Článek

Antizemanovci jsou prý totálně bezradní. Jestlipak víte, že Zeman vyhrál. Zapadlo to, ale odborníci mají jasno

 
POLITOLOGOVÉ „Miloš Zeman je jediný výrazně a úspěšně se prosazující politik ve veřejném prostředí. Nemá v tom konkurenci,“ řekl ParlamentnímListům.cz k narůstající popularitě prezidenta politolog Lukáš Jelínek. Jeho profesní kolega Jan Kubáček dodal: „Ukazuje se, že doba je churchillovská.“
16.11.2015 19:51 |

podobné články

Osobnosti: Jan Zeman (316 článků)
Podobné články

Desetiletý chlapec má zrůdně velké nohy, lékaři jsou bezradní

 
Na desetiletého Vincenta Oketche z Ugandy se zatím v životě příliš štěstí neusmívalo. Nejenže nemůže běhat venku jako jeho vrstevníci, dokonce se nemůže na nohy ani postavit, jsou totiž tak oteklé, že váží víc než on sám. Afričtí lékaři jsou bezradní a nedokážou v jeho případě určit přesnou diagnózu. Chlapci proto hrozí amputace.
22.05.2012 04:20 |

podobné články

Převoz pobodané Lenky z Egypta se opět odkládá: Selhávají jí orgány a lékaři jsou bezradní

 
Šestatřicetiletá Lenka, která byla 14. července velmi vážně zraněna v Egyptě, se dnes měla vrátit do Česka. Bohužel jí začaly selhávat orgány a lékaři jsou bezradní. Její stav byl stabilizovaný až do včerejška, kdy se prudce zhoršil. Útočník ji pobodal na zádech a noze. Žena měla být převezena do České republiky už v pondělí, ale náhle se jí velmi přitížilo. Do ran se jí dostala infekce, a proto k jejímu převozu mělo dojít až dnes.
25.07.2017 19:00 |

podobné články

Slovenka nespí už 22 let, lékaři jsou bezradní

 
Viera Vančová (46) ze slovenského města Nitra už 22 let nedokáže spát víc než půl hodiny denně. Lékaři jsou bezradní. Jak informoval deník Nový čas, její nespavost nedokáží vysvětlit a zatím ji nedokázali pomoci. Když ostatní spí, ona peče koláče, žehlí a utírá prach.
20.01.2010 16:31 |

podobné články

Jestlipak omezí Herman církevní restituce v duchu křesťanské skromnosti? Politolog si rýpl

 
Někdejší katolický kněz Daniel Herman (KDU-ČSL) možná stane v pozici ministra kultury a stane se tak jedním z předních politiků, kteří budou dohlížet na probíhající vyrovnání státu s církvemi. Bude přitom součástí koaliční vlády pod vedením ČSSD, která z kritiky církevních restitucí udělala klíčové předvolební téma. Jestlipak bude Herman nabádat ke skromnosti podobně jako papež František, klade si otázku politolog Oskar Krejčí.
28.12.2013 17:13 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Herman (1053 článků)

Jestlipak omezí Herman církevní restituce v duchu křesťanské skromnosti? Rýpl si politolog

 
Někdejší katolický kněz Daniel Herman (KDU-ČSL) možná stane v pozici ministra kultury a stane se tak jedním z předních politiků. Kteří budou dohlížet na probíhající vyrovnání státu s církvemi. Bude přitom součástí koaliční vlády pod vedením ČSSD, která z kritiky církevních restitucí udělala klíčové předvolební téma. Jestlipak bude Herman nabádat ke skromnosti podobně jako papež František, klade si otázku politolog Oskar Krejčí.
28.12.2013 16:58 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Herman (1053 článků)

Politolog sledoval inauguraci: Antizemanovci byli rádi, mohli si odehrát svou demonstraci. To nebylo náhlé rozčílení. Prezident mohl být více nad věcí

 
ROZHOVOR „Nešťastná, promarněná příležitost!“ Veřejnost si u inauguračního projevu zasloužila podle politologa Jana Kubáčka mnohem víc. Prezident Miloš Zeman upřednostnil zbytečné válčení a pokračování v nekonečné politicko-mediální občanské válce. A ti, kdo odešli ze sálu? „Zvítězilo politikaření. Některým tohle zavdalo důvod si i na této události odehrát svoji politiku. V tomhle ohledu jsem nespokojen s postojem obou stran, jak prezidenta republiky, tak nespokojenců v sále. Je to snižování události,“ uvedl Kubáček s tím, že společnost se bude dál vyhraňovat ostrou linií na zemanovce a antizemanovce a dál bude nelítostná.
08.03.2018 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20463 článků)

Spisovatelka udeřila: Novináři špiní Zemana, vy jim to žerete jako dobytek. Jestlipak víte, že...

