Článek

ANO: Imigranti v Prostějově? Jen poplašná zpráva

 
Prostějov ve střehu. Fáma ohledně ubytování uprchlíků proletěla městem i radnicí. Přestože hnutí ANO informovalo, že jde o neověřené informace živené médii, u obyvatel zpráva vyvolala paniku.
31.08.2015 14:31 |

podobné články

Podobné články

Vladimír Pelc: Co je poplašná zpráva?

 
Poplašná zpráva je pravdivé tvrzení, které dnes za poplašnou zprávu příslušný úřad prohlásí, a které se zanedlouho jako pravda projeví.
21.02.2017 08:50 |

podobné články

Vítězná ČSSD jednala v Prostějově jen s hnutím ANO

 
Vítězná ČSSD dnes v Prostějově jednala o možné koaliční spolupráci pouze s hnutím ANO, které ve volbách skončilo druhé. Zatímco první povolební schůzky se v neděli zúčastnili i zástupci sdružení PéVéčko, tentokrát k diskusi o budoucí radniční koalici přizváni nebyli. Jednání budou v Prostějově pokračovat příští týden.
17.10.2014 15:41 |

podobné články

Obhájce prvenství Hájek je v Prostějově opět ve finále

 
Obhájce prvenství Jan Hájek se po roce opět probojoval do finále tenisového challengeru v Prostějově. V dnešním semifinále porazil po tuhém boji za dvě a čtvrt hodiny dalšího českého hráče Jaroslava Pospíšila 6:4, 2:6 a 6:3. Hájek protáhl svoji vítěznou sérii v Prostějově už na dvanáct zápasů.
04.06.2010 15:35 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hájek (173 článků) , Jan Hájek (171 článků)

Poslankyně ČSSD Váhalová: To, že nás Rusko napadne, je poplašná zpráva. Debata o referendu k členství v EU je legitimní. Imigranti nemají ochotu respektovat naše zákony

 
ROZHOVOR Poslankyně ČSSD Dana Váhalová uvedla, že se nedomnívá, že Rusko napadne pobaltské země, kterým Sovětský svaz v 90. letech umožnil stát se nezávislými státy. „Pokud vystoupí z EU Velká Británie, bude na místě diskuse o referendu členství ČR v EU a bude legitimní,“ řekla poslankyně. Regionální volby ve Francii i prezidentské volby v Rakousku ukázaly, že občané odmítají dosavadní neomezenou vítací politiku EU.
02.06.2016 21:05 |

podobné články

Osobnosti: Dana Váhalová (26 článků)

V Prostějově odešlo z hnutí ANO dvanáct lidí, včetně tří zastupitelů

 
Dvanáct členů, včetně tří zastupitelů, ukončilo členství v hnutí ANO v Prostějově. Prostějovská organizace je mateřskou organizací prvního místopředsedy hnutí ANO Jaroslava Faltýnka, který prostějovským zastupitelem za ANO zůstává.
11.04.2016 17:00 |

podobné články

Syn exprezidenta Janukovyče zemřel? Prý se utopil na Bajkale

 
Pravda, nebo poplašná zpráva? Ukrajinou otřásla zpráva o smrti mladšího syna bývalého ukrajinského prezidenta Viktora Janukovyče při nehodě na ruském jezeře Bajkal.
22.03.2015 14:50 |

podobné články

Osobnosti: Viktor Janukovyč (382 článků)

Faltýnek je v Prostějově stále zastupitel. Na jednání ale prakticky nechodí

 
Hvězda hnutí ANO Jaroslav Faltýnek svou politickou kariéru začala už v 90. letech v Prostějově, kde dodnes působí jako zastupitel. Analyzovali jsme jeho práci a ukázalo se, že v současném volebním období se do konce účastnil jen necelých 13 procent jednání zastupitelstva. Jaká je Faltýnkova komunální minulost i současnost?
28.08.2017 20:20 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Faltýnek (194 článků)

Žijí jen s mámou a mají hlad. Víme více o otřesných případech českých dětí, co nemají na oběd

 
Některé školou povinné děti v Česku za celý den nemají ani jedno jediné teplé jídlo. A mají prokazatelně hlad. Bohužel to není vtip ani poplašná zpráva, ale fakt, na který upozorňují mnozí vyučující a ředitelé základních škol. Situace v některých rodinách a domácnostech je totiž tak krizová, že na zaplacení obědů prostě peníze nezbývají.
16.12.2013 15:55 |

podobné články

V Prostějově se při seskoku padákem zranil parašutista

 
V Prostějově se v sobotu při seskoku padákem zranil osmatřicetiletý parašutista. Při dopadu si zlomil pravý loket. Nehoda se stala poté, co se muži otevřel jen částečně hlavní padák. Případem se zabývá policie i zástupci Úřadu pro civilní letectví Praha, řekla v pondělí krajská policejní mluvčí Eva Čeplová.
09.04.2012 11:05 |

podobné články

Letící kámen z demolice v Prostějově skoro zranil přihlížející!

