Článek

Babišův velký den: Aby přesvědčil poslance, přinesl do sněmovny speciální předmět

 
Elektronická evidence tržeb – nejžhavější bod léta, který dnes začnou na popud ministra financí Andreje Babiše projednávat poslanci. Ten si dokonce na dnešní jednání přinesl rekvizitu - obrovskou účtenku. Opozice v celém návrhu vidí snahu o likvidaci velké části živnostníků, píše dnešní MF Dnes.
10.07.2015 09:01 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (9954 článků)
Podobné články

EVAKUACE OBYVATEL! Mechanici v servisu našli na PODVOZKU AUTA předmět připomínající VÝBUŠNINU!

 
Neobvyklý předmět našli zaměstnanci autoservisu v Hradci Králové – Slezském Předměstí. Na podvozku vozu našli předmět připomínající nástražný výbušný systém, pyrotechnik předmět vyjmul a převezl na odbornou expertízu, řekla Mediafaxu krajská policejní mluvčí Ivana Ježková.
06.10.2011 15:35 |

podobné články

Borderlands 2 si došlápne na zloděje předmětů

 
Problémy s krádežemi a obchodováním předmětů v prvním Borderlands budou v druhém díle vyřešeny. Vývojáři z Gearboxu přidají do Borderlands 2 souboje o předměty. Můžete tak někoho vyzvat na duel o předmět, který jste našli společně a kdo vyhraje, předmět získá. Nebudou už tak potřeba žádné dohady, ale přes speciální formu bitky o předměty půjdou všechny...
02.12.2010 20:40 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (2839 článků)

Robot Theodor v akci! Podívejte se, jak stroj za 15 milionů zneškodňuje podezřelý předmět

 
Speciální pyrotechnický robot Theodor za 15 milionů korun měl ostrý zásah v centru Ústí nad Orlicí. Zaměstnanec banky nahlásil, že v koši před pobočkou je předmět, který nápadně připomíná výbušninu. Stroj ho odborně vytáhl a přepravil k rentgenu.
22.01.2014 21:00 |

podobné články

Na izraelskou pláž spadl záhadný hořící černý předmět

 
Izraelci si lámou hlavu nad záhadným žhnoucím černým předmětem, který v sobotu spadl na pláž u Tel Avivu jen pár metrů od slunících se lidí. Předmět vypadá jako velký černý oblázek, ale má houbovitou konzistenci Podle geologů nejde o meteorit, ale o výrobek člověka, ale co to je, nikdo neví, uvedla v neděli agentura AFP.
26.04.2010 08:45 |

podobné články

Osobnosti: Aviva Aviva (166 článků)

Putin zakázal mluvit sprostě. Internet začne hlídat speciální program

 
Kniha Hovno hoří i komiks Kurva velký Sin City budou muset mít v Rusku speciální obal. Alespoň to tak vypadá při prosazování nového zákona v Rusku. Žádné klení ani nadávky v divadlech, v knihách, ve filmech, ani v médiích. Pokuta za každý přestupek je zhruba 29 tisíc korun. Speciální obal, který informuje o jadrnějším obsahu bude muset podle všeho zahalovat i díla autorů, jako byl Michail Lermontov či Alexandr Puškin. Na internet prý má dohlížet speciální program, který bude nadávky vyhledávat.
01.07.2014 18:55 |

podobné články

Babiš se obává rebelií. Pro budoucí poslance ANO chystá morální desatero

 
Předseda hnutí ANO Andrej Babiš si uvědomuje názorovou různorodost svých kandidátů. Aby předešel budoucím hádkám a nešvarům, chystá pro své případné budoucí poslance prohlášení, aby dodržovali pravidla. Ponese název Desatero moderních závazků poslance. Informaci přinesl server iDnes.cz.
13.10.2013 08:30 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (9954 článků)

Záhada: hořící předmět dopadl na pláž u Tel Avivu

 
Tajemný hořící předmět dopadl na pláž u Tel Avivu. Vědci se snaží určit původ této věci.
26.04.2010 09:10 |

podobné články

Osobnosti: Aviva Aviva (166 článků)

Německo se bojí teroru. V letadle do Berlína byl předmět s rozbuškou

 
Namibijská policie nalezla podezřelý předmět s rozbuškou a hodinami v letounu společnosti Air Berlin.
18.11.2010 13:00 |

podobné články

Dělníci našli podezřelý předmět, mysleli že je to GRANÁT!

