Armádním sportovcem roku se stala atletka Zuzana Hejnová

Mistryně světa v běhu na 400 metrů překážek Zuzana Hejnová byla vyhlášena nejlepším Armádním sportovcem roku 2015. Slavnostní večer jubilejního ročníku ankety v Domě armády Praha, kterého se účastnili zástupci Ministerstva obrany, Generálního štábu AČR, Českého olympijského výboru, sportovních svazů, sportovci Dukly a sponzoři, zahájil ministr obrany Martin Stropnický.
08.11.2015 17:11 |

Osobnosti: Martin Stropnický (1434 článků) , Zuzana Hejnová (151 článků)

Nejlepší armádní sportovec roku? Neporazitelná atletka Hejnová!

Nejlepším armádním sportovcem roku 2013 byla vyhlášena Zuzana Hejnová, mistryně světa v běhu na 400 metrů překážek ze šampionátu v Moskvě. Od odborníků, trenérů a funkcionářů dostala 1249 bodů.
30.10.2013 21:40 |

Osobnosti: Zuzana Hejnová (151 článků)

NOVÁ ČESKÁ KRÁLOVNA! Anketu sportovců vyhrála atletka Zuzana Hejnová

Anketu Sportovec roku 2013 vyhrála atletka Zuzana Hejnová. Neporazitelná překážkářka, mistryně světa a vítězka Diamantové ligy za sebou nechala atletického kolegu, oštěpaře Vítezslava Veselého, třetí skončil tenista Tomáš Berdych.
18.12.2013 22:51 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1371 článků) , Zuzana Hejnová (151 článků)

Sportovcem roku je atletická mistryně Hejnová

Sportovcem roku 2013 se stala podle očekávání mistryně světa v běhu na 400 metrů překážek Zuzana Hejnová. Anketu Klubu sportovních novinářů ovládla jasně před oštěpařem Vítězslavem Veselým, jenž dostal o 593 bodů méně. Třetí je tenista Tomáš Berdych, který s kolegy z daviscupového týmu vyhrál anketu mezi kolektivy.
19.12.2013 09:52 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1371 článků) , Vítězslav Veselý (85 článků)

Anketu Sportovec roku může ovládnout žena. Favoritkou je Hejnová

Bylo by trochu překvapením, pokud by se českým Sportovcem roku nestala atletka Zuzana Hejnová. Mistryně světa v běhu na 400 metrů překážek neprohrála ani jeden z letošních třinácti závodů a je favoritkou tradiční ankety Klubu sportovních novinářů. Její vyhlášení se uskuteční ve středu od 21:25 v přímém přenosu ČT1.
17.12.2013 14:11 |

Armádním sportovcem roku se stejně loni stala Sáblíková

Rychlobruslařka Martina Sáblíková se stejně jako před rokem stala nejlepším armádním sportovcem roku 2010. Dvojnásobná olympijská šampionka z Vancouveru přitom v létě Duklu opustila. Druhé místo obsadil skifař Ondřej Synek, třetí byla oštěpařka Barbora Špotáková. Mezi kolektivy převzali hlavní cenu běžci na lyžích Jiří Magál, Martin Jakš a Martin Koukal, členové bronzové olympijské štafety.
05.11.2010 07:10 |

Osobnosti: Barbora Špotáková (327 článků) , Martina Sáblíková (402 článků) , Ondřej Synek (135 článků) , Martin Koukal (28 článků) , Jiří Magál (6 článků) , Martin Jakš (33 článků)

Atletka Hejnová má zlomenou kost a přijde o halovou sezonu

Česká atletka Zuzana Hejnová je úřadující královnou českého sportu, která suverénně ovládla anketu Sportovec roku a je také úřadující mistryní světa v běhu na 400 metrů překážek. Teď ale na závodění musí na nějaký čas zapomenout.
05.01.2014 16:35 |

Hejnová o medaili před ME nemluví: "Nechci to zakřiknout"

Atletka Zuzana Hejnová letos prohrála s evropskou soupeřkou na trati 400 metrů překážek jen jednou, ale před mistrovstvím Evropy mírní optimismus. Letos posunula český rekord na hodnotu 54,13 sekundy, přesto jejím hlavním cílem v Barceloně je "pouze" postup" do finále. O medaili příliš nemluví, ačkoliv je v kontinentálních tabulkách roku druhá. "Nechci to zakřiknout," říká Hejnová.
23.07.2010 18:05 |

Armádním sportovcem roku je biker Kulhavý

Absolutní vládce sezony na horských kolech Jaroslav Kulhavý se stal poprvé v kariéře nejlepším armádním sportovcem roku. Mistr světa, Evropy a celkový vítěz Světového poháru vyhrál hlasování se součtem 1071 bodů před veslařským vicemistrem světa Ondřejem Synkem (842) a narušil tak nadvládu obhájkyně vítězství rychlobruslařky Martiny Sáblíkové, která se letos nedostala ani do nejlepší desítky.
26.10.2011 21:20 |

Osobnosti: Martina Sáblíková (402 článků) , Ondřej Synek (135 článků) , Jaroslav Kulhavý (92 článků)