 
Vytrvalá bojovnice proti církevním restitucím Lenka Procházková je přesvědčena o tom, že média hodně „jedou“ proti prezidentu Zemanovi. „V čem je ale Zeman 'zlotřilejší' než třeba Miroslav Kalousek?“ táže se. Ať prý Zeman udělá cokoliv, je vždy mohutně kritizován novináři. „Ale těší mě, že mnozí občané už začínají tuto mediální snahu o manipulaci svého myšlení odhalovat,“ prozradila Procházková ParlamentnímListům.cz.
01.08.2013 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Lenka Procházková (154 článků) , Miroslav Kalousek (6372 článků)

Vtípek se sexy Jindřiškou

 
Opravář televizí si nemohl nevšimnout, jak je jedna jeho zákaznice půvabná. Pokaždé, když vešla do obýváku, mohl si oči vykroutit, jak si ji prohlížel. Když dokončil opravu a dostal zaplaceno, žena mu říká:"Víte, měla bych na vás takovou, ehm, nezvyklou prosbu. Ale musíte mi slíbit, že si to necháte pro sebe.""Ovšem, madam.""No, víte, těžko se mi o tom mluví, víte, můj manžel je hodný a milý muž, ale ech, on má jistou fyzickou vadu, víte, jistý nedostatek, no, víte, já jsem žena, ehm, vy jste mladý, zdravý a silný muž..."
25.04.2014 06:05 |

podobné články

Ti pomohou Fischerovi, ti prý kopou za Zemana. Jestlipak to víte...

 
POLITOLOGOVÉ Vyhrají ženy v domácnosti nebo mladí voliči se základním vzděláním? To se ukáže až v lednu, kdy se uskuteční přímá volba prezidenta. Podporu zejména u žen v domácnosti má totiž podle některých průzkumů kandidát Jan Fischer, mladší generaci se základním vzděláním prý zase přitahují jednoduché a populistické názory Tomia Okamury. Nejpestřejší skladbou voličů se může pochlubit Miloš Zeman – má podporu od prezidenta Václava Klause, části voličů ODS a ČSSD až po komunisty.
19.11.2012 04:45 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9026 článků) , Jan Fischer (1743 článků) , Miloš Zeman (20463 článků)

Leninovy sáně i kaštani v čabajce. To je slang pražské MHD

 
Jestlipak víte, že jste ve slangu pražských dopraváků kaštani či smetáci? A víte, co to je posmrkaná kolej nebo co byly Leninovy sáně?
05.06.2015 10:02 |

podobné články

Odborníci mají jasno: Hruškův PRIBIŇÁK je pro děti zdravější než ty kupované!

 
Řeči, že recepty od Ládi Hrušky nejsou dobré pro naše zdraví, se ukázaly jako liché. Odborníci mají jasno. Například Hruškův pribiňáček je mnohem lepší než ty kupované.
31.03.2014 15:20 |

podobné články

Toto se vůbec nelíbilo Miroslavu Kalouskovi. Jestlipak o tom vůbec víte?

 
Nejvyšší státní zástupce Pavel Zeman podepsal v minulých dnech spolupráci s generálním prokurátorem Číny Ťien-mingem. Informuje o tom server Česká-justice.cz.
11.04.2016 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (6372 článků)

Toto se vůbec nelíbilo Miroslavu Kalouskovi. Jestlipak o tom vlastně víte?

 
Nejvyšší státní zástupce Pavel Zeman podepsal v minulých dnech spolupráci s generálním prokurátorem Číny Ťien-mingem. Informuje o tom server Česká-justice.cz.
11.04.2016 12:11 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (6372 článků)

Už ne matrjošky. Teď si kupujte Putina jedoucího na medvědu. Tak trochu jiný nový ruský suvenýr...

