Článek

Australská pláž se propadla do země

 
Během sobotní noci se propadla země v oblíbeném australském kempu nedaleko Rainbow Beach na východě státu Qeensland. Prostor o velikosti jednoho fotbalového hřiště se zhroutil do tři metry hluboké jámy a spolu s ním i karavan, auto a několik stanů.
28.09.2015 19:00 |

podobné články

Podobné články

Pláž v Dejvicích je bez vody i písku: „Nevymysleli jsme nic lepšího,“ říká radní

 
Připravovaná pláž se skákacím hradem nebo beachvolejbalovým hřištěm v Praze 6 nakonec tak úplně není pláž. Písek tu sice najdete, ale pouze na hřišti pro volejbal. K vodě je to, kromě brouzdaliště pro děti, na kilometry daleko. Na vině může být podle radního Libora Bezděka (STAN), který za nápadem stojí, nešťastný název, kdy Pláž číslo 6 byla pouze pracovním názvem, který ale zůstal až do konečné fáze. Nevymysleli totiž nic lepšího.
27.06.2017 16:40 |

podobné články

Dvoutunový rypouš si zabral celou pláž jen pro sebe

 
Neobvyklého návštěvníka měla v posledních dnech jedna pláž v australském Perthu. Ve středu se na ní totiž usídlil dvoutunový rypouš sloní. Kvůli obavám o bezpečnost lidí mu byl pro jeho odpočívání páskami vyhrazen velkorysý prostor. O víkendu se pak ke zklamání tisíců zvědavců odvalil do moře a pláž opustil, uvedla australská média.
24.02.2014 19:55 |

podobné články

Australská pláž se propadla do moře! Vcucla do sebe i několik aut

 
Tam, kde byla ještě před pár okamžiky pevná půda pod nohama, se rázem vytvořila propast, kterou zaplavilo moře. Část australské pláže na poloostrově Inskip Point v australském státě Queenslandu se propadla a spolu s ní také auta, přívěsy a stany kempařů.
29.09.2015 05:50 |

podobné články

V platformách na pláž? Explaymate klidně!

 
Většina lidí si na pláž bere žabky. Ne však bývalá playmate Shauna Sand (39). S manželem s číslem tři Laurencem si vyšla na miamskou pláž ve vysokých podpatcích.
22.02.2011 18:55 |

podobné články

Osobnosti: Shauna Sand (12 článků)

Poslední momenty šíleného vrah z Tuniska: Tenhle mladík vystřílel pláž

 
Vypadal jako další turista, tak popisují přeživší teroristu, který v Tunisku zabil 37 lidí. Ten se na pláž dostal lodí a kulomet schoval pod slunečník. Jenže jen chvíli poté, co vstoupil na pláž, začalo krvavé běsnění.
27.06.2015 22:40 |

podobné články

V Grozném vznikla ženská muslimská pláž. Na řadě je i mužská

 
Čečenský vůdce Ramzan Kadyrov nechal v metropoli Grozném otevřít první výlučně ženskou pláž, která odpovídá muslimským pravidlům. Muži do oploceného areálu nemají přístup, aby s zde s ženami nepřišli do kontraktu. V plánu je i ryze mužská pláž, na níž pro změnu nebudou smět vstoupit ženy.
05.08.2015 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Ramzan Kadyrov (20 článků)

Barcelona otevře v létě pláž pro psy. Pejskaři jsou nadšení, místní to štve

 
Španělské město Barcelona, které navštíví každoročně miliony turistů, chystá pro letošní letní sezonu novinku – pláž pro psy. Zatímco pejskaři jsou nadšení, protože dosud byl psům vstup na pláž zakázán, obyvatelé místní čtvrti proti projektu protestují. Psí mazlíčci prý znečistí vodu a písek.
09.04.2016 09:55 |

podobné články

Velkolepý úlet! Naomi Watts vyrazila na pláž v bombarďácích po babičce

 
Australská filmová hvězda Naomi Watts (43) nemá kvůli pracovnímu vytížení na rodinné radovánky příliš čas. Když už se jí s přítelem Lievem Schreiberem a dětmi podařilo vyrazit na pláž v Sydney, pořádně si společně strávené chvilky užili.
02.02.2012 21:25 |

podobné články

Osobnosti: Naomi Watts (64 článků) , Liev Schreiber (9 článků)

