Článek

Arnoštová (ČSSD): Pozemek jsem koupila za cenu, určenou znaleckým posudkem, a je to moje věc

 
Vyjádření ve věci nabytí pozemku parc.č. 2723/14 v k.ú. Michle
18.03.2015 14:50 |

podobné články

Podobné články

Nová místopředsedkyně ČSSD odráží spekulace: Pozemek prý koupila za cenu odpovídající odhadu

 
Nová místopředsedkyně ČSSD Lenka Teska Arnoštová dnes uvedla, že cena pozemku, který v roce 2006 koupila v pražské Michli, odpovídala znaleckému posudku. Arnoštová tehdy pozemek koupila za necelých 1,5 milionu korun, i když podle deníku Právo může mít dnes hodnotu kolem deseti milionů.
18.03.2015 15:26 |

podobné články

Místopředsedkyně ČSSD, nařčená z pozemkových čachrů: Koupila jsem to za cenu odpovídající odhadu

 
Nová místopředsedkyně ČSSD Lenka Teska Arnoštová dnes uvedla, že cena pozemku, který v roce 2006 koupila v pražské Michli, odpovídala znaleckému posudku. Arnoštová tehdy pozemek koupila za necelých 1,5 milionu korun, i když podle deníku Právo může mít dnes hodnotu kolem deseti milionů.
18.03.2015 21:01 |

podobné články

Místopředsedkyně ČSSD Teska Arnoštová se podle policie nedopustila trestného činu

 
Místopředsedkyně ČSSD a náměstkyně ministra zdravotnictví Lenka Teska Arnoštová nespáchala podle policie při nákupu pozemku v pražské Michli trestný čin. České televizi to dnes řekl mluvčí pražských policistů Jan Daněk. Arnoštová koupila pozemek v roce 2006 za zhruba 1,5 milionu korun, jeho hodnota je nyní více než šestinásobná.
20.11.2015 16:51 |

podobné články

Je to policejní zvůle, řekl Kalousek k obvinění Parkanové

 
Místopředseda TOP 09 Miroslav Kalousek označil žádost o vydání exministryně obrany a místopředsedkyně sněmovny Vlasty Parkanové (TOP 09) k vyšetřování okolností nákupu armádních letounů CASA za policejní zvůli. Novinářům řekl, že odůvodnění chybějícím nezávislým posudkem na nákup letounů CASA se dá přirovnat k obvinění z čarodějnictví nebo z obcování s ďáblem. Stát podle detektivů přišel o 658 milionů korun, když Parkanová v době, kdy byla ministryní obrany, nenechala znaleckým posudkem ověřit cenu letounů. Informuje ČTK.
14.06.2012 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Vlasta Parkanová (681 článků) , Miroslav Kalousek (5801 článků)

Agáta si koupila pozemek za milióny a nesmí na něm stavět: Nemá povolení, stěhuje se k mámě Žilkové

 
Agáta Hanychová  (27) nyní prožívá těžkou chvíli. Koupila si pozemek, na kterém chtěla stavět svůj nový dům. Bohužel se ale ukázalo, že si tam může maximálně pěstovat rajčata. "Koupila jsem pozemek za 4,5 miliónu a je na něm stavební uzávěra. To jenom já můžu takhle blbě naletět podvodníkovi," řekla Super.cz Agáta.
22.08.2012 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Prachařová (2223 článků)

Teska Arnoštová: Pozemek byl znehodnocený sutí. Dva znalci ale žádnou navážku neviděli

 
Pozemek byl znehodnocený stavebním odpadem a jeho odstranění by neslo další náklady. Tak ve středu na webu ČSSD vysvětlovala místopředsedkyně strany Lenka Teska Arnoštová podivně nízkou cenu lukrativního stavebního pozemku o výměře 1747 m² na pražském Bohdalci, který v roce 2006 získala za 1,5 miliónu od dlouholetého klienta svého otce-právníka.
19.03.2015 14:15 |

podobné články

Nová hvězda ČSSD sdělila, proč koupila pozemek tak levně: Bylo tam navezené kamení

