Článek

Americký vrah plánuje přesídlit do Česka: Spojil se s kastelánem hradu Loket

 
Hrad Loket učaroval svou krásou americkému vězni Brandonu Dukovi (28). Ten kastelánovi napsal dopis, ve kterém prosí o zaslání fotky. Chce si středověký klenot namalovat.
16.05.2016 13:50 |

podobné články

Podobné články

Lékaři mají novou diagnózu: Selfie loket

 
Lékaři mají zase novou diagnózu. Můžou za ni moderní technologie a také egoismus většiny lidí dnešní doby. Jmenuje se selfie loket a podobně jako tenisový loket k ní dochází jednostranným nadužíváním a zatěžováním určitého svalu v paži. Týká se především osob, které si denně vyfotí několik vlastních autoportrétů.
07.07.2016 14:05 |

podobné články

Atleti jsou v Barceloně, Špotákovou bolí loket, Bábu lýtko

 
Česká výprava dorazila vládním letadlem do dějiště mistrovství Evropy v Barceloně a hned musí řešit potíže. Velkou medailovou naději oštěpařku Barboru Špotákovou bolí loket, který si pochroumala při čtvrtečním mítinku Diamantové ligy v Monaku. Navíc starosti s odrazovým lýtkem má výškař Jaroslav Bába a Jiřina Ptáčníková se modlí, aby jí dorazily ztracené tyče.
26.07.2010 18:25 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Bába (48 článků) , Barbora Špotáková (334 článků)

Molvær spojil jazz s taneční hudbou z klubové scény

 
V pražském Paláci Akropolis vystoupí v pátek 13. listopadu norský trumpetista Nils Petter Molvær, který spojil komorní jazz s výboji taneční scény. Vycizelovaný sound desek mnichovské firmy ECM a tlumený tón trubky ovlivněné Milesem Davisem v jeho jazzrockovém období spojil s trip hopem, ambientním housem a drum´n´bassem.
10.11.2009 09:35 |

podobné články

Osobnosti: Miles Davis (20 článků)

Loket? Nic moc, stěžuje si Špotáková před rozhodujícím závodem Diamantové ligy

 
Oštěpařce Barboře Špotákové stačí k celkovému vítězství v Diamantové lize skončit při čtvrtečním závěrečném mítinku ve švýcarském Curychu na třetím místě, zraněný loket ji však stále bolí.
18.08.2010 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Barbora Špotáková (334 článků)

Loket a Svatošské skály: Skvělý tip na výlet!

 
Město Loket a jeho středověký hrad jsou ideálním tipem, jak strávit výlet, pokud třeba cestujete po západočeských lázních. Poblíž se nacházejí i Svatošské skály, kam jsme se také vypravili...
22.08.2010 10:15 |

podobné články

Lídr Antón si v pádu na Vueltě zlomil loket, je po operaci

 
Španělský cyklista Igor Antón si odnesl ze sobotního pádu na Vueltě zlomený loket, s nímž se o pár hodin později podrobil operaci na klinice v Bilbau.
12.09.2010 18:05 |

podobné články

Heninová končí už podruhé s tenisem. Na vině je loket

 
Loket je příliš křehký, nemohu pokračovat ve své vášni
26.01.2011 17:25 |

podobné články

Pilař si pohmoždil loket a chvíli necítil ruku

 
Nepříjemné chvíle prožíval český fotbalový reprezentant Václav Pilař v páteční generálce na mistrovství Evropy s Maďarskem. Při jednom ze soubojů si tak nešťastně pohmoždil loket, že na chvíli přestal cítit ruku. Ani na moment ale nezapochyboval o své účasti na šampionátu. Zraněná ruka by mu prý nezabránila jet.
02.06.2012 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Václav Pilař (83 článků)

Puyol si vykloubil loket, Barceloně bude chybět dva měsíce

 
To je smůla! Kapitán Barcelony Carles Puyol (34) se znovu zranil a přijde o El Clásico. Katalánci vyhráli úterní zápas Ligy mistrů na půdě Benfiky 2:0, pro Puyola to byl první start po patálii s kolenem. A teď znovu ošklivé zranění, bolestivě vykloubený loket!
03.10.2012 10:10 |

podobné články

Osobnosti: Carles Puyol (17 článků)

Puyol: Auvajs, loket!

 
A pak že je fotbal sport pro slečinky. Při úterním zápase Ligy mistrů mezi Benfikou a Barcelonou spadl po hlavičkovém souboji kapitán »Barcy« Carles Puyol (34) na hřiště tak nešťastně, že si naprosto nepřirozeně vykloubil loket. Bolestivý řev chlápka se lví hřívou vyděsil stadion, naštěstí by ale měl být za 14 dní fit.
04.10.2012 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Carles Puyol (17 článků)

Zraněná Jitka Čvančarová: Rozdrtila si loket!

