Článek

Bála se, že skončí úplně plešatá. Vnadná televizní hvězdička musela řešit hodně nepříjemný problém

 
Posledních pár let se téměř denně objevuje na televizní obrazovce a její zevnějšek tak pod vlivem líčidel a vlasových přípravků dostává zabrat. Není proto divu, že Bára Hlaváčková začala v poslední době přicházet o vlasy.
28.10.2015 15:00 |

podobné články

Podobné články

Bude plešatá? Hvězdičce Vyvolených se utrhl pořádný kus vlasů

 
Především silikony v poslední době proslavená Eva Feuereislová  (24) z VyVolených řeší nepěknou věc! Začaly jí vypadávat vlasy, takže ji málem trefil šlak. Prsatá, ale plešatá by asi vypadala zvláštně!
17.04.2014 19:00 |

podobné články

Seriálová hvězdička rozpohybovala svou zadničku, a to neměla dělat: Obnažená stehna odhalila pokročilou celulitidu

 
Vycházející herecká hvězdička Ashley Benson natáčí nový film v kanadském Torontu. A na filmovém place se tato vnadná blondýnka pořádně rozparádila! Herečka dostala od režiséra filmu Pixels pokyn rozběhnout se v krátkých červených šatičkách s hlubokým výstřihem hned se dvěma meči v rukou.
05.08.2014 16:55 |

podobné články

Osobnosti: Ashley Benson (8 článků)

Hvězdička ze seriálu Ordinace o sexu s Hejlíkem: Bylo to hrozný a nepříjemný!

 
Herečka Dominika Býmová (27) musela při natáčení seriálu úplně do naha a pak předvádět milostnou scénu s kolegou Lukášem Hejlíkem (35). A bylo to peklo!
17.12.2015 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Lukáš Hejlík (171 článků)

Elišce zjistili v pubertě rakovinu: „Děti o ní přemýšlí jinak, plešatá hlava přinesla i legraci“

 
Eliška Podzimková trpěla v šestnácti různými zdravotními problémy a lékaři netušili, co jí je. Nakonec se zjistilo, že má zhoubné nádorové onemocnění Hodgkingův lymfom. Příliš si nepamatuje, jak na diagnózu vlastně reagovala. Netušila, co je to onkologie, zásadní pro ni byla informace, že půjde na operaci, které se bála. Nyní se ilustrátorka, animátorka a fotografka snaží pomáhat stejně nemocným dětem a ukázat společnosti, že nemocí nic nekončí.
12.02.2018 05:55 |

podobné články

Britská hvězdička za 5 měsíců zhubla do sexy kosti. Zapixelovali jsme ji. Daily Mail nás zabije!

 
Charlotte Crosby (24) je anglická televizní hvězdička, která se proslavila tím, že vymetala všechny možné reality show a hodně se o ní psalo, jelikož vypadala tak trošku jako paní, co chodí každý den svačit do fast foodu a ještě právě přijela ze zabijačky.
24.11.2014 22:51 |

podobné články

Český lev nově ocení televizní seriály. Večer bude opět moderovat Lucie Výborná

 
České filmové a televizní akademie (ČFTA) na 23. ročníku výročních cen Český lev 5. března příštího roku poprvé ocení tři soutěžní kategorie v oblasti televizní tvorby. Tvůrci mají nově možnost získat ocenění za nejlepší televizní film nebo minisérii, nejlepší dramatický televizní seriál a nejlepší dokumentární televizní film nebo seriál. "Úroveň české televizní tvorby je na velmi vysoká. Rozhodně si zaslouží být oceněná nejen diváckými cenami, ale také odborníky z řad filmových a televizních profesionálů," uvedla Tereza Rychnovská, výkonná ředitelka ČFTA. Vyhlášení výsledků 23. ročník Českého lva se uskuteční 5. března opět v pražském Rudolfinu. Galavečer bude moderovat Lucie Výborná.
01.12.2015 16:25 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Výborná (60 článků)

Vyzrajte na upocená chodidla!

 
Pocení nohou je hodně nepříjemný a v horkém počasí velmi aktuální problém. Vlhko v botách může nejen za nejistý pocit, ale často také nevábný zápach obtěžující vaše okolí. Vše se dá řešit, a pokud vás trápí právě tento problém, poradíme vám, jak s ním skoncovat!
03.07.2012 06:15 |

podobné články

Módní peklo Kim Kardashian: Tohle snad musela hvězdička s obří zadnicí okoukat v Česku!

 
Snaží se být za každou cenu dokonalá, má za sebou několik plastických operací a pořád se spekuluje, jestli je její obří zadek pravý nebo vyplněný silikonem. Hvězdička "Kim Kardashian":http://www.extra.cz/tema/kim-kardashian-celebrita (33) ale tentokrát "udělala takový módní přešlap":http://www.extra.cz/kim-kardashian-si-priskrtila-stehenni-tepnu-v-rozervanem-modelu-a-co-teprve-ta-celulitida, že by se za trest už do konce života neměla objevit v jediném módním magazínu.
28.06.2014 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Kim Kardashian (1214 článků)

Přiznání Ilony Csákové: Bála se, že skončí bezdětná!

 
Mikrofon a pódia vyměnila před šesti lety za rodinný krb a prý je naprosto spokojená. Ilona Csáková (44) si totiž šťastnou rodinu takřka vysnila a dlouho se prý bála, že se její sen vůbec nesplní.
14.08.2015 07:15 |

podobné články

Osobnosti: Ilona Csáková (483 článků)

Instagramová hvězdička A.N.D.U.L.A se předvedla ve spodním prádle. Může si to dovolit, nebo by to měla raději zabalit?

