Článek

Babinská o pekelném soužití s Richardem Krajčem!

 
Už tři roky je Karin Babinská šťastná po boku zpěváka a herce Richarda Krajča. Pro společný život se rozhodli i přesto, že oba už mají děti z předchozích partnerství. Režisérka přiznává, že hodně věcí se musela učit, dokonce prozradila, co jí málem přivedlo k šílenství.
13.01.2017 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Richard Krajčo (290 článků) , Karin Babinská (55 článků)
Podobné články

Atentát v posteli? Babinská zářila s expartnerem a dcerou! Kde je Krajčo?

 
Režisérka Karin Babinská tvoří již nějaký ten pátek pár se zpěvákem Richardem Krajčem. Nyní se ale objevila na akci se svým expartnerem Martinem, se kterým má malou dceru. Že by první mráčky v ráji s Richardem? Nebo že by se konal rovnou návrat?
21.03.2014 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Richard Krajčo (290 článků) , Karin Babinská (55 článků)

Richard Krajčo a Karin Babinská: Tajná svatba! Ale má to háček…

 
Režisérka Karin Babinská (42) šokovala novou profilovou fotkou na sociální síti. Umístila si tam snímek, na němž je s přítelem Richardem Krajčem (40) ve svatebním! Okamžitě se strhla vlna gratulací.
08.06.2017 05:40 |

podobné články

Osobnosti: Richard Krajčo (290 článků) , Karin Babinská (55 článků)

Iva Frühlingová má pořád schované šaty ze svatby s Richardem Krajčem. Víme proč

 
Je zpěvačka Iva Frühlingová opravdu tak sentimentální? Super.cz překvapila tím, že si schovala šaty ze svatby se zpěvákem Richardem Krajčem  (34) . Přitom jsou už roky rozvedení a Krajčo založil novou rodinu s modelkou Martinou Poulíčkovou, se kterou má dvě děti.
19.04.2012 19:20 |

podobné články

Osobnosti: Richard Krajčo (290 článků) , Iva Frühlingová (133 článků) , Martina Poulíčková (33 článků)

Prali se o jednu ženu, teď jsou kámoši: Karin Babinská s Krajčem a expřítelem Doubou pohromadě!

 
Dokázala nemožné! Režisérka Karin Babinská (42) usmířila současného partnera Richarda Krajča (39) se svým bývalým Martinem Doubou. A jejich vztah je natolik přátelský, že se setkávají i dohromady jako jedna velká rodina. Společně i s Krajčovými dětmi teď vyrazili fandit Karinině dceři na její taneční vystoupení!
14.03.2017 19:50 |

podobné články

Osobnosti: Richard Krajčo (290 článků) , Karin Babinská (55 článků)

Podváděla ho s Krajčem, partner a táta její dcery stál za kamerou!

 
Věčně zaláskovaný komediant a šumař Richard Krajčo(36) se sice brání jakýmkoli spekulacím o svých častých nevěrách, ale pravda je jiná. Kvůli chvilkám rozkoše opustil již druhou manželku Martinu Poulíčkovou (34), včetně dětí Bereniky (2) a Richarda (4). Dvojnice Poulíčkové, režisérka Karin Babinská (39), která se s Richardem spustila, má  též máslo na hlavě. A celkem silné nervy.
03.11.2013 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Richard Krajčo (290 článků) , Karin Babinská (55 článků) , Martina Poulíčková (33 článků)

Filmové premiéry: Křídla Vánoc, Insidious 2, Mafiánovi a Crazy Joe

 
První letošní vánoční filmový příběh Křídla vánoc natočila Karin Babinská s Richardem Krajčem v hlavní roli. Pro milovníky hororů se po třech letech vrací na plátno rodina Lambertových ve filmu Insidious 2. Režisér Luc Besson(Pátý element, Léon, série o Arthurovi) natočil kriminální komedii mafiánovi a do hlavní role obsadil Roberta De Nira. Ve filmu Crazy joe se ocitneme v beznadějném světě úplného dna člověka, který býval členem elitní zásahové jednotky a nyní se z něho stal hledaný uprchlík.
14.11.2013 07:06 |

podobné články

Osobnosti: Robert De Niro (66 článků) , Richard Krajčo (290 článků) , Karin Babinská (55 článků)

Karin Babinská letí na Křídlech Vánoc

 
Minulý týden vstoupil do kin první letošní vánoční filmový příběh – Křídla vánoc scenáristky a režisérky Karin Babinské s Richardem Krajčem v hlavní roli. Jako v každém správném pohádkovém příběhu se v něm dějí zázraky, Vánocům se díky tomu možná vrátí jejich původní kouzlo – a také uslyšíme řadu mladých kapel a písničku Cesty zazpívá Tomáš Klus.
24.11.2013 11:02 |

podobné články

Osobnosti: Richard Krajčo (290 článků) , Tomáš Klus (800 článků) , Karin Babinská (55 článků)

Smutná Karin Babinská: Vzpomínala na mrtvého tátu

 
Nastalo období, kdy pozůstalí vzpomínají na své zesnulé příbuzné. Manželka zpěváka Richarda Krajča (40), režisérka Karin Babinská (43), zapálila svíčku za mrtvého tatínka a nechala uvázat krásné kytice se vzkazy...
29.10.2017 07:30 |

podobné články

Osobnosti: Richard Krajčo (290 článků) , Karin Babinská (55 článků)

Krajčova nová milenka opět ve společnosti: S expartnerem se stýká kvůli dceři, s hudebníkem dovádí v posteli

