Článek

ANO: Osobní ambice a řevnivost byly silnějšími motivacemi než dodržování programu

 
Vyjádření Předsednictva hnutí ANO, které zrušilo na svém sobotním zasedání místní organizaci v Opavě.
30.11.2015 08:51 |

podobné články

Podobné články

Sobotka se zastal Jourové. ODS vzkázal, ať zapomene na stranickou řevnivost

 
Premiérovi Bohuslavu Sobotkovi se nelíbí, jak se šéf ODS Petr Fiala a Jan Zahradil, europoslanec za téže stranu, navážejí do české kandidátky na eurokomisařku Věry Jourové. Vyzval je proto, aby zapomněli na stranickou řevnivost a podpořili společný zájem Česka.
02.10.2014 14:25 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (1341 článků) , Bohuslav Sobotka (9488 článků) , Jan Zahradil (482 článků)

Paroubek se ostře obul do kritičky své ženy: Má větší ambice než schopnosti

 
Předseda ČSSD Jiří Paroubek ostře reagoval na prohlášení předsedkyně Sociálnědemokratických žen Jindřišky Maršové o "poněkud paradoxním zapojení" jeho manželky do předvolební kampaně. "Paní Maršová zřejmě řeší osobní problém, má větší ambice než schopnosti," řekl v pondělí odpoledne Právu Paroubek.
01.02.2010 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3453 článků)

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy reaguje na závěry kontrolního úřadu

 
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy, Řídicí orgán Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost (OP VK), Operačního programu Výzkum a vývoj pro inovace (OP VaVpI) a Operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělávání (OP VVV) alokuje finanční prostředky na informovanost a publicitu operačních programů, které má ve své gesci. Prostředky jsou vynaloženy transparentně, efektivně, účelně a účinně s cílem maximálně využít potenciálu komunikačních aktivit, a to jak ve fázi iniciace programu s cílem podpořit absorpční kapacitu a posílit povědomí veřejnosti o možnostech čerpání prostředků ze strukturálních fondů EU, tak ve fázi implementace a ukončování programu, kdy se řídicí orgán mimo jiné soustředí na propagaci výsledků podpořených projektů a celkového dopadu OP.
27.06.2016 20:00 |

podobné články

Tohle jsou automobilové legendy

 
Šest až osm let. To je obvyklá doba životnosti jednoho modelu automobilky v jejím výrobním programu. Pak přichází nástupce. Obvykle větší, se silnějšími motory, s lepší bezpečnostní výbavou i komfortem. Jmenuje se buď stejně, nebo, je-li novinka opravdu zásadní, dostane jméno nové.
17.05.2009 05:50 |

podobné články

Proč bychom měli kritizovat vedení, které vyhrálo všechny volby, nechápe Martin Komárek. V Liberci jsem byl dobrej, věří si do příštích voleb

 
ROZHOVOR „To, že ANO chválím a mám ho rád, neznamená, že nemáme milion chyb. Ve spoustě organizací panuje řevnivost. Přišli k nám lidé, kteří jsou klasičtí političtí podržtaškové a vybližmiskové. Jde jim o funkce a hlavně o peníze, které z nich plynou. Takoví lidé dokážou rozhodit úplně všechno. Zničili ODS, zničí ČSSD. Doufám, že nás ne, ale to nebezpečí je vážné,“ říká v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz poslanec Martin Komárek (ANO). „Když jdete nahoru, tak se k vám přisají lidé, kteří vidí tu místo předsedy správní rady, tu místo uvolněného zastupitele, to je 20, 40, 60, 80 tisíc. Pro spoustu lidí jsou to strašný prachy, které si zaslouží pouze držkou, nikoliv prací. S takovými lidmi bojujeme, ale je to těžké,“ dodal.
05.03.2017 09:05 |

podobné články

Inspektoři začali kontrolovat dodržování platových podmínek u řidičů autobusů

 
Od ledna letošního roku platí nařízení vlády, které zlepšilo platové podmínky řidičů v osobní autobusové dopravě. Díky opatření mají zaměstnanci navýšený minimální hodinový mzdový tarif, zvýšila se odměna za čekání mezi jednotlivými spoji a při rozdělené směně dostávají řidiči nově příplatek ve výši deseti procent základní hodinové sazby minimální mzdy za práci ve ztíženém prostředí. Dodržování nařízení vlády kontroluje od února Státní úřad inspekce práce (SÚIP).
18.04.2017 13:40 |

podobné články

Vích (SPD): Starosta by měl mít ambice zůstat starostou

 
Starostové mají ambice dosáhnout úspěchu v nadcházejících sněmovních volbách. Ve skutečnosti se jedná o jejich ideovou prázdnotu a přebírání programu od stran, které podle volebních modelů směřují trvale mimo sněmovnu.
30.03.2017 13:05 |

podobné články

Máte silná stehna? Buďte rádi, budete déle žít

 
Lidé, kteří si dělají starosti s velikostí svých stehen, si mohou oddechnout. Dánští lékaři totiž zjistili, že lidé s velmi štíhlými stehny umírají dříve než ti, kteří jsou vybavení silnějšími stehny.
04.09.2009 16:00 |

