Článek

Babišův server si všímá redaktora PL, který dělá pravidelné rozhovory s prezidentem Zemanem

 
Server Lidovky.cz, který patří mezi mediální portfolio ministra financí Andreje Babiše (ANO), si všímá minulosti novináře PL Radima Panenky. Ten je podle serveru dvorním novinářem prezidenta Miloše Zemana, a to i přesto, že byl dříve v extremisticky pravicové Národní straně.
12.05.2016 10:10 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (8322 článků) , Miloš Zeman (16425 článků)
Podobné články

Server zveřejnil rozhovor se zpěvákem Vanessy, který odmítl otisknout Babišův deník. Přinášíme ukázku

 
Internetový projekt Deník Referendum zveřejnil rozhovor redaktora MF Dnes se zpěvákem kapely Vanessa Samirem Hauserem, který je původem z Iráku. A který deník, patřící Andreji Babišovi, nakonec nezveřejnil. „Je opravdu okouzlujícím paradoxem, že noviny, které zřejmě v rámci boje za svobodu slova zveřejňují pogromistické komentáře svého redaktora Marjanoviče, nenajdou odvahu zveřejnit text člověka, který je jednou z nejbližších obdob Charlieho Hebdu u nás,“ okomentoval to Deník Referendum.
10.01.2015 21:07 |

podobné články

Osobnosti: Samir Hauser (15 článků)

Rozhovory se Zemanem bude od ledna živě vysílat Frekvence 1

 
Živé rozhlasové rozhovory s prezidentem Milošem Zemanem bude od ledna vysílat rádio Frekvence 1. Pořad se bude jmenovat Prezidentský Pressklub, uvedla mluvčí rádia Radka Pilzová. Pořad Hovory z Lán v Českém rozhlase tak končí. Prezidentovi se nelíbilo, že se měl pořad předtáčet.
27.12.2014 20:41 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (16425 článků)

"Rozhovory před popravou" končí. Číňané přijdou o oblíbený pořad

 
Čínská televizní show "Rozhovory před popravou" končí. Pět let se pravidelně objevovaly na obrazovkách v Číně rozhovory s odsouzenými k smrti jen pár hodin před vykonáním trestu.
26.03.2012 09:20 |

podobné články

Babišův server: Se Zemanem letěla do Kazachstánu i další kontroverzní osoba

 
S prezidentem Milošem Zemanem letěla na státní návštěvu Kazachstánu další kontroverzní osoba. Kromě již dříve médii odhaleného vrbětického zbrojaře Petra Bernatíka, výkonného ředitele firmy Imex Group, byl na palubě letadla také advokát Tomáš Jindra, údajná spojka Ivo Rittiga na Janu Nečasovou (dříve Nagyovou). Podle olomouckých žalobců se přes Jindru dostávaly informace z BIS právě k lobbistovi Rittigovi.
26.01.2015 13:22 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (16425 článků) , Petr Jindra (10 článků)

Uprchlíci, odebrané děti v Norsku, Mynář a další. Prezident Zeman dnes promluví

 
Živý rozhovor s prezidentem Milošem Zemanem odvysílá dnes před polednem server Blesk.cz, který je tak dalším médiem, jemuž hlava státu pravidelně poskytuje rozhovory. Prvním z nich je rádio Frekvence 1, kam se Zeman přesunul z vln veřejnoprávního rozhlasu poté, co v rozhovoru pro Radiožurnál pronesl několik vulgárních slov.
25.10.2015 09:36 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (16425 článků)

Sobotka projedná s prezidentem Zemanem služební zákon

 
Premiéra Bohuslava Sobotku (ČSSD) čeká dnes odpoledne pravidelné jednání s prezidentem Milošem Zemanem. Kromě koordinace zahraniční a bezpečnostní politiky před summitem NATO by měl být mezi tématy koaliční návrh služebního zákona, který Zeman v úterý ve sněmovně kritizoval.
03.09.2014 06:15 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (8240 článků) , Miloš Zeman (16425 článků)

Média jsou posedlá Zemanem, dychtivě mu skočí na každý špek. Petr Žantovský to dokládá čísly. Ovšem proti Německu jsme na tom pořád celkem dobře

 
TÝDEN V MÉDIÍCH Hodně upatlané a patlající jsou diskuse podle receptu České televize, což Petru Žantovskému nejnověji připomněl jeden z publicistických pořadů, jehož moderátor v závěru zadoufal, že se snad k něčemu dopatlá. Mediální analytik si při pravidelném ohlédnutí za uplynulým týdnem všímá skvělé analýzy Milana Šmída o médiích uhranutých prezidentem Milošem Zemanem a s obavami sleduje, jak jde zatím jen v Německu svět informačního průmyslu na ruku světu politiky.
19.12.2015 14:11 |

podobné články

Osobnosti: Milan Šmíd (7 článků) , Miloš Zeman (16425 článků)

Mubarak mává mírovou ratolestí, nabízí opozici rozhovory

 
"Prezident Husní Mubarak mě pověřil, abych okamžitě zahájil rozhovory s opozicí," oznámil v televizním projevu viceprezident Omar Sulejman. "Rozhovory se mají týkat ústavních a jiných změn," cituje AFP viceprezidenta.
31.01.2011 22:10 |

podobné články

Žádné bilanční rozhovory pro MF Dnes a LN, rozhodl se Zeman

 
Prezident Miloš Zeman nebude dávat bilanční rozhovory Mladé frontě Dnes (MfD) a Lidovým novinám (LN). Uvedl to v pořadu Partie televize Prima Family, ale důvod neřekl. Prohlásil, že jinak neodmítne nabídku veřejných sdělovacích prostředků na rozhovory, jejichž prostřednictvím by skládal občanům účty ze své činnosti, uvedl. S MfD měl neshody už jako premiér, oba listy kritizoval také v době předvolební prezidentské kampaně.
10.03.2013 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (16425 článků)