 
Minulý víkend nově zvolená místopředsedkyně ČSSD Lenka Teska Arnoštová se včera na stranickém webu pokoušela vysvětlit patálii, kterou jí přineslo odhalení médií, že získala nezvykle levně lukrativní stavební pozemek na pražském Bohdalci o výměře 1747 čtverečních metrů. V roce 2006 jej získala za 1,5 milionu korun od dlouholetého klienta svého otce-právníka.
19.03.2015 13:15 |

podobné články

Vláda schválila převod nádraží z ČD na SŽDC. Dopravce má získat přes tři miliardy

 
Vláda dnes schválila dlouhodobě připravovaný převod nádraží z Českých drah (ČD) na Správu železniční dopravní cesty (SŽDC). Po jednání vlády to řekl ministr dopravy Dan Ťok (za ANO). Dopravce má podle návrhu za více než 1500 budov získat 3,24 miliardy korun, což je cena stanovená znaleckým posudkem společnosti PricewaterhouseCoopers. Tuto cenu akceptuje i Evropská komise, na kterou se kvůli obavě z možného podezření z neoprávněné podpory obrátilo ministerstvo dopravy. S převodem majetku musí ještě souhlasit řídící orgány ČD.
21.12.2015 17:41 |

podobné články

Mandátový a imunitní výbor bude o Parkanové rozhodovat příští středu

 
AKTUALIZACE Předseda mandátového a imunitního výboru sněmovny Bohuslav Sobotka (ČSSD) svolá kvůli Vlastě Parkanové zasedání výboru na příští středu v osm hodin ráno. Sobotka to dnes řekl na stranickém brífinku své strany. Parkanová je podezřelá ze zneužití pravomocí veřejného činitele a to v souvislosti s nákupem letadel CASA. Podle serveru Lidovky.cz Parkanová nedoplnila návrh na nákup letadel znaleckým posudkem o ceně a stát taktratil 658 milionů korun.
13.06.2012 15:15 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (7358 článků) , Vlasta Parkanová (681 článků)

Huml chce být vydán, rozhodnout musí výbor. Dnes výslech

 
Sněmovní mandátový a imunitní výbor si dnes vyslechne poslance Věcí veřejných Stanislava Humla kvůli žádosti policie o jeho vydání k trestnímu stíhání. Policie chce Humla stíhat v souvislosti s údajně zmanipulovaným znaleckým posudkem k dopravní nehodě. Poslanec s vydáním souhlasí. Navzdory tomu musí rozhodnout sněmovna.
01.03.2011 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Huml (436 článků)

Kauza Vít a Čejková: Nenávist sahá až za rozvod!

 
Boj mezi Mirkou Čejkovou (48) a Markem Vítem (40) zuří i po rozvodu. Mirka nestáhla trestní oznámení, které na svého tehdy ještě manžela podala kvůli údajnému napadení a navíc v médiích šermuje nepříznivým znaleckým posudkem na Víta.
30.09.2011 15:35 |

podobné články

Osobnosti: Mirka Čejková (199 článků)

Parkanová stát údajně připravila o 658 milionů

 
Bývalá ministryně obrany a současná místopředsedkyně sněmovny Vlasta Parkanová (TOP 09) nedoplnila návrh na nákup letadel CASA znaleckým posudkem o ceně. Upozorňuje na to server lidovky.cz, protože to mělo být povinností tehdejší ministryně. Zjistil to z žádosti policie o vydání Parkanové.
13.06.2012 16:25 |

podobné články

Osobnosti: Vlasta Parkanová (681 článků)

Huml: Nejen o registru řidičů na ministerstvu dopravy

 
Na MD je zaveden tzv. IMIS (vnitřní personální a účetní (ekonomický) systém pro MD). Je to software hodnotou srovnatelný s jinými programy částkou možná max. 100 mil. Kč. Lze ověřit znaleckým posudkem. Usnadňuje práci personalistům a účetním.
21.07.2012 09:05 |

podobné články

Zabila 6 pacientů zdravotní sestra? Revizní posudek: Nešlo o otravu!

