Bárta porazil Sagana i Königa a počtvrté za sebou vyhrál časovku

Cyklista Jan Bárta opět potvrdil svou časovkářskou extratřídu. Na společném mistrovství České republiky a Slovenska si dojel v Žilině pro čtvrtý titul v jízdě proti chronometru za sebou.
26.06.2015 14:01 |

Osobnosti: Jan Bárta (158 článků)

Vakoč potvrdil skvělou formu, nestačil jenom na Sagana a je mistrem republiky

Petr Vakoč je novým českým šampionem v silniční cyklistice. Na společném mistrovství českých a slovenských cyklistů v Žilině porazil v závodě s hromadným startem Leopolda Königa a Jiřího Polnického. Smůlu měl Roman Kreuziger, který se potýkal s technickými problémy a skončil čtvrtý. Závod vyhrála domácí hvězda Peter Sagan.
28.06.2015 18:01 |

Osobnosti: Roman Kreuziger (326 článků) , Leopold König (25 článků)

Königa štve penále. Očitému svědkovi nabízí odměnu skoro tři miliony

Leopoldu Königovi zřejmě pořád leží v žaludku penalizace, kterou dostal za údajné porušení pravidel v úterní etapě na Giru. Český cyklista se měl společně s dalšími 15 závodníky příliš dlouho přidržovat doprovodných vozidel a získat tak výhodu. Penalizace v podobě desetisekundového manka a 50 švýcarských franků, je podle Königa nespravedlivá. Po čtvrteční etapě zůstal průběžně na šestém místě, ale rád by se pokusil ještě dostat do nejlepší pětky.
28.05.2015 15:36 |

Osobnosti: Leopold König (25 článků)

Horskou časovku vyhrál veterán Garzelli, Giro stále vede Arroyo

Náročnou horskou časovku na Giru d'Italia dnes vyhrál domácí cyklista Stefano Garzelli. Šestatřicetiletý vítěz slavného závodu z roku 2000 se postaral o pátý italský etapový triumf za sebou. Růžový trikot lídra závodu udržel Španěl David Arroyo.
25.05.2010 19:55 |

Tým Liquigas vyhrál časovku družstev, čtvrtou etapu Gira

Italský tým Liquigas vyhrál ve středu čtvrtou etapu cyklistického závodu Giro d´Italia, časovku družstev na 33 kilometrů ze Savigliana do Cunea.
12.05.2010 19:25 |

Suverén Contador vyhrál časovku Gira, Kreuziger dojel šestý

Španěl Alberto Contador ze stáje Saxo Bank vyhrál pondělní časovku závodu Giro d´Italia před Italy Vincenzem Nibalim ze stáje Liquigas a Michelem Scarponim z Lampre.
24.05.2011 18:00 |

Osobnosti: Alberto Contador (98 článků)

Němec Martin vyhrál časovku i na Vueltě, nově vede Brit Froome

Časovku jednotlivců v desáté etapě cyklistické Vuelty vyhrál suverénně Němec Tony Martin před Britem Christopherem Froomem, který se stal novým vedoucím jezdcem závodu.
29.08.2011 18:55 |

Osobnosti: Tony Martin (12 článků) , Tony Martin (12 článků) , Martin Němec (23 článků) , Martin Christopher (4 články)

Bárta zářil v úniku a připsal si sprinterskou prémii, pak ale ztratil

Druhou etapu Tour de France vyhrál ve spurtu Němec André Greipel z týmu Lotto, který na cílové pásce těsně porazil slovenského jezdce Tinkoff-Saxo Petera Sagana a připsal si sedmý triumf na Tour. Třetí místo vybojoval švýcarský lídr stáje Trek Fabian Cancellara, jenž se díky tomu ujal vedení v průběžném pořadí. Z českých zástupců byl nejvíce vidět excelentní časovkář a také novopečený mistr republiky Jan Bárta, který si připsal spiteskou prémii.
05.07.2015 18:16 |

Ferrari za Sagana! Fernando Alonso se prý přetahuje s Rusy

Fernando Alonso by moc rád získal do své cyklistické stáje slovenského bouráka Petera Sagana. Jenže o skvělého spurtéra má zájem i stáj Tinkoff Saxo. Proto prý pilot F1 vytáhl trumf. Nabízí sporťák Ferrari F50!
04.08.2014 18:10 |

Osobnosti: Fernando Alonso (208 článků)

Za Sagana se postavila stáj. Odstoupí Tinkoff-Saxo z Vuelty?

