Článek

Babišovi poslanci dnes předstoupili před novináře a ti se nestačili divit

 
Originálním způsobem se rozhodli protestovat poslanci hnutí ANO proti tomu, aby dnešní projednávání zákona o zavedení elektronické evidence tržeb (EET) za pomoci obstrukcí zablokovala pravicová opozice. Na tiskovou konferenci před začátkem jednání poslanců přišli oděni do speciálních triček.
11.12.2015 10:21 |

podobné články

Podobné články

Studenti hledali na internetu, co je zač jejich matikář, a pak se nestačili divit!

 
Když studenti zadali do internetového vyhledávače jméno svého učitele, nestačili se divit. Zjistili, že jejich matikář Pietro Boselli (26) je známou postavou modelingu a zřejmě je to nejkrásnější učitel na světě.
31.03.2015 10:31 |

podobné články

Ivan Gabal: Máme velkou díru v obranyschopnosti

 
Poslanecká sněmovna má před sebou další jednací den. Před novináře proto předstoupili poslanci TOP 09 a KDU-ČSL, aby zmínili, co bude na pořadu dne.
11.07.2017 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Ivan (683 článků)

O konci československé federace rozhodly volby v červnu 1992

 
O tom, že zdlouhavé vyjednávání o budoucnosti společného státu nabere jiný směr, bylo jasno hned po československých parlamentních volbách v červnu 1992. Předsedové vítězných stran Václav Klaus a Vladimír Mečiar se shodli, že jejich představy o budoucnosti společného státu jsou neslučitelné. Před 25 lety, ve středu 26. srpna 1992 těsně před půlnocí, předstoupili v brněnské vile Tugendhat před novináře a oznámili, že československý stát bude od 1. ledna 1993 minulostí.
13.08.2017 21:05 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (8731 článků) , Vladimír Mečiar (18 článků)

Je živo: Lidovci posílají na Babiše BIS, komunisté do toho praštili ještě více

 
Před odpolední schůzí Poslanecké sněmovny předstoupili před novináře zástupci KDU-ČSL, KSČM a ODS.
16.05.2017 14:25 |

podobné články

Lithium a Hermanův nářek. Poslední tiskovka po poslední Sobotkově vládě. Stála za to

 
Ministr životního prostředí Richard Brabec (ANO), ministr průmyslu a obchodu Jiří Havlíček (ČSSD) a ministr kultury Daniel Herman (KDU-ČSL) předstoupili před novináře po posledním jednání vlády před nadcházejícími volbami.
11.10.2017 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Herman (556 článků) , Richard Brabec (298 článků) , Daniel Herman (1005 článků)

Poslanecké statistiky: Nejvíc řečnil Vlček, Snítilý příliš nehlasoval

 
Páté volební období zatím ještě neskončilo, přesto už jsou k dispozici souhrny aktivit poslanců ve Sněmovně. Z nich například vyplývá, že tabulkově nejaktivnější byli tři opoziční poslanci. Analýza nezávislého sdružení KohoVolit.eu sledovala, kolika jednání se jednotliví poslanci zúčastnili, kolikrát a jak hlasovali, kolikrát na schůzích promluvili nebo s kolika návrhy zákonů před Sněmovnu předstoupili.
06.08.2009 15:10 |

podobné články

Olomoučtí vrchní žalobci předstoupili před komisi k reorganizaci policie

 
Sněmovní komise ke sporné reformě policie dnes odpoledne pokračuje ve výsleších. Před poslanci promluví žalobci z olomouckého vrchního státního zastupitelství Jarmila Ošlejšková a Petr Šereda. Komise dnes jedná podvanácté.
15.11.2016 16:35 |

podobné články

Hlavně se neptejte na věk, pozdravili Ricchi e Poveri Česko

 
Legendy italského popu Ricchi e Poveri jsou v Praze. V pondělí a úterý zazpívají v rámci koncertů Michala Davida v Lucerně. Před novináře předstoupili muzikanti v dobré náladě a mluvený proslov místy okořenili zpěvem. "Hlavně se neptejte na věk. My ho ani neznáme," smálo se hudební trio. Další články k tématu: Michal David kvůli smutku ruší dva vyprodané koncerty v Lucerně Michal David bude jedním z koučů pěvecké soutěže Hlas ČeskoSlovenska
22.08.2011 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Michal David (1244 článků)

Kalousek a Nečas: Ne, zdravotní pojistné nezvýšíme

 
Po středečním pravidelném jednání vlády předstoupili před novináře premiér Petr Nečas a ministr financí Miroslav Kalousek. Odpovídali na dotazy týkající se projednávaných bodů vládního zasedání, i nejnovějšího politického vývoje.
17.10.2012 13:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9235 článků) , Miroslav Kalousek (6147 článků)

