Článek

ANO šíří dobrou myšlenku se špatnými lidmi, říká šachová velmistryně

 
Daňová poradkyně, populární šachová velmistryně a českobudějovická zastupitelka Eliška Richtrová už není členkou hnutí ANO. Byla vyloučena za to, že v jihočeské metropoli napomohla k sesazení vládnoucí koalice v čele právě s hnutím ANO. Serveru E15 dáma prozradila, že politika je plná negativní energie, bojujete v ní s lidskou hloupostí a řadě lidí jde jen o místa v dozorčích radách.
19.07.2015 09:06 |

podobné články

Podobné články

Petra Šáchová: Modelka v božích službách

 
Farářka Církve československé husitské Petra Šáchová (60) se narodila v roce 1950 ve znamení Blíženců, vystudovala teologickou fakultu UK, ve dvaceti letech vyhrála soutěž Miss Praha a následující tři desetiletí se živila jako manekýnka. Její tvář se dokonce objevila i v několika českých filmech. V současnosti působí v jednom z kostelů na pražském Smíchově a je matkou syna Dominika (33).
09.02.2010 01:30 |

podobné články

Buďte dobrou tchyní!

 
Snad každá z nás touží stát se jednou dobrou tchyní, ke které si její děti i jejich drahé polovičky budou chodit pro radu a nad jejich návštěvou nebudou otráveně protáčet panenky. Určitě si i vy vybavíte alespoň jeden nejapný vtípek směřovaný právě na hlavy maminek našich partnerů a partnerek, kterých po světě koluje tolik, že bychom je snad ani všechny vyjmenovat nemohli. Ne všechny vtipy jsou ale mířené dobře a ne všechny se setkávají s pravdou. Některé ženy totiž vědí, jak být dobrou tchyní a takové nemůžeme házet do jednoho pytle… A v čem tedy tkví ten úžasný postup, který vás naučí být dobrou tchyní, ke které budou děti i jejich dítka jezdit s nadšením, kterou budou zvát na všechny oslavy i vánoční svátky a na kterou se budou otáčet v případě, že budou potřebovat radu? Na to se teď společně s námi můžete podívat! Chcete se stát dobrou tchyní? Víme, jak na to! Možná i vám hlavou pobíhají myšlenky, které vás nutí přemýšlet nad tím, jak se stát tchyní, kterou má každý rád. Přeci jen možná i na vás tlak společnosti působí natolik, že se bojíte svého selhání a máte strach, že i v očích dětí nebudete taková, jaká byste chtěla být. Nebojte se, není to až taková věda! Výchova vnoučat je pro vás tabu! Velice často se tchyně pletou do výchovy vnoučat, což jejich rodiče opravdu vidí velmi neradi. Jestliže tedy někdy budete mít nutkání poučovat snachu nebo zetě o tom, jak by své potomky měli vychovávat, raději se kousněte do jazyku. Radu dejte jen v případě, kdy vás o to někdo požádá, jinak mlčte. Buďte po ruce, když to bude potřeba! Úkolem babiček je pohlídat vnoučátka, když o to budou rodiče žádat. Tím samozřejmě nechceme říci, že jim musíte vyhovět pokaždé, to určitě ne – mějte i... Čtěte více Příspěvek Buďte dobrou tchyní! pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
15.12.2016 19:55 |

podobné články

Ostuda! Vietnamci vítali čínského viceprezidenta špatnými vlajkami

 
Vietnamci přivítali čínského viceprezidenta Si Ťin-pchinga špatnými vlajkami, které měly příliš mnoho hvězd. Informuje o tom v pátek agentura AFP.
23.12.2011 07:55 |

podobné články

Zoufalí Řekové: Úmyslně se nakazí virem HIV, aby dostali peníze!

