Barcelona přetlačila Juventus a vyhrála Ligu mistrů

Dlouho očekávané finále Ligy mistrů mezi Juventusem a Barcelonou nabídlo snad vše, co slovo fotbal představuje. Od úvodního hvizdu se hrálo atraktivně na obou stranách, ale trofej si právem odvezli fotbalisté Barcelony, kteří porazili italský Juventus 3:1.
06.06.2015 23:31 |

Favorité nezaváhali, Barcelona i Juventus jdou do čtvrtfinále

Fotbalová Liga mistrů zná všechny své čtvrtfinalisty, rozhodly o tom poslední osmifinálové odvety. Barcelona si z Manchesteru přivezla vítězství 2:1 a na svém trávníku postup přes City jistila výhrou 1:0. Suverénně prošel do další fáze prestižní soutěže Juventus Turín, který vyhrál v Dortmundu 3:0.
18.03.2015 22:50 |

Paris Saint-Germain a Juventus nepřipustily obrat a zahrají si čtvrtfinále Ligy mistrů

Juventus Turín a Paříž St.-Germain si zahrají čtvrtfinále Ligy mistrů. Juventus vyhrál doma s přehledem nad Celtikem 2:0, PSG stačila proti Valencii remíza 1:1.
06.03.2013 23:15 |

Ibra a spol. vydřeli remízu s Barcou, Bayern zaskočil Juventus

Hvězdná Barcelona v Paříži dvakrát vedla, nakonec veze jen remízu 2:2, když o vítězství přišla v posledních sekundách úvodního čtvrtfinále Ligy mistrů. Bayern na domácím hřišti zdrtil Juventus už v první minutě a pak přidal ještě druhou branku.
02.04.2013 23:10 |

Messi nedal penaltu, Barca přesto porazila City. Uspěl i Juventus

"Šokující zpráva: I Messi je jenom člověk," napsal na Twitter legendární Gary Lineker poté, co argentinský reprezentant neproměnil v závěru zápasu s Manchesterem City penaltu. Messiho Barcelona ale přesto dokázala anglický tým na jeho hřišti porazit díky dvěma gólům Luise Suáreze z prvního poločasu. V druhé půli už jen snižoval na 1:2 Messiho kolega z argentinské reprezentace Sergio Agüero. V druhém duelu úterního osmifinále Ligy mistrů uspěl v souboji s Borussií Dortmund i italský Juventus Turín. Domácí výhru 2:1 mu zajistily branky Téveze a Morata.
24.02.2015 23:16 |

Osobnosti: Sergio Agüero (10 článků) , Gary Lineker (1 článek)

Barca narazí na Bayern. Juventus vyzve Real Madrid

Páteční los ve francouzském Nyonu za účasti Pavla Nedvěda rozhodl o semifinálových soubojích Ligy mistrů. Barcelona se utká s Bayernem Mnichov a v druhém zápase Juventus Turín poměří síly s Realem Madrid.
24.04.2015 15:56 |

Osobnosti: Pavel Nedvěd (155 článků)

Plzeň to dokázala! Vyhrála v Mariboru a zahraje si Ligu mistrů

Fotbalisté Plzně si podruhé v historii zahrají základní skupinu Ligy mistrů. Ve 4. předkole vyřadili Maribor, když po domácí výhře 3:1 zvítězili i v dnešní odvetě ve Slovinsku 1:0. O jediný gól se už ve 3. minutě postaral Stanislav Tecl. Plzeň vyhrála i dvanáctý zápas v předkolech Ligy mistrů.
29.08.2013 00:35 |

Uklidili sníh a porazili Juventus! Galatasaray jde v Lize mistrů dál

Fotbalisté Galatasaraye v dohrávaném utkání Ligy mistrů porazili v Istanbulu Juventus 1:0 gólem Wesleyho Sneijdera z 85. minuty a na úkor turínského mužstva postoupili do osmifinále. Závěrečný šestý duel skupiny B byl v úterý večer přerušen kvůli hustému sněžení a dnes se dohrával od 32. minuty.
11.12.2013 16:25 |

Osobnosti: Wesley Sneijder (17 článků)