 
Rozdrcený loket zkomplikoval Jitce Čvančarové (35) starost o dceru. Péče o Elenu Emílii (1) je tak na bedrech Jitčina manžela Petra Čadka (34).
18.04.2013 20:20 |

podobné články

Osobnosti: Jitka Čvančarová (701 článků) , Petr Čadek (190 článků)

Jitka Čvančarová se drsně zranila: Má rozdrcený loket. Víme, co se jí stalo!

 
Herečka Jitka Čvančarová má pořádné problémy v péči o roční dceru Elenu Emílii. Jitka si při jízdě na snowboardu rozdrtila loket pravé ruky a s levou rukou moc manipulovat jako pravačka neumí. "Mám skvělého manžela, rodinu. Pomáhají, co to jde, a jsem za to vděčná. S jednou rukou je vážně vše hrozně náročné," řekla Super.cz Jitka Čvančarová.
20.04.2013 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Jitka Čvančarová (701 článků)

Je to tenisový loket, tvrdili lékaři matce 5 dětí! Zemřela na rakovinu

 
Obrovský šok zažila šestačtyřicetiletá matka pěti dětí. Když před třemi roky přišla k obvodnímu lékaři s tím, že nemůže zvednout ruce, odbyl ji doktor s tím, že je to tenisový loket.
02.06.2014 21:45 |

podobné články

Dostal by loket, zuří Jakub Smolík, kterému někdo uměle ruší koncerty

 
V kariéře Jakuba Smolíka (55) se v posledních letech děly zvláštní věci. Někdo mu přelepoval plakáty, pak jeho jménem volal do televize i kamarádům a dělal vše pro to, aby vůbec nevystupoval. "Je škoda, že nevím, kdo to je, protože by hned dostal loket a koleno," říká zpěvák.
18.01.2015 15:02 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Smolík (51 článků)

„Fakáč“, legrace z majdanistů a odřený loket. Zajímavosti ze včerejší akce Putinových motorkářů v Praze

 
Odřený loket. I takový byl výsledek vzpomínkové akce na Olšanských hřbitovech v Praze, které se zúčastnilo na 150 lidí, z nichž asi dvacet bylo motorkářů hlásících se k ruskému klubu Noční vlci, blízkému prezidentovi Vladimiru Putinovi.
07.05.2015 07:30 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (3034 článků)

Zač je toho Loket!

 
Vyražte na výlet na středověký obranný hrad Loket!
14.04.2016 11:30 |

podobné články

Běžte se podívat, zač je toho Loket

 
Loket neboli Elbogen, ležící v ohybu, tedy "lokti" řeky Ohře, sídlo králů i vězení, působivé městečko s monumentálním hradem. Slavný poeta Johann Wolfgang von Goethe oslavil své čtyřiasedmdesáté narozeniny právě zde.
22.09.2017 20:20 |

podobné články

Ben Affleck a Jennifer Lopezová jsou nejhorším párem desetiletí

 
Rok 2010 vybízí nejen k bilanci uplynulého roku, ale celého desetiletí. A internetové seznamky Date.com, Matchmaker.com a Amor.com se v tomto případě zaměřili na slavné hollywoodské páry a zeptaly se několika tisícovek svých návštěvníků, který považují v minulých deseti letech za nejhorší a nejobdivovanější. V prvním případě na celé čáře zvítězili Ben Affleck a Jennifer Lopez , druhému žebříčku vévodí americký prezident Jennifer Lopez , druhému žebříčku vévodí americký prezident Jennifer Lopez , druhému žebříčku vévodí americký prezident Jennifer Lopez , druhému žebříčku vévodí americký prezident Jennifer Lopez , druhému žebříčku vévodí americký prezident Jennifer Lopez , druhému žebříčku vévodí americký prezident Jennifer Lopez , druhému žebříčku vévodí americký prezident Jennifer Lopez , druhému žebříčku vévodí americký prezident Barack Obama s první dámou.
02.01.2010 22:45 |

podobné články

Osobnosti: Ben Affleck (223 článků) , Jennifer Lopez (729 článků) , Barack Obama (2408 článků)

Šlechtová chce vyvlastnit budovy Hradu. Apríl už byl, zuří lidovci i církev

 
Ministerstvo pro místní rozvoj (MMR) navrhuje, aby areál Pražského hradu patřil do vlastnictví České republiky. Šéfka resortu Karla Šlechtová (ANO) věří, že takto cennou kulturní památku je třeba chránit. Chystá proto návrh ústavního zákona, který nyní míří do meziresortního připomínkového řízení. Několik budov v areálu Hradu přitom patří katolické církvi, která návrh pokládá za porušení ochrany soukromého vlastnictví. Na navrhované uzákonění vlastnictví Pražského hradu upozornil server Česká justice.cz.
12.05.2016 10:30 |

podobné články