 
Se šokující zprávou přišla světová zdravotnická organizace WHO. Z ní vyplývá, že v Řecku se z důvodu ekonomické krize šíří dobrovolná infikace virem HIV a roste počet sebevražd. Infikovaným přitom v Řecku náleží pomoc v hodnotě 700 eur měsíčně (cca 19 000 korun). šíří dobrovolná infikace virem HIV a prudce tam rovněž stoupá počet sebevražd. Čtěte více na: http://www.denik.cz/ze_sveta/v-recku-pry-pribyva-lidi-kteri-se-dobrovolne-nakazi-hiv-20131126.html V Řecku, které je jednou z nich, se údajně šíří dobrovolná infikace virem HIV a prudce tam rovněž stoupá počet sebevražd. Čtěte více na: http://www.denik.cz/ze_sveta/v-recku-pry-pribyva-lidi-kteri-se-dobrovolne-nakazi-hiv-20131126.html V Řecku, které je jednou z nich, se údajně šíří dobrovolná infikace virem HIV a prudce tam rovněž stoupá počet sebevražd. Čtěte více na: http://www.denik.cz/ze_sveta/v-recku-pry-pribyva-lidi-kteri-se-dobrovolne-nakazi-hiv-20131126.html
27.11.2013 07:57 |

podobné články

Sexy Monika s vtípkem

 
Tatínek si jde poslechnout, jak se jeho syn modlí před spaním. Když synáček odříká modlitbu až po amen, tak dodá: „Dobrou noc, mami, dobrou noc, tati, sbohem, babičko.” To tatínkovi leží celý den v hlavě a když přijde z práce, jeho žena mu oznamuje: „Zemřela babička.” Otec tedy opět poslouchá večer synovu modlitbu: „Dobrou noc, mami, dobrou noc, tati, sbohem, dědo.”
15.03.2014 06:05 |

podobné články

Šachová partie uprostřed jednání zastupitelstva? Ve Strakonicích ano!

 
O rekord patřící spíše do Kocourkova než do civilizované společnosti se postarali strakoničtí zastupitelé. Kvůli jedinému jednání zastupitelstva se sešli čtyřikrát. Naposledy vystoupil opoziční zastupitel jen proto, aby poděkoval za blahopřání k Vánocům. Nekonečné obstrukce si lidé krátili různě, někteří dokonce partií šachu.
11.01.2012 06:50 |

podobné články

Žloutenka mezi uprchlíky. Lékaři ji objevili u holčičky v táboře plném špíny

 
V uprchlickém táboře Idomeni na řecko-makedonské hranici se vyskytla žloutenka typu A. Zdravotníci ji diagnostikovali nejprve u devítileté Syřanky. Hepatitis tohoto typu se šíří kontaminovanou vodou, zeleninou a dalšími potravinami a také přímým kontaktem s nakaženou osobou. Vyskytuje se hlavně v místech se špatnými hygienickými podmínkami. Česká dobrovolná lékařka, která na místě působí, v neděli večer zmínila druhý potvrzený případ.
13.03.2016 14:45 |

podobné články

V ODS se na Nečase chystá "atentát"

 
Ukazuje se, že současná vládní krize a situace ve Věcech veřejných má patrně přesah i do vnitrostranického boje v ODS. Ten by měl vést k oslabení pozice předsedy strany a premiéra Petra Nečase a posílení předsedy poslaneckého klubu Petra Tluchoře. Je prý rozjeta složitá šachová partie.
09.04.2011 20:35 |

podobné články

Osobnosti: Petr Tluchoř (558 článků) , Petr Nečas (9260 článků)

Podívejte se, jak dnes vypadá slavná francouzská herečka Catherine Deneuve

 
Francouzská herečka Catherine Deneuve (69), kterou všichni můžete znát například z filmů Indočína, Afričan nebo Šachová partie, se nedávno objevila na mezinárodním filmovém festivalu v Cannes. I když má slavná filmová diva svůj věk, nutno říci, že stále vypadá velmi dobře. Inu, posuďte sami.
12.06.2013 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Catherine Deneuve (39 článků)

Za polární kruh se sjíždějí šachisté na olympiádu. ČR tam bude mít dva týmy

 
Norské Tromsö se v sobotu promění v šachovou metropoli, začne tam totiž 41. šachová olympiáda. Zúčastní se jí hráči ze 173 zemí včetně Česka. Reprezentovat nás budou dva týmy a především muži doufají, že se jim bude dařit lépe než v Istanbulu, kde před dvěma lety dosáhli jen na 34. místo. 
31.07.2014 18:55 |

podobné články

Kobza (LEV21): Šachová partie poškodila demokratickou levici

 
Jsou některé věci, které je potřebné si připomínat. Již kvůli známému rčení, že budoucnost opakuje minulost. Podle mého je jednou z takových událostí v naší politice to, co se dělo v měsících po volbách v roce 2008.
25.03.2015 07:31 |

podobné články

Publicista Veselý předkládá trochu jiná fakta k Sýrii: Děsivá hra mocností. A o tomto se příliš nemluví...