Hašek prý popřel tajnou schůzku se Zemanem

 
Místopředseda ČSSD Michal Hašek se v sobotu večer v Lánech setkal s prezidentem Miloše Zemanem, napsal dnes server Česká pozice s odvoláním na účastníka schůzky. Hašek v rozhovoru popřel, že by se od vyhlášení výsledků voleb s hlavou státu setkal. Na jednání se Zemanem byli podle serveru také plzeňský hejtman Milan Chovanec, někdejší šéf poslaneckého klubu Jeroným Tejc, jihočeský hejtman Jiří Zimola a další prezidentův příznivec Zdeněk Škromach. Předseda ČSSD Bohuslav Sobotka řekl, že o schůzce nevěděl.
27.10.2013 17:40 |

podobné články

Osobnosti: Jeroným Tejc (621 článků) , Zdeněk Škromach (561 článků) , Bohuslav Sobotka (8240 článků) , Michal Hašek (2258 článků) , Miloš Zeman (16425 článků) , Milan Chovanec (1138 článků)

Věci veřejné jednaly se Zemanem o vyšetřování, které se týká vlády

 
Zástupci Věcí veřejných (VV) v neděli jednali s prezidentem Milošem Zemanem o nezávislosti vyšetřování, které zahájil minulý týden zásah Útvaru pro odhalování organizovaného zločinu na Úřadu vlády. Rozhovory se týkaly také zneužití vojenského zpravodajství v kauze letadel CASA, sdělil po schůzce v zámku v Lánech na Kladensku předseda VV Vít Bárta.
23.06.2013 13:50 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9189 článků) , Miloš Zeman (16425 článků) , Vít Bárta (2821 článků)

Srbský prezident Nikolić přijíždí do ČR, bude jednat se Zemanem

 
Srbský prezident Tomislav Nikolić dnes přijíždí na dvoudenní návštěvu Česka. Dnes ho čeká jednání s prezidentem Milošem Zemanem, ve středu se sejde s premiérem Bohuslavem Sobotkou (ČSSD). Rozhovory se budou týkat zejména migrace, protože Srbsko leží na hlavní cestě, po níž přicházejí uprchlíci, kteří míří z Turecka do střední Evropy.
29.11.2016 06:20 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (8240 článků) , Miloš Zeman (16425 článků)

BBC si všímá posledních událostí na Ukrajině a dává doporučení Porošenkovi

 
Střetů mezi kyjevskou vládou a bojovníky Pravého sektoru v Mukačevu si všímá i britská BBC. Konstatuje, že prezident Petro Porošenko a jeho vláda budou muset pečovat o to, aby se konflikt nerozhořel ve válkou zkoušené zemi i jinde. Bojechtivé dobrovolníky přitom vláda i nadále potřebuje, protože bývají mnohem motivovanější než členové pravidelné armády.
15.07.2015 16:41 |

podobné články

Osobnosti: Petro Porošenko (125 článků)

Policista Hudec špehoval i redaktora Práva

 
Varnsdorfský policista Marian Hudec, který je spojen se špehováním významných osobností včetně předsedy Ústavního soudu Pavla Rychetského a spolupracovníků prezidenta Václava Klause, špicloval i redaktora Práva Jiřího Ovčáčka.
29.06.2011 02:45 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (8476 článků)

Prezident totálně rozsápal redaktora Českého rozhlasu Rozsypala a šokoval úderem na Romancovovou

 
Prezident Miloš Zeman vystoupil na vlnách veřejnoprávního Českého rozhlasu. V rozhovoru s Michalem Rozsypalem se až nečekaně často dostal do pozice poučování nebo údivu nad dotazy redaktora, který například zarputile trval na tom, že centrum proti dezinformacím při Ministerstvu vnitra bude užitečným průvodcem občana po složitém světě.
11.01.2017 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (16425 článků)

Se Zemanem letěl zbrojař i komunistický plukovník. Mynář musel na kobereček

 
Vyvolává údiv, kdo všechno se dostane do jedné výpravy na státní návštěvu s prezidentem Zemanem. Po odhalení, že do Kazachstánu letěl i zbrojař, který stojí za municí uskladněnou ve ve Vrběticích, je tu další. Se Zemanem letěl také bývalý komunistický plukovník a Zemanův kamarád Zdeněk Zbytek.
23.01.2015 14:01 |

podobné články

Nova nechce chrochtat. Vyhodila redaktora

 
Chrochtal a skončil. Takový byl osud redaktora TV Nova Jiřího Dlabaji. Televize přistoupila k přísným postihům poté, co redaktoři chrochtali na "home...
05.05.2009 13:15 |

podobné články

Přepis části rozhovoru Mirka Topolánka a redaktora magazínu LUI.

 
Přepis části rozhovoru předsedy ODS Mirka Topolánka a redaktora magazínu pro homosexuály LUI.
21.03.2010 17:35 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (1782 článků)

Redaktora ČT Vladimíra Kořena překvapilo, že vyhrál volby v Říčanech

 
Vladimíra Kořena znají doposud diváci jako moderátora zábavné soutěže České televize (ČT) Zázraky přírody a redaktora zpravodajství ČT, kde připravuje mimo jiné výchovně vzdělávací pořady Tajemství vody nebo Živé srdce Evropy. V komunálních volbách v Říčanech u Prahy, kde bydlí, vyhrál tuto sobotu jako šéf uskupení Klidné město. Jeho triumf byl drtivý - sdružení získalo 40 procent hlasů občanů.
17.10.2010 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Kořen (10 článků)