Článek
Podobné články

Buldok Otto je novým rekordmanem. Na skateboardu projel nejdelším lidským tunelem

 
Svět má nového zvířecího šampiona. Do Guinnessovy knihy rekordů se zapsal čtyřroční buldok Otto, který na skateboardu projel lidským tunelem. Ten utvořilo 30 lidí. Pes následně obdržel oficiální certifikát. Video pochází z hlavního města Peru a šťastný majitel novinářům vysvětlil, že Ottův talent a vášeň jezdit na skateboardu objevil náhodou. „Začalo to jako hra. Když se proti mně řítil na skateboardu, tak jsem se rozkročil, aby do mě nenarazil a tak se vlastně zrodilo Ottovo projíždění lidským tunelem.“
12.11.2015 15:25 |

podobné články

Japonský buldok Bazooka je mistrem v jízdě na skateboardu

 
Je to jen buldok s krátkýma tlustýma nožičkama, to ale Bazookovi nebrání v tom, aby se stal japonskou jedničkou v ovládání skateboardu. Dvouletý čistokrevný staroanglický buldok se řítil tokijským parkem, na skateboardu se odstrkoval zadníma nohama, při "kormidlování" přenášel váhu na všechny čtyři, úplně stejně jako dvounozí vyznavači jízdy na "prkně".
08.06.2009 16:30 |

podobné články

VIDEO: Machr se neskutečně vtipně vyseká v poli na skateboardu!

 
Na machrovinky doplatil nejeden frajírek. Tenhle obrýlený Mexikánec se pořádně rozjel na skateboardu po silnici a rozsekal se v poli. Kamarádi se mu škodolibě smějí!
20.07.2011 17:15 |

podobné články

Muž rozbil výlohu a vloupal se do prodejny, v té ho přímo při činu zadrželi strážníci MP Praha

 
V neděli odpoledne bylo telefonicky oznámeno strážníkům z Prahy 2, že na křižovatce ulic Jugoslávská a Bělehradská někdo rozbil skleněnou výlohu a nachází se uvnitř obchodu. Na místo okamžitě vyjela hlídka, která zde zjistila, že muž, který rozbil výlohu, je stále uvnitř a vybírá si zboží z regálů, které si dává rovnou do tašky.
14.07.2014 12:11 |

podobné články

Pražský zastupitel pohrozil kolegovi: Dostaneš přes držku

 
Šéf zastupitelského klubu ODS a starosta Kbel Pavel Žďárský ztratil trpělivost se svým kolegou z opoziční ČSSD Miloslavem Ludvíkem. Neshody mezi nimi se dostaly tak daleko, že Žďárský už nechce s Ludvíkem zasedat v jednom výboru. Ludvíkovi navíc pohrozil, že pokud mu nepřestane karikovat jméno, dostane "přes držku".
17.09.2009 16:10 |

podobné články

Chcete vidět opici na skateboardu?

 
Kdo chce vidět opici jezdící na skateboardu, má šanci. Stačí zajít do cirkusu Alex, který až do 1.listopadu hostuje v Brně v ulici Veveří. Je to poslední možnost, protože pak už cirkusáci zamíří do zimoviště v Praze.
22.10.2009 16:55 |

podobné články

Osobnosti: Alex Alex (424 článků)

Zac Efron ve svém domě jezdí na skateboardu

 
Herec Zac Efron nerelaxuje u ničeho raději jako při jízdě na skateboardu. Hollywoodský hezoun si však většinou na veřejnou U-rampu vyrazit nemůže, protože by se sebe nesetřásl posedlé fanoušky. Proto si hvězda Muzikálu ze střední pořídila dům, v němž může jezdit přímo na prkně.
13.12.2009 19:10 |

podobné články

Osobnosti: Zac Efron (154 článků)

Zac Efron ve svém domě jezdí na skateboardu

 
Herec Zac Efron nerelaxuje u ničeho raději jako při jízdě na skateboardu. Hollywoodský hezoun si však většinou na veřejnou U-rampu vyrazit nemůže, protože by se sebe nesetřásl posedlé fanoušky. Proto si hvězda Muzikálu ze střední pořídila dům, v němž může jezdit přímo na prkně.
14.12.2009 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Zac Efron (154 článků)

Maďarský kněz láká mladé na skateboardu

 
Maďarský kněz Zoltán Lendvai (45) si dlouho lámal hlavu, jak nalákat do svého kostela i mladé lidi. Vymyslel to nakonec náramně a mládeži předvedl v sutaně své parádní triky na skateboardu. Video s jeho kousky se stalo okamžitě hitem internetu a návštěvnost jeho kostela se prudce zvýšila.
21.08.2010 20:15 |

podobné články

PSÍ BORCI! Umí jezdit na skateboardu nebo se potápět!

