Článek

Annie Lennoxová o plastikách: Nechci skončit se zamrzlým obličejem

 
Zpěvačka Annie Lennoxová (60) má v plánu stárnout důstojně. Nechtěla se nechat omladit pomocí retuše na obalu alba, protože si chtěla být podobná. K plastickým operacím má zpěvačka zatím spíše odmítavý postoj.
10.03.2015 16:31 |

podobné články

Podobné články

Žena míru 2009: Annie Lennoxová

 
Britská zpěvačka Annie Lennoxová (ex-Eurythmics), která se výrazně angažuje v boji proti AIDS v Jihoafrické republice, se stala Ženou míru 2009. Podle agentury AFP o tom rozhodli laureáti Nobelovy ceny za mír na svém summitu v Berlíně.
11.11.2009 19:20 |

podobné články

Osobnosti: Annie Lennox (25 článků)

Annie Lennoxová chystá album Nostalgia

 
Skotská zpěvačka Annie Lennoxová, bývalá polovina úspěšného popového tandemu Eurythmics, dokončila nahrávání svého nového sólového alba. Kolekce se bude jmenovat Nostalgia.
16.08.2014 07:11 |

podobné články

Annie přežila řádění šílence v Toulouse: Vrah stál proti mně s pistolí, pomůžu ho policii najít!

 
Pár minut zpoždění, které by jindy znamenaly problémy, zachránilo Annie život. Annie v pondělí zaspala a do školy doběhla pozdě. Naštěstí. Chvíli před tím totiž její spolužáky zastřelil dosud neznámý muž. Na okamžik se Annie ocitla střelci tváří v tvář.
20.03.2012 17:40 |

podobné články

Annie Lennox se potřetí vdala, její nový manžel je gynekolog

 
Zpěvačka Annie Lennox se o víkendu v tajnosti vdala za jihoafrického gynekologa Mitche Bessera. Obřad a hostinu měli na lodi kotvící v Londýně na Temži. Zpěvačka šla ve svých sedmapadesáti letech k oltáři už potřetí. Další články k tématu: Annie Lennox udělala něco příšerně správného. Řád britského impéria ji neminul RECENZE: Vánoční alba připomínají svetry s jelenem, vítězí Annie Lennox Lennox se zapojí do kampaně OSN na ochranu žen před AIDS
18.09.2012 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Annie Lennox (25 článků)

Je nebezpečné dotýkat se Annie Lennox

 
Zpěvačka Annie Lennox na albu The Annie Lennox Collection bilancuje.
07.06.2009 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Annie Lennox (25 článků)

Legenda Annie Girardot má Alzheimera!

 
Život slavné francouzské herečky Annie Girardot (79, Nejcennější co mám) sevřely kruté příznaky Alzheimerovy choroby. Jedna z nejznámějších novodobých tváří filmu, kterou si lidé v Česku pamatují především z komedií Něžné kuře a Ukradli torzo Jupitera, je kvůli onemocnění v sanatoriu. Teď nemoc postoupila – Annie prý jen sedí v křesle a zapomněla na to, že kdy hrála.
14.02.2011 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Annie Girardot (14 článků)

Věra Galatíková a Annie Girardot: Tajemství jejich přátelství

 
Francouzka Annie Girardot (†79) a Češka Věra Galatíková (†69). Dvě charismatické herečky však spojovalo mnohem víc, než jen stejná profese a fakt, že Věra Galatíková byla českým hlasem Annie. Byly si velmi blízké, dokonce si psaly dopisy, ve kterých se mimo jiné podporovaly v době, kdy byly vážně nemocné.
08.03.2015 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Annie Girardot (14 článků) , Věra Galatíková (55 článků)

Na jeden koncert se vrátí duo Eurythmics. Uctí skupinu Beatles

 
Britské popové duo Eurythmics, tedy Annie Lennoxová a Dave Stewart, oznámilo, že se vrátí na scénu. Stane se tak ale pouze u příležitosti jednoho vystoupení. Eurythmics budou součástí speciálního programu hudebních cen Grammy na počest formace Beatles. Natáčet se bude 27. ledna, den po slavnostním předávání Grammy v Los Angeles.
07.01.2014 15:20 |

podobné články

Osobnosti: Annie Lennox (25 článků) , Dave Stewart (6 článků) , Dave Stewart (6 článků)

Je to neskutečné, říká po letech dcera Lennoxové o utonutí přítele

 
Bývalá modelka a malířka Tali Lennoxová (24) po dvou letech promluvila o tragédii na řece Hudson, při níž utonul její partner Ian Jones. Dceři zpěvačky Annie Lennoxové (62) celá nehoda pořád připadá neuvěřitelně.
28.07.2017 16:20 |

podobné články

Osobnosti: Ian Jones (3 články) , Ian Jones (3 články) , Ian Jones (1 článek) , Annie Jones (4 články)

Annie Leibovitz: Fotografce celebrit hrozí bankrot!

