Článek

Babiš, ten pumpuje ve velkém. Češi si prostě vždycky líznou. Advokát a senátor zcela upřímně mezi lidmi

 
REPORTÁŽ Senátor a advokát Václav Láska (SZ) diskutoval v pondělí večer v Ostravě. Hovořil o dnešních největších rizicích pro Evropu, přičemž zmínil putinovské Rusko a migrační vlnu. Ministra financí Andreje Babiše a jeho hnutí ANO označil za největší vnitřní nebezpečí pro Českou republiku z hlediska ohrožení demokracie. Řeč byla také o stavu justice a korupci.
23.06.2015 09:07 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (8317 článků)
Podobné články

Zac Efron denně pumpuje svaly pro Pobřežní hlídku. Podívejte!

 
Herec Zac Efron začal natáčet Pobřežní hlídku. Spolu s Dwaynem Johnsonem hrají hlavní postavy. A fanoušci se můžou těšit především na jejich dokonale vyrýsovaná těla. Osmadvacetiletý hezoun škádlí fanoušky také na Instagramu, kde zveřejnil fotky, na nichž pumpuje činkami bicepsy a předvádí se v prvních scénách seriálu.
25.02.2016 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Zac Efron (146 článků)

Senátor Láska k těm, kteří chtějí trestat za hanobení prezidenta: Když jsem si četl seznam poslanců, kteří jsou pod návrhem podepsáni...

 
ROZHOVOR Provokací nazval senátor Václav Láska návrh více než šedesáti poslanců na znovuzavedení trestného činu hanobení hlavy státu. Soudí, že navrhovatelům se upřímně stýská po minulých časech a tohle je pro ně způsob, jak svoji tužbu prezentovat. „Ten návrh říká jediné: česká společnost je úplně blbá, neumí se sama korigovat, neumí se chovat, tudíž musíme vrátit do hry trestní právo. A trestní právo bude určovat, co smíte říkat a co říkat nesmíte,“ kritizuje v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz advokát a bývalý policejní vyšetřovatel snahy o omezení svobody projevu.
16.11.2016 20:35 |

podobné články

Advokát-senátor Láska o Nečasovi a Nagyové: Toto neříkejte...

 
ROZHOVOR. Policie je opět zneužívána v předvolební kampani, kritizuje současnou situaci kolem reorganizace policie bývalý policista, senátor a advokát Václav Láska. „A tím nepopírám, že ta reorganizace je špatně a že pro ni byl možná nějaký politický motiv, ale tahle velká politická hra, která se kolem toho rozehrála, převážila nad problémem reorganizace a přelila se do nějaké předvolební přípravy. A to je neštěstí, když je policie zneužívána k takovým věcem,“ prohlásil senátor Láska v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz.
21.06.2016 14:25 |

podobné články

Babiš vytvořil pro Agrofert dokonalý penězovod. Pumpuje přes něj eurofondy

 
Andrej Babiš se sice dušuje, že do politiky nešel proto, aby prosazoval své zájmy, přesto se mu to vcelku daří. Jeho Agrofert čerpá ohromné částky z evropských fondů. A není divu, když přidělování dotací mají na starosti lidé z Agrofertu.
14.01.2016 16:45 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (8317 článků)

Jak se Eva, která upálila 26 dívek, měnila v muže: Rok musela žít jako chlap, rostly jí svaly, vousy, chlupy a vyskákalo akné!

 
Problémová dívka Eva Kováčová, která před 30 lety zapálila Ústav sociální péče v Mědenci na Chomutovsku, při kterém uhořelo 26 dívek, podstoupila změnu pohlaví. Co všechno musela absolvovat, aby se stala mužem René Líznou (46)? Prozradila to jeho ošetřující lékařka sexuoložka Hana Fifková.
11.08.2014 05:10 |

podobné články

Jak se Eva, která upálila 26 dívek, měnila v muže: Rok musela žít jako chlap, rostly jí svaly, vousy, chlupy a vyskákalo akné!

