Článek

ANO, prostě to tu jednou převezmeme

 
Víkendový sněm ANO jen potvrdil, že celé hnutí je projektem jediného muže. Zapadnout by ale neměla jedna zdánlivě nedůležitá část proslovu staronového předsedy Andreje Babiše, ve které zopakoval svou „touhu“ po zavedení většinového volebního systému. Připustil sice, že to v tuto chvíli není úplně reálné, zásadní otázkou ovšem je, proč se k tomu ale k tomu zase vrací? A není to rozhodně naposledy…
02.03.2015 22:46 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (12414 článků)
Podobné články

Karzáí: Odpovědnost za bezpečnost Afghánistánu převezmeme do čtyř let

 
Nejpozději v roce 2014 převezmou odpovědnost za bezpečnost ve vlastní zemi sami Afghánci, prohlásil v úterý v Kábulu afghánský prezident Hamíd Karzáí.
20.07.2010 08:40 |

podobné články

ZPOVĚĎ MASOVÉHO VRAHA: Převezmeme vojenskou kontrolu, tvrdí Breivik

 
Chtěl by se setkat s papežem a Vladimírem Putinem, kterého považuje Anders Breivik za spolehlivého a rozhodného vůdce.
26.07.2011 16:55 |

podobné články

Osobnosti: Anders Breivik (291 článků)

Hašek: Stát převezmeme v troskách, bude potřeba nový začátek

 
První místopředseda ČSSD a hejtman Jihomoravského kraje Michal Hašek poskytl serveru iDNES.cz rozhovor na téma změn po případném volebním vítězství ČSSD ve volbách v roce 2014.
12.03.2013 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Michal Hašek (2318 článků)

Payne (Svobodní): Konkordanční demokracie

 
Překročením pětiprocentní hranice jsme jako strana symbolicky složili maturitu. Nyní nás v podzimních volbách čekají přijímací zkoušky do veřejné sféry. Stále jsme na začátku. Je docela možné, že po komunálních volbách na některých radnicích vstoupíme do rady a převezmeme exekutivní odpovědnost. Proto je na místě úvaha o politické taktice.
24.07.2014 14:50 |

podobné články

Bojím se okamžiku, kdy svět zjistí, jak jsme na tom. Předák podnikatelů otevřeně k sankcím proti Rusku, o Číně a o našem hospodářství

 
ROZHOVOR Bojím se okamžiku, až zahraniční investoři poznají, že naše technická vyspělost, kterou stále uvádíme, se stane minulostí. Hrozí, že převezmeme roli montoven. V rozhovoru pro ParlamentníListy.cz to řekl šéf regionální Hospodářské komory Plzeňsko Miloslav Zeman. Řeč byla také o dopadech sankcí vůči Rusku a obchodních vztazích s Čínou.
26.08.2014 13:45 |

podobné články

Jiří Nouza (TOP 09): Prostě nic nezařídí, prostě nic neřídí a prostě neplní sliby…

 
KOMENTÁŘ PRO PARLAMENTNÍ LISTY Několik slov k trvající klinické smrti pražské vládní koalice. Jak všichni vidí, jedná se o slepenec, který nikdy nefungoval, nefunguje a fungovat nebude. Při komentování a hodnocení sporů, probíhajících uvnitř koalice, se bohužel zapomíná na věc nejdůležitější. Současná Rada naše město „prostě“ neřídí a nikdy neřídila, nicméně do posledního červnového jednání zastupitelstva alespoň dělala, že něco dělá.
03.09.2015 15:31 |

podobné články

Spratek Justin Bieber si konečně našel sobě rovnou! Osahává rádoby celebritu Kendall Jenner!