Hejnová a Bergrová postoupily na ME do semifinále 400 m překážek

Zuzana Hejnová a Zuzana Bergrová postoupily na atletickém mistrovství Evropy v Barceloně do středečního semifinále závodu na 400 metrů překážek. Hejnová, která je považována za jednu z českých medailových nadějí, svůj rozběh vyhrála a celkově dosáhla pátého času 55,36 sekundy.
27.07.2010 14:00 |

Hejnová by se mohla vrátit na trůn evropské atletiky. Nominaci má v kapse

Mistryně světa v běhu na 400 metrů překážek Zuzana Hejnová byla  vybrána do desetičlenné nominace na vítězství v anketě o nejlepší evropskou atletku.  Hejnová anketu vyhrála už v roce 2013, kdy se stala rovněž světovou šampionkou a stejně jako letos vyhrála i Diamantovou ligu.
15.09.2015 19:55 |

Diamantová Hejnová: Česká čtvrtkařka vyhrála v Šanghaji!

Atletka Zuzana Hejnová zvítězila na druhém mítinku Diamantové ligy v Šanghaji v běhu na 400 metrů překážek v nejlepším světovém výkonu roku 53,79 sekundy.
18.05.2013 14:55 |

Bravo! Skvělá Hejnová má bronz za 400 metrů překážek

Česká atletka Zuzana Hejnová vybojovala v disciplíně 400 metrů překážek senzační bronz. Za svým vlastním českým rekordem zaostala o pouhých devět setin a získala v pro Česko první atletickou medaili.
08.08.2012 21:55 |

Atletka Hejnová odchází od trenérky i kvůli Rosolové: Úsměvy? Nenávist!

Dva kohouti na jednom smetiště se nesnesou, a když mají za jeden provaz táhnout dvě elitní běžkyně a krasavice k tomu, hrozí nebezpečí tuplované. Zuzana Hejnová (25), stříbrná z olympiády v Londýně v běhu na 400 metrů s překážkami, mění trenéry.
10.10.2012 12:00 |

Pavel Liška si udělal legraci z české atletky: Mužatka Hejnová?

Ve tváři strniště, na prsou a břiše chlupy, špíčky deroucí se zpod dresu. Tak vypadá atletka Zuzana Hejnová (28) dva týdny před halovým ME v Praze. A prý se jí to hrozně líbí.
19.02.2015 12:15 |

Osobnosti: Pavel Liška (224 článků) , Zuzana Hejnová (151 článků)

Hejnová září dál! Zvítězila potřetí za sebou a vede Diamantovou ligu

Paříž, Londýn, Stockholm. Tři mítinky Diamantové ligy, tři vítězství za sebou. Zuzana Hejnová nenašla na trati 400 metrů překážek přemožitelku ani ve švédské metropoli a ujala se vedení v hodnocení disciplíny. Česká atletka tentokrát nepokořila hranici 54 sekund a dosáhla času 54,37.
30.07.2015 21:01 |

Mistryně světa Hejnová má další motivaci. Chce triumfovat v Diamantové lize

Žádný velký večírek. Mistryně světa v běhu na 400 metrů překážek Zuzana Hejnová oslavila svůj včerejší titul jedním pivem a pak šla hned na kutě. Byla unavená. Čtvrtek pak zaplnily tradiční povinnosti - rozhovory, focení… Sezona pro ni ovšem nekončí, protože už příští týden je na programu finále Diamantové ligy v Curychu. Česká atletka je v jejím čele a má velkou šanci v ní podruhé triumfovat.
27.08.2015 14:16 |

Hejnová poběží o medaile, Rosolovou uhasila diskvalifikace

Zuzana Hejnová poběží v úterý olympijské finále na 400 metrů překážek, Denisa Rosolová do boje o medaile kvůli diskvalifikaci nezasáhne. Hejnová ve svém semifinále doběhla na druhém postupovém místě v letošním maximu 53,62, Rosolová by do finále díky času 54,87 rovněž patřila, ale podle rozhodčích porušila na trati pravidla tím, že její přetahová noha minula překážku.
07.08.2012 09:30 |

Překážkářka Hejnová v sezoně vydělala přes 3,5 milionu korun

Už více než 3,5 milionu korun na odměnách za jedenáct vítězství si vydělala letos neporazitelná překážkářka a mistryně světa Zuzana Hejnová. A pokud vyhraje i zbývající dva závody Diamantové ligy ve Stockholmu a Curychu, přibude na její konto dalších skoro 400.000 korun. Prize money ale musí Hejnová zdanit podle českých zákonů.
16.08.2013 13:15 |

Nadvláda žen pokračuje! Novou královnou českého sportu se stala Zuzana Hejnová

Již deset let nepoznala anketa Sportovec roku mužského vítěze. Prestižní novinářskou anketu letos podruhé v životě ovládla mistryně světa v běhu na 400 metrů překážek Zuzana Hejnová, která druhou Martinu Sáblíkovou zdolala o 449 bodů. Nejlepším mužem byl biatlonista Ondřej Moravec, který obsadil třetí místo.
22.12.2015 00:20 |

Osobnosti: Martina Sáblíková (402 článků) , Zuzana Hejnová (151 článků) , Ondřej Moravec (72 článků)