Článek

Babiš nás táhne někam na Ural, postěžoval si Karel Steigerwald. Kdysi prý v novinách cítil svobodu, teď jsou mrtvé

 
Známý komentátor a dramatik Karel Steigerwald se zostra pustil do Andreje Babiše i do novin, které vlastní. Pro Mladou frontu DNES a Lidové noviny kdysi pracoval, ale opustil je právě kvůli Babišovi. Ačkoli kouzlo Andreje Babiše opadá, pořád si nestojí špatně, za což můžeme poděkovat jak pravici, tak levici. Ani trochu nešetřil ani komunisty a nakonec si posteskl nad tím, že se Evropa utápí v politické korektnosti.
10.04.2015 19:41 |

podobné články

Osobnosti: Karel Steigerwald (101 článků) , Andrej Babiš (12390 článků)
Podobné články

Proč Vondrovu kauzu nikdo racionálně nevyšetří ? Steigerwald odpovídá

 
Komentátor Mladé fronty Dnes (MfD) Karel Steigerwald tvrdí, že ministr financí Miroslav Kalousek kauzu Vondra a ProMoPro pod koberec nezametete. Ministr obrany Alexandr Vondra se sice málo kál, neposypal si hlavu, ale úhrnem je koaliční program reforem větší hodnota než Vondra sám. Co asi tak Kalousek připraví? Steigerwald míní, že v pondělí, či v úterý se můžeme dočkat dalšího pohledu na věc.
28.03.2011 08:50 |

podobné články

Osobnosti: Karel Steigerwald (101 článků) , Alexandr Vondra (1124 článků) , Miroslav Kalousek (6372 článků)

Steigerwald shrnuje chování Kalouska: Může za to staré Rakousko

 
Chyťte si Kalouska a dejte mu facku. Před zákonem si rovni možná jsme, před fackou ne. Kalousek je mnohem víc než já. On mi facku dá, já jemu nesmím, ostře hodnotí ve svém článku Karel Steigerwald chování ministra financí Miroslava Kalouska. V komentáři Mladé fronty Dnes ale Steigerwald cupuje nejen strážce státní kasy, pouští se i do hodnocení celé politické scény. Je to jako za starého Rakouska, míní k tomu komentátor.
27.09.2011 09:10 |

podobné články

Osobnosti: Karel Steigerwald (101 článků) , Miroslav Kalousek (6372 článků)

Steigerwald: Zeman je nekulturní a nízký, promlouvá k výčepu. Klvaňa: Přeji Američanům za prezidenta Donalda Trumpa, aby se styděli jako my

 
Nad slovníkem českého prezidenta Miloše Zemana se ve svých komentářích zamýšleli novinář a publicista Karel Steigerwald a vysokoškolský pedagog Tomáš Klvaňa. Ani jeden z nich našeho nejvyššího ústavního činitele nešetří. Steigerwald hovoří o primitivismu a hulvátství, Klvaňa o buranství a ostudě.
17.08.2015 08:36 |

podobné články

Osobnosti: Karel Steigerwald (101 článků) , Donald Trump (3645 článků) , Miloš Zeman (20449 článků)

České banky dají miliardu eur na železnici na Urale

 
České banky se chystají do konce roku poskytnout úvěr ve výši jedné miliardy eur (asi 24,5 miliardy Kč) na stavbu železnice na Urale. Oznámila to dnes agentura ITAR-TASS s odvoláním na korporaci Ural průmyslový - Ural polární.
22.03.2011 11:20 |

podobné články

Komentátor Steigerwald: Marx s Leninem se v hrobě stavějí na hlavu, jak čeští soudruzi podporují velkokapitalistu

 
Karel Marx a Vladimir Iljič Lenin se ve svých hrobech musejí stavět na hlavu, pokud vidí, co teď provádějí čeští komunisté, napsal Karel Steigerwald v komentáři pro server Reflex.cz. Pravověrní komunisté by přece měli důrazně vystupovat proti velkokapitálu a za internacionální spolupráci. A co dělají čeští komunisté? Chystají se ve vládě podepřít miliardáře Andreje Babiše (ANO) s radikálním nacionalistou Tomiem Okamurou v zádech.
19.11.2017 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Karel Steigerwald (101 článků) , Andrej Babiš (12390 článků)

