Článek

ANO: Imigranti v Prostějově? Jen poplašná zpráva

 
Prostějov ve střehu. Fáma ohledně ubytování uprchlíků proletěla městem i radnicí. Přestože hnutí ANO informovalo, že jde o neověřené informace živené médii, u obyvatel zpráva vyvolala paniku.
31.08.2015 14:31 |

podobné články

Podobné články

Vítězná ČSSD jednala v Prostějově jen s hnutím ANO

 
Vítězná ČSSD dnes v Prostějově jednala o možné koaliční spolupráci pouze s hnutím ANO, které ve volbách skončilo druhé. Zatímco první povolební schůzky se v neděli zúčastnili i zástupci sdružení PéVéčko, tentokrát k diskusi o budoucí radniční koalici přizváni nebyli. Jednání budou v Prostějově pokračovat příští týden.
17.10.2014 15:41 |

podobné články

Obhájce prvenství Hájek je v Prostějově opět ve finále

 
Obhájce prvenství Jan Hájek se po roce opět probojoval do finále tenisového challengeru v Prostějově. V dnešním semifinále porazil po tuhém boji za dvě a čtvrt hodiny dalšího českého hráče Jaroslava Pospíšila 6:4, 2:6 a 6:3. Hájek protáhl svoji vítěznou sérii v Prostějově už na dvanáct zápasů.
04.06.2010 15:35 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hájek (170 článků) , Jan Hájek (168 článků)

Poslankyně ČSSD Váhalová: To, že nás Rusko napadne, je poplašná zpráva. Debata o referendu k členství v EU je legitimní. Imigranti nemají ochotu respektovat naše zákony

 
ROZHOVOR Poslankyně ČSSD Dana Váhalová uvedla, že se nedomnívá, že Rusko napadne pobaltské země, kterým Sovětský svaz v 90. letech umožnil stát se nezávislými státy. „Pokud vystoupí z EU Velká Británie, bude na místě diskuse o referendu členství ČR v EU a bude legitimní,“ řekla poslankyně. Regionální volby ve Francii i prezidentské volby v Rakousku ukázaly, že občané odmítají dosavadní neomezenou vítací politiku EU.
02.06.2016 21:05 |

podobné články

Osobnosti: Dana Váhalová (24 článků)

V Prostějově odešlo z hnutí ANO dvanáct lidí, včetně tří zastupitelů

 
Dvanáct členů, včetně tří zastupitelů, ukončilo členství v hnutí ANO v Prostějově. Prostějovská organizace je mateřskou organizací prvního místopředsedy hnutí ANO Jaroslava Faltýnka, který prostějovským zastupitelem za ANO zůstává.
11.04.2016 17:00 |

podobné články

Syn exprezidenta Janukovyče zemřel? Prý se utopil na Bajkale

 
Pravda, nebo poplašná zpráva? Ukrajinou otřásla zpráva o smrti mladšího syna bývalého ukrajinského prezidenta Viktora Janukovyče při nehodě na ruském jezeře Bajkal.
22.03.2015 14:50 |

podobné články

Osobnosti: Viktor Janukovyč (379 článků)

Žijí jen s mámou a mají hlad. Víme více o otřesných případech českých dětí, co nemají na oběd

 
Některé školou povinné děti v Česku za celý den nemají ani jedno jediné teplé jídlo. A mají prokazatelně hlad. Bohužel to není vtip ani poplašná zpráva, ale fakt, na který upozorňují mnozí vyučující a ředitelé základních škol. Situace v některých rodinách a domácnostech je totiž tak krizová, že na zaplacení obědů prostě peníze nezbývají.
16.12.2013 15:55 |

podobné články

V Prostějově se při seskoku padákem zranil parašutista

 
V Prostějově se v sobotu při seskoku padákem zranil osmatřicetiletý parašutista. Při dopadu si zlomil pravý loket. Nehoda se stala poté, co se muži otevřel jen částečně hlavní padák. Případem se zabývá policie i zástupci Úřadu pro civilní letectví Praha, řekla v pondělí krajská policejní mluvčí Eva Čeplová.
09.04.2012 11:05 |

podobné články

Letící kámen z demolice v Prostějově skoro zranil přihlížející!

 
To bylo o fous! Jednoho z přihlížejících demolice areálu zkrachovalého oděvního podniku v Prostějově jen těsně minul úlomek betonu.
01.07.2014 15:40 |

podobné články

Jiřina Jirásková po sobotním kolapsu: Odmítá se šetřit!

