Článek

Apokalypsa na Oktoberfestu 2015 pokračuje: Sociálními sítěmi kolují tyhle zvrhlé záběry!

 
Odvrácená tvář rodinného festivalu? Německý Oktoberfest zdaleka není jen o pití piva či ježdění na kolotočích. A několik týdnů po ukončení letošního ročníku to začíná být pořádně vidět. Na povrch totiž vyplouvají další a další záběry zvrhlého jednání jeho účastníků.
27.10.2015 19:01 |

podobné články

Podobné články

Karel Gott na Oktoberfestu: To pivo je božské!

 
Slavnostnímu naražení prvního sudu na německém Oktoberfestu přihlížel i Český slavík Karel Gott, který si na slavnosti piva odskočil z natáčení duetu s německou divou.
19.09.2010 18:30 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (4644 článků)

Na Oktoberfestu poteče pivo z „benzínových pump“

 
Moderní technologie dorazily do stanů na mnichovském Oktoberfestu, který letos zahájí pivní radovánky 17. září. Návštěvníci se nemusejí obávat, že výčepní nebudou stačit narážet sudy a že na své mázy se zlatavým mokem budou čekat dlouho.
08.09.2011 12:50 |

podobné články

TO JE SÍLA! Na Oktoberfestu se vypilo 7,5 MILIONU litrů PIVA! To je NOVÝ REKORD!

 
Bavoři se na letošním Oktoberfestu propili k rekordu, informuje v úterý agentura Reuters. Svými hrdly prolili neuvěřitelných 7,5 milionu litrů piva. To je o půl milionu litrů víc než loni.
04.10.2011 15:40 |

podobné články

Na Oktoberfestu letos podmíráky nebudou, slibuje Mnichov

 
Mnichovská radnice slibuje, že letos se hosté v pivních stanech na Oktoberfestu nemusejí obávat, že budou předraženého piva dostávat pod míru.
19.09.2013 09:10 |

podobné články

Vykozené Němky, jawohl! 10 nejvíc sexy micin z Oktoberfestu

 
Rok se s rokem sešel a pivo opět teče proudem! Německý Oktoberfest, největší pozemský svátek piva, je v plném proudu a muži se bezostyšně nalévají zlatavým mokem, zatímco ženy ukazují svá kůzlátka narvaná v typických německých krojích. Tuto událost si nenechávají ujít ani místní celebrity, o nichž jste nikdy v životě neslyšeli a nikdy nejspíš ani už neuslyšíte. Čůča však mají, tak se na ně pojďte podívat. Tohle je 10 nejvíc vyprsených kočiček z ráje na zemi – Oktoberfestu.
23.09.2015 22:25 |

podobné články

Německo zaplatilo špionům z celého světa hody na Oktoberfestu

 
Německá spolková vláda prý zaplatila z kapes daňových poplatníků hody na Oktoberfestu několika desítkám agentů zahraničních tajných služeb. Podle dokumentů stál každý špion německého plátce daní padesát eur, za které si mohl dotyčný hodovat na největším pivním svátku Německa.
06.10.2015 16:00 |

podobné články

Největší atrakce letošního Oktoberfestu? Napěchovaný výstřih manželky Borise Beckera

 
Bývalá tenisová jednička Boris Becker (47) nemohl před několika dny jako žádný správný Němec vynechat oslavy Oktoberfestu, největšího pivního festivalu na světě. Tradiční každoroční událost si nenechala ujít ani jeho manželka Lilly Becker, která se navíc velice stylově oblékla. Nabíraná krojová halenka s pořádně vykrojeným výstřihem nenechala v klidu žádného muže a Boris měl nejspíš co dělat, aby pivem posilněné pány od své nádherné ženy udržel v bezpečné vzdálenosti.
07.10.2015 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Boris Becker (48 článků)

Brutální útok na Oktoberfestu: Mladík (29) uřízl návštěvníkovi ucho!

 
Pětačtyřicetiletý návštěvník Oktoberfestu přišel o ucho! Nožem mu ho uřízl devětadvacetiletý muž, který na něj z neznámých důvodů zaútočil. K útoku došlo, ačkoliv byla letos na festivalu posílena bezpečnost.
03.10.2016 14:35 |

podobné články

Strach z terorismu převládl. Na Oktoberfestu bylo nejméně lidí od roku 2001

 
Pořadatelé mnichovského Oktoberfestu už spočítali tržby, počty návštěvníků, výtoč piva i méně lichotivé statistiky krádeží a jiných zločinů. Podle čísel letošní svátek piva v Bavorsku navštívilo nejméně lidí od roku 2001, o tři stovky tisíc méně než loni. Ale naopak o padesát procent vzrostl počet sexuálně motivovaných útoků a trestných činů.
07.10.2016 14:05 |

podobné články

Naštvaní občané útočili na Jiřího Dienstbiera kvůli údajnému odpuštění dluhů Romům

 
Zadlužení lidé dostanou šanci, jak začít znovu a s čistým štítem. Alespoň tak to prezentuje ministr pro lidská práva a rovné příležitosti Jiří Dienstbier (ČSSD). Vzhledem k tomu, v jaké se nachází pozici a rezortu, sociálními sítěmi kolují na toto téma již několik dnů nepříjemné zvěsti. Údajně by se totiž mělo jednat hlavně o oddlužení romských občanů. ParlamentníListy.cz se proto pokusily přijít pravdě na kloub.
03.07.2014 12:20 |

podobné články

Uma Thurman šokovala výrazem MRTVOLY: Má snad plastiku obličeje?!

