Článek

Babiš shání "knihy hříchů" a jeho noviny mu kryjí záda, domnívá se expert

 
POLITOLOGOVÉ Tvrdou palebnou až válečnickou rétorku by si Andrej Babiš nedovolil, kdyby neměl záda krytá médii. Sobotka se drží zpátky možná i kvůli hříchům z OKD a bojí se, aby po Ladislavu Šinclovi nebyl terčem on. Tvrdší reakce proti Babišovým praktikám se proto nedočkáme, tvrdí politolog Jan Kubáček. Podle něj zatím riskuje bezbolestně, ale musí počítat s útoky opozice. Jaký vliv mají kroky Andreje Babiše na vládu a proč jí klesají preference, se v rozhovoru ptaly ParlamentníListy.cz.
28.06.2015 15:56 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (8290 článků) , Ladislav Šincl (120 článků)
Podobné články

Lékař Barták se v nemocnici schovává. Kryjí ho kolegové, píše bulvár

 
Pražský lékař Jaroslav Barták se v nemocnici v klidu a v luxusu schovává před spravedlností. Kryjí ho přitom kolegové. Touto teorií se zabývají bulvární deníky Blesk i Aha.
30.08.2011 07:05 |

podobné články

Noviny: Babiš zadá veřejnou zakázku za čtvrt miliardy bez soutěže

 
Ministr financí Andrej Babiš (ANO) zadá zakázku za čtvrt miliardy korun na systém evidence tržeb bez soutěže vybranému dodavateli. Píší to dnešní Hospodářské noviny (HN). Důvodem je podle ministerstva ochrana tajných dat, která by mohla být při běžném tendru ohrožena.
21.11.2014 06:51 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (8290 článků)

Zdroje hovoří: Jak si šéfové zdravotnictví kryjí záda? A kde si namočil ruce Babiš?

 
Jedním z prvních kroků ministra zdravotnictví Němečka bylo zřízení Přístrojové komise. Zdánlivě pozitivní krok však ve světle několika reportáží České televize dostává jiný rozměr. Nejdříve jsme se dozvěděli, že ministr zakoupil CyberKnife skoro o 100 procent dráž než je cena obvyklá a následně přinesli Reportéři informace o bývalém řediteli nemocnice Na Homolce Vladimíru Dbalém, který ve svém diáři popisoval jednotlivé kroky při nákupu nového Gamma nože a svou úzkou spolupráci s nynějším ředitelem VZP Kabátkem.
20.10.2014 17:05 |

podobné články

Kalousek jako ruský agent? Možná to nebyl jen Zemanův bonmot, naznačuje renomovaný bezpečnostní expert

 
Předseda TOP 09 Miroslav Kalousek naznačil, že ministr spravedlnosti Robert Pelikán může být ruským špionem, když rozhodl o nevydání Libanonce Alího Fajáda do Libanonu. Analytik Jan Schneider si však na serveru Česká pozice klade otázku, zda skutečným ruským agentem není sám Kalousek. Padlo také jméno europoslance Jaromíra Štětiny (TOP 09). Zmínění pánové protiruskou fanatičností kryjí skutečné ruské agenty.
16.02.2016 21:35 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (5959 článků) , Robert Pelikán (288 článků)

Babiš chce po útoku na ČT i postihy redaktorů. Sobotka se neudržel

 
Ministr financí Andrej Babiš (ANO) zaslal Radě České televize stížnost na reportáže týkající se jeho nákupu dluhopisů v pořadech 168 hodin a Reportéři ČT. Autoři podle něj porušili kodex ČT a proto pro ně žádá pracovněprávní postih. Uvedly to ve čtvrtek weby Forum24 a Echo24. Vyjádření rady ČTK shání, s ostrou reakcí ale už přispěchal premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD)
09.02.2017 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (8290 článků) , Bohuslav Sobotka (8220 článků)

Hra Aliens: Colonial Marines konečně po 12ti letech vyšla, je ale jedno velké zklamání plné chyb!