Fiskální ústava by budoucí vládě svázala ruce, vysvětlil Zaorálek

 
Po brífinku ODS před novináře záhy předstoupili zástupci sociální demokracie. Předseda poslaneckého klubu ČSSD Jeroným Tejc slíbil, že jeho strana nezneužije povodní k politickým hrátkám a nebude zpochybňovat kroky vlády. Místopředseda strany Lubomír Zaorálek poté zdůvodnil postoj ČSSD k fiskální ústavě. Prý by v budoucnu svázala ruce další vládě.
11.06.2013 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Lubomír Zaorálek (2339 článků) , Jeroným Tejc (637 článků)

ANO: Desatero pro vyšší zaměstnanost

 
ANO postupně představuje základní pravidla, která by zásadně přispěla k ozdravení české politiky a ekonomiky. Po Desateru poslance a Desateru pravidel pro všechny jsme předstoupili před české novináře s Desaterem pro vyšší zaměstnanost.
22.10.2013 17:46 |

podobné články

Došlo na schůzce s prezidentem k fyzickému kontaktu? Vyjádřili se Chovanec a Bělobrádek

 
Po jednání s prezidentem Milošem Zemanem předstoupili před novináře statutární místopředseda ČSSD Milan Chovanec a předseda lidovců Pavel Bělobrádek a prozradili, jak se jim jednalo s hlavou státu a s ministrem financí Andrejem Babišem (ANO).
10.05.2017 22:10 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (10202 článků) , Miloš Zeman (17927 článků) , Pavel Bělobrádek (1435 článků) , Milan Chovanec (1303 článků)

Bělobrádek po jednání vlády: Obsazení rezortu financí je na premiérovi a hnutí ANO

 
Po jednání vlády předstoupili před novináře premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD), ministryně školství Kateřina Valachová (ČSSD), ministr životního prostředí Richard Brabec (ANO) a vicepremiér Pavel Bělobrádek (KDU-ČSL).
15.05.2017 13:40 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9288 článků) , Pavel Bělobrádek (1435 článků) , Richard Brabec (298 článků)

"Zchudlí" poslanci vzývají Kuberu, Kalouska by nejradši odstřelili

 
„Kubera by nás mohl zachránit,“ žertují poněkud křečovitě už celý týden poslanci. Právě minulý čtvrtek splakala většina z nich nad výdělkem. To ve chvíli, kdy si ve sněmovní účtárně vyzvedli své výplatní pásky. A nestačili se divit.
11.02.2011 09:15 |

podobné články

Sněmovna se dnes měla zabývat ČT a rychle to skončilo. Komunista však stihl přednést skandální nařčení a vytočit Němcovou

 
Poslanci měli dnes na stolech výroční zprávu o hospodaření České televize za rok 2013. Nakonec ale zprávu nestačili ani odhlasovat. Klub TOP 09/STAN totiž přišel s návrhem na přestávku pro jednání svých poslanců. Na to ale navazovala polední pauza a pak zase plánované ústní interpelace. Kdy se tak čtení zprávy v dolní komoře dokončí, není prozatím jasné. O bodu se ale i tak mezi poslanci strhly dohady. Mluvilo se třeba o údajných lobbistech, kteří prý chodí za jednotlivými poslanci rovnou do sněmovny, anebo o špatných filmových dokumentech o historii.
09.04.2015 14:31 |

podobné články

GÓL, CO SVĚT NEVIDĚL! Byl ten rozhodčí slepý?

 
Fotbaloví amatéři v hamburském přeboru se nestačili divit. Rozhodčí uznal gól, jaký svět neviděl. Gólman se nestačil divit, domácí se radovali, ale opravdu to byla pořádná křivda.
23.05.2013 14:50 |

podobné články

Co má společného Láďa Hruška a Džambulka? To se budete divit!

 
Dneska ráno bylo ve Snídani s Novou pořádně veselo. Ti reportéři a reportérky, kteří ignorovali doporučení přijít do práce v plavkách, se nestačili divit.
02.08.2013 11:35 |

podobné články

Šincl s disciplinárním řízením proti Babišovi neuspěl

 
Místopředsedovi vlády a poslanci Andreji Babišovi (ANO) nehrozí, že by se musel povinně omluvit Ladislavu Šinclovi (ČSSD) za to, že ho označil za korupčníka. Sněmovní mandátový a imunitní výbor totiž včera odmítl zahájit disciplinární řízení proti Babišovi, jak to požadoval Šincl, který se tím chtěl domoci veřejné omluvy.
07.07.2015 15:16 |

podobné články

Osobnosti: Ladislav Šincl (122 článků)

Střední třída? Haha, tu už dávno vymlátili. Já věřím panu Babišovi, kvůli němu si ten opasek utáhnu. Ptali jsme se v ulicích na Sobotkovu daňovou reformu a nestačili jsme se divit

 
Jak se občané dívají na progresivní zdanění? Zahrajeme si na Nikolu Šuhaje, nebo půjdeme ve šlépějích evropských kapitalistů? Vypravili jsme se do plzeňských ulic a snažili se zjistit, zda jde o správné gesto ve správnou chvíli. Ať jsme chtěli nebo ne, řeč se pak povětšinou stejně stočila na ministra financí a předsedu hnutí ANO.
24.02.2017 16:30 |

podobné články