Článek

Andrea (45) zavraždila nejméně čtyři děti: U soudu dostala jen 14 let!

 
Německý soud dnes poslal za čtyřnásobnou vraždu svých dětí na 14 let do vězení Andreu G. (45) z Bavorska, u níž policie nalezla loni ostatky jejích osmi dětí. Dnes o tom informovala agentura DPA s tím, že otce, který byl viněn z napomáhání k vraždě, soud osvobodil. Prokuratura pro ženu žádala doživotí, pro jejího nyní již bývalého manžela pak čtyři roky vězení.
20.07.2016 19:50 |

podobné články

Podobné články

Parádnice Romana Z. zavraždila čtyři své ratolesti! U soudu se divila: Jaké děti?

 
Neuvěřitelné! Romana Z. (37) loni v září zavraždila v rodinném domě v obci Široký Důl na Svitavsku své čtyři děti – Davídka (†8), Elišku (†5), Lukáška (†2) a Romanku (†2 měsíce). Včera přišla k soudu na vysokých podpatcích, v rudé halence a s čerstvě vyfoukanou hlavou a tvrdila: Nepamatuji si, že bych kdy měla nějaké děti a partnera…
20.04.2012 12:15 |

podobné články

Andrea (42): Při koupání objevila rakovinu prsu, a rozplakala se...

 
Paní Andrea se s rakovinou prsu poprvé setkala, když onemocněla její babička. „Možná mi později pomohlo i to, že babička dodnes žije,“ konstatuje paní Andrea. První manželství se nepovedlo a ona zůstala s dcerou sama. Když pak potkala nového partnera, řešila, jak zařídit svůj život dál. Andrea se za ním přestěhovala do Prahy a její dcera zůstala na Moravě u babičky. „Bylo to trápení,“ přiznává Andrea. „Možná tam někde leží zárodek mé nemoci.“ Později se dcera přestěhovala do Prahy a o rok později se Andrea vdávala.
26.03.2013 05:15 |

podobné články

Andrea (42): Při koupání objevila rakovinu prsu, a rozplakala se...

 
Paní Andrea se s rakovinou prsu poprvé setkala, když onemocněla její babička. „Možná mi později pomohlo i to, že babička dodnes žije,“ konstatuje paní Andrea. První manželství se nepovedlo a ona zůstala s dcerou sama. Když pak potkala nového partnera, řešila, jak zařídit svůj život dál. Andrea se za ním přestěhovala do Prahy a její dcera zůstala na Moravě u babičky. „Bylo to trápení,“ přiznává Andrea. „Možná tam někde leží zárodek mé nemoci.“ Později se dcera přestěhovala do Prahy a o rok později se Andrea vdávala.
30.03.2013 11:10 |

podobné články

Lucie zavraždila dvě novorozené holčičky. Dostala 20 let

 
Jednadvacetiletá žena, která v letech 2012 a 2013 na Vysočině zavraždila své dvě novorozené děti, stráví ve vězení 20 let. Rozhodl o tom Krajský soud v Hradci Králové. Žena se hájila tím, že se styděla, že má jako mladá děti a bála se svého přítele.
02.09.2014 14:40 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Králová (299 článků)

