Článek

Amsterdam: Ideální místo pro víkendové poflakování, kde o zábavu není nouze

 
Važme si toho, že máme jako Češi kousek od sebe tak skvělé místo, jako je Amsterdam. Tohle město působí jako oáza, pokud si člověk potřebuje ulevit od spěchu, přeplněných ulic, ucpaných silnic nebo zamračených spoluobčanů. Pohodovou atmosférou, kterou skýtá, má blíž k bezprizornímu maloměstu, přitom jde o jedno z nejvýznamnějších evropských center. Na své si v něm přijde každý.
03.07.2016 21:30 |

podobné články

Podobné články

Zajeďte si za fotbalem. Podívejte se na naše tipy

 
Jste fotbalovým fanouškem? Jestliže ano, jistě vás láká vidět ho naživo. A v tom případě vám dokážeme přesně a konkrétně poradit to, jaká fotbalová utkání se vám budou nejvíce líbit a za kterými se rozhodně vyplatí vyjet. Jako první si představíme nezapomenutelný zájezd na Audi Cup 2017. Jedná se o celkem oblíbený pohár, v rámci kterého máte možnost vidět mnoho zajímavých týmů, jak se doslova perou o vítězství. Pokud nemáte příslušnost k žádnému klubu a chcete hlavně fandit, je to jasná volba. Navíc možných typů lístků je celá řada, přičemž nechybí: finále, semifinále, klasické utkání. Co takhle vyrazit za určitým klubem? Ano, i toto je celkem zajímavá a také lákavá možnost, jak můžete i vy vidět prestižní tým naživo a jak můžete fandit spolu s dalšími příznivci. A jaké jsou naše tipy? Zkuste například vstupenky na zápasy Ajax Amsterdam. Tento nizozemský klub je pravidelně považován za jeden z nejlepších v Evropě. Už proto se vyplatí za ním jet. A kam konkrétně? Místem, kde hraje, je Amsterdam ArenA. A právě ta pojme více než 50 000 diváků. O dokonalou atmosféru rozhodně nebude nouze. Zvláště, pokud půjde o utkání proti některému z prestižních soupeřů. Zkuste také jiné země a týmy Podívejme se i na další možnosti, které rozhodně nesmíte opomíjet a díky kterým lze procestovat téměř celou Evropu. Pokud se vydáte do Anglie, může být dobrým tipem třeba Arsenal, stejně jako Liverpool. Vyrazit lze ale také do Itálie, která je fotbalem proslulá. Stačí jenom navštívit známý klub AC Milán. Ani tím naše tipy nekončí. Lákadlem může být i tolik temperamentní Španělsko. A kam vyrazit zde? Je to pochopitelně slavná Barcelona, která ve vašem seznamu jedinečných fotbalových klubů, které budete chtít sledovat naživo, rozhodně nesmí chybět. Variant je tedy mnoho a je jenom na vás, za kterou se jako fotbalový fanoušek vydáte. Příspěvek Zajeďte si za fotbalem. Podívejte se na naše tipy pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
05.08.2017 19:55 |

podobné články

William si opravdu uměl vybrat: Kontroverzní web zvolil vévodkyni Kate prototypem ideální partnerky

 
Touha moderního člověka po ideálech je zřejmě bezbřehá. Proto není v posledních letech nouze o srovnání a analýzy toho, jak by měl vypadat ideální partner či ideální partnerka. Dokonalý v tomto smyslu znamená sestavený z nejoblíbenějších vlastností. Podobnou „umělotinu“ vytvořila seznamka WhatsYourPrice – kontroverzní webový portál, na němž muži hodnotí finančně atraktivitu žen. Podle tohoto webu je ideálem krásy – fyzické i psychické – vévodkyně z Cambridge (33) alias manželka prince Williama.
01.02.2015 22:00 |

podobné články

Jaké koníčky vybraly celebrity pro své děti? Podívejte se!

