Článek

Americký novinář zalistoval informacemi o sestřeleném letadle nad Ukrajinou. Stačí prý zapátrat jen trochu a západní verze se hroutí

 
Investigativní novinář Robert Parry se na stránkách Consortium News rozhodl vnést trochu více světla do informací o sestřelení malajsijského letadla MH17, ke kterému došlo loni na Ukrajině. Západními médii přijatá verze, že za vším stojí Rusko, je podle něj naprosto scestná, stačí jen trochu zapátrat.
17.10.2015 07:15 |

podobné články

Podobné články

Důkazy k sestřelenému letadlu jsou prý padělky. Server předložil své důkazy

 
Rado Miko na údajně prokazatelných faktech vyvrací „do očí bijící manipulace světových i našich médií“ o sestřeleném malajsijském letadle nad východní Ukrajinou. Činí tak na serveru Protiproud.cz Petra Hájka. Miko poukazuje na to, že se nyní v podstatě o sestřeleném letadle mlčí a uvádí jedenáct vyvrácených lží Kyjeva o sestřeleném civilním letadle. Autor došel k závěru, že při sestřelení boeingu šlo s největší pravděpodobností o předem připravenou provokaci Kyjeva.
09.08.2014 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Petr Rada (188 článků)

Analytik z Babišova média čte zprávu o sestřeleném letadlu nad Ukrajinou: Vše nejspíš bylo úplně jinak, než se u nás píše

 
Předběžná zpráva o tragédii malajsijského letadla nad Ukrajinou nepřinesla žádná závratná zjištění. Přesto z ní však podle komentáře bezpečnostního analytika Jana Schneidera pro server ČeskáPozice.cz lze vyčíst několik zásadních informací.
10.09.2014 09:41 |

podobné články

Tohle všechno je na tom letadle nad Ukrajinou podivné. Letecký publicista na ČT rozebíral expertí zprávu

 
Vyšetřovatelé vydali novou zprávu o sestřeleném Boeingu MH17. Letecký publicista Martin Velek se ale podivuje nad tím, že jsme se z ní mnoho nového nedozvěděli. Jak tedy bylo letadlo sestřeleno - raketou vypálenou ze země, nebo z letadla? Nebo kanonem ze země, či z letadla? Toto pořád nevíme jistě. Já mám pouze otázku, komu to prospělo, ptá se Velek.
09.09.2014 19:36 |

podobné články

Tohle všechno je na tom letadle nad Ukrajinou podivné. Letecký publicista na ČT rozebíral expertní zprávu

 
Vyšetřovatelé vydali novou zprávu o sestřeleném Boeingu MH17. Letecký publicista Martin Velek se ale podivuje nad tím, že jsme se z ní mnoho nového nedozvěděli. Jak tedy bylo letadlo sestřeleno - raketou vypálenou ze země, nebo z letadla? Nebo kanonem ze země, či z letadla? Toto pořád nevíme jistě. Já mám pouze otázku, komu to prospělo, ptá se Velek.
09.09.2014 20:26 |

podobné články

Spielberg uvede drama o sestřeleném Američanovi, pak film od autorky E.T. - Mimozemšťana

 
Dva projekty hollywoodského veterána Stevena Spielberga už mají datum premiéry. Společnost Dreamworks oznámila, že thriller z období studené války o Američanovi sestřeleném Rusy půjde do kin v říjnu 2015 a až v červenci 2016 přijde snímek podle dětské knížky Roalda Dahla.
18.06.2014 08:35 |

podobné články

Osobnosti: Steven Spielberg (142 článků) , Roald Dahl (4 články)

Hardwarové pořadavky PC verze Max Payne 3

 
Rockstaři se nedávno chlubili tím, že PC verze Max Payne 3 nebude jen narychlo uplácaný port z konzolí, ale je jasné, že se o tom přesvědčíme až 1. června, kdy PC verze vyjde. Nyní vám každopádně servírují hardwarové požadavky PC verze, takže si můžete alespoň udělat zevrubný obrázek o tom, jak moc se vývojáři optimalizaci PC verze věnovali. Ano, viděl jsem večer...
24.04.2012 10:10 |

podobné články

Had v letadle vyděsil cestující nad Mexikem. Zeleného dlouhána měli nad hlavou

 
Infarktovou situaci zažili v neděli cestující v letadle ze severomexického města Torreón do mexické metropole. Během letu se totiž na palubě objevil had, který vylezl z prostoru pro příruční zavazadla nad hlavami pasažérů. Naštěstí byl jen jeden, ale někomu mohl připomenout děsivé scény z hollywoodského filmu Hadi v letadle.
08.11.2016 08:15 |

podobné články

Tito lidé zahynuli v sestřeleném boeingu, bylo tam 80 dětí

 
Boeing malajských aerolinií nad Ukrajinou zřejmě omylem rozstřelili proruští separatisté. Na jeho palubě bylo 298 lidí, z toho 80 dětí. tohle jsou jejich tváře.
18.07.2014 15:00 |

podobné články

Letušky, piloti a stevardi: Jak se vyrovnávají se smrtí svých kolegů?!