 
(Recenze) Pokračování filmových Vetřelců a zároveň akce, ve které vám záda při likvidování krvelačných xenomorfů kryjí koloniální mariňáci. To zní jako zaručený recept na výjimečnou videohru! Jenže zpracování pokulhává, očekávání nejsou naplněna a z Aliens: Colonial Marines se tak stává především pro fanoušky zklamání.
14.02.2013 12:35 |

podobné články

Hasič se snažil zachránit svého kolegu: Z 13. patra padali ruku v ruce vstříc smrti

 
Denodenně nasazují své životy, aby záchranili lidi v nebezpečí. Hasiči si jako jedna velká rodina kryjí záda i mezisebou a neváhají obětovat svůj život za život kolegův. Důkazem toho je i toto smutné video z Číny.
02.05.2014 23:10 |

podobné články

Čeští vojáci v Afghánistánu dostali Bronzovou hvězdu. To oni kryjí Američanům záda

 
Dva čeští vojáci v Afghánistánu obdrželi Bronzovou hvězdu, jedno z nejvyšších amerických vyznamenání. Ocenění získal Petr Liška, velitel strážní roty střežící spojeneckou základnu Bagrám, a vedoucí praporčík Adam Kopecký. Rota za své působení od loňského října zlikvidovala jednu z buněk fundamentalistického hnutí Taliban a objevila jednu z největších skrýší výbušnin odhalených v okolí základny.
12.02.2015 17:20 |

podobné články

Osobnosti: Petr Adam (72 článků)

Zbrojaři se kryjí za bílé koně, stát musí přitvrdit, žádá NBÚ

 
Výbuchy muničních skladů ve Vrběticích podle Národního bezpečnostního úřadu (NBÚ) ukázaly na to, že některé české zbrojařské firmy ovládají lidé, kteří se skrývají za tzv. bílými koňmi.
08.07.2015 20:01 |

podobné články

Brutální záběry z ruské věznice: Mlácení, ponižování a močení na vězně

 
Ruská média zveřejnila šokující záběry, které údajně dokazují sadistické mučení odsouzených ve vězení č. 2 v Jekatěrinburgu. Nechybí plivance, zkrvavená záda, močení na nebožáka i další otřesné praktiky. Bestiálního násilí se přitom dopouštějí sami vězni, dozorci zločiny kryjí.
19.02.2016 21:50 |

podobné články

Gábor (TOP 09): Máme dobře zaděláno na volby

 
S úsměvem, lehkou nadsázkou, ale hlavně s jasnými cíli a silnými lidmi na kandidátce. Tak včera do kampaně před podzimními volbami do krajských zastupitelstev odstartovala TOP 09 v Libereckém kraji. Lídrem je veterán operace Pouštní bouře, jeden z ‚libereckých chemiků‘ František Gábor. Záda mu kryjí poslanec Václav Horáček a turnovský zastupitel Jiří Mikula. Mezi tématy programu dominuje bezpečnost, podpora podnikatelů nebo zlepšení spolupráce mezi kraji a centrální administrativou v Praze.
18.03.2016 19:10 |

podobné články

Osobnosti: Václav Horáček (44 článků)

Babiš zadá zakázku za čtvrt miliardy bez soutěže, obává se ohrožení tajných dat

 
Ministr financí Andrej Babiš (ANO) zadá zakázku za čtvrt miliardy korun na systém evidence tržeb bez soutěže vybranému dodavateli. Píšou to páteční Hospodářské noviny (HN). Důvodem je podle ministerstva ochrana tajných dat, která by mohla být při běžném tendru ohrožena.
21.11.2014 07:46 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (8290 článků)

Soud rozhodl, že když se vám někdo vloupá do domu a usadí se tam, nesmíte ho vyhodit. Pokrytec Kocáb. EU má prý pro ČR naplánováno milion migrantů. Soused Kliniky svědčí

