Článek

Autobus z Prahy vezl bombu: Nálož v trubce a kanystr benzínu dal někdo do zavazadlového prostoru

 
V autobuse z Prahy do bulharské Varny nalezla v neděli maďarská policie nálož. Dnes to oznámila bulharská televize bTV s tím, že pyrotechnici trhavinu zlikvidovali. Maďarský portál Blikk.hu o incidentu informoval již v neděli, kdy uvedl, že o nebezpečnosti nalezeného zařízení není oficiálně nic známo. Případu se prý společně věnují policisté z Česka, Maďarska a Bulharska, uvedla bTV. České úřady a ani bulharská autobusová společnost, která linku provozuje, dnes ČTK žádné informace neposkytly.
18.05.2015 13:55 |

podobné články

Podobné články

Muž jel z Prahy do Brna a v autobuse nastražil bombu! Nálož v trubce byla v kanystru s benzínem!

 
Pětilitrový kanystr s benzínem, do něj zavedená trubka s trhavinou utěsněná černou lepicí páskou a zapojený časovač. Tak podle svědků vypadala podomácku vyrobená bomba, kterou neznámý muž, nejspíše Čech, nebo Slovák, nechal v autobuse na lince Praha-Varna (Bulharsko). Sám měl jízdenku do Bratislavy, ale vystoupil už v Brně.
18.05.2015 11:55 |

podobné články

Na pasažéry amerického letadla začali pršet červi ze zavazadlového prostoru

 
Velmi nepříjemný zážitek mají za sebou pasažéři aerolinek US Airway letící z Atlanty do města Charlotte. Ze zavazadlového prostoru nad jejich hlavami na ně totiž začalo padat ještě před samotným vzletem velké množství červů. Jeden z pasažérů totiž zjevně převážel nádobu se zcela zkaženým masem a ta se krátce po rozjetí letadla otevřela.
01.07.2010 21:00 |

podobné články

Zloděj v letadle ukradl peníze ze zavazadlového prostoru! Přes záchod...

 
Do historie letecké kriminality se zapíše krádež, která se stala na pravidelné lince v Karibiku. Neznámý zloděj se přímo za letu dostal přes toalety do zavazadlového prostoru a ukradl z pytlů patřících tamní bance v přepočtu více než čtyři milióny korun.
05.03.2011 22:10 |

podobné články

V autobuse z Prahy našel řidič bombu!

 
Pětilitrový kanystr s benzinem, do něj zavedená trubka s trhavinou utěsněná černou lepicí páskou a zapojený časovač. Bombu našel řidič v autobuse s 37 lidmi z Prahy do bulharské Varny!
18.05.2015 21:55 |

podobné články

Britovi museli mužství vyřezat z ocelové trubky až hasiči

 
S velmi choulostivým problémem se musel na záchrannou službu a posléze i hasiče obrátit muž z britského Southamptonu. Ten uvízl penisem v kovové trubce a nemohl se z ní za žádnou cenu dostat. Záchranáři však také neměli vybavení na to, aby mu pomohli, a tak museli nakonec zasáhnout hasiči, kteří přirození zaklíněné v trubce osvobodili až speciální bruskou.
08.01.2010 07:35 |

podobné články

Penis mu na dva dny uvízl v trubce: A jeho výmluva? Tomu nebude věřit!

 
S neuvěřitelnou výmluvou přišel Lian Tien (61) z Číny, jehož museli osvobozovat z dost prekérní situace: dva dny strávil s penisem zaseklým v úzké trubce!
13.06.2014 12:05 |

podobné články

Penis mu na dva dny uvízl v trubce: A jeho výmluva? Tomu nebude věřit!

 
S neuvěřitelnou výmluvou přišel Lian Tien (61) z Číny, jehož museli osvobozovat z dost prekérní situace: dva dny strávil s penisem zaseklým v úzké trubce!
13.06.2014 17:20 |

podobné články

Tento muž měl dva dny zaseknutý penis v trubce. Neuvěříte jeho výmluvě, proč se to stalo!

 
Jak dlouho vydržíte s penisem zaseknutým v trubce? Hodinu? Dvě hodiny? Celý den? Dva dny a pak už se konečně rozhodnete jít s pěkným trapasem k lékaři?
21.06.2014 13:15 |

podobné články

Krkavčí matka spláchla novorozeně do záchoda: Holčičku zachránili z odpadní trubky!

