Článek

Australská prozaička Brooke Davisová: Každý autor sní o úspěchu

 
Svou úspěšnou prvotinu Ztráty a nálezy přijela do Prahy představit australská spisovatelka Brooke Davisová. Příběh tří životních ztroskotanců, sedmileté Millie, hledající maminku, Agathy, která od smrti manžela nevyšla z domu, a písaře Karla, čerstvého obyvatele domova důchodců, které svede osud dohromady, oslovil čtenáře ve více než pětadvaceti zemích.
16.06.2015 11:41 |

podobné články

Podobné články

Brooke Shieldsová chtěla přijít o panenství s Georgem Michaelem

 
Sedmačtyřicetiletá herečka Brooke Shieldsová v osmdesátých letech krátce randila s Georgem Michaelem. Byla prý do něj tak zamilovaná, že právě s ním chtěla prožít svůj první sex. Zpěvák se ale s herečkou rozešel a řekl jí, že se musí soustředit na svou kariéru. Další články k tématu: Hvězdy Modré laguny po letech: sympaťák Atkins a úspěšnější Shieldsová Brooke Shieldsová porodila druhou dceru Brooke Shieldsová se podruhé vdala George Michael si užívá s přítelem, zpívat začne až na podzim George Michael: K Vánocům jsem dostal život
21.07.2012 15:10 |

podobné články

Osobnosti: George Michael (247 článků) , Brooke Shields (33 článků)

Brooke Mueller: Mám strach, že mě manžel zavraždí

 
Když Brooke Mueller za deset minut dvanáct 25. prosince volala na policii, vyslechl si operátor tato slova: „Můj manžel mě… s tím, no, s nožem… ohrožoval mě… Hodinu jsem se bála, že zemřu.“ Tím manželem je Charlie Sheen a vyhrožoval jí zabitím přímo u vánočního stromu. Ve vězení si hollywoodský herec pobyl jen pár hodin, poté ho na kauci propustili a s Brooke prý všechno řeší přátelsky. Kurz zvládání agresivity údajně budou navštěvovat oba.
31.12.2009 00:25 |

podobné články

Osobnosti: Charlie Sheen (454 článků) , Brooke Mueller (22 článků)

Brooke Shields přiznala svou slabost

 
Herecká hvězda Brooke Shields má jednu jedinou slabinu. A tou jsou boty. Jakmile jí nějaké učarují, okamžitě končí v jejím botníku.   Nezáleží na tom, jak vysoký je podpatek, jakou mají barvu. Pořád cítí potřebu koupit si pár, kterému propadne.  „Boty jsou mou slabostí. Nedokážu se jich nabažit. Opravdu to nejde,“ říká Brooke.  „A čím vyšší, tím lepší, i když [...]
02.06.2010 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Brooke Shields (33 článků)

Brooke Shields nedovolí dětem hrát

 
Brooke Shields říká, že svým dcerám rozhodně zakáže, aby se staly dětskými herečkami.  Ona sama začala hrát už ve věku 12 let, ale tvrdí, že není ochotná povolit svým dětem, aby šly v jejích šlépějích.  „Nikdy bych jim to nedovolila v tak mladém věku, jako jsem začala já,“ svěřila se Brooke v magazínu Psychologies. Pro začátek to není [...]
14.04.2011 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Brooke Shields (33 článků)

Neuvěřitelná herečka Brooke Burke: Takhle dokonalé tělo má ve čtyřiceti a po čtyřech dětech

 
Americká herečka a bývalá modelka Brooke Burke sice už v říjnu oslavila čtyřicítku, ale postavu by jí mohla závidět mnohá žena o polovinu mladší. Burke však své bezchybné a pevné tělo rozhodně nemá zadarmo, pravidelně cvičí a chodí běhat se svým německým ovčákem, který jí dělá věrného společníka. Při pomyšlení, že je herečka navíc maminkou čtyř dětí, to vypadá, že je Brooke skutečná kouzelnice.
01.12.2011 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Brooke Burke (8 článků)

