Článek

Americká letecká společnost pozastavuje kvůli útokům lety do Paříže

 
Americká společnost American Airlines po pátečních teroristických útocích v Paříži přerušila lety do francouzské metropole. Ve Francii je vyhlášen výjimečný stav, který úřadům umožňuje uzavřít veřejná místa a zavést zákaz vycházení nebo omezit dopravu a pohyb osob.
14.11.2015 08:51 |

podobné články

Podobné články

Letecká společnost prodala více letenek, než měla. Cestující musela vyvádět policie!

 
Americká letecká společnost United Airlines čelí již podruhé během několika týdnů stejnému skandálu. Společnost prodala více letenek, než bylo v letadle míst, a byla nucena náhodně vybrat čtyři pasažéry, kteří si byli nuceni změnit let. To se jednomu z pasažérů nelíbilo natolik, že musel být násilně vyveden policií.
11.04.2017 10:35 |

podobné články

Popel z chilské sopky omezuje lety až na Novém Zélandu

 
Sopečný popel z chilského vulkánu Puyehue omezuje už lety i na druhé straně Pacifiku, v Austrálii a na Novém Zélandu. Australská letecká společnost Qantas zrušila kvůli popílku asi 56 letů včetně veškerých linek z Melbourne a novozélandského Aucklandu. Novozélandská letecká společnost oznámila, že mění trasy některých linek a snižuje jejich letovou hladinu.
12.06.2011 13:40 |

podobné články

Letecká společnost má pořádný průšvih: Svléká svoje letušky a nechává si za to od pasažerů platit!

 
Nízkonákladová letecká společnost Ryanair se před šesti lety rozhodla uspořádat charitativní projekt, kterým podporuje nemocné s cystickou fibrózou. Účel je to jistě bohulibý a chvályhodný. Letušky pózující v sexy plavkách a spodním prádle očividně také nebyly proti. Společnost kalendář prodává na palubách svých letadel za cenu 10 eur (cca 260 Kč).
02.04.2013 22:10 |

podobné články

American Airlines pozastavily kvůli útokům lety do Paříže

 
Americká společnost American Airlines po pátečních teroristických útocích v Paříži přerušila lety do francouzské metropole. Ve Francii je vyhlášen výjimečný stav, který úřadům umožňuje uzavřít veřejná místa a zavést zákaz vycházení nebo omezit dopravu a pohyb osob.
14.11.2015 08:35 |

podobné články

Test rakety z KLDR ohrozil cestující v letadle do Paříže. Proletěla kolem při návratu na zem

 
Letecká společnost Air France-KLM minulý týden rozšířila bezletovou zónu v oblasti Severní Koreje kvůli zkoušce balistické rakety, která ohrozila letadlo boeing 777 mířící z Tokia do Paříže. Raketa proletěla jen pouhých 100 kilometrů od letadla. Na palubě bylo 323 lidí, oznámil to portál CBS news.
04.08.2017 20:10 |

podobné články

Americká letecká společnost vám dává prostor pro flirtování: Seznamování se na palubě letadla nikdy nebylo jednodušší

 
Letecká společnost Virgin America, jejímž majitelem je miliardář Richard Branson, láká cestující na možnost si v letadle pořádně zaflirtovat. A to i v případě, že je zrovna turbulence a vy musíte zůstat připoutaní na svých místech.
25.04.2013 16:45 |

podobné články

Osobnosti: Richard Branson (94 článků)

Americká premiéra Hunger Games bude kvůli pařížským útokům decentnější

 
Americká premiéra filmu Hunger Games: Síla vzdoru 2. část, která se koná dnes v Los Angeles, bude vzhledem k nedávným pařížským útokům méně pompézní. Distribuční společnost Lionsgate vydala prohlášení, které ruší dvouhodinové rozhovory na červeném koberci. "Zbytek události proběhne podle plánu, abychom vzdali hold neuvěřitelným fanouškům, kteří tak zapáleně naše filmy podporovali," stojí v textu. Film se částečně natáčel v Paříži, Berlíně nebo Atlantě. Snímek režíruje stejně jako dva předchozí díly Francis Lawrence. Do českých kin závěrečný díl ságy podle úspěšné knižní předlohy dorazí 19. listopadu.
16.11.2015 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Francis Lawrence (3 články) , Francis Lawrence (2 články)

Letecká společnost nabízí služby pouze chlupatým miláčkům

 
Dvanáct pasažérů přepravila v úterý při svém prvním letu nová letecká společnost Pet Airways. Alysa Binder a Dan Wiesel z Kalifornie tak uvedli do života svůj podnikatelský nápad, že vybuduje aerolinky určené pouze pro přepravu domácích mazlíčků, tedy hlavně pro psy a kočky.
15.07.2009 19:30 |

podobné články

Jaká máte práva, když zkrachuje letecká společnost u které jste koupili letenky?

