Článek

ANO žaluje město Litoměřice kvůli radničnímu zpravodaji

 
VIDEO Město Litoměřice čelí žalobě kvůli údajnému neobjektivnímu podávání informací prostřednictvím Radničního zpravodaje. Spravedlnosti se u soudu domáhá hnutí ANO 2011, které v Litoměřicích vyhrálo říjnové volby, nakonec ale muselo zasednout v opozici.
03.04.2015 22:16 |

podobné články

Podobné články

Litoměřice předsedají Zdravým městům

 
Město Litoměřice bude následující dva roky předsedat Národní síti Zdravých měst (NSZM). Litoměřický zastupitel a dlouholetý politik Zdravého města Litoměřice Petr Hermann byl totiž na valné hromadě NSZM, která před několika dny proběhla v Jihlavě, zvolen novým předsedou.
27.04.2011 09:10 |

podobné články

Zpravodaji ČT nebyl prodloužen pobyt v Moskvě

 
Ruské ministerstvo zahraničí neprodloužilo zahraničnímu zpravodaji České televize Josefu Pazderkovi vízum. Jak mu sdělil zaměstnanec úřadu, jde zřejmě o odvetu za letní vyhoštění zpravodaje listu Parlamentskaja gazeta z Prahy. Vízum Pazderkovi končí v pátek 19. února a k opuštění Ruska dostane čas zhruba měsíc.
16.02.2010 14:40 |

podobné články

Kreml se mstí. Rozhodl se totiž neprodloužit akreditaci dvěma českým novinářům

 
Moskva analogicky odpoví na rozhodnutí českých úřadů neprodloužit akreditaci v Česku dvěma ruským novinářům. Dnes to podle agentury Ria Novosti prohlásila mluvčí ruské diplomacie Marija Zacharovová s tím, že tento krok není ruskou volbou. České ministerstvo zahraničí neprodloužilo akreditaci zpravodaji ruské státní agentury RIA Novosti Alexandru Kuranovovi a zpravodaji listu Večerňaja Moskva Vladimiru Sněgirjovovi.
21.04.2016 15:55 |

podobné články

Pomsta z Moskvy. Dva čeští novináři tam končí

 
Moskva analogicky odpoví na rozhodnutí českých úřadů neprodloužit akreditaci v Česku dvěma ruským novinářům. Dnes to podle agentury Ria Novosti prohlásila mluvčí ruské diplomacie Marija Zacharovová s tím, že tento krok není ruskou volbou. České ministerstvo zahraničí neprodloužilo akreditaci zpravodaji ruské státní agentury RIA Novosti Alexandru Kuranovovi a zpravodaji listu Večerňaja Moskva Vladimiru Sněgirjovovi.
21.04.2016 16:10 |

podobné články

Pomsta Moskvy za „vyhozené“ novináře: Zruší akreditace českým zpravodajům

 
Moskva analogicky odpoví na rozhodnutí českých úřadů neprodloužit akreditaci v Česku dvěma ruským novinářům. Ve čtvrtek to prohlásila mluvčí ruské diplomacie Marija Zacharovová s tím, že tento krok není ruskou volbou. České ministerstvo zahraničí neprodloužilo akreditaci zpravodaji ruské státní agentury RIA Novosti Alexandru Kuranovovi a zpravodaji listu Večerňaja Moskva Vladimiru Sněgirjovovi.
21.04.2016 15:35 |

podobné články

Litoměřice: Město zve veřejnost na diskusi o aktuálních problémech

 
Co potřebuje město Litoměřice? Co tíží jeho obyvatele? Jaké problémy je třeba řešit přednostně? Na tyto a další otázky by mělo poskytnout odpovědi diskusní setkání vedení radnice, vedoucích odborů městského úřadu a dalších kompetentních osob s veřejností.
15.05.2011 15:55 |

podobné články

Maminka Lucie Borhyové: Čelí trestnímu oznámení! Koho připravila téměř o čtvrt milionu?

 
Ještě se radnici ani neohřála a už má problémy. Alena Borhyová (ANO) čelí trestnímu oznámení kvůli radničnímu periodiku Osmička. Matka oblíbené hlasatelky měla způsobit škodu za téměř čtvrt milionu korun, o co jde?
11.03.2015 09:55 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Borhyová (1308 článků)