 
Každodenní poflakování po ulici není pro děti ideální! Většina rodičů si to uvědomuje a snaží se své ratolesti zabavit nejrůznějšími kroužky. Ve snaze je ochránit jim ale může přidělat problémy.
25.01.2013 11:13 |

podobné články

Bakalův advokát Amsterdam: Politici ČSSD si z RPG Byty udělali fackovacího panáka

 
Podobný spor ČR nezažila. Stojí v něm proti sobě bohatý a vlivný finančník Zdeněk Bakala a stát tlačený politiky především ze sociální demokracie. Jeho podstatou je zhruba 44 tisíc bývalých bytů společnosti OKD, jež na severu Moravy už šest let vlastní propletenec Bakalových firem. Bakalu ve sporu zastupuje prominentní kanadský právník Robert Amsterdam (54), který hájil i ruského miliardáře Michaila Chodorkovského.
20.02.2010 12:40 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Bakala (268 článků)

Havířov: Stanovisko města k Amsterdam Shopu

 
Na základě reakce nespokojených občanů Havířova, kterým vadí vznik Amsterdam Shopu v soukromém objektu na Dlouhé třídě v Havířově, oslovil primátor města Zdeněk Osmanczyk dopisem jeho majitele.
05.03.2011 15:20 |

podobné články

Prodej drog v Amsterdam shopu pokračuje, policie chce zasáhnout

 
Prodej legálních syntetických drog v síti obchodů Amsterdam shop v Ostravě a dalších městech má od úterý znova pokračovat. Provozovatelé prodejen to avizují na svých internetových stránkách.
24.04.2011 14:50 |

podobné články

Majitele drogových Amsterdam shopů zadrželi olomoučtí policisté

 
Olomoučtí policisté zadrželi majitele prodejen Amsterdam shop a internetových stránek, které do minulého týdne prodávaly syntetické drogy. Kriminalisté polského podnikatele podezírají ze šíření toxikomanie a chystají se jej v nejbližší době obvinit.
27.04.2011 11:45 |

podobné články

Majitelé Amsterdam shopu obviněni ze šíření toxikomanie

 
Olomoučtí policisté obvinili jednatele společnosti Poland Corporation, která v Česku zřídila síť prodejen donedávna legálních syntetických drog Amsterdam Shop, ze šíření toxikomanie.
28.04.2011 16:10 |

podobné články

Až 1630 balíčků s drogou zabavila policie v brněnském Amsterdam shopu

 
Policie dnes zabavila v brněnském Amsterdam shopu v Jánské ulici bezmála 1630 balíčků s údajnými suvenýry - syntetickými náhražkami kokainu a marihuany. Jde o zboží za asi 200.000 korun, které bylo prodáváno v rozporu se zákonem.
09.06.2011 16:10 |

podobné články

Amsterdam shop musí z Českých Budějovic zmizet

 
Začátkem letošního června se v Českých Budějovicích objevila prodejna sítě Amsterdam shop. Zabývá se distribucí upomínkových předmětů obsahujících syntetické drogy, jež zatím nejsou uvedeny v příloze zákona č. 167/1998 Sb. o návykových látkách.
22.06.2011 09:50 |

podobné články

Policisté zavřeli Amsterdam shop v Praze kvůli prodeji drog

 
Kriminalisté v úterý zavřeli prodejnu Amsterdam shop v pražské Seifertově ulici. Prošetřují, zda prodejci v obchodu nedistribuovali drogy v reklamních předmětech. Sdělil to mluvčí pražské policie Tomáš Hulan.
28.06.2011 16:20 |

podobné články

DNEŠNÍ TISK: Amsterdam shopům ZATNOU TIPEC!

 
Český pravopis čekají změny. Vyšetřování tzv. Amsterdam shopů je u konce. Více ve čtvrtečním tisku.
04.08.2011 06:45 |

podobné články

Majitel sítě Amsterdam shopů dostal dva roky vězení

 
Olomoucký okresní soud dnes potrestal majitele sítě Amsterdam shopů v Česku Artura Slawomira Kamedulu dvěma roky vězení. Poté bude na šest let vyhoštěn z České republiky. Za šíření toxikomanie mu hrozilo až pět let vězení.
02.11.2011 20:35 |

podobné články

ME atletů bude v roce 2016 hostit Amsterdam

 
Třiadvacáté atletické mistrovství Evropy uspořádá v roce 2016 Amsterdam, rozhodla o tom Rada evropské atletiky na svém pátečním zasedání v Helsinkách.
04.11.2011 15:20 |