podobné články

Aerolinky dostaly varování: Připravte se na silnější turbulence nad Atlantikem

 
Změny klimatu nesignalizuje jen mrazivější jaro. Letecké společnosti se podle klimatologů budou muset připravit na to, že lety přes severní Atlantik budou čelit většímu počtu turbulencí než doposud. Podle BBC se letadla již nyní setkávají se silnějšími větry, ale situace se bude do poloviny století dále zhoršovat.
09.04.2013 13:10 |

podobné články

Komunista Opálka: Sněmovna porušuje pracovněprávní předpisy

 
Poslanec KSČM Miroslav Opálka žádal na dnešním jednání sněmovny o to, aby inspekce práce prověřila dodržování pracovně-právních předpisů při současné schůzi komory vůči zaměstnancům její kanceláře. Soudí, že byly porušovány. Ministr práce a sociálních věcí Jaromír Drábek (TOP 09) zdůraznil, že pokládá za samozřejmost, že úřad dodržování norem kontroluje.
06.11.2011 19:10 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Opálka (49 článků) , Jaromír Drábek (1074 článků)

Neschopnost vybrat eurokomisaře poškozuje Česko, rozčiluje se opozice

 
Oblíbená řevnivost mezi vládou a opozicí je zpět ve sněmovně. Současný tématem je neschopnost koalice vybrat kandidáta na eurokomisaře. Česko se díky tomu bude muset spokojit s méně významným resortem, tvrdí opozice. Na výběru kandidáta se zástupci ČSSD, ANO a KDU-ČSL už několik dní nemohou dohodnout.
16.07.2014 15:05 |

podobné články

Lacko (ANO): Na dodržování ordinačních hodin v ambulancích dohlédne město

 
Na území hl. m. Prahy se stále častěji vyskytují problémy s dodržováním ordinační doby lékařů v ambulantní sféře. Usnesením Rady hl. m. Prahy ze dne 15. 8. 2017 byla proto schválena nová závazná metodika výběrových řízení. Podle té je nyní dodržování ordinačních hodin jednou z podmínek, které musí splnit každý poskytovatel zdravotních služeb, který chce poskytovat své služby v rámci všeobecného zdravotního pojištění. Novou metodiku Radě předložil radní Radek Lacko.
15.08.2017 19:05 |

podobné články

Ministr Vondra v nemocnici!

 
Se stále silnějšími bolestmi krční páteře nastoupil včera kolem osmé hodiny večerní ministr obrany Alexandr Vondra (ODS) na neurochirurgickou kliniku pražské střešovické nemocnice. Po vyšetření lékaři zhodnotí, jak dlouho si poleží, nebo jestli nebude dokonce nutný chirurgický zákrok!
30.04.2011 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Alexandr Vondra (1132 článků)

TV tipy: tatínek Svěrák, Účastníci zájezdu, 8 mm

 
O víkendu si užijte pohodu s „tatínkem“ Svěrákem, zasmějte se s Účastníky zájezdu a pro diváka se silnějšími nervy je tu americká krimi 8 mm.
28.10.2011 11:45 |

podobné články

Hubněte podle typu postavy: Jste širší v bocích jako hruška? Vynechte vše tučné!

 
Somatotyp hruška se u žen vyznačuje úzkými rameny, níže posazeným pasem, širokými boky, silnějšími kotníky a delšími prsty. Hubnutí v kritických partiích jim dá největší práci.
25.01.2012 06:40 |

podobné články

Nejásám nad potravinami, které se objevují na našem trhu, říká Bendl

 
Poslanci jsou připraveni vybavit kontrolory Státní zemědělské a potravinářské inspekce (SZPI) silnějšími pákami, které mají obchodníky s potravinami donutit ke korektnímu jednání. Ministr zemědělství Petr Bendl (ODS) dokonce chystá zákon, který má výrazně zpřísnit pokuty za nekalé praktiky. Informuje o tom server Týden.cz.
31.03.2013 18:55 |

podobné články

Osobnosti: Petr Bendl (499 článků)

Zeman: Boj s terorismem je úkol celého civilizovaného světa, tudíž i ČR

 
Boj proti mezinárodnímu terorismu je společným úkolem nejen České republiky a Izraele, ale celého civilizovaného světa. Prezident Miloš Zeman to dnes řekl na úvod setkání s izraelským prezidentem Šimonem Peresem v Jeruzalémě. S teroristy se podle něj nevyjednává, ale bojuje. Vyjednávání je pouze činí silnějšími, řekl prohlásil Zeman, který zároveň označil Izrael za ostrov demokracie na Blízkém východě. 
07.10.2013 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20967 článků)

Nebezpečný Okamura. Textař Horáček nešetřil ale i silnějšími výrazy

 
Známý podnikatel, publicista a antropolog Michal Horáček varuje před růstem xenofobie v české společnosti. V této souvislosti upozornil na některé, podle něho nebezpečné výroky Tomia Okamury. Horáček to uvedl v rozhovoru pro web Romea.cz.
13.12.2013 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Michal Horáček (767 článků)

Podívejte se na reklamu na zimní olympiádu v Soči, která vás nečekaně dojme!

 
"Maminky":http://www.extra.cz/tema/maminka nás totiž naučily, že díky padání se staneme nakonec silnějšími.
08.01.2014 18:30 |

podobné články