Australská matka 12 dětí porodila paterčata

 
Australská matka 12 dětí přivedla v úterý na svět paterčata. Jedno z dětí zemřelo krátce po porodu, další čtyři jsou v pořádku. Informovala o tom ve středu australská média. Osmačtyřicetiletá žena údajně otěhotněla přirozenou cestou.
05.09.2012 19:00 |

podobné články

Australská matka 12 dětí porodila paterčata

 
Australská matka 12 dětí přivedla v úterý na svět paterčata. Jedno z dětí zemřelo krátce po porodu, další čtyři jsou v pořádku. Informovala o tom ve středu australská média. Osmačtyřicetiletá žena údajně otěhotněla přirozenou cestou.
06.09.2012 12:20 |

podobné články

Američan (37) zmizel v zemi, propadla se pod ním ložnice

 
Ať se všichni do země propadnou, jestli ho nenajdou! Jeff Bush (37) přitom nikdy neodešel ze svého domu. Zmizel, když se s ním propadla země. Kráter o povrchovém průměru deset metrů se vytvořil přímo pod jeho přízemní ložnicí.
01.03.2013 22:50 |

podobné články

Drama v Rusku: Polovina vesnice se propadla do země!

 
Tři stavení se v noci na dnešek propadla do země v ruské obci Buturlino nedaleko Nižního Novgorodu, kde pod tíhou zástavby povolil strop rozsáhlé podzemní krasové jeskyně.
10.04.2013 20:00 |

podobné články

Čtyřicetimetrová díra do pekel: V podmáčeném dole plném dělníků se propadla země!

 
Vypadá skutečně pekelně, ale přesto do pekla nevede. V dole ve městě Solikamsk poblíž ruského Permu se propadla kvůli povodním země, zrovna když v něm byly stovky horníků.
25.11.2014 05:50 |

podobné články

V Římě se propadla země, v devítimetrové jámě zmizely domy i auta

 
V římské městské části Balduina se propadla země. Obrovská, devět metrů hluboká a nejméně 15 metrů široká díra se ve středu objevila nedaleko frekventované silnice. V propadlišti zmizela rozestavěná budova a 6 aut, která parkovala u cesty. Záchranáři preventivně evakuovali více než 20 rodin z okolních domů, informoval deník Daily Mail.
15.02.2018 13:35 |

podobné články

Nejkrásnější evropská pláž je v Chorvatsku! Znáte tento písečný klenot?

 
Chorvatsko si připsalo další úspěch! Podle lidové ankety má totiž oblíbená jadranská země nejkrásnější evropskou pláž. Patrně o ní uslyšíte poprvé, ale byl by hřích tento skrytý jadranský klenot neobjevit.
23.04.2016 17:40 |

podobné články

Australská premiérka: Až zemře královna, budeme republikou

 
Australská premiérka chce, aby se země po smrti britské královny Alžběty II. stala republikou.
17.08.2010 07:10 |

podobné články

Australská policie zadržela islamisty, kteří plánovali veřejné popravy

 
Australská policie dnes při rozsáhlé protiteroristické operaci zadržela patnáct lidí podezřelých z plánování veřejných poprav náhodných austrálských občanů. Do zátahu zapojilo na 800 příslušníků federální policie, kteří prohledali více než dvě desítky objektů v Sydney. Razie policie podnikla i ve městech Brisbane a Logan na východě země. 
18.09.2014 09:55 |

podobné články

To byla šlupka! Auta v muzeu se propadla do země, zbyla po nich obrovská jáma! VIDEO

 
Osm unikátních vozů Chevrolet Corvette skončilo hluboko pod zemí, když se ve středu propadla podlaha muzea v americkém státě Kentucky.
13.02.2014 12:40 |

podobné články

Záhadné zmizení: Matka šla věšet prádlo, propadla se pod zem!

 
Matka šesti dětí šla na zahradu věšet prádlo, zůstaly po ní jen kolíčky na šňůře. Když ji šel manžel hledat, zjistil, že se propadla do země.
26.11.2014 08:50 |

podobné články