Článek

ANO žaluje město Litoměřice kvůli radničnímu zpravodaji

 
VIDEO Město Litoměřice čelí žalobě kvůli údajnému neobjektivnímu podávání informací prostřednictvím Radničního zpravodaje. Spravedlnosti se u soudu domáhá hnutí ANO 2011, které v Litoměřicích vyhrálo říjnové volby, nakonec ale muselo zasednout v opozici.
03.04.2015 22:16 |

podobné články

Podobné články

Litoměřice předsedají Zdravým městům

 
Město Litoměřice bude následující dva roky předsedat Národní síti Zdravých měst (NSZM). Litoměřický zastupitel a dlouholetý politik Zdravého města Litoměřice Petr Hermann byl totiž na valné hromadě NSZM, která před několika dny proběhla v Jihlavě, zvolen novým předsedou.
27.04.2011 09:10 |

podobné články

Zpravodaji ČT nebyl prodloužen pobyt v Moskvě

 
Ruské ministerstvo zahraničí neprodloužilo zahraničnímu zpravodaji České televize Josefu Pazderkovi vízum. Jak mu sdělil zaměstnanec úřadu, jde zřejmě o odvetu za letní vyhoštění zpravodaje listu Parlamentskaja gazeta z Prahy. Vízum Pazderkovi končí v pátek 19. února a k opuštění Ruska dostane čas zhruba měsíc.
16.02.2010 14:40 |

podobné články

Kreml se mstí. Rozhodl se totiž neprodloužit akreditaci dvěma českým novinářům

 
Moskva analogicky odpoví na rozhodnutí českých úřadů neprodloužit akreditaci v Česku dvěma ruským novinářům. Dnes to podle agentury Ria Novosti prohlásila mluvčí ruské diplomacie Marija Zacharovová s tím, že tento krok není ruskou volbou. České ministerstvo zahraničí neprodloužilo akreditaci zpravodaji ruské státní agentury RIA Novosti Alexandru Kuranovovi a zpravodaji listu Večerňaja Moskva Vladimiru Sněgirjovovi.
21.04.2016 15:55 |

podobné články

Pomsta z Moskvy. Dva čeští novináři tam končí

 
Moskva analogicky odpoví na rozhodnutí českých úřadů neprodloužit akreditaci v Česku dvěma ruským novinářům. Dnes to podle agentury Ria Novosti prohlásila mluvčí ruské diplomacie Marija Zacharovová s tím, že tento krok není ruskou volbou. České ministerstvo zahraničí neprodloužilo akreditaci zpravodaji ruské státní agentury RIA Novosti Alexandru Kuranovovi a zpravodaji listu Večerňaja Moskva Vladimiru Sněgirjovovi.
21.04.2016 16:10 |

podobné články

Pomsta Moskvy za „vyhozené“ novináře: Zruší akreditace českým zpravodajům

 
Moskva analogicky odpoví na rozhodnutí českých úřadů neprodloužit akreditaci v Česku dvěma ruským novinářům. Ve čtvrtek to prohlásila mluvčí ruské diplomacie Marija Zacharovová s tím, že tento krok není ruskou volbou. České ministerstvo zahraničí neprodloužilo akreditaci zpravodaji ruské státní agentury RIA Novosti Alexandru Kuranovovi a zpravodaji listu Večerňaja Moskva Vladimiru Sněgirjovovi.
21.04.2016 15:35 |

podobné články

Litoměřice: Město zve veřejnost na diskusi o aktuálních problémech

 
Co potřebuje město Litoměřice? Co tíží jeho obyvatele? Jaké problémy je třeba řešit přednostně? Na tyto a další otázky by mělo poskytnout odpovědi diskusní setkání vedení radnice, vedoucích odborů městského úřadu a dalších kompetentních osob s veřejností.
15.05.2011 15:55 |

podobné články

Maminka Lucie Borhyové: Čelí trestnímu oznámení! Koho připravila téměř o čtvrt milionu?

 
Ještě se radnici ani neohřála a už má problémy. Alena Borhyová (ANO) čelí trestnímu oznámení kvůli radničnímu periodiku Osmička. Matka oblíbené hlasatelky měla způsobit škodu za téměř čtvrt milionu korun, o co jde?
11.03.2015 09:55 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Borhyová (1409 článků)