 
Během uplynulého desetiletí zkrachovalo v Evropě více než 77 leteckých společností. Jaká máte práva, když zbankrotuje letecká společnost u které jste si koupili letenky?
30.11.2009 00:05 |

podobné články

BYLA HAVÁRIE ZBYTEČNÁ? Letecká společnost MĚLA UŽ DŘÍVE ZÁKAZ LÉTÁNÍ!

 
Letecká společnost Yak Services, jejíž letoun havaroval na letišti v ruské Jaroslavli na jehož palubě zahynuli také tři čeští hokejisté, měla již roce 2009 zákaz létání. Vyplývá to z informací společnosti Flight Safety Foundation.
07.09.2011 16:35 |

podobné články

Letecká společnost, která mohla za smrt hokejistů, se vrátila zpět do provozu

 
Nechvalně proslulá letecká společnost Jak-Service, která nese výrazný díl viny na loňské tragické smrti kompletního A-týmu Lokomotivu Jaroslavl včetně tří Čechů, znovu funguje. Jen vyměnila místo a název firmy.
01.08.2012 17:10 |

podobné články

Letecká společnost mu zkazila dovolenou, musela zaplatit!

 
Víte, že můžete dostat náhradu až 15 000 korun, když se vám zpozdí letadlo? Panu Jaroslavovi takto zkazili jeho vysněnou dovolenou. Jedinou útěchou mu je, že teď mu bude muset letecká společnost pořádně zaplatit.
23.05.2013 10:05 |

podobné články

Vaše Věc: RYANAIR přepravil již 100 milionů cestujících

 
Irská letecká společnost Ryanair prohlubuje rozdíl v osobní dopravě s konkurencí. Irská letecká low – cost společnost létá v současné době do více než 200 destinací ve 33 zemích a převezla v roce 2015 jiz 101,4 milionů mezinárodních cestujících. Ve srovnání s 90,6 miliony v roce 2014. Alespoň tedy podle poslední zprávy „World Airline Transport Statistics“.
14.09.2016 14:35 |

podobné články

Nejtišším dopravcem na Letišti Václava Havla Praha je letecká společnost Swiss International Air Lines

 
Švýcarská letecká společnost Swiss International Air Lines poprvé zvítězila v soutěži NEJTIŠŠÍ DOPRAVCE, kterou pořádá Letiště Praha ve spolupráci s městskou částí Prahy 6 již od roku 2006.
19.12.2016 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (4806 článků)

Letecká doprava nad USA je ochromena, asi kvůli počítačům

 
Letecká doprava nad Spojenými státy je značně ochromena, pravděpodobně kvůli závadě na počítačích. Informovala o tom ve čtvrtek agentura AP a další americká média.
19.11.2009 15:45 |

podobné články

Letecká NEJ: Z Austrálie do Evropy nonstop a kolem světa na jednu letenku

 
Australská letecká společnost Qantas oznámila na přelomu roku spuštění prvního nonstop letu z Austrálie do Evropy. První pasažéři se na lince Perth-Londýn proletí v březnu roku 2018. Trasa mezi dopravním uzlem na západě Austrálie a britskou metropolí měří 14 498 kilometrů a cestující na palubě letadla stráví 17 hodin. Ani délkou trasy, ani délkou letu však tato linka rekordy nepokoří. Na světě totiž existují delší komerční lety. Podívejte se na nejdelší trasy v civilní letecké dopravě.
09.01.2017 05:55 |

podobné články

Z Prahy do Číny vyjel první nákladní vlak. Letecká linka bude už čtvrtá

 
Z Prahy ve středu vyrazil první přímý nákladní vlak do Číny. Pravidelně by měl v budoucnu spojovat českou metropoli s městem I-wu ve východočínské provincii Če-ťiang. Nejedná se přitom o jediné přímé propojení Česka s Čínou. Od podzimu zahájí letecká společnost China Eastern Airlines přímé lety z Prahy do středočínského města Si-an. V tomto případě půjde už o čtvrtou leteckou linku do Číny.
19.07.2017 15:15 |

podobné články

Šokující nález: Letecká puma na letišti ve Frankfurtu

 
Na největším německém letišti ve Frankfurtu nad Mohanem se našla americká letecká puma z druhé světové války. Musel kvůli tomu být částečně zastaven i provoz.
18.08.2009 20:15 |

podobné články

No ano, došlo k útokům. Ale jen několika... PL terčem kritiky za to, že psaly o silvestrovských sexuálních útocích v Německu

 
Hlídací pes.org se podivuje nad tím, jak server ParlamentníListy.cz informoval o průběhu silvestrovské noci v Německu. Náš server totiž informoval, že i během této noci došlo k několika sexuálním útokům a přestože byla situace mnohem klidnější, než v roce 2015, nelze říci, že by k žádným sexuálním útokům nedošlo. Hlídací pes.org však napsal, že německý Silvestr byl příliš klidný a alternativní média marně hledala zlé migranty. S tímto tvrzením však Hlídací pes narazil u vlastních čtenářů.
05.01.2018 11:20 |

podobné články