Urbánek (ANO): Nervozita vedení města Litoměřice před komunálními volbami roste

 
Vedení města Litoměřice se dlouhé roky dařilo vytvářet dojem že je toto město výjimečnou oázou, v níž se místní ODS chovala jinak než na celostátní úrovni. Ve snaze umlčet politické oponenty již padlo i první trestní oznámení místostarosty za pomluvu.
07.08.2014 12:05 |

podobné články

Litoměřice: Energetický manažer má zamezit únikům tepla

 
Město Litoměřice se vydalo cestou úspor energie.
11.04.2011 09:10 |

podobné články

Litoměřice: Moderní mobiliář zdobí Kapucínské náměstí

 
Kapucínské náměstí prošlo výraznou proměnou. Modernizace byla zahájena v říjnu loňského roku a dokončena před několika dny. Stála 2 miliony 400 tisíc korun, z čehož půl milionu korun představuje příspěvek Správy úložišť radioaktivního odpadu, který město Litoměřice dostává každý rok jako satisfakci za provoz úložiště Richard.
20.05.2011 13:10 |

podobné články

Litoměřice: Technologické centrum zkvalitní fungování samosprávy

 
Služby poskytované občanům a spádovým obcím budou kvalitnější. Město Litoměřice totiž získalo z Integrovaného operačního programu čtyřmilionovou dotaci na rozvoj infrastruktury.Cílem je rozvoj služby nejen pro samotný úřad, ale i spádové obce.
12.07.2011 11:10 |

podobné články

Litoměřice chtějí pojmenovat po Václavu Havlovi park

 
Litoměřice chtějí pojmenovat na památku zesnulého bývalého prezidenta Václava Havla park. Umístí do něj také jeho bustu. Pojmenováním parku se město i jeho obyvatelé vyhnou problémům, které by jim způsobilo přejmenování některé z ulic, kdy by se lidem i firmám měnila adresa. Dnes to řekla mluvčí města Eva Břeňová. Rada města to navrhne zastupitelům, rozhodnout by měli na zasedání 26. ledna.
06.01.2012 18:45 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (4419 článků)

Urbánek (ANO): Muži v ofsajdu aneb Proč vedení města Litoměřice zvýhodňuje HC Stadion?

 
Vedení města Litoměřice financuje profesionální hokej a tak mu nezbývá dostatek finančních prostředků na podporu činností dětí a mládeže. Ptáte se proč ? Hokejový oddíl spoluvlastní 1. místostarosta města, který o těchto dotacích spolurozhoduje.
27.05.2014 09:35 |

podobné články

V Litoměřicích zůstane u moci ODS, vítězné ANO je mimo

 
V Litoměřicích by měla zůstat u moci ODS, která skončila ve volbách těsně druhá a získala sedm mandátů. Podle informací ČTK se domluvila na staronové spolupráci s ČSSD a hnutím Sport a Zdraví Litoměřice a nově i hnutím Severočeši Litoměřice. Všechna tato uskupení mají po dvou mandátech. Poslední hlas pro získání těsné většiny v sedmadvacetičlenném zastupitelstvu by mohla dodat TOP 09 a nezávislí.
15.10.2014 21:31 |

podobné články

V Litoměřicích vznikla koalice pod vedením ODS, ANO je mimo

 
V Litoměřicích dnes představili novou městskou koalici, o jejímž složení ČTK informovala již ve středu. Tvoří ji ODS se sedmi mandáty, dále ČSSD, Sport a Zdraví Litoměřice a Severočeši Litoměřice se dvěma mandáty a TOP 09 s nezávislými s jedním mandátem. Dohromady tak koalice má v sedmadvacetiletém zastupitelstvu 14 hlasů. Novinářům to sdělil dosavadní starosta Ladislav Chlupáč, lídr ODS.
16.10.2014 13:35 |

podobné články

Tahle krásná kolegyně Taťány Kuchařové žaluje norské město. Uklouzla na ledu a je plně invalidní

 
Dánská Miss roku 2007 Line Kruuse Nielsen (29), která před pěti lety soupeřila o titul Miss World 2007 mimo jiné i s Kateřinou Sokolovou  (22) , žaluje norské město Sandefjord. Uklouzla tam totiž na ledě a nepříjemný pád zapříčinil trvalé následky, kvůli kterým se půvabná plavovláska musí vzdát svého povolání, a je plně invalidní.
14.01.2012 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Taťána Kuchařová (908 článků) , Kateřina Sokolová (242 článků)

Litoměřice ozdobí nové sochy

 
Šest nových soch ozdobí letos v létě Litoměřice. Tři týdny je vytvářeli tři čeští umělci a jejich kolegové ze Slovenska, Maďarska a Francie v rámci 2. ročníku sochařského sympozia, které se konalo na litoměřickém výstavišti.
18.06.2009 05:50 |

podobné články

Litoměřice budou mít školené průvodce

 
Litoměřice budou mít školené průvodce. Od jejich schopností se totiž odvíjí dojem, který si turisté po návštěvě města odnesou.
25.02.2011 15:50 |

podobné články

Litoměřice: Starosta poděkoval mladým basketbalistům za vzornou reprezentaci

 
Starším minižákům Slavoje Litoměřice poděkoval dnes na radnici za jejich dosažené sportovní výkony starosta Ladislav Chlupáč.
24.03.2011 16:20 |

podobné články