Článek

Asi si potřeboval přivydělat k důchodu: Ve dvaasedmdesáti dealerem drog

 
Takhle starého dealera drog policisté asi dlouho nezatýkali. Podezřelému muži je dvaasedmdesát. Hypno-sedativní prášky prodával přímo na Václavském náměstí.
21.08.2015 06:50 |

podobné články

Podobné články

Rekordně krátký soud: Za 2 hodiny odcházel dealer drog s verdiktem

 
Teplický soudce Miroslav Čapek navrhuje Ministerstvu spravedlnosti ČR, aby i v hlavním líčení bylo možné uplatňovat dohodu o vině a trestu. Tu je možné dle novely uplatňovat jen v přípravném řízení. "A to je škoda," míní Čapek. Včera v hlavním líčení s dealerem drog předvedl, že by to mohlo jít i v průběhu takového procesu. Verdikt nad dealerem drog vynesl za rekordní dvě hodiny!
06.02.2013 05:35 |

podobné články

Amanda Knox telefonovala s dealerem kokainu: Jen pár dní před vraždou!

 
Policejní vyšetřování odhalilo, že Američanka Amanda Knox (26) jen pár dní před vraždou Britky Meredith Kercher (†21), ze které byla usvědčena, telefonovala s dealerem kokainu. Vraždila pod vlivem drog?
03.07.2014 21:00 |

podobné články

Lidé zapsaní na úřadu práce do konce roku si dál mohou přivydělat

 
Možnost přivydělat si k podpoře v nezaměstnanosti ztratí od Nového roku pouze lidé, kteří se na úřadu práce zaregistrují až v příštím roce. Dříve zapsaní nezaměstnaní budou mít možnost legálně pracovat i nadále. Uvedlo to v pondělí ministerstvo práce a sociálních věcí (MPSV). Nezaměstnaní od ledna ztratí možnost přivydělat si k podpoře kvůli změně zákona o zaměstnanosti.
27.12.2010 18:00 |

podobné články

Pravěkých třicet let věku se dnes rovná dvaasedmdesáti

 
Před deseti tisíci lety se třicetiletí lidé těšili stejnému zdraví, síle a elánu jako dnešní dvaasedmdesátníci. Zjistili to antropologové z Německa, když srovnali život lovců-sběračů z kmenových kultur v Austrálii, Africe a Jižní Americe s životy Japonců. Lidé z kmenových národů mají ve třiceti stejnou šanci na přežití jako západní lidé ve dvaasedmdesáti.
17.10.2012 16:05 |

podobné články

„Afroameričanka“ ve dvaasedmdesáti zjistila, že je běloška

 
Američanka Verda Byrd celý svůj život věřila, že její předci přišli do USA z Afriky. Měla sice světlejší kůži, ale opalovala se dobře, měla výrazné rty a nos typické pro africké národy. Jako dívku ji adoptovali afroameričtí rodiče, a vychovávali ji tedy jako černošku. Až ve dvaasedmdesáti však zjistila, že je geneticky běloškou.
06.07.2015 17:10 |

podobné články

ČSSZ: Jaké jsou možnosti výdělečné činnosti při pobírání starobního důchodu

 
„Mohu si při pobírání důchodu přivydělat? Kolik? A jakou práci mohu, nebo naopak nemohu vykonávat?“ To jsou poměrně časté dotazy, na které klientům odpovídají pracovníci okresních správ sociálního zabezpečení (OSSZ). Určitá omezení platí pro příjemce předčasného starobního důchodu do doby, než dosáhnou důchodového věku. Lidé, kteří dosáhli důchodového věku a pobírají starobní důchod (tzv. řádný), mohou i při jeho pobírání současně pracovat.
08.04.2016 09:55 |

podobné články

Chtěla si přivydělat a narazila na úchyla

 
Chtěla si jen přivydělat při mateřské dovolené, a tak si podala inzerát na příležitostný úklid. Kdyby Alena Chýlová (37) z Příbrami tušila, co ji čeká, nikdy by to neudělala. Rázem se totiž stala obětí maniaka.
06.09.2009 07:00 |

podobné články

Stát nařizuje matkám bídu. Bere jim i možnost přivydělat si

 
U maminky, která pečuje o dítě na rodičovské a během této doby znovu otěhotní, stát automaticky předpokládá, že se vyhýbá práci. Taková matka je pak nucena žít v bídě, protože podle zákona nemá ani možnost si přivydělat. Zvládl by ale ministr práce a sociálních věcí Jaromír Drábek (TOP09) vyžít s třemi tisící a osmy sty korunami měsíčně?
07.07.2011 10:45 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Drábek (1070 článků)

Potvrzeno: Homofob Rychtář s Džambulí si jdou přivydělat do VyVolených!