 
ROZHOVOR Stanislav Jánský má trvalé bydliště na Praze 3 již 16 let a bydlí jednu minutu chůze od takzvaného sociálního centra Klinika, které provozují lidé navázaní na levicově extremistické autonomistické, anarchistické a squatterské hnutí. „Nejtrapnější roli zde evidentně sehrává Andrej Babiš. Ten na oko dělá, že je proti. Přitom jeho nejbližší spolupracovníci a média Kliniku podporují a kryjí. Třeba primátorka Krnáčová, ministr spravedlnosti Pelikán,“ říká Jánský. „Loni mi jeden známý, který pracuje v byrokracii EU, prozradil, že v první vlně pro nás mají naplánováno 30 tisíc ‚Syřanů‘ z Asie a Afriky, a celkově mluvil o jednom milionu imigrantů přidělených do ČR v horizontu deseti let,“ dodal.
26.09.2016 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (8290 článků)

Expremiér Topolánek: Babiš je lhář a podvodník

 
Expremiér Mirek Topolánek dnes v prohlášení pro ČTK označil miliardáře a lídra hnutí ANO Andreje Babiše za lháře a podvodníka. Babiš v rozhovoru pro dnešní Hospodářské noviny uvedl, že Topolánek měl v době svého působení v politice firmu, která podnikala v oblasti solární energie, ale nepřiznal to. Podle Babiše firma díky politickým rozhodnutím získala zakázky. Vyjádření Babiše ČTK shání.
21.10.2013 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (8290 článků) , Mirek Topolánek (1782 článků)

Babiš se rozmáhá. Významně pokročil v budování strany a shání lidi

 
Andrej Babiš, podnikatel a druhý nejbohatší Čech, hodlá uspět ve volbách v roce 2014 do Poslanecké sněmovny. V červnu se má jeho původně občanská iniciativa ANO 2011 změnit na politickou stranu. Už teď ale Babiš buduje stranickou strukturu. V každém ze 77 okresů najímá koordinátory, kterých má dnes už kolem 70. Informuje o tom deník MF Dnes.
14.05.2012 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (8290 článků)

Za slova o Vietnamcích by se měl Babiš omluvit, žádá společnost

 
Česko-vietnamská společnost žádá, aby se ministr financí Andrej Babiš (ANO) omluvil za slova, která pronesl minulý týden ve čtvrtek v rámci pravidelných sněmovních interpelací. Babiš obhajoval plánovaný systém evidence tržeb i slovy, že není namířen proti živnostníkům, ale proti Vietnamcům, kteří, „jak známo, neplatí daně”.
16.03.2015 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (8290 článků)

Hliník může způsobit Alzheimera: Není možné se mu vyhnout, tvrdí expert!

 
Hliník, který máme všude kolem sebe, může vyvolat Alzheimerovu nemoc, ta poté pomalu ničí lidský mozek, domnívá se uznávaný britský expert. Nyní se bude testovat, zda-li je jeho hypotéza pravdivá a pokud ano, co s tím udělají světové velmoci? Je totiž všude kolem nás a téměř ve všem, co jíme a pijeme.
15.10.2014 23:05 |

podobné články

Marketingový expert sepsul v článku Babiše, který s ním nechtěl spolupracovat

 
Producent a expert na marketing Jakub Horák se svým posledním článkem znemožnil, píší Lidové noviny. V komentáři v Hospodářských novinách s titulkem Babiš – korupce a kmotrů se zbavíš zpochybnil důvěryhodnost iniciativy ANO 2011. Přitom jej napsal jen krátce poté, co organizaci neúspěšně nabízel své služby.
19.11.2011 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Horák (9 článků)

Pane Babiši, miliardy vám utíkají úplně jinde. Přestaňte pronásledovat lidi, vyzývá komentátor

 
Komentátor Petr Holub si klade otázku, proč ministr financí Andrej Babiš trvá na zavedení elektronické evidence tržeb, když velké peníze na daních neutíkají v restauracích či u kadeřnic, ale úplně někde jinde. Vychází přitom ze zprávy Nejvyššího kontrolního úřadu. Tržby firmy ochotně přiznávají, ale často si „vymýšlejí“ na straně nákladů, a to až tak, že firma nemá zisk a z nuly následně nemusí odvádět DPH. A propagátoři EET tyto snahy prý fakticky kryjí.
02.05.2015 18:06 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (8290 článků) , Petr Holub (43 článků)