Předseda Evropského soudu pro lidská práva Guido Raimondi navštívil Ústavní soud

 
Předseda Evropského soudu pro lidská práva (dále jen ESLP) Guido Raimondi přijel na pozvání Ústavního soudu do České republiky a dnes v jeho prostorách jednal se soudci Ústavního soudu. Spolu s ním přijeli také Aleš Pejchal, soudce Evropského soudu pro lidská práva zvolený za Českou republiku a Françoise Elens-Passos, vrchní tajemnice Evropského soudu pro lidská práva, jednání byl přítomen také Vít A. Schorm, vládní zmocněnec pro zastupování před Evropským soudem pro lidská práva. Předseda Ústavního soudu Pavel Rychetský po přivítání hostů krátce pohovořil o současné situaci na Ústavním soudě a některých aktuálních otázkách, které při své rozhodovací činnosti řeší. Soudkyně Ústavního soudu Kateřina Šimáčková následně přednesla příspěvek na téma aplikace judikatury ESLP v rozhodovací praxi Ústavního soudu. Diskutovalo se také o vztahu judikatury ESLP a institutu obnovy řízení před Ústavním soudem a pan Guido Raimondi otevřel i téma aktuální situace ohledně Dodatkového protokolu č. 16 k Evropské úmluvě o ochraně lidských práv a základních svobod. Cílem tohoto protokolu je rozšíření poradní pravomoci ESLP na otázky práv a svobod chráněných Úmluvou a umožnění vnitrostátním „nejvyšším soudům“, aby si v konkrétním soudním sporu vyžádaly posudek ESLP k otázkám výkladu a použití Úmluvy. Ve hře je však zároveň otázka, které „nejvyšší soudy“ by mohly posudek žádat a odpověď na ni by měl nalézt každý smluvní stát. V České republice by tuto pravomoc mohl mít buď pouze Ústavní soud, nebo i Nejvyšší soud a Nejvyšší správní soud, předseda Ústavního soudu však nechtěl předjímat, jaké řešení by bylo pro Českou republiku nejvhodnější, to bude předmětem dalších jednání.
22.06.2017 15:50 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Rychetský (26 článků)

11 let pro Sonbolovou, která zavraždila vlastní dceru platí. Nepomohlo jí ani dovolání

 
Jedenáctiletý trest pro Marii Sonbolovou, která loni v září ve stanu na louce na jihu Čech zavraždila svoji dceru, platí. Původně dostala osm let, po odvolání státního zástupce jí byl trest zpřísněn a nepomohlo ani dovolání k nejvyššímu soudu.
09.05.2014 13:15 |

podobné články

"Černá vdova" dostala za tři vraždy trest smrti

 
Japonka, která v roce 2009 zavraždila tři své milence, byla odsouzena k trestu smrti. Informoval o tom místní tisk. Sedmatřicetiletá Kanae Kidžimaová podle soudu ve městě Saitama zavraždila tři muže ve věku 41, 53 a 80 let, aby jim nemusela vracet peníze, které z nich vymámila.
16.04.2012 09:15 |

podobné články

Dům hrůzy, kde matka zabila čtyři děti, má nové nájemníky. GRAFIKA

 
Dům v Širokém Dole, kde Romana Zienertová zavraždila svoje čtyři děti, má po dvou letech nové majitele. Koupila ho rodina ze Žďárska a manželé mají shodou náhod také čtyři děti.
18.09.2013 18:00 |

podobné články

Manželka (43) načapala manžela (†40), jak si užívá trojku: Zavraždila všechny tři!

 
Brutální případ manželské žárlivosti teď řeší policie ve Velké Británii. Když se Crystal Gambino (43) vrátila nečekaně domů, přistihla svého manžela Giovanniho Gambina (†40), jak si užívá sex ve třech. Žena dostala záchvat zuřivosti a zavraždila všechny přítomné.
01.10.2017 22:45 |

podobné články

Francouzka zavraždila svých osm dětí: Dostala jenom devět let!

 
Na devět let poslal dnes soud v severofrancouzském Douai do vězení Dominique Cottrezovou, která zabila svých osm novorozených dětí. Jednapadesátiletá žena před vyšetřovateli vypověděla, že měla strach, že jsou děti plodem jejího dlouhotrvajícího incestního vztahu s otcem. Státní zástupce přitom navrhoval pro Cottrezovou trest odnětí svobody ve výši 18 let. Soud ale přihlédl k jejímu špatnému psychickému zdraví.
02.07.2015 22:50 |

podobné články

Babička zavraždila babičku: Mlela a mlela, tak jsem ji zabila!