 
"Richard Krajčo":http://www.extra.cz/tema/richard-krajco (36), který nenávidí bulvár, protože ten o něm ví dost zatím nezveřejnitelných věcí, byl hodně naštvaný, když na něj prasklo, že se "rozvádí s Martinou Poulíčkovou":http://www.extra.cz/krajco-potvrdil-rozvod-uz-vime-co-se-v-jeho-rodine-stalo a že se během natáčení pohádky Křídla Vánoc dal dohromady s režisérkou "Karin Babinskou":http://www.extra.cz/tema/karin-babinska (39). Na filmu pracoval i kameraman "Martin Douba":http://www.extra.cz/tema/martin-douba, se kterým to Karin zase pekla do doby, než začala špásovat s Krajčem.
21.03.2014 16:05 |

podobné články

Zpěvačka Tina neví, co mluví: Ráno jsou s Richardem Lásikem spolu šťastni, odpoledne už je zase se Separem!

 
Tina (29) se podle všeho měla rozejít se svým partnerem a otcem malého Lea Richardem Lásikem (21). O svém rozchodu ale stále mlží. Podle ní mají s Richardem „láskyplný vztah jakou už dlouho ne“. Tím popřela Lásikova slova, který potvrdil, že zpěvačka se již schází s jiným! Odpoledne ale již mluvila jinak. Kde je tedy pravda?
11.12.2013 06:00 |

podobné články

Poslední rozloučení s geniálním choreografem Richardem Hesem: Kdo mu přijde dát sbohem?

 
Právě dnes proběhne poslední rozloučení s geniálním choreografem Richardem Hesem. Dlouhé měsíce bojoval s rakovinou slinivky, žil v bohnickém hospici a nakonec podlehl v pondělí zápalu plic. Rodina a nejbližší přátelé se s Richardem rozloučí dnes přesně ve 12 hodin ve velké obřadní síni ve strašnickém krematoriu v Praze.
21.02.2014 09:55 |

podobné články

Poslední rozloučení s Richardem Hesem: Přítelkyně a milovaní synové se zhroutili

 
Poslední rozloučení s geniálním choreografem Richardem Hesem si nenechala ujít většina umělců, kteří s ním spolupracovali. Nechyběly desítky tanečníků z Hesovy dnes již legendární skupiny UNO v čele s Richardem Genzerem.
21.02.2014 13:50 |

podobné články

Osobnosti: Richard Genzer (439 článků)

Sláva 'Kryštofů' upadá: Krajčo hraje i za stovku!

 
Kapela Kryštof upadá! Kdysi slavná skupina v čele se zpěvákem a hercem Richardem Krajčem (32) patřila mezi hudební špičku letních festivalů. Rock For People, Benátská noc, Sázava fest a další velké koncerty jsou již minulostí.
18.07.2009 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Richard Krajčo (290 článků)

Iva Frühlingová: Krajčo mě stál kariéru

 
Iva Frühlingová (29) napsala už svou druhou knihu, po historkách o modelingu tentokrát vyjevuje svoje zážitky ze showbyznysu. A hned na začátku prozrazuje, že manželství s Richardem Krajčem ji stálo kariéru ve Francii, kde se stala známou zpěvačkou
19.04.2012 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Richard Krajčo (290 článků) , Iva Frühlingová (133 článků)

První rozhovor s manželkou Richarda Krajča. Modelka vypadá i po dvou dětech skvěle

 
Čtyři roky modelka Martina Poulíčková pro média nepromluvila. Dlouho tajila svůj vztah s muzikantem Richardem Krajčem  (34) , za něhož se provdala a má s ním tříletého syna a rok a půl starou holčičku. "Hlavně nezapomeňte napsat, že jsem Krajčová. Richard si na to potrpí," řekla Super.cz, když svolila k prvnímu rozhovoru. Neměl být moc o soukromí, protože to její muž nemá rád. No, úplně se to nepovedlo.
30.05.2012 20:35 |

podobné články

Osobnosti: Richard Krajčo (290 článků) , Martina Poulíčková (33 článků)

Kryštof zahájil v Opavě turné, hostem Nohavica

 
Skupina Kryštof zahájila ve středu večer v Opavě beznadějně vyprodané turné k novému albu Inzerát. Hostem série koncertů ve čtyřech sportovních halách je slezský bard Jarek Nohavica, který pro album nazpíval s Richardem Krajčem duet Křídla z mýdla.
14.02.2013 09:30 |

podobné články

Osobnosti: Richard Krajčo (290 článků)

Skupina Kryštof zveřejnila videoklip s Tomášem Klusem

 
Jednou z nejkrásnějších písniček na loňském albu skupiny Kryštof Inzerát je Cesta. Je na konci desky a společně s Richardem Krajčem v ní zpívá Tomáš Klus.
11.09.2013 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Richard Krajčo (290 článků) , Tomáš Klus (800 článků)

Zpěváka Krajča poslala manželka k čertu: Za odlukou a rozvodem stojí zálety!

 
I když se navenek snaží působit jako správňák, nejspíš jím ve skutečnosti není. Jak jinak si vysvětlit, že již druhé manželce s jinak oblíbeným hercem a zpěvákem Richardem Krajčem (36) došla trpělivost? Po zpěvačce Ivě Frühlingové (31) dává Krajčovi košem Martina Poulíčková (34), která má evidentně plné zuby jeho záletů a mimomanželských aktivit...nejde ale o politiku!
26.09.2013 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Richard Krajčo (290 článků) , Iva Frühlingová (133 článků) , Martina Poulíčková (33 článků)