Zeman pohrdá lidmi i vzdělaností, píše Karel Steigerwald. Jedno má však s Masarykem společné

 
Publicista Karel Steigerwald se v komentáři pro Reflex.cz vyjádřil k prezidentovi Miloši Zemanovi. Ten se sice rozhodl podepsat prezidentský slib na stole T. G. Masaryka, ale to neznamená, že má Zeman s Masarykem cokoli společného. Tito dva pánové spolu prý nemají společného vůbec nic.
10.03.2018 06:10 |

podobné články

Osobnosti: Karel Steigerwald (101 článků) , Karel Zeman (279 článků)

Babiš: Aféra? Pan Steigerwald opakuje lži paní Němcové

 
Zajímavý článek o uměle vyvolávaných předvolebních aférách zveřejnil v úterý v MF Dnes komentátor Karel Steigerwald. Zapomněl ale sdělit, kdo tyto "aféry" zveřejňuje a kdo jim pomáhá na svět.
24.10.2013 09:05 |

podobné články

Osobnosti: Karel Steigerwald (101 článků)

Babiš je jako Gottwald a Zeman marně honí Havlův a Klausův stín. Komentátor Steigerwald se rozpovídal i o Krejčířově chcíplém krokodýlovi

 
Známý novinář a dramatik Karel Steigerwald opustil redakci MF Dnes a nastoupí do magazínu Reflex. Ten jej také ve svém nejnovějším vydání představil čtenářům obsáhlým rozhovorem, kde rozebral všechny fenomény české společnosti od Miloše Zemana po Milouše Jakeše.
28.08.2014 11:35 |

podobné články

Osobnosti: Karel Steigerwald (101 článků) , Miloš Zeman (20449 článků)

Zamlčují, zapírají. Komentátor Steigerwald je znechucen, co se děje kolem zprávy OLAFu

 
Včera přišel do republiky výsledek vyšetřování dotačního problému od Evropského úřadu proti podvodům, OLAF. Vyšetřování okolo dotací pro farmu Čapí hnízdo je tak uzavřeno. Premiér Andrej Babiš odmítl informaci komentovat. Za posledních čtyřiadvacet hodin se veřejnost o obsahu výsledku nedozvěděla nic, i když jde o nejdůležitější politickou informaci. Prezident Miloš Zeman dnes v TV Barrandov zveřejnění výsledku přislíbil, kdy to bude, ale neuvedl. „Nechápu, proč tuto informaci už nemá veřejnost k dispozici,“ rozčiluje se komentátor Reflexu Karel Steigerwald.
21.12.2017 23:00 |

podobné články

Osobnosti: Karel Steigerwald (101 článků) , Andrej Babiš (12390 článků) , Miloš Zeman (20449 článků)

Komentátor Steigerwald prý poznal hranici nechutnosti. Viděl tam Putina a Semelovou

 
Komentátor Reflexu Karel Steigerwald prý v minulém týdnu poznal hranici nechutnosti. Stalo se tak ve chvíli, kdy na televizní obrazovce mluvil Vladimir Putin, a pod ním na informační liště běhala informace o osvobození komunistické poslankyně Marty Semelové.
11.12.2014 07:50 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (3033 článků) , Karel Steigerwald (101 článků) , Marta Semelová (259 článků)

Steigerwald: Historie ocení Nečase

 
Snahám o očištění ODS se posmívá v MF DNES komentátor Karel Steigerwald. Podle něj je jejich pravicová bigotnost jednak velmi pochybná, a jednak je přivede do politického zapomění. Naopak Nečasova ODS, ochotná hledat kompromisy a pouštět se do reforem schopných projít, prý bude dlouhodobě oceněna.
17.10.2012 10:55 |

podobné články

Osobnosti: Karel Steigerwald (101 článků)

Steigerwald: Historie ocení Nečase

 
Snahám o očištění ODS se posmívá v MF DNES komentátor Karel Steigerwald. Podle něj je jejich pravicová bigotnost jednak velmi pochybná, a jednak je přivede do politického zapomění. Naopak Nečasova ODS, ochotná hledat kompromisy a pouštět se do reforem schopných projít, prý bude dlouhodobě oceněna.
17.10.2012 10:50 |

podobné články

Osobnosti: Karel Steigerwald (101 článků)

Komentátor Steigerwald přemítá o vznikající vládě a píše, co bude...