 
Tohle spojení prostě jednou muselo přijít! Justin Bieber (21) a klan profesionálních celebrit Kardashian-Jenner se prostě jednou musel srazit. A Justin si pro srážení vybral starší z Jennerovic dcer.
10.04.2015 15:31 |

podobné články

Osobnosti: Kendall Jenner (105 článků) , Justin Bieber (1379 článků)

V ANO to taky jednou praskne, tuší topkař z pražského magistrátu. Zato u nich už je prý čistý vzduch

 
V pražském ANO to prý praskne. Předseda zastupitelského klubu TOP 09 a nezávislí na radnici hlavního města Václav Novotný má za to, že v tuto chvíli nejsilnější uskupení v Praze - ANO - není zcela jednotné. Lidé se málo znají a na rozpory mezi nimi jednou dojde. Pokud to bude v době, kdy bude ANO řídit Prahu, městu to neprospěje. Zcela jednotná podle jeho názoru není ani Trojkoalice. Zato v TOP 09 se prý pročistil vzduch.
23.10.2014 18:56 |

podobné články

S jen lehce zahaleným poprsím a peřím na zadečku divoška Kuchařová prostě nemohla ve StarDance nepostoupit

 
To prostě nešlo jinak. V tak sexy outfitu musela Taťána Kuchařová  (25) během pátého přenosu taneční soutěže StarDance prostě postoupit do dalšího kola.
01.12.2013 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Taťána Kuchařová (918 článků)

10 důvodů, proč ty muže prostě potřebujeme!

 
I když si to jen s těžkým srdcem připouštíme, jsou situace, kdy ty muže prostě potřebujeme. Bez nich by se nám žilo opravdu obtížně, a tak si dnes povíme, bez kterých věcí bychom se jen těžko obešly a se kterými nám muži prostě pomáhají.
28.07.2016 10:40 |

podobné články

TO SNAD NE! DRSNÝ ÚTOK NA VERONIKU KOPŘIVOVOU! Kdo chce zničit přítelkyni Jaromíra Jágra? Tahle šokující konverzace prostě nemůže být pravda!

 
Tohle prostě nemůže být reálná konverzace. Někdo začal do redakcí zasílat facebookovou komunikaci, která má patřit Veronice Kopřivové. Ta konverzace se tváří velmi reálně. Ale... Prostě tohle musí být podvrh. Snažíme se zjistit, kdo chce Veronice Kopřivové zničit život a její lásku s Jágrem. Zároveň s Kopřivovou připravujeme rozhovor.
19.08.2016 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Jágr (2472 článků)

Česká televize je prostě zaujatá. Koncesionáři se musí vzbouřit. Silná slova po rozhovoru Světlany Witowské s velvyslancem Schapirem

 
„Pokud je to člověk podobných hodnot, je jasné, že vůči němu se budou chovat hezky, a vůči někomu, kdo zastává pro ně nepohodlný názor, ošklivě. Neviděl bych v tom však nějaké spiknutí, jde prostě o demografický jev, který svedl podobné lidi dohromady,“ objasnil sociolog Vojtěch Bednář komentující v obecné rovině Interview ČT 24 s končícím americkým velvyslancem Andrewem Schapirem. Pro ParlamentníListy se na toto téma vyjádřila i bývalá členka Rady ČT Jana Dědečková. „Česká televize je zaujatá. Je to prostě tak. Jsou to pořád stejné prohřešky. Snaží se vytvářet agendu místo, aby popisovali děje ve společnosti. Ale nevím, co s tím dělat. Museli by se naštvat ti, co ji platí,“ konstatovala.
18.01.2017 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Světlana Witowská (221 článků)

Douglas na horské dráze: Jednou jsi dole, jednou nahoře!

 
"Život je jen náhoda, jednou jsi dole, jednou nahoře, život plyne jak voda a smrt je jako moře," zpívá se ve známé písni Wericha a Voskovce. Slova odpovídají momentálnímu stavu slavného amerického herce Michaela Douglase (66), který bojuje s rakovinou.
29.11.2010 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Michael Douglas (424 článků)

Rvačka v Dámském klubu na Frekvenci 1!