 
To bylo o fous! Jednoho z přihlížejících demolice areálu zkrachovalého oděvního podniku v Prostějově jen těsně minul úlomek betonu.
01.07.2014 15:40 |

podobné články

Jiřina Jirásková po sobotním kolapsu: Odmítá se šetřit!

 
V sobotu večer obletěla Česko poplašná zpráva: Jiřina Jirásková (80) zkolabovala na jevišti Divadla na Vinohradech a je v nemocnici.
28.02.2011 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Jiřina Jirásková (421 článků)

Jirásková po sobotním kolapsu: Nešetří se!

 
V sobotu večer obletěla Česko poplašná zpráva: Jiřina Jirásková (80) zkolabovala na jevišti Divadla na Vinohradech a je v nemocnici.
28.02.2011 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Jiřina Jirásková (421 článků)

Zpráva, že jsou mrtví po nehodě HIV pozitivní, byla poplašná

 
Hygienici v Plzni ve čtvrtek popřeli, že by tři lidé, kteří v úterý zemřeli při nehodě na Plzeňsku, byli HIV pozitivní. Deník Právo napsal, že všichni byli nakaženi AIDS, a proto by mohli být ohroženi i zasahující záchranáři a hasiči.
03.03.2011 13:50 |

podobné články

Vandas podal trestní oznámení. Pronásledování Romů je poplašná zpráva.

 
Předseda Dělnické strany sociální spravedlnosti (DSSS) Tomáš Vandas podal v pondělí trestní oznámení na ředitele Agentury pro sociální začleňování v romských lokalitách Úřadu vlády ČR Martina Šimáčka pro šíření poplašné zprávy.
06.09.2011 13:40 |

podobné články

Bartošová: Milenec si těhotenství vymyslel!

 
A je to venku! Bartošová těhotná není. Poplašná zpráva je dílem současného Ivetina milence Josefa Rychtáře, který ji poslal esemeskou svému předchůdci Domenicu Martuccimu.
01.11.2011 15:25 |

podobné články

Hasičům dochází peníze! Kdo nás bude zachraňovat?

 
Z hasičských záchranných sborů zaznívá poplašná zpráva. Kvůli špatné finanční situaci brzy dojdou peníze na opravy či nákup techniky. V budoucnu by nedostatek peněz mohl mít dopad i na samotné zásahy, kde jde o životy.
22.11.2011 21:40 |

podobné články

Konečná (KSČM): Osud Detroitu si Ostravsko nezaslouží

 
Na severní Moravě hrozí sociální výbuch. To není poplašná zpráva, to je fakt.
09.08.2013 17:30 |

podobné články

Všechno je v háji. Ale my vám to říkali, pravil o zdravotnictví šéf lékařských odborů

 
Termín operace v prosinci? Skoro nemožné – nejsou totiž peníze. To není poplašná zpráva, ale fakt, na který upozorňuje v posledních dnech většina českých nemocnic, asociace i lékařské odbory. Menším nemocnicím chybí desítky milionů korun do konce roku, větším až stovky milionů. Příčina? Prý takzvaná úhradová vyhláška.
17.09.2013 13:15 |

podobné články

V USA prý hrozí revoluce. To není poplašná zpráva, ale varování exministra Clintonovy vlády

 
Bývalý ministr práce americké administrativy v době prezidentování Billa Clintona Robert Reich v textu, který zveřejnil server iHNed.cz varuje, že pokud bude v USA pokračovat rozevírání nůžek mezi elitou a chudší většinou, nastane revoluce. A v ní si společnost ekonomiku a demokracii vezme zpět.
02.02.2014 19:35 |

podobné články

Osobnosti: Bill Clinton (222 článků) , Robert Clinton (1 článek)