 
Problémová dívka Eva Kováčová, která před 30 lety zapálila Ústav sociální péče v Mědenci na Chomutovsku, při kterém uhořelo 26 dívek, podstoupila změnu pohlaví. Co všechno musela absolvovat, aby se stala mužem René Líznou (46)? Prozradila to jeho ošetřující lékařka sexuoložka Hana Fifková.
12.08.2014 10:50 |

podobné články

Janouškův advokát nechápe. Klient prý nemá s Nagyovou nic společného

 
Advokát Romana Janouška Vít Široký v rozhovoru pro server Lidovky.cz tvrdí, že policejní prohlídka, která byla prováděna u jeho klienta doma i v kancelářích, nijak nesouvisí ani s Janou Nagyovou, ani s rebely z řad ODS. Sám advokát příliš nerozumí tomu, proč je jeho klient spojován v jedné kauze s těmito lidmi. Rozhodně také platí, že věci, které policie zajistila při zátahu v bance, Janouškovi nepatří.
16.06.2013 09:35 |

podobné články

Osobnosti: Jana Nagyová (1496 článků) , Jana Nagyová (1489 článků)

Zita Kabátová otevřeně o Adině Mandlové: Vždycky se uměla vyspat s tím správným

 
O mrtvých jen dobře. Tímhle heslem se zřejmě neřídí nejstarší česká žijící herečka Zita Kabátová (98). U příležitosti blížícího se dvacátého výročí úmrtí své slavnější herecké kolegyně Adiny Mandlové (✝81), si v rozhovoru pro časopis Týden pustila pusu na špacír. Pověstný humor a ironie jí přitom rozhodně nechyběly: „Hezká, moc krásná holka. A také báječně rozmazlená! Na rozdíl ode mě na to vždycky měla čas, vždyť po filmování nemusela makat v divadle a mohla vyrazit do barů a do vináren. Vždycky byla výborně oblečená, to byly majlanty, co na ní visely, nejlepší šaty v Praze.“ Na Mandlové, která svého času pobláznila všechny muže, nenechala vitální Kabátová nit suchou. Bez skrupulí ji označila za zlatokopku: „Vždycky se uměla vyspat s tím správným, který měl dost peněz. Na tohle byla úžasně šikovná. Neexistovalo, že si namluvila nějakého ňoumu.“ Tím si nepřímo rýpla také do žijícího režiséra Otakara Vávry. V jeho umělecky hodnotných snímcích za války Mandlová excelovala. Zita Kabátová v té době hrála spíše v lidových filmech. Od Otakara Vávry roli nikdy nedostala. „Já jsem s Vávrou nikdy netočila, protože jsem mu nedala,“ prohlásila lakonicky stále energická Kabátová.
10.06.2011 08:45 |

podobné články

Osobnosti: Adina Mandlová (92 článků) , Zita Kabátová (52 článků) , Otakar Vávra (95 článků)

Všechno špatně, všechno špatně... Senátor Jirsa promluvil v ČT bez cenzury o Ukrajině

 
Senátor za ODS a člen senátního výboru pro zahraniční věci, obranu a bezpečnost Tomáš Jirsa podporuje dodávky obranných zbraní ukrajinské vládě, neboť tanky a protiletadlové zbraně prý na trhu v Luhansku a Doněcku prostě sehnat nelze. Inciativy se prý zřejmě chopí Spojené státy americké, zatímco Česká republika bude jako vždycky přihlížet. Jak senátor ve vysílání ČT několikrát zopakoval, dle něj je na Ukrajině ,,všechno špatně".
18.02.2015 12:36 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Jirsa (52 článků)

Zločinci a ti druzí. Protikorupční advokát Láska upřímně popisuje své nepřátele

 
Bývalý vyšetřovatel a spolupracovník organizace Transparency International Václav Láska, nyní advokát, napsal na svůj Facebook příspěvek, který pojednává o množství nepřátel, které si za život vytvořil či jinak získal. Od té doby, co se začal vyjadřovat i k obecnějším otázkám, se prý jeho skupina nepřátel rozrostla. Je ale mnohem nepřehlednější než v dobách, kdy jako policista bojoval proti zločinu a vždy bylo jasné, proč vzniklo ono nepřátelství.
16.12.2013 09:40 |

podobné články

Babiš rozčílil senátora Vystrčila: Není v práci a nemaká

 
Senátor Miloš Vystrčil (ODS) se ve čtvrtek rozčílil, když za sebe ministr financí Andrej Babiš (ANO) na schůzi horní komory poslal šéfa resortu spravedlnosti Roberta Pelikána (ANO). „Babiš tady není a nemaká,“ prohlásil kvůli tomu senátor. Babiš se ohradil s tím, že měl jednání kvůli rozpočtu a nemůže být na dvou místech najednou. V Senátu prý být neměl a na začátku týdne se řádné omlouval.
23.07.2015 18:41 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (8317 článků)

Ariana a Raven: Je ztráta důvěry v partnera konec vztahu?