Urbánek (ANO): Nervozita vedení města Litoměřice před komunálními volbami roste

 
Vedení města Litoměřice se dlouhé roky dařilo vytvářet dojem že je toto město výjimečnou oázou, v níž se místní ODS chovala jinak než na celostátní úrovni. Ve snaze umlčet politické oponenty již padlo i první trestní oznámení místostarosty za pomluvu.
07.08.2014 12:05 |

podobné články

Litoměřice: Energetický manažer má zamezit únikům tepla

 
Město Litoměřice se vydalo cestou úspor energie.
11.04.2011 09:10 |

podobné články

Litoměřice: Moderní mobiliář zdobí Kapucínské náměstí

 
Kapucínské náměstí prošlo výraznou proměnou. Modernizace byla zahájena v říjnu loňského roku a dokončena před několika dny. Stála 2 miliony 400 tisíc korun, z čehož půl milionu korun představuje příspěvek Správy úložišť radioaktivního odpadu, který město Litoměřice dostává každý rok jako satisfakci za provoz úložiště Richard.
20.05.2011 13:10 |

podobné články

Litoměřice: Technologické centrum zkvalitní fungování samosprávy

 
Služby poskytované občanům a spádovým obcím budou kvalitnější. Město Litoměřice totiž získalo z Integrovaného operačního programu čtyřmilionovou dotaci na rozvoj infrastruktury.Cílem je rozvoj služby nejen pro samotný úřad, ale i spádové obce.
12.07.2011 11:10 |

podobné články

Litoměřice chtějí pojmenovat po Václavu Havlovi park

 
Litoměřice chtějí pojmenovat na památku zesnulého bývalého prezidenta Václava Havla park. Umístí do něj také jeho bustu. Pojmenováním parku se město i jeho obyvatelé vyhnou problémům, které by jim způsobilo přejmenování některé z ulic, kdy by se lidem i firmám měnila adresa. Dnes to řekla mluvčí města Eva Břeňová. Rada města to navrhne zastupitelům, rozhodnout by měli na zasedání 26. ledna.
06.01.2012 18:45 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (4784 článků)

Urbánek (ANO): Muži v ofsajdu aneb Proč vedení města Litoměřice zvýhodňuje HC Stadion?

 
Vedení města Litoměřice financuje profesionální hokej a tak mu nezbývá dostatek finančních prostředků na podporu činností dětí a mládeže. Ptáte se proč ? Hokejový oddíl spoluvlastní 1. místostarosta města, který o těchto dotacích spolurozhoduje.
27.05.2014 09:35 |

podobné články

V Litoměřicích zůstane u moci ODS, vítězné ANO je mimo

 
V Litoměřicích by měla zůstat u moci ODS, která skončila ve volbách těsně druhá a získala sedm mandátů. Podle informací ČTK se domluvila na staronové spolupráci s ČSSD a hnutím Sport a Zdraví Litoměřice a nově i hnutím Severočeši Litoměřice. Všechna tato uskupení mají po dvou mandátech. Poslední hlas pro získání těsné většiny v sedmadvacetičlenném zastupitelstvu by mohla dodat TOP 09 a nezávislí.
15.10.2014 21:31 |

podobné články

V Litoměřicích vznikla koalice pod vedením ODS, ANO je mimo

 
V Litoměřicích dnes představili novou městskou koalici, o jejímž složení ČTK informovala již ve středu. Tvoří ji ODS se sedmi mandáty, dále ČSSD, Sport a Zdraví Litoměřice a Severočeši Litoměřice se dvěma mandáty a TOP 09 s nezávislými s jedním mandátem. Dohromady tak koalice má v sedmadvacetiletém zastupitelstvu 14 hlasů. Novinářům to sdělil dosavadní starosta Ladislav Chlupáč, lídr ODS.
16.10.2014 13:35 |

podobné články

Tahle krásná kolegyně Taťány Kuchařové žaluje norské město. Uklouzla na ledu a je plně invalidní

 
Dánská Miss roku 2007 Line Kruuse Nielsen (29), která před pěti lety soupeřila o titul Miss World 2007 mimo jiné i s Kateřinou Sokolovou  (22) , žaluje norské město Sandefjord. Uklouzla tam totiž na ledě a nepříjemný pád zapříčinil trvalé následky, kvůli kterým se půvabná plavovláska musí vzdát svého povolání, a je plně invalidní.
14.01.2012 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Taťána Kuchařová (917 článků) , Kateřina Sokolová (249 článků)

Manželka expremiéra Blaira žaluje Murdochovo impérium

 
Manželka bývalého britského premiéra Cherie Blairová žaluje britskou společnost mediálního magnáta Ruperta Murdocha kvůli odposlechům. Oznámil to její právník Graham Atkins. Cherie Blairová žaluje společnost News Group "v souvislosti s protiprávním odposlechem její hlasové schránky", uvedl Atkins.
22.02.2012 21:00 |

podobné články

Litoměřice ozdobí nové sochy

 
Šest nových soch ozdobí letos v létě Litoměřice. Tři týdny je vytvářeli tři čeští umělci a jejich kolegové ze Slovenska, Maďarska a Francie v rámci 2. ročníku sochařského sympozia, které se konalo na litoměřickém výstavišti.
18.06.2009 05:50 |

podobné články

Litoměřice budou mít školené průvodce

 
Litoměřice budou mít školené průvodce. Od jejich schopností se totiž odvíjí dojem, který si turisté po návštěvě města odnesou.
25.02.2011 15:50 |

podobné články