Článek

Astrolog Gelnar na VIP chatu: Můžou hvězdy předpovědět leteckou katastrofu?

 
Zajímá vás, co máte ve hvězdách? Milan Gelnar bude odpovídat na vaše otázky ve čtvrtek 26. 3. od 11 hodin, dotazy ovšem můžete klást už nyní.  Pojistěte si, že odpoví právě na vaši otázku!Stačí jediná SMS a odpověď od předního astrologa vás nemine.Číslo a formát SMS, která zajistí, že vám Milan Gelnar odpoví, se objeví po odeslání dotazu. Cena SMS je 80 korun. Uvádějte, prosím, hodinu, den, rok a místo narození, aby mohl být horoskop sestaven přesně. 1 SMS – odpověď na jednu otázku.
23.03.2015 10:11 |

podobné články

Podobné články

Velikonoční astrologická poradna – ptejte se Milana Gelnara na VIP chatu

 
Zajímá vás, co říkají hvězdy? Astrolog Milan Gelnar odpovídá na vaše dotazy. Pokud jste zaslali prémiovou sms, vyčkejte, Milan Gelnar odpovídá v průběhu celého dne, protože vypracování horoskopu je časově náročné.
01.04.2015 15:00 |

podobné články

Kate a William budou soupeřit o moc, tvrdí astrolog

 
„Kdyby zůstali kamarády, bylo by to snad pro oba lepší,“ vyčetl z jejich horoskopu vyhledávaný český astrolog Milan Gelnar. Co tedy hvězdy předpovídají hvězdnému páru?
23.04.2011 18:15 |

podobné články

Bude spíš aktivistka, než politička, říká o dceři Jacques astrolog

 
Život dcery Kateřiny Jacques a Martina Bursíka by neměl být nudný. Naopak. Do cesty jí přijdou jak pozitivní události, tak ty problematické a pro žití náročné, tvrdí astrolog Milan Gelnar. Podle něj je málo pravděpodobné, že by se dcera politiků měla časem vydat na stejnou dráhu.
20.10.2009 13:20 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Jacques (121 článků) , Martin Bursík (304 článků)

Astrolog: Iveto, k Rychtářovi patří Bílá!

 
Ne s Ivetou Bartošovou (47), ale s její sokyní Lucií Bílou (47) by měl být Josef Rychtář (55). A třeba Lukáš Vaculík (51) měl pozvat na osudové rande Danu Morávkovou (42). To o vztazích v českém showbyznysu vyčetl ve hvězdách astrolog Milan Gelnar (57)!
17.10.2013 05:45 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Bílá (2243 článků) , Dana Morávková (563 článků) , Iveta Bartošová (6693 článků) , Lukáš Vaculík (175 článků) , Lukáš Vaculík (174 článků) , Josef Vaculík (9 článků)

VIP prémiový chat s astrologem Milanem Gelnarem: Chat na magický PÁTEK 13.!

 
Váš hvězdný průvodce Milan Gelnar bude odpovídat na otázky v pátek 13.2. od 11 hodin, dotazy ovšem můžete klást už nyní. Pojistěte si, že odpoví právě na vaši otázku! Stačí jediná SMS a odpověď od předního astraologa vás nemine. Číslo a formát SMS, která zajistí, že vám Milan Gelnar odpoví, se objeví po odeslání dotazu. Cena SMS je 80 korun. Uvádějte, prosím, hodinu, den, rok a místo narození, aby mohl být horoskop sestaven přesně.  1 sms - jeden horoskop.
10.02.2015 11:55 |

podobné články

VIP premiový chat s astrologem Milanem Gelnarem

 
Váš hvězdný průvodce Milan Gelnar bude odpovídat na otázky v úterý 24. 2. od 11 hodin, dotazy ovšem můžete klást už nyní. Pojistěte si, že odpoví právě na vaši otázku! Stačí jediná SMS a odpověď od předního astrologa vás nemine. Číslo a formát SMS, která zajistí, že vám Milan Gelnar odpoví, se objeví po odeslání dotazu. Cena SMS je 80 korun. Uvádějte, prosím, hodinu, den, rok a místo narození, aby mohl být horoskop sestaven přesně.  1 SMS – horoskop jednoho člověka.
23.02.2015 16:55 |

podobné články

VIP chat s astrologem Milanem Gelnarem: Jak se ochránit před dalším pátkem 13.?

 
Máte problémy v lásce, hledáte nové zaměstnání nebo prostě jen nevíte, kam vlastně směřujete? Milan Gelnar bude odpovídat na otázky ve čtvrtek 12. 3. od 11 hodin, dotazy ovšem můžete klást už nyní. Pojistěte si, že odpoví právě na vaši otázku! Stačí jediná SMS a odpověď od předního astrologa vás nemine. Číslo a formát SMS, která zajistí, že vám Milan Gelnar odpoví, se objeví po odeslání dotazu. Cena SMS je 80 korun. Uvádějte, prosím, hodinu, den, rok a místo narození, aby mohl být horoskop sestaven přesně. 1 SMS – horoskop jednoho člověka.
10.03.2015 14:00 |

podobné články

Astrolog Messany: Nečasi, už jen týden, pak to přijde

 
Astrolog Petr Messany pro ParlamentníListy.cz zpracoval horoskop české vlády pro nejbližší týdny. A vyplynulo z něj prý to, že vládu nečekají ani v nejbližší budoucnosti lehké dny, ale naopak přijde období plné zvratů. "Přesto se vláda udrží a nenaplní se ani vize o tom, že by nás čekal převrat nebo nějaká revoluce," říká astrolog.
28.05.2011 12:25 |

podobné články

Chat s astrologem Gelnarem: Ptali jste se, co vás v životě čeká!