 
Dobrý den, Ariano a Ravene, často čtu vaši rubriku a vaše názory mne vždy potěší, protože jsou upřímné. Nenalháváte tazatelům (tazatelkám), že je vše v pořádku, že se nic neděje, a naopak upozorníte i na případnou naivitu dotyčné osoby. Proto doufám, že mi taky poradíte zcela upřímně.
12.11.2009 08:05 |

podobné články

CYPHER: cyberpunk bez kompromisů

 
21. století pumpuje cyberpunku novou krev do žil. Nebo spíš vpichuje novou návykovou drogu do mozku – to abychom se drželi stylu. A kde jinde je to natolik okaté než u našich milovaných videoher? Člověk by si pomyslel, že cyberpunk je mrtev!, a že tohle celé téma s hackery a nadnárodními korporacemi už vyčpělo dřív než ten nejštiplavější azan. Jenže ono ne. Mladí...
03.09.2012 17:25 |

podobné články

Tajemství sexy postavy Jennifer Aniston odhaleno: Zvládne to taky?

 
Herečka Jennifer Aniston objevila kouzlo životního stylu rakousko-uherského císaře Františka Josefa I. Ten vstával ve čtyři ráno a zavedl tak v zemích své monarchie chození do práce na šestou. Hollywoodská hvězda si to pochvaluje. Vstává v půl páté a už v pět je v posilovně a pumpuje železem svoje svaly.
31.03.2016 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Jennifer Aniston (669 článků) , Josef František (147 článků)

Ransdorf (KSČM): Andrej Babiš aneb Alibaba a 40 loupežníků

 
PSÁNO PRO PL.cz Andrej Babiš prý vstoupil do politiky ze zoufalství. Jsme nadaný národ, který řídí nemehla. S předchozí politikou prý nic společného neměl, ani se Stanislavem Grossem, který to myslel stejně upřímně, jako sám Andrej Babiš. Ten údajně své impérium vybudoval z ničeho. Lidé to vidí jinak a pro tento typ privatizace, který předvedl například na hrátkách kolem Unipetrolu se v Rusku vžil název „prichvatizacija“.
24.09.2013 08:55 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (8317 článků) , Stanislav Gross (659 článků)

6 skutečných důvodů, proč prostě nebudete nikdy hubení!

 
Asi každý, kdo má nějaké to kilo navíc, se už párkrát rozhodl, že s tím něco udělá. Dostatek pohybu, vyvážená strava a alespoň 8 hodin spánku. Po dodržování těchto tří zásad se úspěch zaručeně dostaví, tak proč je stále většina lidí v naší zemi nakynutá jak babiččiny knedlíky? Je to prosté. Lenost alias nejhorší lidská vlastnost vždycky zvítězí a my tak snadno spadneme zpátky na hubnoucí dno. Přestože to dopadne vždycky stejně, nevzdáváme se a zkoušíme naši slabou vůli stále dokola.
06.10.2015 15:21 |

podobné články

Ten opilec si pocty nezaslouží. Ani desetník! Senátor udeřil na sbírku na zvon Václava Havla

 
„Podle mne si ten opilec respekt nezaslouží! Jak může někdo chtít uctívat památku – byť zvonem – někoho, pro koho je vraždění lidí bombami z letadel nazýváno humanitárním bombardováním? Jak může někdo Václava Havla uctívat za to, že prochlastával peníze, které dostával na pomoc jiným?“ otázal se ParlamentníchListů.cz senátor Jaroslav Doubrava když uslyšel, že Nadace Charty 77 vybírá mezi lidmi peníze na zvon Havel.
18.08.2016 20:05 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (4441 článků) , Jaroslav Doubrava (191 článků)

Budějovice posilují. Získaly Kroba, v jednání je Šiklič

 
Vedení fotbalového klubu Dynamo České Budějovice zareagovalo na nelichotivé výsledky mužstva a pumpuje do něj novou krev.
22.09.2009 10:40 |

podobné články

Singleplayerová DLC pro Mass Effect 3 budou o Shepardovi

 
BioWare zatím do hráčů Mass Effect 3 pumpuje, s výjimkou upravených konců a Protheana, hlavně multiplayerová DLC (viz aktuální Earth). Tvůrci to však hodlají napravit, jak vyplývá ze slov Mika Gableho z Comic-Conu, který jednoznačně řekl, že Mass Effect 3 je Shepardův příběh, takže i minipříběhy singleplayerových DLC se budou točit okolo Sheparda. Z ideového hlediska...
15.12.2010 15:00 |

podobné články