Brooke Shields: Panenství jsem chtěla dát Georgi Michaelovi

 
Herečka Brooke Shields (47) čekala až do dvaadvaceti, než přišla o panenství. V osmdesátých letech randila krátce s Georgem Michaelem  (49) a byla do něj tak zamilovaná, že chtěla své panenství obětovat jemu. Jenže zpěvák už tehdy dával přednost mužům, takže Brooke dal kopačky a řekl jí, že se musí soustředit na svou kariéru.
22.07.2012 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Brooke Shields (33 článků)

Hamplová (Nezávislí): Být u Moravce aneb na vlastní kůži

 
Ženy sní o lásce. Muži sní o ženách. Politici sní o tom „být u Moravce“. Minimálně v krajských volbách. Protože být u Moravce je nakročení k volebnímu úspěchu, neboli kdo není u Moravce, ten jako by nebyl.
27.09.2012 11:50 |

podobné články

Charlotte ze Sexu ve městě chce skončit s hraním a zachraňovat slony

 
Osmačtyřicetiletá Kristin Davisová, známá jako Charlotte ze Sexu ve městě, vážně zvažovala konec kariéry. Stejně jako její seriálová hrdinka se totiž chce věnovat hlavně charitě. Herečka si vybrala záchranu slonů. Další články k tématu: Kristin Davisová ze Sexu ve městě adoptovala holčičku Ženy ze Sexu: Můj velbloud byl úúúžasný, vzpomíná teatrální Charlotta Kristin Davisová má novou lásku
03.12.2013 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Kristin Davis (27 článků)

Prozaička Jennifer Eganová jako partnerka Faulknera i Steinbecka

 
V roce 1962, kdy zemřel William Faulkner, se narodila novinářka a prozaička Jennifer Eganová. Poprvé se nyní v češtině představuje svým čtvrtým románem, obrazem dnešního individualizovaného světa Návštěva bandy rváčů.
18.06.2012 20:35 |

podobné články

Osobnosti: William Faulkner (2 články)

Nové knihy: Coelho, Villar, Parker, Gideonová, Jenšík

 
Novinky zahajuje kniha brazilského prozaika Paula Coelha, následují detektivní příběhy Španěla Dominga Villara a Američanů Roberta B. Parkera i Chrise Cartera. Anglická prozaička Lindsey Davisová zavádí opět do starého Říma, Miloslav Jenšík do bitvy o Stalingrad.
08.02.2013 08:20 |

podobné články

Osobnosti: Chris Carter (7 článků)

Závislost na cukru: Tento muž sní až 13 misek cereálií s cukrem denně!

 
Mladý muž je závislý na sladkém. A nutně potřebuje pomoct! Denně sní totiž tolik obilovin a sní tolik cukru, co normální člověk snad za měsíc! Jeho chutě neznají konce. Chce se této závislosti zbavit, ale zatím se mu to nedaří.
01.02.2016 22:30 |

podobné články

Jan Campbell: Ti, co Sovětský svaz nezažili, sní o jeho návratu

 
Přibližně před rokem (2016) ruský filmový a divadelní režisér Kirill Serebrennikov (1969) v rozhovoru pro Divadelní noviny řekl o současném Rusku: I ti, kteří Sovětský svaz nezažili, tedy generace třicátníků a mladší, o něm s nadšením sní. Jde o fenomén celé země. Nežili v Sovětském svazu, nic o něm nevědí, ale sní o jeho návratu. Je to sen o spravedlnosti, která dnes v Rusku naprosto chybí. Lidé jsou přesvědčeni, že v dobách SSSR bylo vše v pořádku, stromy byly vyšší, daně nižší, všichni lidé měli stejné možnosti.
29.08.2017 15:15 |

podobné články

Charlie Sheen se vrátil k manželce Brooke Mueller

 
Na Boží hod ji zmlátil, po šesti týdnech jsou opět spolu. Herec Charlie Sheen napadl svou manželku Brooke Mueller krátce po rozdávání dárků a zbil ji tak, že na něj zavolala policii. Šest týdnů žili odděleně, soudce teď ale zrušil soudní zákaz vzájemného kontaktu a dvojici umožnil, aby své problémy aktivně řešila.
10.02.2010 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Charlie Sheen (454 článků) , Brooke Mueller (22 článků)