 
Když v únoru do rádia Frekvence 1 nastoupila trojice nových moderátorek – zpěvačka Linda Genzerová, herečka Sandra Pogodová a moderátorka Vlaďka Pirichová, bylo jasné že jednou mezi nimi určitě dojde k potyčce. Prostě tři výrazné holky se jednou pohádat musí. A taky že ano, mezi moderátorky vrazila klín soutěž Moderátor roku!
06.09.2011 17:40 |

podobné články

Osobnosti: Sandra Pogodová (77 článků)

Ovoce se do základních potravin prostě nevešlo, hájí se VV

 
Vyšší sazba DPH se nebude týkat základních potravin. Takže chleba bude levnější, ale rohlíky už ne. Mléko ano, mléčné výrobky ale ne. Zelenina ano, ovoce ne. Věci veřejné, které si výjimku vydobyly, vysvětlují, že zbytek se do kalkulace prostě nevešel.
24.02.2011 17:00 |

podobné články

Vytočený Andrej Babiš mluvil o mlácení premiéra lopatou. A toto následovalo

 
„Já dám Sobotkovi lopatou, pokud nepřestane," vzkázal ministr financí Andrej Babiš (ANO) premiérovi Bohuslavu Sobotkovi (ČSSD) kvůli jeho kritice směřované na kandidáta hnutí ANO do eurovoleb Pavla Teličku. Sobotka totiž na vrub Teličky předtím řekl, že se dokáže včas přisát na nějakého miliardáře. Kočkovanou obou dvou teď krotí jiní sociálnědemokratičtí poslanci. „To je prostě politika! Nedivme se, je před volbami. Strany prostě jen chtějí objasnit voličům, kdo je kdo,“ vysvětluje třeba poslanec Vítězslav Jandák.
16.05.2014 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Vítězslav Jandák (383 článků) , Andrej Babiš (12414 článků) , Bohuslav Sobotka (9472 článků)

ČSSD na Babišovu lopatu proti Sobotkovi

 
„Já dám Sobotkovi lopatou, pokud nepřestane," vzkázal ministr financí Andrej Babiš (ANO) premiérovi Bohuslavu Sobotkovi (ČSSD) kvůli jeho kritice směřované na kandidáta hnutí ANO do eurovoleb Pavla Teličku. Sobotka totiž na vrub Teličky předtím řekl, že se dokáže včas přisát na nějakého miliardáře. Kočkovanou obou dvou teď krotí jiní sociálnědemokratičtí poslanci. „To je prostě politika! Nedivme se, je před volbami. Strany prostě jen chtějí objasnit voličům, kdo je kdo,“ vysvětluje třeba poslanec Vítězslav Jandák.
16.05.2014 14:40 |

podobné články

Osobnosti: Vítězslav Jandák (383 článků) , Andrej Babiš (12414 článků) , Bohuslav Sobotka (9472 článků)

Prostě tam zaparkujeme. Poslanec z ANO se omlouvá za auto na chodníku

 
Chodník? Prostě tam zaparkujeme. V duchu končící předvolební kampaně si to možná řekl poslanec ANO Jan Volný, když zaparkoval auto na chodníku u přechodu pro chodce na křižovatce ulic Veletržní a Veverkova v Praze a odspěchal na debatu v České televizi. Dnes uznává, že udělal chybu. Informuje o tom server iDnes.cz.
17.10.2014 14:30 |

podobné články

Tatranský (TOP 09): Nestíháme uzávěrku? Prostě zničíme celý náklad! Takhle to prostě dělá ANO

 
Začátkem února si pozorní občané všimli zajímavého fenoménu – na některých místech Prahy 8, například v kulturních domech, se objevilo nové vydání časopisu Osmička s chybějící odpovědí hnutí ANO na otázku v rubrice Fórum. “Text nebyl do uzávěrky tohoto čísla dodán” – suše konstatoval nadpis prázdného sloupce vyhrazeného babišovcům.
18.02.2015 19:05 |

podobné články