpoldingu bronzovou medaili ve vytrvalostním závodě na 20 kilometrů, v němž zvítězil Slovinec Jakov Fak a stříbro vybojoval Simon Fourcade z Francie. Michal Šlesingr skončil šestý.
06.03.2012 17:25 |

Osobnosti: Jaroslav Soukup (67 článků) , Michal Šlesingr (61 článků) , Jaroslav Soukup (67 článků) , Simon Fourcade (3 články)

Pedrosa vyhrál v Japonsku. Abraham dojel jedenáctý

Dani Pedrosa vyhrál v Motegi Velkou cenu Japonska a stáhl na Jorgeho Lorenza dalších pět bodů. Karel Abraham dojel na 11. místě.
14.10.2012 08:05 |

Osobnosti: Dani Pedrosa (28 článků) , Karel Abraham (343 článků)

ON-LINE: Hamilton ovládl Velkou cenu USA, Vettel dojel druhý a šampionem zatím není

Předposlední závod mistrovství světa F1 ovládl Lewis Hamilton na McLarenu, druhý dojel vítěz kvalifikace a lídr šampionátu Sebastian Vettel z Red Bullu a třetí místo patří Fernandu Alonsovi na Ferrari. O titulu individuálního mistra světa stále není rozhodnuto, Pohár konstruktérů vybojoval potřetí v řadě tým Red Bull.
18.11.2012 20:00 |

Osobnosti: Lewis Hamilton (492 článků) , Sebastian Vettel (452 článků)

Zaremba (DSSS): Olympiáda skončila. Já nastupuji do senátního boje!

Minulý týden skončila olympiáda, festival výher, proher a velkých výkonů. Celý svět sledoval výkony sportovců a poznával, že k úspěchu vede jen stoprocentní nasazení, tvrdá příprava a také kousek nezbytného štěstí. Sportoviště osiřela, ale sportovci se začínají připravovat na olympiádu další, aby tam odčinili neúspěch anebo potvrdili svoje medailové umístění. I já sledoval olympiádu a držel palce „těm svým“. A vím, že teď, když olympiáda skončila, tak i já se musím připravovat na svojí olympiádu, tu senátní.
27.08.2016 12:35 |

Kreuziger dojel v 11. etapě Gira šestý, celkově je sedmý

Český cyklista Roman Kreuziger obsadil šesté místo ve středeční 11. etapě Gira d'Italia s cílem na kopci a celkově zůstal na sedmé pozici. Pro vítězství si po 142 kilometrech dojel Francouz John Gadret, Kreuziger dojel těsně za lídrem závodu Contadorem.
18.05.2011 18:40 |