podobné články

Majitel sítě Amsterdam shopů propuštěn z vazby

 
Majitel sítě Amsterdam shopů v Česku odsouzený v listopadu olomouckým okresním soudem k dvěma rokům vězení za šíření toxikomanie je na svobodě. Z vazby ho svým rozhodnutím propustil olomoucký krajský soud. Tamní soudci zároveň jeho kauzu vrátili zpět k okresnímu soudu kvůli procesním závadám.
02.01.2012 12:45 |

podobné články

Amsterdam pokutoval skrývající se Židy za neplacení daní

 
Amsterdam v roce 1947 pokutoval stovky Židů, přeživších holokaust. Pokutováni byli za to, že neplatili daně z nemovitostí v době, kdy se skrývali před nacisty či byli v koncentračních táborech. Domy a byty jim tehdy zabavili nacisté, kteří je často i obývali. O aféře informovala zprvu nizozemská a posléze i izraelská média. 
03.04.2013 14:35 |

podobné články

TAJEMSTVÍ ODHALENO: Víme, jaké vlastnosti by měla mít ideální žena a ideální muž! Kolik z nich jich máme?

 
Myslíte si, že jste ideální žena nebo že máte doma ideálního muže? Pak si můžete toto přesvědčení ověřit. Máme pro vás přehled 10 vlastností, které by měl mít každý ideální muž a žena. Jak jste na tom vy?
26.06.2016 09:35 |

podobné články

Virus zika je hrozbou pro celý svět. WHO vyhlásila stav nouze

 
Celosvětový stav nouze vyhlásila v pondělí Světová zdravotnická organizace (WHO) kvůli viru zika. Ten dosáhl alarmujících rozměrů a je spojován s vývojovými poruchami mozku lidských plodů. Stejně závažný stav nouze vyhlásila WHO naposledy předloni kvůli ebole.
01.02.2016 20:15 |

podobné články

Proč dát šanci letní lásce?

 
Léto je nejteplejší období v roce, kdy jsou večery dlouhé a noci příjemně vlahé – a to je přesně to, co hraje do karet letní lásce. Vzhledem k tomu, že sluníčko zapadá až pozdě večer, máte nespočet dokonalých příležitostí k romantickým procházkám ve dvou, nemluvě o skutečnosti, že je přece doba prázdnin a ty po letní lásce doslova volají! Hoďte předsudky za hlavu a nechte se vtáhnout do nezávazného vztahu, který skončí s úderem posledního letního dne – není na tom nic špatného! Jestliže jste single a nemáte se ke komu vracet domů, proč si letošní léto trochu neužít? Prozradíme vám, proč dát šanci letní lásce! V letní lásce jde především o zábavu Možná jste se na grilovačce u vašich přátel seznámila s krásným a sympatickým mužem, se kterým jste strávila celý večer, jenže se vám už neozval. Zapomeňte na smutnění a pusťte ho z hlavy! Jestliže vám nezavolal, pak to asi nebyl muž pro vás a proč nad takovým ztrácet čas? Při letní lásce jde především o zábavu, závazky zde nemají své místo! Hlavně na nic netlačte Ačkoli by se na letní lásku mělo hledět jako na zábavný flirt, který nemá budoucnost, je samozřejmé, že se po celé léto nedokážete jen bavit. Jestliže vám to nepůjde od srdíčka a budete se do schůzek s pohledným mladíkem doslova nutit, netlačte na pilu a skončete to dříve, než vám z toho přeskočí. Ve chvíli, kdy budete v křeči, si to stejně moc neužijete… Nebojte se experimentů Strávit celé léto s romantickými filmy v televizi a miskou popcornu na klíně? Ale no tak, vždyť tohle přece není váš styl! Nebojte se proto experimentovat, protože i o to jde v letní lásce. Proč tedy nepřijmout pozvání od muže, který sice na první pohled není tak úplně váš typ? Dostala jste nabídku okusit noční koupání... Čtěte více Příspěvek Proč dát šanci letní lásce? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
21.11.2015 06:55 |

podobné články