Článek

Andrej Babiš si udělal svou malou Panamu, povídal si ekonomický novinář se Slonkovou

 
Sabině Slonkové z webu Neovlivní.cz poskytl rozhovor novinář Miroslav Motejlek. Bavili se spolu o kauze Panama Papers, která zasáhla právní firmu Mossack Fonseca a snažili se přijít na to, proč se to v České republice tak nějak zatím nikoho netýká.
08.04.2016 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (7804 článků) , Sabina Slonková (87 článků)
Podobné články

Panamu zasáhlo silné zemětřesení

 
Panamu v sobotu zasáhlo zemětřesení o magnitudu 6,1. Informuje o tom agentura AFP s odvoláním na Americkou geologickou službu (USGS).
30.04.2011 11:55 |

podobné články

NESKUTEČNÁ REPORTÁŽ: Ředitel školy, kde personál prodává drogy, nevěděl, že má puštěný mobil, a povídal!

 
Tohle byla neskutečná reportáž. Ředitele školy se ptali na jeho syna, který údajně prodává fet. Ředitel se bránil. Pak si myslel, že zavěsil. Ale nezavěsil. A dál povídal a povídal.
05.12.2015 13:11 |

podobné články

Levicový novinář: Andrej Babiš se vybarvil! Páni nás chtějí honit jako nadmuté kozy

 
Ministr financí Andrej Babiš se prý vybarvil. V Literárních novinách to píše známý novinář Martin Hekrdla. Podle něj si Češi ani neuvědomují, že na jednu stranu provolávají slávu Babišovi, ale na stranu druhou odsuzují „privatizační“ 90. léta, kde Babiš přišel ke svým penězům a moci.
17.06.2014 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (7804 článků)

Levicový novinář: Andrej Babiš se vybarvil

 
Ministr financí Andrej Babiš se prý vybarvil. V Literárních novinách to píše známý novinář Martin Hekrdla. Podle něj si Češi ani neuvědomují, že na jednu stranu provolávají slávu Babišovi, ale na stranu druhou odsuzují „privatizační“ 90. léta, kde Babiš přišel ke svým penězům a moci.
17.06.2014 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (7804 článků)

Finanční a ekonomický institut: Čeká svět ekonomický kolaps?

 
Čeká svět ekonomický kolaps? Od dnešního dne až do pátku můžete na stránkách Finančního a ekonomického institutu sledovat články ekonomického publicisty Rudolfa Marka, který pro portál FAEI.cz připravil téma týdne. Řada, zejména amerických ekonomů, totiž předpovídá brzký ekonomický kolaps.
18.04.2016 08:40 |

podobné články

Novinář Motejlek: Andrej Babiš zaznamenal podnikatelský neúspěch

 
Ekonomický publicista a většinový majitel webu motejlek.com Miroslav Motejlek píše ve svém příspěvku o tom, že Andrej Babiš v pozici ministra financí zatím marně čeká na první oznámenou akvizici Agrofertu.
02.04.2014 11:50 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (7804 článků)

Erik Best upozorňuje: Tohle nařčení Andreje Babiše nesmí zůstat bez odezvy

 
Sporem mezi bývalým šéfredaktorem Reflexu Pavlem Šafrem a šéfredaktorkou MF Dnes Sabinou Slonkovou se zabýval také americký novinář Erik Best na svém webu The Fleet Sheet. V Německu by přestřelka mezi šéfy nejvýznamnějších médií vyvolala skandál. I v Česku se to nepřešlo mlčením, ale přesto si to zasluhuje pozornost.
18.06.2014 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (7804 článků) , Sabina Slonková (87 článků)

Andrej Babiš neví, co říká, odsoudil ministra komunista Dolejš

 
Ekonomický expert KSČM Jiří Dolejš se stal tvrdým kritikem stávajícího ministra financí Andreje Babiše (ANO). Babiš se totiž v nedělním pořadu Otázky Václava Moravce přel s Miroslavem Kalouskem kromě jiných věcí o tom, zda stát by mohl už za tři roky hospodařit bez deficitu a Dolejše tato debata rozesmála a zároveň vyděsila. „Andrej Babiš neví, co říká, nebo mu to je jedno,“ uvedl na konto Babiše Dolejš.
01.07.2014 09:25 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (7804 článků) , Miroslav Kalousek (5864 článků) , Jiří Dolejš (413 článků)

Babiš: Cícer skončí v čele Finančního analytického útvaru, nahradí do Kazda

 
Ředitel Finančního analytického útvaru ministerstva financí Milan Cícer ve funkci končí, ministr financí Andrej Babiš (ANO) již má jeho nástupce. Cícer podle Babiše odchází na vlastní žádost, z rodinných důvodů požádal o přeložení do Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových. Babiš to dnes řekl v České televizi. Uvedl také, že by měla být obnovena finanční policie. Ředitel Finančního analytického útvaru (FAÚ) ministerstva financí Milan Cícer ve funkci končí, ministr financí Andrej Babiš (ANO) již má jeho nástupce. Měl by jím být Libor Kazda, bývalý vedoucí plzeňské expozitury protikorupční policie. Cícer podle Babiše odchází na vlastní žádost, z rodinných důvodů požádal o přeložení do Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových. Babiš to dnes řekl v Otázkách Václava Moravce České televize. Uvedl také, že by měla být obnovena finanční policie. Kazda dnes na dotaz ČTK textovou zprávou sdělil, že zatím nechce žádné skutečnosti komentovat. 
02.02.2014 13:20 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (7804 článků)