 
Ke konci se chýlí ostře sledovaný proces s bývalou zdravotní sestrou Věrou M. (50) obžalovanou z vraždy 6 pacientů v rumburské nemocnici. Soud se bude zabývat revizním znaleckým posudkem, který je pro případ klíčový. Není vyloučeno, že poté padne i rozsudek.
21.01.2016 12:15 |

podobné články

Ministr Ťok: Převodu nádraží z Českých drah na stát už nic nebrání

 
Řídící výbor Českých drah ve středu schválil převedení části majetku ČD na stát, respektive Správu železniční dopravní cesty (SŽDC). Výsledná cena tohoto majetku byla znaleckým posudkem stanovena na 3,31 miliardy korun. Převodu nádraží tak již nic nebrání a stát bude moci začít s investicemi do těch nádražních budov, které potřebují opravy.
27.05.2016 04:35 |

podobné články

Stát versus miliardář Vítek. Jedna nula. Pachuť při převodech miliardových majetků Českých drah ale přetrvává

 
Řídící výbor Českých drah schválil v minulém týdnu dlouhodobě sledované převedení části majetku ČD na stát, respektive Správu železniční dopravní cesty (SŽDC). Výsledná cena tohoto majetku byla znaleckým posudkem stanovena na 3,31 miliardy korun. Proces prošel navzdory nabídce CPI Property Group, jejímž majitelem je miliardář Radovan Vítek. Jeho společnost přitom nabídla o téměř 700 milionů více. Nejen na tento nedostatek upozornil náměstek ministra obrany Jakub Landovský v dopise, který mají ParlamentníListy.cz k dispozici.
08.06.2016 09:10 |

podobné články

Já se omlouvám, ale musím se ohradit, pronesla dáma z ČSSD. A pak seslala na Babiše blesků jak opoziční předák

 
Místopředsedkyně ČSSD a náměstkyně ministra zdravotnictví Lenka Teska Arnoštová zavítala do středečního Interview ČT24. Pochvalovala si, že máme zdravotnictví velmi kvalitní, ale tato kvalita je vykoupena vysokými náklady. Naše zdravotnictví je však podle mezinárodních studií i velmi efektivní. Po tomto poklidném úvodu spustila Arnoštová kanonádu na předsedu hnutí ANO Andreje Babiše. Nešetřila ani senátorku Evu Sykovou zvolenou za ČSSD.
01.06.2016 19:25 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (7391 článků)

American Appraisal si stojí za svým posudkem ceny letounů CASA

 
Firma American Appraisal si stojí za svým posudkem, v němž na žádost policie ocenila letouny CASA. Tyto analýzy a závěry jsou plně zdokumentované a podložené, uvedla v prohlášení, které má ČTK k dispozici. Ministr financí Miroslav Kalousek (TOP 09) posudek dlouhodobě zpochybňuje, při středečním jednání sněmovny navíc drsně napadl důvěryhodnost firmy.
12.07.2012 08:40 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (5801 článků)

Místopředsedy ČSSD jsou Zaorálek, Hamáček, Starec, Marksová a Arnoštová

 
Místopředsedy sociální demokracie se podle informací ČTK stali ministr zahraničí Lubomír Zaorálek, šéf Sněmovny Jan Hamáček, ministryně práce Michaela Marksová Tominová, dosavadní místopředseda ČSSD pro hospodaření Martin Starec a náměstkyně ministra zdravotnictví Lenka Teska Arnoštová.
13.03.2015 22:35 |

podobné články

Osobnosti: Lubomír Zaorálek (1751 článků) , Jan Hamáček (394 článků) , Michaela Marksová (329 článků)