ON-LINE: Sparta se o Ligu mistrů utká s Žilinou

V on-line reportáži od 12 hodin jsme sledovali losování čtvrtého předkola Ligy mistrů, které rozhodlo o dvojicích, jež se přímo utkají o Ligu mistrů.
06.08.2010 11:25 |

Sparta i Plzeň pohřbily naděje na Ligu mistrů

Český fotbal nebude mít zástupce v tomto ročníku Lize mistrů. Fotbalisté Sparty po roce opět vypadli ve 3. předkole Ligy mistrů. Pražský tým v domácí odvetě s CSKA Moskva ztratil dvoubrankové vedení, prohrál 2:3 a nevyužil nadějné úvodní remízy 2:2.  Po Spartě vypadla ve 3. předkole i Plzeň, když doma prohrála s Maccabi Tel Aviv 0:2 a nevyužila vítězství 2:1 z prvního zápasu. Plzeň tak přišla o jistotu minimálně 120 milionů korun a čeká ji stejně jako Spartu play off o Evropskou ligu.
05.08.2015 21:20 |

Osobnosti: Marek Matějovský (38 článků)

TO BYLA ŠKOLA! Barcelona přejela Manchester a vyhrála Ligu mistrů

Fotbalisté Barcelony v nádherném finálovém zápase Ligy mistrů ve Wembley přehráli Manchester United 3:1.
28.05.2011 22:55 |

Média se shodují: Ligu mistrů Barcelona vyhrála zasloženě

Fotbalisté Manchesteru United prohráli v sobotu večer ve finále Ligy mistrů s Barcelonou 1:3, světová média se přitom shodují, že Katalánci triumfovali ve Wembley naprosto zaslouženě.
29.05.2011 13:05 |

Plzeň - Barcelona 0:4. Po skvělém začátku studená sprcha

Fotbalisté Viktorie Plzeň prohráli v úterý v pražském Edenu ve čtvrtém utkání skupiny H Ligy mistrů doma s týmem FC Barcelona 0:4. Hattrick nastřílel Lionel Messi, který skóroval v prvním poločase z penalty, poté i ze hry a třetí gól přidal v poslední minutě, Barcelona postupuje do osmifinále.
01.11.2011 22:45 |

Osobnosti: Lionel Messi (393 článků)

LM: Bayern zachránil postup v nastavení, Arsenal v Lize mistrů končí

Barcelona porazila v domácí osmifinálové odvetě Arsenal 3:1. Obhájci trofeje si tak podeváté v řadě zahrají čtvrtfinále Ligy mistrů. Mezi nejlepší osmičku pronikl i Bayern, který zdolal Juventus Turín 4:2, ačkoliv ještě v devadesáté minutě zápasu s loňským finalistou prohrával.
17.03.2016 00:00 |

Juventus i AS Řím v boji o Evropskou ligu selhaly

Parma - Juventus Turín 1:0, Catania - AS Řím 2:1
15.05.2011 23:30 |

Barcelona postaví největší fotbalový chrám na světě! Navíc na moři!

Fotbalový velkoklub a první španělský celek v historii, který dokázal během jednoho ročníku vyhrát domácí ligu, pohár i Ligu mistrů připravuje senzaci! Klub se chystá postavit největší a nejmodernější stadion na světě, který bude na širém moři!

ON-LINE: Plzeň vyhrála v Mariboru 1:0 a zahraje si Ligu mistrů

Fotbalisté Plzně udělali poslední krok k tomu, aby si zahráli v Lize mistrů. V odvetě 4. předkola Ligy mistrů vyhráli v Mariboru 1:0 a stvrdili tak přechozí vítězství 3:1 ze Štruncových sadů. Utkání jste mohli sledovat v ON-LINE reportáži.
28.08.2013 20:35 |

ČECH SLAVÍ! Přihrál na gól a Chelsea ovládla Evropskou ligu

Brankář Petr Čech je druhým českým fotbalistou po Vladimíru Šmicerovi, který vyhrál Ligu mistrů i Evropskou ligu. Chelsea ve finále Evropské ligy v Amsterodamu porazila Benfiku Lisabon 2:1.
15.05.2013 23:10 |

Osobnosti: Petr Čech (1041 článků) , Vladimír Šmicer (82 článků)