 
Veškeré dohady potvrzeny! Rychtářova peněženka se hned po svatbě dostala do červených čísel a on si musí i se svou princeznou po sezóně přivydělat. Přestože komické duo z Uhříněvsi původně do Vily nechtělo, finanční nouze novomanžele donutila změnit názor. Jakpak se bude mezi tolika homosexuály vyjímat sekuriťák Rychtář, známý svými extrémními výroky na adresu této menšiny?
26.09.2013 14:40 |

podobné články

Jindřichohradečtí kriminalisté dopadli tři dealerky drog, ty prodávaly pervitin a marihuanu

 
Jindřichohradečtí kriminalisté slaví úspěch. Na základě mravenčí práce nyní spadla pomyslná klec ve které dne 7. října uvízly tři ženy ( 23, 24, 34 let), dealerky drog z Jindřichohradecka. Podezřelé ženy patrně od začátku roku 2014 do současné doby měly neoprávněně jiným uživatelům drog, kterých jsou řádově stovky, prodávat či jinak opatřovat omamné a psychotropní látky – pervitin a marihuanu a to v řádech stovek gramů. Ještě téhož dne 7. října jindřichohradečtí kriminalisté, specialisté na drogovou problematiku, provedli domovní prohlídky, při kterých zajistili jak drogu pervitin tak i marihuanu včetně potřeb k distribuci drog, injekční stříkačky, ale i finanční hotovost.
10.10.2014 12:35 |

podobné články

Češka Lenka byla v Kambodži obviněna z držení drog: Hrozí jí až doživotí!

 
Kambodžský soud obvinil několik cizinců z výroby drog a jejich prodeje. Je mezi nimi také česká občanka, která byla obviněna z držení, převozu a prodeje drog. List The Cambodia Daily dnes napsal, že Češce hrozí trest od dvou let po doživotí a také vysoká pokuta. Ostatní jsou obviněni z výroby drog a hrozí jim až doživotní tresty.
29.12.2016 10:10 |

podobné články

Poslanci rozhodli: DO DŮCHODU se půjde POZDĚJI!

 
Do důchodu se bude odcházet později, ročně se bude odchod do důchodu zvyšovat podle data narození o dva měsíce, a to neomezeně. Návrh projednala sněmovna ve středu ve druhém čtení, opoziční ČSSD je proti, soudí, že zvyšování věku odchodu do důchodu je pro seniory kvůli zdravotnímu stavu nemožné.
04.05.2011 11:30 |

podobné články

Kdo se dožije důchodu? Čeští muži to mají nahnuté

 
O důchodové reformě se diskutuje stále hlasitěji. Koalice má prý dohodnuty základní parametry, věk odchodu do důchodu nevyjímaje. Ví ale také, kolik lidí se důchodu dožije? Šance českých mužů v posledních letech klesají. Pokud se důchodu dožijí, nebude růžový.
16.05.2011 10:35 |

podobné články

Strop odchodu do důchodu na 65 let jsme nedoporučili, brání se komise

 
Odborná důchodová komise se ohradila proti tomu, že by vládě doporučovala zastropování důchodového věku. Navrhla jí jen pravidelně přehodnocovat dobu odchodu do penze a také zaručit, aby v důchodu člověk trávil čtvrtinu života. Vláda v pondělí projednávala návrh na strop pro odchod do důchodu na 65 letech. Ministerstvo práce, které návrh připravilo, ale neříkalo, že tento strop připravila komise. Sdělilo jen, že jeho návrh vychází z doporučení komise strávit v důchodu čtvrtinu života.
24.03.2016 14:25 |

podobné články

ČSSZ: Novinky v důchodovém pojištění pro rok 2018

 
Rok 2018 přinese v oblasti důchodového pojištění řadu změn. Nejen valorizaci vyplácených důchodů a nové parametry pro výpočet důchodů přiznávaných od 1. 1. 2018. Další změny se budou týkat mj. výplaty důchodů v některých případech nebo povinností příjemců důchodu.
27.12.2017 18:30 |

podobné články

Dealerovi drog hrozí za zavinění smrti dívky až 15 let vězení

 
U Krajského soudu v Liberci začal proces s drogovým dealerem Ondrejem Gyngem, který podle obžaloby zavinil smrt sedmnáctileté narkomanky.
06.01.2010 11:15 |

podobné články

Norská princezna: Bratra jí zabil Breivik, syna má s dealerem drog

 
Rozvod rodičů, bouřlivé mládí, nejstarší syn s drogově závislým mužem. Pohnutý život norské princezny Mette-Marit připomíná vše, jenom ne růžovou procházku růžovým sadem. Nyní čelí další tragédii, jejího nevlastního bratra zavraždil masový vrah Breivik.
26.07.2011 13:30 |

podobné články

Děda (91) se stal pašerákem drog, chytili ho s kokainem. Hrozí mu za to doživotí

 
Dědeček Victor Twartz (91) se stal dost možná nejstarším dealerem světa. Chytili ho totiž s velkým množstvím kokainu. Muž tvrdí, že se stal obětí podvodu…
11.08.2015 07:20 |

podobné články

Pokladní z Lidlu si užívala luxusu, který platila z drog. Odhalily ji fotky na Instagramu

 
Emily Lock (22) z Jižního Walesu vypadala na první pohled jako normální pokladní z Lidlu, která žije od výplaty k výplatě. Ve skutečnosti ale žila dvojím životem. Její přítel Mark Price (27) byl totiž dealerem kokainu, který si prodejem drahé drogy vydělával v přepočtu necelých 50 tisíc korun týdně.
10.04.2018 14:30 |

podobné články