 
Instagramová hvězdička a tak trochu samozvaná bloggerka bez blogu šla s kůží na trh. I když je vdaná, nedělá jí problém se ukazovat na Instagramu pouze ve spodním prádle. Byť je její postava bez chybičky, má opravdu zapotřebí veřejně se vystavovat?
17.10.2017 23:05 |

podobné články

Co ukázala hvězdička Míša Doubravová v zoo? Nového psa a stehna v kratinkých šortkách

 
Muzikálová a seriálová herečka Michaela Doubravová už není žádná nastupující hvězdička, ale našla si své místo na slunci. My ji potkali, jak na hodně neobvyklém místě venčí svého křížence bígla a zajímavě se k tomu také oblékla. Kdyby takhle chodily všechny paničky, možná by si i více mužů pořídilo domácího mazlíčka.
07.08.2013 19:55 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Tomešová (124 článků)

Desetiletou dívku dva roky znásilňoval vlastní otec! Ta se bála cokoliv říct

 
Dlouhé dva roky znásilňování vlastním otcem musela, podle obžaloby, snášet nezletilá dívka z Trmic u Ústí nad Labem. V době, kdy ji otec začal zneužívat, jí bylo pouhých 10 let. Dívka se kvůli násilí, které bylo v rodině na denním pořádku, bála komukoli svěřit.
29.04.2013 22:25 |

podobné články

Toto je speciální nábytek pro divoké milence

 
Jsou páry, které si celý život vystačí s jednou polohou, a nijak jim to nevadí. Jsou ale i tací, kteří rádi zkouší něco nového, a někdy si tak přivodí nepříjemný úraz. Mexičtí designéři Andres Amaya a Xanath Lammoglia, kteří spolu mají návrhářský ateliér Bala Studio, se rozhodli tento problém vyřešit.
05.09.2010 07:50 |

podobné články

Plážové radovánky s hvězdičkou: Vnadná maminka odhalila v moři své obří zjizvené silikony

 
Na Ibize není v těchto dnech o celebrity nouze, a tak se dámy musí pořádně činit, aby nezapadly mezi běžné turisty. Britská modelka a televizní hvězdička Danielle Mason (30) ví, jak na to.
14.07.2014 22:10 |

podobné články

Hvězdička z reality show to s oblékáním nepřehání: Takhle provětrala své obří silikony

 
Slávychtivé pseudocelebrity, které svých pár minut slávy prožily na televizní obrazovce, se těžce smiřují s tím, že o ně už není zájem. Vnadná Holly Hagan se proto rozhodla, že svou prsní výbavu nikdy neschová pod kabát.
23.11.2014 19:40 |

podobné články

Vnadná modelka provokovala svými ženskými zbraněmi v hodně odvážných šatech

 
Když hvězdička britských reality show vyrazí do společnosti, vždy na sebe upoutá pozornost výrazným dekoltem. Na své přednosti je Nicola McLean náležitě hrdá, čemuž odpovídá její šatník.
02.12.2015 21:35 |

podobné články

Kate Winslet: Bála jsem se sexu s DiCapriem!

 
Bylo by naprosto pochopitelné, kdyby režisér Sam Mendes (45) pukl žárlivostí při natáčení postelových scén své nádherné manželky Kate Winslet (34) s lamačem dívčích srdcí Leonardem DiCapriem (35). Byl ale úplně v klidu. To samé se nedalo říct o Kate, která se vášně před kamerou doslova bála!
11.08.2010 12:41 |

podobné články

Osobnosti: Kate Winslet (246 článků) , Sam Mendes (69 článků)

Beyonce se bála, že zůstane na ocet!

 
Zpěvačka Beyonce si myslela, že nikdy nenajde kluka. Teď už je naštěstí provdaná. Vloni si tajně vzala rappera Jay-Z. Proč se bála, že pana Pravého nepotká? Když byla Beyonce teenager, tvrdě pracovala. Nepotkala nikoho přiměřeně svému věku. To ji přimělo hodně pochybovat o tom, že najde pravou lásku. „Byly zde určité chvíle, když mi bylo 18, které mě přiměly k chmurným myšlenkám. Podívala jsem se z okna a viděla jsem holky, jak jdou na party se svým klukem. Jak můžu já někoho potkat? Nemohla jsem jen tak jít na rande a nikdo mě nevytáhl ven. Pracovala jsem moc tvrdě a nepotkávala jsem lidi věku jako já.“ „Ale teď jsem na tom skvěle. A navíc ještě moc šťastná, že jsem našla osobu, kterou jsem našla. Nevyměnila bych ho za nic na světě,“ prozradila zpěvačka v interview pro Britain´s Sunday Mirror. Na otázku ohledně miminka odpověděla: „Jsem ambiciozní žena, když něco dělám, pracuji tvrdě. Když někoho miluji, miluji se vším všudy. Ale jsem loajální. Chci spoustu dětí, ale na seznamu před nimi je ještě několik věcí, které chci stihnout.“
07.07.2009 08:10 |

podobné články

Osobnosti: Jay-Z (173 článků)

Neuvěříte, jak dnes vypadá žena, která se kdysi bála usmát!

 
Žena z Nového Zélandu se celý život obávala usmát. Její ústa byla totiž příliš malá, ale zubů měla zase hodně. Její úsměv byl opravdu děsivý a Shontelle Crosby se bála otevřít vůbec pusu. To se ovšem změnilo, když se její příběh dostal do rádia, které potom ženě darovalo poukaz na operaci zubů.
14.10.2016 23:00 |

podobné články