 
Herečka Uma Thurman si dovolila vyrazit na premiéru bez řasenky a nalíčených očí. Herečka použila pouze trochu make-upu a rtěnku, kdyby však tušila, jak kolem toho budou všichni bláznit, asi by raději podlehla uniformitě svých kolegyň. Fotky její nezvyklé image kolují sociálními sítěmi a vyvolávají diskuze.
16.02.2015 22:05 |

podobné články

Osobnosti: Uma Thurman (220 článků)

Maminky nadávají na nové Pampers. Díky Blesk.cz je prověří resort zdravotnictví

 
V poslední době kolují sociálními sítěmi naštvané komentáře maminek, které nejsou spokojené s inovovanými plenkami společnosti Pampers. Podle nich protékají, lepí se na pokožku a nepříjemně zapáchají. O tomto problému informoval Blesk.cz již několikrát. Nyní se situací začalo zabývat i ministerstvo zdravotnictví, které má v plánu provést laboratorní testy. Sám výrobce upozorňuje, že produkty i materiály prochází kontrolou bezpečnosti a stížnosti dosahují vzhledem k počtům prodaných balení jen 0,03 procenta.
06.04.2017 21:35 |

podobné články

Považují se za kočičky, ale kvůli jejich obočí se jim směje celý český Facebook: Šestou fotku nevydýcháte

 
Český Facebook opět dokazuje, že některá děvčata naprosto pozbyla soudnost. Ono to už tak bývá, že holky, které mají na to, aby se ukazovaly se drží raději zkrátka a ty, jež by měly chodit raději s pytlem na hlavě se hrdě vystavují světu. Pojďme se podívat na ta nejkomičtější obočí, která kolují českými sociálními sítěmi.
03.04.2018 13:05 |

podobné články

Ztracené letadlo našli, všichni jsou živí! šíří se sociálními sítěmi

 
Celý svět už přes tři týdny pátrá po záhadně zmizelém malajském letadle s 239 lidmi na palubě. Po Facebooku a dalších sociálních sítích nyní začaly kolovat zprávy, že se našlo v Bermudském trojúhelníku, a videa s exkluzivními záběry nalezených cestujících.
03.04.2014 13:55 |

podobné články

Internet zuří nad drsným videem: Malá holčička z Karviné na procházce týrá psa, tvrdí veřejnost

 
Sociálními sítěmi se šíří video, které žádného milovníka zvířat nenechalo chladným. Jedna z obyvatelek Karviné zachytila na mobil záběry holčičky, která po sídlišti venčí svého psa. A podle valné většiny lidí zvíře svým chování rozhodně týrá. Na matku holčičky, kterou se místním podařilo vypátrat, se snesla vlna vzteku a hrozeb.
18.12.2016 19:55 |

podobné články

Neuvěřitelná válka, která právě teď hýbe sociálními sítěmi: Jakou barvu mají proboha tyhle šaty?!

 
Je to kauza týdne. Kauza roku! Už to má dokonce i svůj název, a to Dressgate, což je narážka na Watergate. Je to taková sociální řežba, že i jindy umírněný a seriózní britský Telegraph z toho jede online!
27.02.2015 18:21 |

podobné články

Velikonoční zajíčci v podání slavných krásek. Které to sekne nejvíc?

 
Velikonoce jsou v plném proudu a sociálními sítěmi se to hemží kráskami, které se stylizují do role velikonočních zajíčků. Fotky jsou upravené v různých aplikacích a je vidět, že tyhle modelky si ze sebe umějí udělat legraci.
28.03.2016 17:31 |

podobné články

Zvrhlé masochistické orgie: Nahota, krev a mrtvá zvířata!

 
V centru Madridu byla k vidění hromada zmítajících se zkrvácených lidských těl obklopených zvířecími kožešinami. Natáčelo se zde zvrhlé porno?
06.12.2011 05:15 |

podobné články

Sebevražedná hra Modrá velryba je v Česku! Dívky v Mlékojedech jsou obětí zvrhlé zábavy?

 
Nebezpečná hra Modrá velryba je v Česku! V jejím průběhu děti plní různé zvrhlé úkoly. Na závěr je oběť donucena spáchat sebevraždu. Policisté prošetřují, jestli hra nemá spojitost s podezřelými úmrtími dětí z poslední doby. Už dříve se spekulovalo i o sebevraždě dívek v Mlékojedech.
13.04.2017 15:20 |

podobné články