 
Vězeňkyní na stará kolena! Nejstarší vražedkyně v Česku Marie P. (70) se možná už nikdy nedostane na svobodu. Loni v srpnu zavraždila známou. "Vytahovala se. Pořád dokola jako kafemlejnek, až sem to nemohla vydržet," šokovala u královéhradeckého soudu obžalovaná s tím, že svou kamarádku ubila vázou. Dva měsíce na to napadla další důchodkyni kovovou tyčí. Ta naštěstí její útok přežila.
17.09.2012 19:10 |

podobné články

Zavraždila novorozeně: 16 let bude pykat!

 
Tvrdila, že byla tak rozrušená z netušeného porodu, že nevěděla, co dělá. Tím se snažila dosáhnout mnohem nižšího trestu Romana Pitrová (27), která promyšleně zavraždila novorozenou holčičku. Krajský soud v Ostravě ji včera znovu poslal na šestnáct let za mříže.
02.10.2012 18:45 |

podobné články

Opilá matka zavraždila svou měsíční dceru. Odsedí si 16 let

 
Pětadvacetiletou ženu poslal krajský soud v Brně na 16 let do vězení. Žena zavraždila svou měsíční dceru. Matka tvrdí, že se její dcera zranila při koupání. Odborníci tuto verzi vyloučili, protože dle jejich názoru není možné, aby pád způsobil tříštivou zlomeninu lebečních kostí a krvácení do mozku. Dítě podle nich zranilo dupnutí nebo rány pěstí matky.
23.04.2014 17:30 |

podobné články

Matka, která uškrtila své novorozeně, dostala 16 let vězení

 
AKTUALIZOVÁNO. Šestadvacetiletá Romana Pítrová, která na podzim zavraždila své novorozeně, dostala dnes od Krajského soudu v Ostravě 16 let vězení. Žena tvrdí, že dítě zabít nechtěla.
31.05.2012 10:45 |

podobné články

Matka, která své dítě utopila v kbelíku, dostala osmnáct let natvrdo!

 
Ivana K., která v lednu zavraždila své novorozené dítě, dostala od soudu 18 let. Miminko utopila v kbelíku s vodou a tělo později skryla ve sklepě, kde ho po nějaké době našel její partner.
25.11.2015 13:35 |

podobné články

Francouzka zavraždila šest nemluvňat. Hrozí jí doživotí

 
V pondělí začal ve Francii soud se ženou, která v letech 1999 až 2007 zavraždila svých šest novorozených dětí.
15.03.2010 18:05 |

podobné články

ZPOVĚĎ BESTIE, která zavraždila 3 své děti! Co řekla o dluhu 810 tisíc?

 
Zoufalá finanční situace, vysoké dluhy, špatné příjmy a možná i problémy s alkoholem. To vše možná vedlo Michaelu z Vlasatic na Brněnsku k hrůznému činu. Zavraždila svá tři novorozená miminka a schovala je ve sklepě nedaleko domu, kde žila! Přečtěte si více o ženě, která se k hrůznému činu doznala.
19.07.2013 15:15 |

podobné články

Tohle je matka bestie, která zavraždila své děti!

 
Zrůdná matka Michaela H. z Vlasatic u Brna má tvář. Toto je jednatřicetiletá žena, která zavraždila své tři nemluvňátka. Fotografii bestie, přinesla Tv Nova ve svých Televizních novinách.
20.07.2013 05:05 |

podobné články

Michaela H. (31) z Vlasatic: Neměla peníze, zavraždila 3 děti!

 
Zoufalý nedostatek peněz, dluhy prý až 800 tisíc korun, nemožnost sehnat práci a údajně i alkohol dohnal mámu Michaelu H. (31) z Vlasatic na Brněnsku k otřesnému činu. Postupně zavraždila tři novorozená miminka! Jejich tělíčka zahrabala ve sklepě nedaleko domu, kde žila s manželem, synem (13) a dcerou (11).
20.07.2013 08:45 |

podobné články