 
Chcete vědět, jaké životní úkoly vás ještě čekají? Jak a kde hledat smysl vašeho života? Nejen na to jste se ptali na chatu Blesku. Odpovídal vám známý astrolog Milan Gelnar, který tvrdí, že smysl života se dá vyčíst z horoskopu. Potřebuje k tomu znát nejen vaše datum a místo narození, ale také přesný čas.
05.08.2013 11:55 |

podobné články

Kníže vs. Zeman: Kdo se stane prezidentem podle hvězd?

 
Za pár okamžiků začíná 2. kolo historicky první přímé prezidentské volby prezidenta České republiky. Na čí straně budou hvězdy Blesk.cz prozradil astrolog Milan Gelnar.
25.01.2013 11:35 |

podobné články

Ornella porodí v pátek: Víme, co Quentinu Koktovi předpověděly hvězdy

 
Těhotenství Ornelly Štikové (20) se nezadržitelně blíží do finále. Nastávající maminka bude rodit císařským řezem, a tak má pevně stanovený termín. Astrolog Milan Gelnar a numeroložka Zdenka Kavalová prozradili exkluzivně pro Blesk.cz, jak malého Quentina ovlivní datum jeho narození.
12.03.2013 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Ornella Štiková (1005 článků)

Velký horoskop na květen: Co přinesou hvězdy právě vám?

 
Bude letos máj měsícem lásky, nebo se nám bude dařit spíš v jiných oblastech? Budeme si užívat života, nebo bojovat s překážkami? Co čeká nás všechny i zrozence jednotlivých znamení, prozrazuje astrolog Milan Gelnar.
01.05.2013 06:10 |

podobné články

Máte problémy ve vztazích? Dejte na hvězdy

 
Když vám to doma nefunguje, máte víc možností. Vyříkat si to, rozejít se, anebo zajít za astrologem a zjistit, proč tomu tak je z pohledu hvězd. Zda se k sobě vůbec hodíte, v čem a proč si nerozumíte. Pochopit sám sebe a udělat něco pro záchranu vašeho vztahu. Poradit vám s tím může i profesionální astrolog Milan Gelnar (59), který má bohaté zkušenosti jak s hvězdami, tak se svými třemi manželstvími…
20.03.2016 12:10 |

podobné články

Astrolog o letecké havárii: Rozhoduje horoskop pilota i letadla

 
Letecké katastrofy vždycky vyvolají velkou pozornost a vyrojí se mnoho hypotéz, proč k nim došlo. Mohou hvězdy předpovědět takovou tragédii?
26.03.2015 16:05 |

podobné články

Jaký bude rok 2011? Podle hvězd nic moc

 
Co nás v novém roce čeká? Nijak výrazně si nepolepšíme, ale ani se nám nepovede nijak zvlášť hůř než letos. V příštím roce nás budou čekat změny v lásce ale i v kariéře. To a mnohem víc nám prozradili přední český astrolog Milan Gelnar a numeroložka Zuzana Pavelková.
30.12.2010 14:50 |

podobné články

Co čeká Bartošovou? Zdravotní problémy a krize koncem roku

 
Ani v tomto roce si Iveta Bartošová moc neoddychne a bude muset pořádně zabrat. Pokud bude chtít těžké období ustát, musí ve svém životě nastolit řád. Jinak ji problémy převálcují. Jejím úkolem je naučit se samostatnosti a soběstačnosti. Nepříjemné události se jí v příštím roce budou dít jen proto, aby ji posílily. Vše podle hesla: Co tě nezabije, to tě posílí. Tak to alespoň z hvězd vyčetl přední český astrolog Milan Gelnar.
01.01.2011 07:25 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6693 článků)

Valentýnský horoskop: Co vás čeká v lásce a sexu?

 
S jakým znamením prožijete pravděpodobně žhavý románek a s kým byste mohli vytvořit trvalý vztah? Hodí se k sobě třeba Beran a Rak? A co vás letos vlastně v lásce a sexu čeká? I na to odpovídá valentýnský horoskop, který pro vás připravil přední český astrolog Milan Gelnar.
14.02.2011 05:15 |

podobné články

Astrolog Milan Gelnar: Kdo chce najít lásku, musí poznat sám sebe

 
Věděli jste, že z horoskopu se dá vyčíst i to, jaký partner je pro nás ideální? Známého astrologa Milana Gelnara jsme se zeptali, jak postavení planet ovlivňuje naše emoce a jak nám může pomoci při hledání pravé lásky.
12.04.2013 06:05 |

podobné články

Zvrat v egyptské tragédii: Monika (†36) se podle hvězd otrávila sama!

 
Nový pohled do případu Petr K. (35) a jeho otrávené manželky Moniky (†36) a dcerky Klárky (†8) vnesl astrolog Milan Gelnar. Ten vyčetl z postavení vesmíru v osudný den, co se odehrávalo v mysli aktérů děsivého příběhu.
09.08.2013 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Milan Nový (77 článků)