 
K téměř 500 mrtvým z posledních tří leteckých havárií patří i posádky. U letu MH17 sestřeleném nad Ukrajinou najednou vyhasly nejen životy 283 pasažérů, ale i 15 členů posádky. Se smrtí a nebezpečím se musí vyrovnat i jejich kolegové, kteří na znamení úcty k nim nosí černé pásky.
26.07.2014 10:20 |

podobné články

Nejsem ruský agent, brání se Zeman. Důkaz? Věří závěrům o sestřeleném letu MH17

 
Prezident Miloš Zeman bere vážně závěry mezinárodního týmu vyšetřovatelů, podle kterých byl před dvěma roky let MH17 společnosti Malaysia Airlines sestřelen nad Ukrajinou ze země raketovým systémem Buk pocházejícím z Ruska. Zeman to řekl v pořadu Blesku S prezidentem v Lánech. Moskva výsledky vyšetřování popřela a tvrdí, že Ukrajině bylo umožněno vyrobit důkazy.
09.10.2016 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20461 článků)

Hejtman Zimola zalistoval zákonem a užasl. Silnice prý už není jako silnice

 
Jihočeský hejtman Jiří Zimola se podle všeho občas nestačí divit, když se dívá, jak se rodí nové zákony na české i evropské úrovni. Stačí se podívat na novely novel zákonů – kupříkladu v souvislosti s ochranou půdy, kde si podle hejtmana nejsou rovny kraje se státem. Proč?
01.03.2016 20:06 |

podobné články

Rusko staví obří vojenskou základnu: Přímo u hranice s Ukrajinou

 
Obří vojenskou základnu o rozloze 6 km2 prý staví Rusové u hranice s Ukrajinou, má pojmout až 3500 vojáků. První fáze stavby má být hotova údajně již příští rok v dubnu. Stavba znervózňuje Kyjev, nachází se jen 20 km od hranice s Ukrajinou.
11.09.2015 10:00 |

podobné články

CIA zpackala operaci v Peru, v sestřeleném letadle byli nevinní

 
Americká televize ABC zveřejnila videozáběry incidentu, při němž před téměř devíti lety americká Ústřední zpravodajská služba způsobila v Peru smrt dvou lidí při mylném útoku na údajné letadlo pašeráků drog.
04.02.2010 17:00 |

podobné články

Ohromující zjištění filozofa Baudyše o sestřeleném letadle. Pátral a toto pak napsal

 
JINÝMA OČIMA Hroutící se Západ potřebuje válku. Proto jde Západu o vyprovokování války a zatažení Ruska do konfliktu. Takto vidí nebezpečnou realitu Antonín Baudyš, syn bývalého ministra obrany, dnes astrologický poradce, filosof, teolog a také člen Pirátů. Jedním dechem zároveň ale uklidňuje všechny, které informace o světu na prahu války ničí. „Válka nebude.“
25.07.2014 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Antonín Baudyš (56 článků)

Nejde o náhodu. Někdo s námi hraje špinavou hru. Koskuba k napětí po sestřeleném letadle

 
TÝDEN S KOSKUBOU A KUBEROU Dva muži opačného politického spektra v pravidelné názorové aréně komentářů událostí minulých dnů. Tentokrát na téma: odškodnění za smrt ve službě ve stejné výši pro policisty jako pro vojáky? A také jak moc je nebezpečná hysterie, která se rozpoutává v médiích i mezi lidmi kolem událostí na Ukrajině.
26.07.2014 10:10 |

podobné články

Takto dnes mluví lidé na Krymu. Stanislav Berkovec o Ukrajině i Putinovi

 
ROZHOVOR Poslanec hnutí ANO a známý televizní moderátor Stanislav Berkovec se v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz vyjádřil mimo jiné k tomu, nakolik ovlivní ekonomiku válka na Ukrajině a oboustranné sankce vyhlášené Evropskou unií a Ruskem. Řeč byla také o Vladimiru Putinovi, sestřeleném letadle Malajsijských aerolinek či boji proti islámským teroristům.
19.08.2014 18:50 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (3033 článků)

Diplomat Kolář v ČT promluvil o Ukrajině, sestřeleném letadle i ruské propagandě

 
O postoji exprezidenta Václava Klause k situaci na Ukrajině, proč ukrajinská tajná služba zatajila záznamy o letu sestřeleného malajsijského letadla nebo proč Rusové nemají rádi gay komunitu, mluvil v pondělním diskusním pořadu České televize Hyde Park bývalý velvyslanec ČR v Rusku a v USA Petr Kolář.
24.11.2014 22:11 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9026 článků) , Petr Kolář (494 článků)

Presstitutky, debilní Američané. Známý komentátor, který radil Reaganovi, se ostře rozepsal o západních médiích

 
Americký ekonom a novinář Paul Craig Roberts napsal na svém blogu pojednání o západních presstitutkách. Západní média totiž podle něj jen dokola omílají lži a pracují s informacemi o dění, aniž by uváděly jeho příčiny. „Presstitutky obelhávají jen samy sebe a debilní Američany,“ píše Roberts.
26.10.2015 15:41 |

podobné články

Osobnosti: Craig Roberts (56 článků) , Craig Roberts (59 článků) , Paul Craig (56 článků)

Lžete, západní novináři. Žádná umírněná opozice v Sýrii není. Napsal... Západní novinář

 
Dopisovatel britského týdeníku Independent Robert Fisk působící na Blízkém východě se pozastavuje nad existencí tzv. umírněných syrských povstalců. Američané prý před nedávnem přiznali, že již nikdo takový není. Nyní ale Washington a západní média kritizují skutečnost, podle které se terčem ruských leteckých úderů stali právě umírnění povstalci.
06.10.2015 12:31 |

podobné články