 
Čerstvě narozené miminko přežilo v odpadní trubce na nemocničním záchodě, kam ho spláchla krutá matka. Hasiči malinkatou holčičku tři hodiny zachraňovali. Přežila, ačkoliv byla celá od krve, zaseklá v odpadní trubce a sotva byla schopná se pohnout nebo nadechnout.
25.03.2016 18:55 |

podobné články

Místo dítěte vezla matka v bezpečnostní sedačce kanystr s palivem

 
Coloradská policie minulý týden vyfotografovala tříletého chlapce uvnitř vozu, jak sedí nepřipoutaný na zadním sedadle, zatímco v jeho dětské sedačce je připevněn kanystr. Matka dítěte Sandra Ramirezová však tvrdí, že šlo o nedorozumění, uvedl server 9news.com.
12.06.2012 10:25 |

podobné články

V zavazadlovém prostoru usnul letištní pracovník, letadlo se muselo vrátit

 
Letadlo Alaska Airlines se muselo po pár minutách letu vrátit na letiště v Seattlu poté, co se ze zavazadlového prostoru začalo podivně ozývat silné bušení. Po přistání se zjistilo, že za podezřelý zvuk mohl pracovník letiště, který v zavazadlovém prostoru usnul.
14.04.2015 10:48 |

podobné články

Na Plzeňsku shořel autobus, který vezl 40 dětí: Malé fotbalisty včas zachránili

 
Z jejich autobusu zůstala jen ohořelá konstrukce. Na Plzeňsku dnes shořel autobus, který přepravoval 40 školáků - malých fotbalistů. Ty se naštěstí podařilo dostat včas do bezpečí. Okamžiky to však byly dramatické. Autobus byl na plynový pohon a na střeše vezl několik plynových zásobníků...
03.06.2015 22:00 |

podobné články

Výbušnina v plechovce: IS ukázal bombu, která prý zničila airbus

 
Islámský stát zveřejnil na internetu snímek bomby, která vybuchla na palubě ruského Airbusu 321 nad Sinajem. Pravost fotografie zatím nebylo možné ověřit. Výbušnina byla podle listu Kommersant, který se odvolává na ruskou tajnou službu FSB, umístěna přímo do pasažérské části letadla pod jedno ze sedadel, nikoli do zavazadlového prostoru. 
18.11.2015 10:16 |

podobné články

Nálož s časem 2:00:00. Bombu do letadla Rusů dal prý pracovník letiště

 
Na palubě ruského letadla, které se zřítilo 31. října v Egyptě, prý byla bomba načasovaná na dvě hodiny. Nálož na palubu údajně umístil pracovník letiště. Zprávu přinesla americká média s odvoláním na „důvěrné zdroje“ v bezpečnostních složkách USA.
13.11.2015 11:00 |

podobné články

Skandál aerolinek kvůli šikaně: Do prostoru pro kufry zavírali mladé letušky!

 
Čínské aerolinky Kunming Airlines čelí obřímu skandálu, které vyvolaly fotky letušek nacpaných do zavazadlového prostoru nad sedadly. Jde o šikanu čerstvě přijatých zaměstnankyň, kterou musely podstoupit v rámci přijímacího rituálu.
16.10.2015 09:46 |

podobné články

Na Chrudimsku hořel autobus, který vezl děti na tábor

 
Na Chrudimsku v sobotu večer hořel autobus, který vezl děti na tábor. Všem 45 dětem, dvěma vedoucím a řidiči se podařilo z hořícího autobusu utéct a nikdo nebyl zraněný. Vyložit stihli i zavazadla, informovala dnes mluvčí pardubických hasičů.
01.07.2012 14:40 |

podobné články

Anonym oznámil bombu v autobusech mezi Prahou a Libercem

 
Hasiči z Libereckého kraje byli požádáni PČR o asistenci v Hodkovicích nad Mohelkou. Právě zde musel zastavit autobus jedoucí z Prahy do Liberce, neboť v něm byl ohlášen nástražný výbušný systém. Téměř 60 cestujících vystoupilo v Hodkovicích nad Mohelkou a autobus pokračoval do opuštěného prostoru nedaleko vlakového nádraží.
09.02.2014 15:35 |

podobné články

Na Šumavě začal hořet autobus plný dětí!

 
Těšili si na táborová dobrodružství a hned na úvod prožili pořádné drama. Autobus, který vezl plzeňské táborníky na Šumavu, začal během cesty hořet. Děti včas utekly, ale přišly o veškeré své věci, protože autobus lehl popelem.
12.08.2013 14:55 |

podobné články

Na německé dálnici shořel český autobus, bylo v něm 24 cestujících

 
Autobus, který vezl skupinu českých turistů z dovolené v rakouských Alpách do Liberce, začal večer nedaleko bavorského Řezna (Regensburg) za jízdy hořet. Řidiči se podařilo včas zastavit, a nikomu z 24 cestujících se tak nic nestalo, informoval zpravodajský server listu Mittelbayerische Zeitung (MBZ). Autobus ale zcela shořel.
27.03.2016 22:55 |

podobné články