 
UVNITŘ VIDEO Jestlipak víte, co je nejnovějším hitem na trhu s ruskými suvenýry? Pokud tipujete matrjošku, ale třeba v nějakém supermoderním ohozu, jste vedle. Rusko nyní sází na postavičku svého prezidenta. Koupit se dá za 2500 rublů, zájemci, kteří to mají do Ruska poněkud z ruky, mohou suvenýr pořídit i prostřednictvím e-shopů.
26.01.2015 11:27 |

podobné články

Jestlipak mě ustřihnou, vtipokoval Zeman během tiskové konference. A následovalo další šťouchnutí do ČT

 
Prezident Miloš Zeman podporuje snahu Nejvyššího kontrolního úřadu o rozšíření jeho pravomocí. Zeman to uvedl na setkání s novináři po jednání s vedením NKÚ. Ostré kritice také podrobil zpravodajství veřejnoprávní televize za způsob, jakým informovala o jeho pozvání desítek hlav států na oslavy 70. výročí osvobození koncentračního tábora v Osvětimi.
19.11.2014 16:36 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20463 článků)

Jestlipak mě ustřihnou, vtipkoval Zeman během tiskové konference. A následovalo další šťouchnutí do ČT

 
Prezident Miloš Zeman podporuje snahu Nejvyššího kontrolního úřadu o rozšíření jeho pravomocí. Zeman to uvedl na setkání s novináři po jednání s vedením NKÚ. Ostré kritice také podrobil zpravodajství veřejnoprávní televize za způsob, jakým informovala o jeho pozvání desítek hlav států na oslavy 70. výročí osvobození koncentračního tábora v Osvětimi.
19.11.2014 16:46 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20463 článků)

Káva a její účinky na lidský organismus

 
Šálku lahodné a především kvalitní kávy dokáže odolat skutečně jen málokdo z nás. Naopak pro většinu lidí káva představuje takovou malou závislost, bez které si svůj den vůbec neumí představit. Kávu si dopřávají hned po ránu, kdy je dokáže nastartovat do nového dne a mnoho z nich tímto nápojem nahrazuje snídani. Zlé jazyky tvrdí, že je káva pro naše zdraví a pro náš organismus velice škodlivá. Otázkou je, zda je tomu opravdu tak? Jak je to s tou kávou doopravdy? Vážně je pro naše tělo natolik škodlivá, že bychom její pití měli výrazně omezit, nebo se tohoto nápoje pro jistotu vzdát úplně? Věřte nebo ne, ale odborníci mají v tomto ohledu jasno: jsou totiž toho názoru, že obsahem kávy je více jak 200 složek a látek, které mají na náš organismus více než pozitivní vliv! Káva a zdraví – škodí nebo pomáhá? Patříte k lidem, kteří si kávu dopřejí s chutí klidně i několikrát denně? Nezáleží ani tak na tom, zda si pochutnáte na obyčejné turecké kávě, nebo si dopřejete café latté či jiný luxusněji znějící název. Ačkoli to možná nevíte, součástí kávy není jen proslulý kofein, který se pyšní povzbuzujícími účinky, ale mimo jiné káva obsahuje i velké množství antioxidantů, které jsou známé pro schopnost zabránit oxidačnímu stresu! Káva a její účinky na naše zdraví a organismus Ať už si dáte kafe jednou denně nebo naopak pětkrát, přečtěte si náš dnešní článek, do kterého jste ukryli podložená fakta mluvící o tom, že káva našemu tělu ve skutečnosti v mnoha ohledech pomáhá. Rakovina Rakovina je strašák, kterého se podvědomě děsí muži i ženy napříč všemi věkovými kategoriemi, protože se jedná o zákeřnou nemoc, která udeří v jakémkoli věku. Odborníci ale přišli na to, že antioxidační účinky kávy dokážu snížit riziko vzniku této nevítané choroby a dokonce až o 7% snižují... Čtěte více Příspěvek Káva a její účinky na lidský organismus pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
22.11.2016 06:20 |

podobné články

Uprchlíci: Je jí 105 let a hledá u nás lepší život. A jestlipak víte, k čemu mají běženci chytré telefony

 
Bibihal Uzbekiová z Afghánistánu přicestovala společně s ostatními uprchlíky, kteří hledají v Evropě bezpečnější budoucnost a uvízli nyní na Balkánu. Pokud ona a její příbuzní mluví pravdu, potom je ve svých sto pěti letech zcela jistě nejstarším uprchlíkem současné migrační vlny.
29.10.2015 09:01 |

podobné články

Tempo, kterým mizí ze hry peníze, někoho děsí, jiné dovádí k nadšení

 
Jestlipak víte, že platební karta oslavila v těchto dnech už sto let? Tehdy nejprve karta nahradila šeky, pokračovalo to dál přes papírové kartičky až po ty, jak je známe dnes - plastikové. Není tajemstvím, že ale i těm už zvoní umíráček, jelikož na vzestupu jsou karty virtuální. Nabízí se tak i otázka, jak daleko má lidstvo od toho, že by peníze v podobě, v které po staletí fungovaly, zmizely zcela.
31.10.2014 19:25 |

podobné články