 
Podívejte se na sestřih zajímavých kousků, které umí psi. Jezdí na kole, na skateboardu, potápí se ve vodě...
07.12.2010 17:05 |

podobné články

Pes dostal pokutu za jízdu na skateboardu

 
Pes Bodhi proslul díky videu, na kterém se po Brightonu v Anglii prohání na skateboardu. Nyní však tato nevšední psí radost stála jeho majitele 80 liber (asi 2200 korun). Dvě ženy si totiž stěžovaly, že jim Bodhi podrazil nohy.
14.05.2011 11:05 |

podobné články

Čechokanaďan natočil svou rekordně rychlou jízdu na skateboardu, jel 130 km/h

 
Málokdo by asi čekal, že se na skateboardu dá jet stejně rychle jako autem po tuzemských dálnicích. Osmadvacetiletý Kanaďan Mischo Erban původem z Prahy to v minulém týdnu ale dokázal. Na tzv. longboardu překonal světový rychlostní rekord, když se proháněl provincií Québec rychlostí 129,94 kilometrů v hodině.
08.07.2012 12:05 |

podobné články

Na skateboardu letěl 65 km/h: Sestřelil ho jelen!

 
Chybělo málo a adrelinová pecka se mu stala osudnou! Extrémního sportovce Ryana Vitale při sjezdu na skateboardu v rychlosti 65 km/h srazil jelen. Americký hrdina naštěstí z hrůzného karambolu vyvázl jen s odřeninami a modřinami.
03.10.2012 16:05 |

podobné články

Šílenec na skateboardu s rohy na hlavě narušil smuteční obřad v Londýně, princezna Kate byla v šoku

 
Ani kousek úcty v sobě nenašel mladík, který v neděli velice netaktním způsobem narušil smuteční obřad pořádaný každoročně jako vzpomínku obětem I. světové války. Takzvaný Remembrance Day je ve Spojeném království vnímán velice citlivě a vždy se jej účastní královská rodina, vojáci, veteráni, vojenští důstojníci i tisíce Britů. Ne všichni však sdílí soucit. Důkazem byl muž, který se přidal k pochodujícím vojákům v podivném červenorůžovém převleku, přes obličej měl pruhovanou masku s rohy na hlavě, a navíc do průvodu vjel na skateboardu.
12.11.2012 22:50 |

podobné články

Seznamte se s Dashem, psíkem, který rád jezdí na skateboardu a je v tom vynikající!

 
Zkusili jste se někdy postavit na skateboard? Pokud ano, určitě uznáte, jak složité jsou na něm první kroky. Pokud jste si to zjištění rovnou neodnesli se zlomenou končetinou. Ovšem jak se zdá, na skateboardu se může naučit jezdit dokonce i pes.
14.08.2013 23:10 |

podobné články

Micina a její prkénko! Tato kočka na skateboardu přeskočí i psa!

 
Podívejte se na vtipné video, jak se kočka prohání na skateboardu.
24.01.2014 10:30 |

podobné články

Na skateboardu jezdí jako profík, přitom ještě nosí plenky

 
Na záchod se zatím chodit nenaučil, balanc na jezdícím prkně ale udrží dokonale. Dvouletý Australan sice na skateboardu jezdí v plenkách, ovšem nezalekne se ani jízdy z kopce, nebo skoku z obrubníku. Možná proto, že padá do měkkého.
25.01.2014 15:25 |

podobné články

Bez prkna, ale přece jako na skateboardu

 
Novátorská sportovní pomůcka kombinuje jízdu na skateboardu a kolečkových bruslích.
27.04.2015 14:26 |

podobné články

Uprostřed noci jel na skateboardu po silnici: Střet s autem nepřežil

 
Smrtelná nehoda se stala na Litoměřicku. Přibližně dvacetiletého mladíka na skateboardu zde uprostřed noci srazilo auto. Mladík na místě podlehl těžkým zraněním.
13.06.2015 11:45 |

podobné články