 
KOMENTÁŘ Celkem rozšířená představa o tom, že Blízký východ včetně nyní roztříštěné Sýrie byl celá desetiletí jakžtakž stabilizován, a teprve až arabské jaro tuto selanku změnilo, je mylná. V případě Sýrie se navíc nepříliš nahlas hovoří o dalších důvodech, proč se zde vlastně rozehrála děsivá šachová hra, v níž participují světové mocnosti. Proč je tato nepříliš velká blízkovýchodní země vlastně tak důležitá? Nad tím se zamýšlí v komentáři pro ParlamentníListy.cz nezávislý publicista Daniel Veselý.
12.12.2015 11:35 |

podobné články

Vyrazí Putin premiéra Medveděva? Nové informace o protestech a mocenské hře

 
Fenomenální úspěch brilantně organizované ruské opozice, či šachová partie odehrávající se v nejvyšších patrech moskevských mocenských struktur? Kdo by mohl profitovat na odvolání Medveděva a co se vlastně stalo minulou neděli v Rusku?
02.04.2017 18:30 |

podobné články

Štěpánek (APAČI 2017): Donaldova šachová partie

 
Je naprosto jasné, že syrský prezident Asad by musel být dokonalý idiot, kdyby nařídil onen plynový útok.
08.04.2017 10:05 |

podobné články

Klíma o Johnovi: Nevím, jestli nekamarádí se špatnými lidmi

 
Cesty bývalých kolegů z publicistického televizního pořadu Na vlastní oči Josefa Klímy a Radka Johna se rozešly. Prvně jmenovaný oceňuje na novém ministrovi vnitra jeho sebedůvěru, prozradil v rozhovoru pro MF Dnes.
27.07.2010 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Radek John (2465 článků) , Josef Klíma (183 článků)

Lindsay Lohan: Jsem zatraceně dobrá herečka!

 
Americká herečka Lindsay Lohan (24), která proslula různými skandály a opletačkami se zákonem, připouští, že v minulosti udělala chyby a "pouštěla se do určitých věcí". Zároveň ale obhajuje svoje činy a omlouvá je tím, že byla mladá a zvědavá a stýkala se se špatnými lidmi.
31.08.2010 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Lindsay Lohan (691 článků)

Starosta Tovačova z ODS: Nečas se obklopoval špatnými lidmi

 
Starosta Leon Bouchal (ODS) nesdílí názor, že by mělo nyní dojít k předčasným volbám. "Současná vládní koalice připravila několik důležitých projektů, které by bylo třeba dokončit.“ Naopak kritický je k dotacím, a to i přesto, že město bylo úspěšné ve všech z patnácti žádostí o dotace, které v minulém roce podalo. Co stojí za tímto úspěchem? A jaké investice město čekají? Nejen na to odpovídal našim stránkám.
20.06.2013 12:55 |

podobné články

„Moc hodný chlapec to byl.“ Teroristu z Londýna jeho italská teta zatratila

 
Hodný chlapec, který se dal dohromady se špatnými lidmi. Tak příbuzní charakterizují třetího atentátníka z Londýna, Maročana Youssefa Zaghbu. Zaghba, který má italskou matku, vyrostl v Maroku. Po rozchodu rodičů se ale před dvěma lety odstěhoval do Londýna, kde se zradikalizoval.
07.06.2017 22:55 |

podobné články

Babišův poslanec Vyzula o demokracii: Lidé dokážou zprznit i dobrou myšlenku

 
Z PROFILŮ Hnutí ANO Andreje Babiše uspělo v komunálních volbách především ve velkých městech. Bez úspěchu ale nezůstalo ani ve středně velkých městech. Za pozornost ale stojí, že se občas rodí pozoruhodné koalice. Údajně pravicové uskupení ANO se nezdráhá domlouvat na spolupráci s komunisty, stalo se to například v Chomutově. Je to v pořádku?
19.10.2014 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (12409 článků)