Babiš mě nemá rád a utíká. Zeman zbledl, když slyšel odposlech Šloufa. Mrázkův archiv měl zřejmě... Novinář Kmenta se objevil na veřejnosti

 
REPORTÁŽ „Andrej Babiš se investigativních novinářů chytře zbavil, když koupil MfD a LN. My bychom se rádi na něj zaměřili a “svlékali ho do naha“ jako třeba Víta Bártu. Jenže ono to nejde jednou rukou brát mzdu a druhou svého chlebodárce “píchat“ do zad, proto jsme raději z Dnes odešli. Tím vlastně Babiš otupil médiím, hlídacím psům demokracie, jejich hroty,“ konstatoval snad nejznámější český investigativní novinář Jaroslav Kmenta na besedě v ostravském Knihcentru, která byla spojená s křestem jeho nových audioknih Padrino Krejčíř – Afričan a Padrino Krejčíř – Gangster. Obě díla popisují natáčení stejnojmenných filmů, na jejichž scénářích se Jaroslav Kmenta zcela zásadně podílel.
29.01.2016 15:01 |

podobné články

Osobnosti: Vít Bárta (2816 článků) , Jaroslav Kmenta (71 článků)

Právě půl roku Babiš mění českou politiku. Přinesl jí skutečně evropský střih, chválí analytik

 
POLITOLOGOVÉ V sobotu uplynulo právě šest měsíců od voleb, které katapultovaly do nejvyšších pater české politiky Andreje Babiše a jeho hnutí ANO. Jak uskupení, které chtělo změnit českou politiku, své ambice naplnilo a co nového přinesl sám Andrej Babiš, si redaktor ParlamentníchListů.cz povídal s analytikem Jiřím Bystřickým.
26.04.2014 08:40 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (7804 článků)

Kurva, kde mám boty, řval prý Babiš. Bulvár si povídal s jeho dlouholetým řidičem

 
Andrej Babiš (ANO) cestuje autem v bačkorách, nepotřebuje zastavovat a slovo kokot používá jako slovo vole. To mimo jiné prozradil o svém šéfovi řidič Josef Votava. Deník Blesk totiž nahlédl do jeho knihy o ministrovi financí. Vozí ho už přes dvacet let.
13.09.2014 10:50 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (7804 článků)

Sobotka si povídal s Cikrtem: A proto Babiš útočí na hejtmany ČSSD...

 
Není vyloučeno, že Andrej Babiš si bude chtít koupit nebo pronajmout některé krajské nemocnice. V rozhovoru pro Zdravotnický deník na to upozornil premiér Bohuslav Sobotka.
07.10.2016 11:35 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (7804 článků) , Bohuslav Sobotka (7820 článků)

Skotsko napadlo Panamu. Zapomenutá válka, která zničila velmoc

 
Když začne válka, ani ty nejsilnější velmoci si nemohou být ničím jisté. Štěstěna je totiž naprosto nevypočitatelná…
01.12.2010 01:00 |

podobné články

Fotbalisté USA utrpěli šok, poprvé podlehli Panamě

 
Na Zlatém poháru se zrodilo velké překvapení, když hráči USA nestačili na Panamu.
12.06.2011 10:40 |

podobné články

Fórum 50: Ženy a muži v rovnováze? Ve společnosti ano, v politice zatím ani zdaleka

 
Společnost tvoří více než z poloviny ženy, jejich zastoupení v české politice je však průměrně pouhých 20 %. Toto číslo nás ve světovém žebříčku staví na 78. místo mezi Bangladéš a Panamu a dlouhodobě se nelepší.
30.07.2014 21:25 |

podobné články

Exotika pohodlně: Užijte si Panamu či Omán

 
Teplo, slunce, vyhřáté moře a nádherné pláže. To jsou hlavní lákadla exotické dovolené. Jaké jsou novinky letošní sezóny?
08.09.2014 00:15 |

podobné články

Volby: Babiš si udělal selfie a jeho partnerka hodila dva lístky do urny

 
Volby do Evropského parlamentu odstartovaly pro Čechy úderem 14. hodiny. Mezi prvními voliči byl i ministr financí Andrej Babiš. Ten neváhal a hned po vhození volebního lístku do urny udělal selfie se svou dlouholetou přítelkyní Monikou.
23.05.2014 14:25 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (7804 článků)

Ransdorf (KSČM): Andrej Babiš aneb Alibaba a 40 loupežníků

 
PSÁNO PRO PL.cz Andrej Babiš prý vstoupil do politiky ze zoufalství. Jsme nadaný národ, který řídí nemehla. S předchozí politikou prý nic společného neměl, ani se Stanislavem Grossem, který to myslel stejně upřímně, jako sám Andrej Babiš. Ten údajně své impérium vybudoval z ničeho. Lidé to vidí jinak a pro tento typ privatizace, který předvedl například na hrátkách kolem Unipetrolu se v Rusku vžil název „prichvatizacija“.
24.09.2013 08:55 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (7804 článků) , Stanislav Gross (651 článků)