 
FOTOGALERIE: Být vyfocen od Annie Leibovitz (59), je velká pocta. Celebrity se o tuhle fotografku přímo rvou. Jen pro ni jsou ochotny udělat všechno možné: šklebit se, nasadit masku hlupáka, svléknout se.
07.09.2009 16:55 |

podobné články

Osobnosti: Annie Leibovitz (14 článků)

Fotografie Obamových: Nafotila je Annie Leibovitz

 
Rodina amerického prezidenta Baracka Obamy si pro rodinné fotografie zaslouží jen to nejlepší. Bílý dům dnes vydal oficiální fotografie rodiny Obamových, jejichž autorem není nikdo jiný, než slavná fotografka celebrit Annie Leibovitz.
23.10.2009 23:25 |

podobné články

Osobnosti: Barack Obama (2407 článků) , Annie Leibovitz (14 článků)

Annie Duke – pokerová čtyřicátnice

 
Ve světě pokeru je celá řada úspěšných žen, jejichž výdělky jsou v řádech milionů dolarů. Jednou z nich je i dnes probíraná Annie Duke, jež ve svých 44 letech válcuje, nutno říci že v kartách, jednoho chlapa za druhým.
11.05.2010 13:10 |

podobné články

Trailer: Ondine

 
Když irský rybář Syracuse (Colin Farrell) vylovil z moře krásnou mladou ženu (Alicja Bachelda), řekla jen, že se jmenuje Ondine. Příznačné jméno, které znamená „ta, která přichází z moře“. Syracuse jí nabídne přístřeší a ona se usadí nejen v jeho domě, ale postupně i v jeho srdci. Neznámá cizinka vyvolává řadu otázek, ale rybářova malá dcerka Annie (Alison Barry) má okamžitě jasno. Ondine je podle ní vodní víla, kouzelnou mocí obdařená bytost, která vystupuje z vod proto, aby lidem nosila štěstí. Annie věří, že Ondine přišla kvůli ní, aby zachránila její selhávající ledviny. Syracuse sice na pohádky nevěří a zůstává nohama pevně na zemi, ale záhy i on podlehne jejímu kouzlu a je nucen si připustit, že od té doby, co s nimi Ondine přebývá, dějí se zvláštní věci. Mohli by spolu žít šťastně až do smrti, jenže Syracuse na šťastné konce už dávno nevěří. Ať Ondine je či není mořskou pannou, má za sebou temnou minulost, která ji za žádnou cenu nechce pustit na svobodu. Dokáže ji láska Syracuse zachránit, nebo se vrátí do hlubin zapomnění?
30.08.2010 21:16 |

podobné články

Annie Lennox se stane důstojnicí Řádu britského impéria

 
Britská zpěvačka Annie Lennoxo, která se proslavila v osmdesátých letech jako polovina slavného popového dua Eurythmics, se stane důstojnicí Řádu britského impéria. Královna se jí chce odvděčit za její charitativní práci.
31.12.2010 10:45 |

podobné články

Osobnosti: Annie Lennox (25 článků)

Annie Girardot: Umírá v pečovatelském domě!

 
Slavná francouzská herečka Annie Girardot (79) žije v pečovatelském domě kvůli zákeřné chorobě.
14.02.2011 08:35 |

podobné články

Osobnosti: Annie Girardot (14 článků)

Zemřela Annie Girardotová! Před smrtí nevěděla, že hrála

 
Hvězda francouzského filmu Annie Girardot (†79) zemřela! Jedna z nejoblíbenějších hereček, jejíž postavy jsou u našich diváků silně spojeny s dabingem Věry Galatíkové (†69), trpěla několik let Alzheimerovou chorobou. Poslední měsíce svého života proto strávila v sanatoriu. Nevěděla, že byla slavná herečka, nevěděla, kdo vůbec je. Nemoc jí vzala všechny vzpomínky.
28.02.2011 16:25 |

podobné články

Osobnosti: Annie Girardot (14 článků) , Věra Galatíková (55 článků)

Zemřela herečka Annie Girardotová, hvězda filmů 70. a 80. let

 
Ve věku devětasedmdesáti let zemřela v pondělí v Paříži francouzská herečka Annie Girardotová. Oznámila to její vnučka Lola Vogelová, kterou citovala agentura AFP.
28.02.2011 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Annie Girardot (14 článků)

Zemřela herečka Annie Girardot (†79)

 
Annie byla ve své době nesmírně populární v Česku. Poslední dny svého života dožívala s Alzheimerovou chorobou v pečovatelském domě na okraji Paříže.
28.02.2011 17:35 |

podobné články

Osobnosti: Annie Girardot (14 článků)

Zemřela hvězda francouzského filmu Annie Girardotová

 
Ve věku 79 let v pondělí v Paříži zemřela francouzská herečka Annie Girardotová. S odkazem na vyjádření její vnučky Loly Vogelová o tom informovala agentura AFP. Hvězda filmu především 70. a 80. let minulého století v posledních letech trpěla Alzheimerovou chorobou.
28.02.2011 18:25 |

podobné články

Osobnosti: Annie Girardot (14 článků)