Charlie Sheen a Brooke Mueller se rozvádějí

 
Po měsících spekulací manželé Charlie Sheen a Brooke Mueller potvrdili, že podali žádost o rozvod.
17.06.2010 03:30 |

podobné články

Osobnosti: Charlie Sheen (454 článků) , Brooke Mueller (22 článků)

Charlie Sheen bude exmanželce Brooke Mueller platit milion měsíčně

 
Brooke Mueller kývla na dohodu o manželském vyrovnání s Charliem Sheenem. Není divu po rozvodu bude na děti dostávat od problémového herce v přepočtu téměř milion korun. Sheen musí totiž na dvouletá dvojčata Boba a Maxe platit 55 tisíc dolarů měsíčně.
15.02.2011 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Charlie Sheen (454 článků) , Brooke Mueller (22 článků)

Soud rozhodl, Sheen se nesmí příblížit k manželce

 
Na Charlieho Sheena se poslední dobou valí jedna životní katastrofa za druhou. Média jsou zahlceny jeho románkem s pornohvězdou, spory s tvůrci seriálu Dva a půl chlapa a rozvodem s jeho brzy exmanželkou Brooke Mueller. Ten dostává nečekaný spád. Sheen se od úterý nesmí k Brooke přiblížit na méně než sto yardů.
02.03.2011 20:35 |

podobné články

Osobnosti: Charlie Sheen (454 článků) , Brooke Mueller (22 článků)

Sexy Brooke Hogan v kleci: Proti týrání zvířat

 
Brooke Hogan, dcera známého filmového bojovníka Hulka Hogana, se nechala zvěčnit, aby pomohla týraným  zvířatům. Sama si stoupla do klece a, uznejte sami, kdo by nechtěl mít takovou sexy dračici doma?
12.08.2011 22:10 |

podobné články

Osobnosti: Hulk Hogan (24 článků) , Brooke Hogan (4 články)

Nádhera: Brooke Burke je čtyřnásobnou maminkou, ale postavu má jako bohyně

 
Krásná americká moderátorka, tanečnice a modelka Brooke Burke (39) byla zachycena na karibském ostrově Svatý Bartoloměj, kde si užívala s manželem a hvězdou seriálu Pobřežní hlídka, Davidem Charvetem, a s jejich potomky. Maminka čtyř dětí předvedla naprosto dokonalou postavu, kterou by jí mohly závidět leckteré bezdětné ženy.
14.08.2011 19:50 |

podobné články

Osobnosti: Brooke Burke (8 článků) , David Charvet (5 článků)

Exmanželku Charlieho Sheena zatkla policie. Napadla ženu v baru a měla u sebe kokain

 
Herečka Brooke Mueller (34) se během manželství se svým ex, problémovým hercem Charlie Sheenem (46) nejspíš mnohému naučila. V pátek v noci byla totiž americkou policií zatčena v jednom z barů v coloradském lyžařském ráji Aspenu. Tam si blonďatá Brooke užívala dovolenou, během níž neváhala v jiném podniku napadnout ženu. Ta ji nahlásila na policii, která si pro vznětlivou herečku došla a rovnou jí obvinila i z držení kokainu za účelem distribuce.
05.12.2011 18:10 |

podobné články

Osobnosti: Charlie Sheen (454 článků) , Brooke Mueller (22 článků)