 
Komentátor MF Dnes Karel Steigerwald ve svém článku přemítá, jaká vláda nakonec vznikne. Nebude pravolevá ani středová, bude to podle něj vláda státní. Strany budoucí koalice totiž mají jedno společné - posílit moc státu. Kdo prý ale čeká, že silný kabinet zatočí se zlořádem, ten se plete. Dočká se jen vlády, která zvýší dluhy, míru nezaměstnanosti a nakonec i daně.
14.12.2013 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Karel Steigerwald (101 článků)

Steigerwald se rozepsal o fízlu Ondráčkovi. Došlo i na Miladu Horákovou a nepřítele státu Kalouska

 
Poslanci se prý znovu pod letech rozhodli zakazovat určitá slova. Komentátor týdeníku Reflex Karel Steigerwald se vysmívá jejich iniciativě trestat za titulování jednoho jejich kolegy „komunistickým fízlem“ a předkládá další návrhy, jak slovník veřejné debaty inovovat.
25.09.2014 14:40 |

podobné články

Osobnosti: Karel Steigerwald (101 článků) , Milada Horáková (299 článků)

Steigerwald v komentáři: Odboráři jsou horší než pravicoví magoři

 
Myslí si, že jejich síla je demonstrace a stávka. Že něco vypnou, zhasnou, nedovezou a občany si berou do zajetí. Jednou bude vláda stávkovat proti nim - tak varuje ve svém komentáři v pondělní MfD Karel Steigerwald. Upozorňuje na to, že odbory dnes slouží ČSSD, protože komunismus už vyšel z módy. Komentář věnuje sobotní demonstraci odborářů na Václavském náměstí v Praze, při níž byl vyjadřován protest proti reformě důchodového, penzijního a zdravotního systému.
23.05.2011 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Karel Steigerwald (101 článků)

Hájek dělá ostudu, napsal komentátor

 
Komentátor Mladé fronty Dnes (MfD) Karel Steigerwald se zaobírá výzvou vicekancléře prezidenta republiky Petra Hájka, abychom nechodili k volbám. Proč? Jsou totiž podle Hájka zmanipulované médii, předem dané a nemáme dělat šašky, neboť nám média doslova vládnou. „Proč tomuto pseudodemokratickému klumprcajku, kde média diktují, co chtějí, Hájek sám na Hradě slouží, není jasné,“ táže se k tomu Steigerwald v dnešním vydání MfD.
06.01.2012 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Karel Steigerwald (101 článků)

Steigerwald varuje: Neútočte na Bakalu, nebo vás spolkne komunistický džin

 
Na komentářové stránce MF Dnes se Karel Steigerwald rozepsal o nebezpečích, které se skrývají ve veřejných výstupech proti spolumajiteli OKD Zdeňku Bakalovi. Výzvy, aby miliardář přispěl na záchranu vlastní firmy, jsou podle něj vyvoláváním komunistických džinů, kteří mohou spolknout i samotného vyzyvatele.
26.09.2013 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Karel Steigerwald (101 článků)

Co dělat, když prezident uráží sám sebe, ptá se Steigerwald

 
Prezident Miloš Zeman je futrál plný absurdity. Myslí si to komentátor MF Dnes Karel Steigerwald. Hlava státu nedocenila, že i lidé jsou svoji. Zeman na Hrad nepozval dva rektory. Odměnou mu je to, že z dvaceti šesti jich na předávání státních vyznamenání přijde jen pár. Jak je možné urazit prezidenta, když on uráží sám sebe?
26.10.2013 09:05 |

podobné články

Osobnosti: Karel Steigerwald (101 článků) , Miloš Zeman (20449 článků)

Odbory se radši kryjí masami, zlobí se komentátor Steigerwald

 
V souvislosti s plánovanými čtvrtečními protesty mluví koaliční politici stále častěji o legislativním ošetření stávky. Pomohl by však takový krok něčemu? Karel Steigerwald, známý komentátor MF Dnes, míní, že nikoli.
14.06.2011 10:50 |

podobné články

Osobnosti: Karel Steigerwald (101 článků)