 
V sobotu večer obletěla Česko poplašná zpráva: Jiřina Jirásková (80) zkolabovala na jevišti Divadla na Vinohradech a je v nemocnici.
28.02.2011 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Jiřina Jirásková (407 článků)

Jirásková po sobotním kolapsu: Nešetří se!

 
V sobotu večer obletěla Česko poplašná zpráva: Jiřina Jirásková (80) zkolabovala na jevišti Divadla na Vinohradech a je v nemocnici.
28.02.2011 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Jiřina Jirásková (407 článků)

Zpráva, že jsou mrtví po nehodě HIV pozitivní, byla poplašná

 
Hygienici v Plzni ve čtvrtek popřeli, že by tři lidé, kteří v úterý zemřeli při nehodě na Plzeňsku, byli HIV pozitivní. Deník Právo napsal, že všichni byli nakaženi AIDS, a proto by mohli být ohroženi i zasahující záchranáři a hasiči.
03.03.2011 13:50 |

podobné články

Vandas podal trestní oznámení. Pronásledování Romů je poplašná zpráva.

 
Předseda Dělnické strany sociální spravedlnosti (DSSS) Tomáš Vandas podal v pondělí trestní oznámení na ředitele Agentury pro sociální začleňování v romských lokalitách Úřadu vlády ČR Martina Šimáčka pro šíření poplašné zprávy.
06.09.2011 13:40 |

podobné články

Bartošová: Milenec si těhotenství vymyslel!

 
A je to venku! Bartošová těhotná není. Poplašná zpráva je dílem současného Ivetina milence Josefa Rychtáře, který ji poslal esemeskou svému předchůdci Domenicu Martuccimu.
01.11.2011 15:25 |

podobné články

Hasičům dochází peníze! Kdo nás bude zachraňovat?

 
Z hasičských záchranných sborů zaznívá poplašná zpráva. Kvůli špatné finanční situaci brzy dojdou peníze na opravy či nákup techniky. V budoucnu by nedostatek peněz mohl mít dopad i na samotné zásahy, kde jde o životy.
22.11.2011 21:40 |

podobné články

Konečná (KSČM): Osud Detroitu si Ostravsko nezaslouží

 
Na severní Moravě hrozí sociální výbuch. To není poplašná zpráva, to je fakt.
09.08.2013 17:30 |

podobné články

Všechno je v háji. Ale my vám to říkali, pravil o zdravotnictví šéf lékařských odborů

 
Termín operace v prosinci? Skoro nemožné – nejsou totiž peníze. To není poplašná zpráva, ale fakt, na který upozorňuje v posledních dnech většina českých nemocnic, asociace i lékařské odbory. Menším nemocnicím chybí desítky milionů korun do konce roku, větším až stovky milionů. Příčina? Prý takzvaná úhradová vyhláška.
17.09.2013 13:15 |

podobné články

V USA prý hrozí revoluce. To není poplašná zpráva, ale varování exministra Clintonovy vlády

 
Bývalý ministr práce americké administrativy v době prezidentování Billa Clintona Robert Reich v textu, který zveřejnil server iHNed.cz varuje, že pokud bude v USA pokračovat rozevírání nůžek mezi elitou a chudší většinou, nastane revoluce. A v ní si společnost ekonomiku a demokracii vezme zpět.
02.02.2014 19:35 |

podobné články

Osobnosti: Bill Clinton (204 článků) , Robert Clinton (1 článek)

Miley Cyrus vsadila na nahotu: Podprsenku nechala doma a vystavovala vnady v přírodě

 
Zahraničními médii nedávno proběhla poplašná zpráva o smrti Miley Cyrus  (21) , již se zpěvačka rozhodla popřít způsobem pro ni typickým. Fanouškům ukázala, že je celá v pořádku, včetně ňader.
23.07.2014 23:00 |

podobné články

Osobnosti: Miley Cyrus (813 článků)

Centrum Kociánka nikdo neruší! Internetem se šíří nepravdivá fáma

 
Po facebookových skupinách pro handicapované se šíří formou petice poplašná zpráva, že Brněnské Centrum Kociánka bude zrušeno. Na petici již reagovalo přes tři stovky lidí, kteří této poplašné zprávě uvěřili a připisují pod petici pobouřené odkazy, že by se Centrum Kociánka rozhodně rušit nemělo.
05.08.2014 14:30 |

podobné články