Článek

Auto jako zbraň. Blondýna z ministerstva za najetí do policisty trestu neunikla

 
Pracovala tehdy jako šéfka protokolu na ministerstvu obrany. Štěpánka Nezmarová však nešťastně bourala u Pražského hradu a na její kariéru to mělo fatální dopad. Tvrdila sice, že do dopravního policisty nenajela úmyslně a šlo prý o nedorozumění, vyfasovala však podmínku a neuspěla se svým dovoláním ani u Nejvyššího soudu.
05.01.2016 17:40 |

podobné články

Podobné články

Zájem českých turistů o Španělsko neopadá ani po útocích

 
Ani po čtvrtečních teroristických útocích neopadá zájem českých turistů o Španělsko. Lidé neodhlašují zájezdy ani neruší letenky. ČTK to řekli mluvčí aerolinek a cestovních kanceláří. Ve čtvrtek v Barceloně zemřelo 13 lidí po najetí dodávky do chodců a jedna žena zemřela po dalším najetí auta do lidí ve městě Cambrils.
19.08.2017 09:20 |

podobné články

Blondýna z ministerstva najížděla na policistu: Potvrdili jí trest

 
Hrozilo jí šest let vězení, nakonec se musí smířit s šestiměsíční podmínkou. Bývalé šéfce protokolu ministerstva obrany Štěpánce Nezmarové soud potvrdil za najetí autem na policistu původní trest.
05.05.2015 15:55 |

podobné články

Úřednice z obrany obžalovaná z najíždění na policii si vyslechne verdikt

 
Obvodní soud pro Prahu 1 dnes rozhodne v případu šéfky protokolu ministerstva obrany Štěpánky Nezmarové, která je obžalovaná z najetí na policistu. Incident se stal v dubnu u Pražského hradu. Nezmarová prý neposlechla policisty, kteří řídili dopravu kvůli kolonám mezinárodních delegací, a jednoho z nich tlačila autem. Hrozí jí až šest let vězení. Vinu odmítá, podle ní šlo o nedorozumění.
15.12.2014 06:26 |

podobné články

Zbraň! Zbraň! Trump zažil na pódiu horkou chvíli. Promlouvá, co mu to způsobilo

 
Republikánský prezidentský kandidát Donald Trump zažil ve městě Reno ve státě Nevada velmi rušný večer. Z pódia ho odvedli dva agenti tajné služby poté, co zazněl výkřik „zbraň“ a dav na mítinku začal panikařit. Informovala o tom agentura AP. Nakonec se však ukázalo, že údajný útočník u sebe žádnou zbraň nemá. Jen protestuje proti muži, kterého považuje za „diktátora a fašistu“. Serveru britského deníku The Guardian poskytl exkluzivní rozhovor.
06.11.2016 08:10 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (3410 článků)

Blondýna z ministerstva v nesnázích: Najela prý do policisty, řeší to i Chovanec

 
Také ministr vnitra Chovanec (ČSSD) se již údajně zajímá o nehodu blonďaté úřednice z ministerstva obrany, které v současnosti vede Martin Stropnický (ANO). Šéfka protokolu Štěpánka Nezmarová čelí obvinění z násilí na úřední osobě. Na Hradě měla najet do policisty u zátarasu.
29.05.2014 16:45 |

podobné články

Osobnosti: Martin Stropnický (1588 článků)

Blondýna z ministerstva najela do policisty: Hájí ji exministryně, vypovídal generál

 
Na své straně má exministryni. Státní úřednice Štěpánka Nezmarová z ministerstva obrany skončila u soudu kvůli tomu, že údajně najela na Pražském hradě do policisty. Hájí ji někdejší šéfka spravedlnosti Marie Benešová. A během dnešního stání vypovídal i generál a exministr obrany Vlastimil Picek, jehož jménem se Nezmarová měla po nehodě podle obžaloby ohánět...
08.10.2014 19:45 |

podobné články

Osobnosti: Vlastimil Picek (275 článků) , Marie Benešová (250 článků)

Na policisty najížděl řidič BMW, ti proti vozidlu museli použít služební zbraň

 
Na začátku všeho bylo neuposlechnutí výzvy k zastavení vozidla, následně po pronásledování vozidlo zastavilo a začalo na policisty najíždět. Zakročující hlídka v ohrožení života proti vozidlu použila zbraň, přičemž několikrát vystřelila na vozidlo, které bylo po nějaké době vypátráno vrtulníkem.
17.02.2014 12:30 |

podobné články

Blondýna namol řve na policisty: Vy ču****, já jsem bohatá děv**

 
VIDEO: Namol opilou řidičku objevili před třetí hodinou v noci strážníci. Její auto podivně měnilo směr a nesmyslně brzdilo, poté zajelo na parkoviště v Jankovcově ulici. Při kontrole začala blondýna, která se sotva držela na nohou, sprostě nadávat a snažila se utéct. „Vy čur…, nic vám neukážu, já jsem bohatá děv.. a vy nuly,“ křičela, když po ní strážníci chtěli doklady. Nakonec skončila s pouty na rukou a případ si převzala policie.
14.06.2011 18:25 |

podobné články

Tohle aspiruje na proměnu roku! Z Jitky Čvančarové je blondýna. Jak se vám její nová barva líbí?