 
Rušno bylo v Toužimi na Karlovarsku. Stavebníci při rekonstrukci domu, ve kterém je i lékařská ordinace, našli na půdě podezřelý předmět. Měli za to, že jde o granát, a přivolali policii. Po evakuaci na místě pracoval pyrotechnik.
06.04.2011 14:05 |

podobné články

EVAKUACE v Liberci! Žena našla pod autem podivný předmět. Je to bomba?

 
Podezřelý předmět připomínající výbušný systém nalezla ve středu po poledni řidička pod svým autem v Liberci. Policie uzavřela silnici a na místo povolala pyrotechnika, jak řekla agentuře Mediafax mluvčí liberecké policie Vlasta Suchánková.
24.08.2011 14:25 |

podobné články

Letící předmět v plamenech děsil piloty nad Prahou

 
Na řízení letového provozu na letišti Václava Havla bylo včera večer pořádně rušno. Piloti letadel tam opakovaně volali s informací, že vidí hořící předmět připomínající letadlo. Naštěstí se ukázalo, že je vše jinak.
15.02.2013 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (4588 článků)

Cíl maturit: profilující předmět, který by vysoké školy vzaly místo testů

 
Forma maturit by i v blízké budoucnosti měla zůstat stejná jako dosud. Ministr školství Dalibor Štys by však v budoucnu uvítal jednu změnu. Začlenil by se nepovinný profilující předmět, který by vysoké školy akceptovaly místo přijímacích testů.
02.09.2013 21:25 |

podobné články

Osobnosti: Dalibor Štys (25 článků)

ZÁHADNÝ PŘEDMĚT leží uprostřed pole u Jihlavy! CO TO JE? SPADLO TO Z NEBE?

 
Uprostřed polí nedaleko Jihlavy se objevil záhadný předmět. Místní lidé jsou z něj trochu vyděšení a upozornili na něj našeho reportéra. Ten se samozřejmě o původ podivného předmětu zajímal a všechno zjistil.
04.03.2014 10:55 |

podobné články

Padlé Letadlo se možná našlo. Vietnam objevil na moři neznámý předmět

 
Letoun vietnamského námořnictva spatřil dnes u jižního pobřeží Vietnamu předmět, který by mohl být součástí pohřešovaného letadla z Malajsie se 239 lidmi na palubě, jisté to ale není. Oznámil to dnes podle agentury Reuters vietnamský úřad pro civilní letectví. Po letadle, které se ztratilo z radarů v pátek SEČ, pátrá 40 lodí a 34 letadel z několika zemí, seznam pasažérů prověřuje Interpol. 
08.03.2014 10:05 |

podobné články

V pátrací zóně po zmizelém Malajsijském letadle byl objeven čtvercový předmět

 
Čínský pátrací letoun objevil "podezřelý" předmět v jižní části Indického oceánu, kde se podle snímků z víkendu mohly nacházet trosky zmizelého malajsijského letadla letadla, uvedla agentura Nová Čína. 
24.03.2014 08:30 |

podobné články

Školáky čeká nový předmět: Branná výchova s novou tváří!

 
Nasadit protichemickou masku, navléct pláštěnku, igelitové sáčky na ruce a nohy pořádně utáhnout gumičkami. Pak vyrazit do terénu, absolvovat střelbu z malorážky či vzduchovky, rozeznat buzolu od kompasu, anebo hodit co nejdál granátem... Do škol míří nový předmět.
30.03.2014 12:05 |

podobné články

Moře vyplavilo ZÁHADNÝ PŘEDMĚT! Neuvěříte, co to bylo!

 
Představte si, že na procházce po pláži objevíte neznámý předmět docela velkých rozměrů a podivného původu, který se tváří jako kus letadla. A když jeho fotky vystavíte na internet, nestačíte se divit.
06.05.2014 11:20 |

podobné články

MŠMT: Etická výchova se učí již na 500 školách

 
Předmět Etická výchova se vyučuje jako volitelný předmět už na více než pěti stovkách základních škol a víceletých gymnázií. Žákům pomáhá získat sociální dovednosti a osvojit si morální principy. K jejímu vyučování bylo proškoleno přes 3 000 učitelů.
28.09.2015 18:01 |

podobné články

Na dálnici u Staré Boleslavi ležel nebezpečný předmět: Sedm aut už si protrhlo pneumatiku

 
Pořádně nemilé překvapení čekalo řidiče jedoucí v pátek ráno po silnici z Prahy na Mladou Boleslav. Nejméně sedm z nich si bohužel protrhlo pneumatiky o neznámý předmět, který tam ležel na dálnici.
09.10.2015 07:30 |

podobné články