Spurtérskou hvězdu Petera Sagana, který si stěžoval na pokutu za to, že se vztekal po kolizi s motorkou, podpořila jeho stáj  Tinkoff-Saxo. Její majitel Oleg Tiňkov dokonce zvažuje, že své jezdce z Vuelty odvolá. Stáj požaduje po organizátorech omluvu. Během středeční etapy přitom po další srážce s motorkou musel ze závodu odstoupil Sergio Paulinho.
02.09.2015 21:16 |

Osobnosti: Sergio Peter (1 článek)

Sagana přespurtoval hladový Australan. I tak si vzal zpět zelený dres

O vítězi desáté etapy Tour de France opět rozhodly závěrečné stovky metrů. Slovenského showmana Petera Sagana přespurtoval Australan Michael Matthews. I tak si ale Slovák díky druhému místu vzal zpátky zelený dres pro lídra bodovací soutěže. Hlavní favorité dojeli s více než devítiminutovým zpožděním.
12.07.2016 19:15 |

Osobnosti: Michael Matthews (2 články)

Tour: Časovku ovládl Contador, Kreuziger vyhořel

Časovku na 40 km na Tour de France vyhrál Alberto Contador, jenž si upevnil tři etapy před koncem vedení v čele. Český jezdec Roman Kreuziger dojel na 53. místě a v celkové klasifikaci klesl o jednu pozici na 12. příčku.
23.07.2009 19:35 |

Osobnosti: Roman Kreuziger (326 článků) , Alberto Contador (98 článků)

Týmovou časovku vyhrál na Giru Liquigas a do čela jde Nibali

Týmovou časovku ve 4. etapě Gira d'Italia vyhráli cyklisté Liquigasu. Do růžového trikotu pro vedoucího jezdce se převlékne lídr této stáje Ital Vincenzo Nibali. Kazašský tým Astana s dosavadním vedoucím mužem Alexandrem Vinokurovem ztratil na pátém místě 38 sekund.
12.05.2010 18:35 |

Osobnosti: Alexandr Vinokurov (15 článků)

Brankář Čech vyhrál s Chelsea počtvrté Anglický pohár

Brankář Petr Čech vyhrál počtvrté Anglický pohár. Ve finále na stadionu ve Wembley pomohl český fotbalový reprezentant Chelsea k vítězství 2:1 nad Liverpoolem. Z trofeje se v nejstarší klubové soutěži raduje Chelsea po roční přestávce a počtvrté za posledních šest ročníků.
06.05.2012 09:55 |

Osobnosti: Petr Čech (1041 článků)

Federer porazil Murrayho a počtvrté vyhrál Australian Open

Švýcarský tenista Roger Federer vyhrál počtvrté Australian Open a svou rekordní sbírku rozšířil na šestnáct grandslamových titulů.
31.01.2010 12:45 |

Osobnosti: Roger Federer (476 článků)

Giro d'Italia: Raboňův tým OVLÁDL úvodní časovku

Cyklisté amerického týmu HTC-Highroad s Františkem Raboněm vyhráli úvodní etapu Gira d'Italia, časovku družstev na 19,3 kilometru.
07.05.2011 19:05 |

Djokovič potřetí za sebou vyhrál Australian Open

Srbský tenista Novak Djokovič vyhrál počtvrté v kariéře a potřetí za sebou Australian Open. První hráč světa porazil ve finále úvodního grandslamu sezony v Melbourne turnajovou trojku Brita Andyho Murrayho 6:7, 7:6, 6:3 a 6:2.
27.01.2013 19:25 |

Osobnosti: Novak Djokovič (533 článků)

Zlatý portugalský chlapec: Nejlepším fotbalistou je počtvrté Ronaldo

Nejlepším fotbalistou roku je opět Portugalec Cristiano Ronaldo. Zlatý míč vyhrál už počtvrté. Porazil loňského vítěze Lionela Messiho. Anketu letos po sedmi letech opět vyhlašuje samostatně francouzský magazín France Football, hlasují v ní novináři z celého světa.
12.12.2016 21:55 |

Osobnosti: Cristiano Ronaldo (460 článků) , Lionel Messi (393 článků)

Sagan byl blízko etapovému vítězství na Tour, ve spurtu ale dojel druhý

Vítězem třetí etapy Tour de France se stal australský cyklista Simon Gerrans, který v napínavém spurtu těsně porazil Petera Sagana. Slovenský rychlík dojel na druhém místě podruhé za sebou a útěchou pro něj mohl být zelený trikot pro vedoucího muže bodovací soutěže, do kterého se v Calvi oblékl.
01.07.2013 20:15 |

Osobnosti: Simon Peter (2 články)