 
Herečka "Jitka Čvančarová":http://www.extra.cz/tema/jitka-cvancarova (35) spoustu let zůstávala věrná hnědé barvě svých vlasů. Až letos se rozhodla pro razantní změnu a na premiéře filmu Dědictví aneb Kurva se neříká se objevila po boku svého manžela "Petra Čadka":http://www.extra.cz/tema/petr-cadek jako "blondýna":http://www.extra.cz/tema/blondyna.
06.02.2014 12:40 |

podobné články

Osobnosti: Jitka Čvančarová (679 článků)

Radikálové z DSSS odstartovali petiční akci na obnovení trestu smrti

 
Radikální Dělnická strana sociální spravedlnosti požaduje obnovení trestu smrti v naší zemi. Vedou ji k tomu prý otřesné kriminální případy z poslední doby, např. vražda dívky z Jihlavy. Tlak na obnovení trestu smrti tak podle radikálů nezastupuje politické snahy, ale údajně usiluje o posílení bezpečnosti občanů. Shánějí podpisy pod tzv. Jihlavskou výzvu a upozorňují že mezinárodní smlouvy, které neumožňují obnovení trestu smrti, je prý možné vypovědět.
31.03.2013 12:45 |

podobné články

Blondýna Moravcová: Zbořila auto za půl milionu

 
Nikol Moravcová (25) je možná chytrá, na své okolí ale svým chováním působí spíše jako hloupá blondýna. Olej do ohně navíc přilila ve chvíli, kdy přiznala, že „zbořila“ auto za půl milionu. To dostala nedávno k pětadvacátým narozeninám.  „Můj krásný Mini Cooper to bohužel odnesl. Naštěstí se ale nikomu nic nestalo,“ řekla Šípu rozverná Nikol.  
17.08.2012 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Nikol Moravcová (238 článků)

Když blondýna z ministerstva vrazí do policisty: Proč ji tahá z bryndy generál?

 
Mít kamaráda generála se vyplatí! Vlivná státní úřednice Štěpánka Nezmarová (46) vrazila autem do policisty a z bryndy ji tahá exministr obrany, generál Vlastimil Picek (57)! Podle ní jel náhodou kolem…
30.05.2014 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Vlastimil Picek (275 článků)

Blondýna měla ve vagině schovanou pistoli: Zbraň byla nabitá

 
Tahle blondýna je opravdu velká žena. Když policisté zastavili Amiku Witt (20) za příliš rychlou jízdu na dálnici v Illinois, udělali jí následně pořádnou prohlídku. Z toho, co našli, jim šla hlava kolem.
13.09.2017 23:00 |

podobné články

Takovou krásku ještě Vary neviděly: Nádherná islandská herečka předvedla tělo bohyně a dekolt snů

 
Doma je slavná, ale ani v Karlových Varech neunikla pohledům a dotazům, kdo je ta krásná platinová blondýna. Kráska s tělem modelky si pozornost opravdu zasloužila a to nejen díky svému vzhledu.
06.07.2013 20:50 |

podobné články

Policisty spoutal, vzal zbraň i auto!

 
Policejní faux pas! Hlídka v Havířově nepoznala hledaného násilníka (34) a kvůli jinému banálnímu případu ho vezla na stanici. Muž za jízdy policisty odzbrojil a nasadil jim jejich vlastní želízka. Nakonec potupeným policistům sebral služební vůz a zmizel!
28.05.2009 15:45 |

podobné články

Janoušek byl agresor, egoista, a ještě pod vlivem návykové látky. Toto všechno mu naložila soudkyně, když ho posílala do vězení

 
Odvolací soud, který zpřísnil trest lobbistovi Romanu Janouškovi, se neztotožnil s výkladem trestného činu, jak ho viděl soud nižší instance včele se soudcem Tomášem Kubovcem. Soudkyně vrchního soudu Jaroslava Maternová shledala jeho najetí autem do ženy jako akt vyložené agrese. Deník MfDnes prostudoval rozsudek a píše o tom, jak se zbortila Janouškova obhajoba.
01.11.2014 07:20 |

podobné články

Ňadra jako zbraň: Hongkongem hýbe absurdní rozsudek

 
V Hongkongu protestovalo přes 200 mužů a žen proti rozhodnutí soudu, který odsoudil ženu za to, že použila svá ňadra jako zbraň k napadení policisty. 
03.08.2015 09:10 |

podobné články

Desítky psů dnes vyrazily na stohodinový závod spřežení

 
Desítky psů vyrazily dnes ve Veclově na Jindřichohradecku na trať ojedinělého nonstop závodu musherů. Psí spřežení budou 100 hodin usilovat o najetí maximálního počtu kilometrů. Závod, který odstartoval dnes v 10:00, skončí v sobotu ve 14:00, řekl pořadatel akce Bohumír Kremlička.
14.02.2012 14:45 |

podobné články

Řidič najel do skupiny školáků! Bylo to schválně, tvrdí přejetý Martin

 
Policisté usilovně pátrají po řidiči, který v pondělí v Tanvaldu najel do skupiny školáků, když se zrovna vraceli z vyučování. Studenti přitom tvrdí, že najetí nebyla náhoda, ale úmysl.
09.10.2013 12:55 |

podobné články